Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) emre33 válasza djpundro (#7397) üzenetére


emre33
addikt

Nekem Pro 4K II van, lejatszo.hu vettem, épp el akarom cserélni Vision-ra.

Hát kb esélytelen vagyok szerintem, ezt eladni jó áron használtan :(

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7402) fecke78 válasza djpundro (#7397) üzenetére


fecke78
senior tag

Pedig veled, nálad lesz a gond . Sajnos nem tudtad beállitani . Megnéztem a ryan közlegényt .
Ez van nem való ez mindenkinek ....

(#7403) blakey válasza fecke78 (#7402) üzenetére


blakey
titán

Ez egy 1080p-s anyag LLDV módban.
A natív Dolby Vision anyag az érdekes, ez a lényeg: UHD.BD50.2160p.HDR10+DolbyVision

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7404) djpundro válasza fecke78 (#7402) üzenetére


djpundro
aktív tag

Nem tudom,hogy mit nem lehet rajta jol bealitani, hogy ne menjen ?!Auton kene minden jol hogy menjen , De 2 darab az orosz oldalrol BD50 es ment ,csak 2 iso nem .De ez nem is annyira foglalkoztat annyira.Különben 3 napig ezt alitgattam ,az összes afirmwareval ,probalgattam mindent.
Zavar engem meg ,hogy a tovabbleptetes peldaul ,hogy miert varat magara 2- 3 masodpercet?
Vagy a cec ,kikapcsolod a 2 kockat es megis aktiv marad .Wincsit nem teszi Standby ba .Zidoonal mar regota standard .
Különben sok formatumot probaltam sokat nem tudott lejatszani ,nemejik meg dv helyett hdr be.
Mindenesetre rosszul esik ahogy a Support al a vevök höz.Valaszol amikor neki az pozitivumot jelent ,különben ignoral.

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7405) kokokka válasza emre33 (#7401) üzenetére


kokokka
őstag

Eleve túlárazott volt, így pontosan az van amit írsz :(

(#7406) fecke78 válasza blakey (#7403) üzenetére


fecke78
senior tag

igen ez igaz .

nállam igy sikerült mükődésre birnom , így megy minden

(#7407) fecke78 válasza djpundro (#7404) üzenetére


fecke78
senior tag

Auton nekem se ment

(#7408) djpundro válasza fecke78 (#7402) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ugy nezem ,tenyleg most hogy te nem tudtad jol bealitani ,vagyis eleve nem a Saving.Private.Ryan.1998.UHD.BD50.2160p.HDR10+DolbyVision jatszottad le.
1080 P anyagot meg szep hogy lejatszik . Es ne trükközünk a bealitasokkal .Auton kel hagyni .probalgasd csak .majd rajössz hogy fabatkat sem er az uj Dune . :R

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7409) fecke78


fecke78
senior tag

Nem hagytam auton , és most mindent lejátszik . Ez van nekem így jó ....

(#7410) djpundro válasza fecke78 (#7409) üzenetére


djpundro
aktív tag

De a Saving Private Ryan t nem is birta lejatszani az enyem Dolby Visionos valtozat eleve , tehat hiaba alitod VS10 re.nalad most allandoan VS10 bekapcsolva van , mi?tehat minden anyagot most Dolby Vision ba jatszik le.
Neked jo ,nekem is persze .Ez nem a termeszetes modja a filmlejatszasnak .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7411) fecke78 válasza djpundro (#7410) üzenetére


fecke78
senior tag

Igen most mindent dolby visionban játszik , de mint te is jól tudod , a dünére rendszeresen érkeznek frissítések javítások , biztos vagyok benne ,hogy megoldják ...
Lényeg az volt nekem , hogy a 4k filmeket tudjam nézni , és ezzel , jelenleg így tudom , cec az nálam nem volt kérdés kikapcsolom mindenhol ....

