Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8136) DM-Fan válasza emre33 (#8132) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Erre tudtok valami érdemi megoldást:

Nekem is gondom akadt a Youtube-klinessel a Pro Vision 4K Solo-n.
Ha a Beállítások -> Programok -> Android alkalmazások menübe lépve a "SmartYouTube használata YouTube lejátszáshoz" lehetőséget Nem-re állítom, akkor a YouTube alkalmazást elindítva minden frankón működik, gyönyörűen és fluid módon mennek a videók, csak ugyebár a Bejelentkezés gombra kattintva kilép az alkalmazás, mivel a pre-installed YouTube alkalmazás ezt nem támogatja. Ha az előbb említett menüpontban a SmartYouTube használatát Igen-re állítom, akkor elindul a YouTube applikáció (Pro Main verziót választva is), lehetőséget is ad arra, hogy bejelentkezzek a profilomba (ahogy a TV-ket kell hozzáadni, kódos megoldással böngészőből bejelentkezve - külön érdekesség, hogy a Google által küldött biztonsági figyelmeztető e-mail szerint MAC eszközként ismerték fel az új eszközt), listázza is szépen a tartalmakat (már bejelentkezés előtt is tette), ugyanakkor bármilyen videóra klikkelve (legyen az SD/HD/4K) nem indul el a lejátszás, csak a Betöltés felirat fölött forognak a pontok és ha nyomok egy OK-t, akkor bejön az idősáv, 0:00 értéken áll és nincs bufferelés sem. Ha újra tiltom a SmartYouTube használatát a Beállítások menüben, akkor ismét "sima" módon indul a YouTube app, ismét mennek a videók, de ugye bejelentkezés ezúttal sem lehetséges. Az app indulásakor nyomtam a Back-et (aminek alapján választható a Pro Main is) és ott van egy Settings, amit átnéztem, próbáltam is pár beállításnál máshová tenni a pipát, de semmi eredmény: SmartYouTube használata mellett enged profilba jelentkezni, látszanak is a tartalmak (előnézeti bélyegképekkel) de semmilyen videó lejátszása nem indul el. A SmartYouTube-ot tiltva minden lejátszás gyönyörűen megy, de a bejelentkezés nem lehetséges.

Get Moded!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.