[ Szerkesztve ]

(#7412) djnice válasza fecke78 (#7406) üzenetére


djnice
veterán

Ez meg egy sima HDR10-es anyag DV-re kényszerítve...

(#7413) fecke78


fecke78
senior tag

Leszedem az általad tesztel ryen közlegényt Pl :45gb
14 perc

[ Szerkesztve ]

(#7414) emre33 válasza kokokka (#7405) üzenetére


emre33
addikt

75-80 körül ha elvinnék, már boldog lennék:)

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7415) fecke78


fecke78
senior tag

Nálam akkor a dv re kényszeritve mennek a filmek gond nélkül . Auto modban ,volt ,hogy zöld kép , volt,hogy csak hang , ez van remélem lesz majd jobb is .
Ezt probáltam így :Saving.Private.Ryan.1998.UHD.BD50.2160p.HDR10+DolbyVision.x265.Atmos.HUN-
44,7GB
Én nem mélyülők annyira bele a részletekbe , a lényeg az ,hogy menjen a film , kompromisszumok megkötése sajnos nem nélkülözhető ....
Nem ment a film , menű indult de utána
Szép festmény :DD

(#7416) djpundro válasza fecke78 (#7406) üzenetére


djpundro
aktív tag

A TV d melett mi log a falon ? Hosszabito?

Ezt mondtam en kerülöm ki a menüvel ,a film Auto n kell hogy menjen .Mijen kompromisszum? VS 10 az csalas ,az nem az eredeti.Ennyi!

A Dune HD Pro 4K Plus II a kezdettöl nincsen ujabb Firmware .Dune tudta pontossan hogy Januarban kijön az uj Solo Vision es megis elnyomta a szegeny vevöknek a regit es mostan meg Firmwareval nem is ujit .Meg az uj Solo Vision hazakat sem adta elöször ,hanem felhasznalta a dobozat a 4k Plus II et.Mivel most kezdtek csak arulni a Vision Logoval elöl ranyomtatva .En magam 1 honapot vartam a Vision Logoval elatott darabokra .Szoval piszoksagok mennek a Dune oldalarol.

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7417) fecke78


fecke78
senior tag

Más film
Black.Panther.2018.2160p.Dolby.Vision.DL
ready.player.one.2018.repack.2160p.dolby.vision.sl.remux-
gond nélkül megy . Leszedek agy másik ryan -t is
ezt Saving.Private.Ryan.1998.UHD.BluRay.2160p.REMUX.Dolby.Vision.DL.DTS-HD.MA.7.1.HEVC.HUN-TRiNiTY : 76GB
Azt is meglesem

(#7418) fecke78 válasza djpundro (#7416) üzenetére


fecke78
senior tag

Projektoromat felszámoltam és az a vászon nak a távirányitó érzékelője

(#7419) djpundro válasza fecke78 (#7418) üzenetére


djpundro
aktív tag

Nem szeretem ha log valami nalam :)
Különben volt ami tetszett a Dune ba .Most kivarok ha javitjak a dolgokat lehet veszek megint.De kurvara nem szeretem ha hazudnak es a Dune nagyon sokat hazudik.

Peldaul szep fenyes dobozba van a Dune .Zidoo melette nagyon kinaias.De a Zidoo n meg a CEC is müködik jol .De meg a belsö tarhely is kikapcsolhato .Dune n forog meg Standby ba is :)


Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7420) fecke78 válasza djpundro (#7419) üzenetére


fecke78
senior tag

Nálam se logott , rendesen a falon volt , de már eladtam , csak még nem vitték ell , megpiszkáltam azért lóg .
Bocs ,hogy nem raktam off-ba (topikORgazda) :)

(#7421) djpundro válasza IP1954 (#7358) üzenetére


djpundro
aktív tag

"Nem tudom, szabad-e itt a konkurenciáról írni.Az Apple TV 4K árban és tudásban is jó, de"

Az Apple TV sajnos Bandingos es meg VS10 se nincsen neki mind a Dunen vagy Zidoo n .
Semmifelekeppen nem konkurens .

Banding Apple Tv .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7422) djpundro válasza fecke78 (#7420) üzenetére


djpundro
aktív tag

Csak egy kicsit vicceltem ,neharagudj :)

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7423) fecke78


fecke78
senior tag

Saving.Private.Ryan.1998.UHD.BluRay.2160p.REMUX.Dolby.Vision.DL.DTS-HD.MA.7.1.HEVC.HUN-TRiNiTY : 76Gb
NA ezt igy


Ez van .
Meg is nézem a filmet , rég láttam ...

(#7424) IP1954 válasza djpundro (#7421) üzenetére


IP1954
aktív tag

Már a VS100-at várom, ami a fekete-fehér 4:3-as SD képből színes 16:9-es 4K DV-t készít.

(#7425) Csabroncka válasza djpundro (#7397) üzenetére


Csabroncka
addikt

Korábban beszéltük, még privátban is, hogy feleslegesen szívatod magad! Az egy dolog, hogy djnice leírja, hogy bizonyos képi funkciók mennyire korlátoltak és szarok, de más tudásban sem jeleskednek a mostani dune-k (ez szerintem sokkal nagyobb probléma). Márpedig egy mai modern médialejátszónak, kutya kötelessége a streamet és netes tartalmakat is normálisan vinni - itt megint oda jutunk, hogy miért nem lesz a mezőhegyesi androidon ez soha normális! Szóval mi marad ?

ATV és Shield a maguk korlátaival és problémáival. Aki a képi a világra gyúr, annak meg a titkot elmondja djnice ( ha van ilyen lejátszó most).

ne szívasd magad!

"in medias res"

(#7426) Csabi1984 válasza Csabroncka (#7425) üzenetére


Csabi1984
addikt

Azért szomorú, hogy ilyen vélemények vannak a "Dune"-ről :(
Már volt egy Dune Realbox 4K-m magával a készülékkel semmi bajom nem volt de most lehet veszek újra egyet mivel azért szoktam letölteni BD. iso-kat. Van egy médialejátszóm ami kb 40-50$-os de nem játszik le komplett Iso lemezeket (csak a fő filmet)

(#7427) djnice válasza Csabi1984 (#7426) üzenetére


djnice
veterán

Egy ISO lejátszás neked többet ér mint a jobb képminőség?
Amúgy ha vársz egy kicsit , vpeter már dolgozik a CE Matrix + új libbluray migrálásán, ani sokat javít majd a menüs lejátszáson.

(#7428) djpundro válasza fecke78 (#7423) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ez nem az film ,ez Remux .Az enyem ,ami nem ment az 44.77 GiB ,BD50
Saving.Private.Ryan.1998.UHD.BD50.2160p.HDR10+DolbyVision.x265.Atmos.HUN-

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7429) BBéci válasza djpundro (#7419) üzenetére


BBéci
titán

Régi Dune lejátszók menüjében lehetett beállítani, hogy milyen mélyen aludjon. Ha csak szunyókált, akkor nem kapcsolta ki a merevlemezeket. Pont ezért nálam mindig mély alvásban voltak és vannak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7430) djpundro válasza Csabroncka (#7425) üzenetére


djpundro
aktív tag

ATV vel több gond van szerintem .De az NVIDIA SHIELD az egy jo arany közep ut szerintem is ,mivel Netflix is meg a többi sztream app ok is jol müködnek rajta .

Itten mondjuk ,az igeny is nagyon sokat szamit ,hogy kinel mi a fontos ?!
Latod fecke78 nak jo es megiri neki a 170 000 et .
Nekem meg nem es en meg olcsobban is megkaptam 400€ ert ,megis visszaküldtem .

Egyszerüen nekem nem nyujt semmivel többet mind egy Zidoo Z9X ,azt hogy ISO DV et olvassa a Dune ,csak idö kerdese es tudni fogja a Zidoo is .De megis felebe kerül a Zidoo a Dune tol .Meg a Cover felület is ,mondjuk sokkal szebb a Zidoo nal mind a regi 10 eves elavult Dune nal .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7431) fecke78 válasza djpundro (#7428) üzenetére


fecke78
senior tag

Nem figyelsz
a tied , az nem ment írtam #7415 (festmény ) na az a film :) ,
ez egy nagyobb méretű , de nem full hd , mert nekem csak az volt

(#7432) djpundro válasza BBéci (#7429) üzenetére


djpundro
aktív tag

Az uj Solo Vision nal nincs is bealitas Wincsi alvasra .
A problema hogy ,valami tetszett a Dune ba ,de nem bizok a Dune mernökeibe hogy kijavitjak a hibakat .Lenyegeben abba is hazudnak hogy a Dolby Vision FEL t is feldolgozza ,pedig tudjuk hogy nem igaz .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7433) kokokka válasza Csabi1984 (#7426) üzenetére


kokokka
őstag

Én már használom a boxon az ISO lejátszást, ugyanis működik, jobban mint amit maga a szerző ír. Ugyanis már a 4K ISO-kat is lejátsza menüvel, nem csak a FHD-t. Most szedtem le három filmet ebben a formátumban, mindegyiket viszi menüvel. Sőt, van jobb hír is :

https://github.com/xbmc/xbmc/pull/19424 29
which means soon there will be BR menu in official CoreELEC images. Only JRE addon will be needed to install from repository.
I assume this happens in next months

[ Szerkesztve ]

(#7434) mocsi24


mocsi24
csendes tag

Sziasztok! Hd pro 4k II létezik hogy megszűnt a Netflix licens? 1044 hibakódot ír minden filmre. 2 napja még minden rendben volt...

(#7435) kokokka válasza mocsi24 (#7434) üzenetére


kokokka
őstag

Kérdés, hogy a Dune hivatalosan futtatja e a NF-et. Mert ha nem, akkor lehet, hogy azért nem működik.

(#7436) djpundro válasza mocsi24 (#7434) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ma jeleztek hogy a Netflix nem megy a Dunen .Ez is mutatja hogy nem volt lizensz ra .
Na lassatok ilyenek engem borzasztoan idegesitenek ,mert nem lehet megbizni bennük .

Itt olvastam ma
https://www.android-mediaplayer.de/forum/index.php?thread/8512-firmware-6-1-15-z9x-z10pro-z1000pro-uhd3000/&postID=130306#post130306

Mondjuk a Zidoo oldalan legalabb hivatalossan ki is irjak hogy nem stream appokra van csinalva es ne is varjuk el .De a Dune meg nekem mis emailban megigerte rafognak nezni hogy miert is nem megy DV be ?! Nem lehetne ott is közölni ez meg ez megy ez meg ez nem ?!Most nem a Zidoo t akarom dicserni ,csak igy legalabb nincsennek ilyen problemak .
http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/zidoo-z9x-my-opinion.81090/

A reminder to potential Zidoo device buyers and avoid a disappointment.

Zidoo devices are designed for local content and not online streaming and they do not have agreements in place with streaming providers.

If you want to stream from sources like Netflix, Amazon, Hulu, Disney+ etc..., an Android TV devices or native TV applications will be a better choice.

So i repeat, don't buy a Zidoo device hoping to use it with streaming video services applications.

On the other hand, if you're looking for a media player with great value for money to enjoy your movie collection using your NAS or external hard drives, you can't really go wrong by choosing a Zidoo device.

I've had several brands of multimedia box for the last few years and it's Zidoo that I chose.

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7437) fecke78 válasza djpundro (#7436) üzenetére


fecke78
senior tag

Én tegnap azon néztem , mármint a netflixet ...

(#7438) djpundro válasza fecke78 (#7437) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ezek frusztraciohoz vezetik az embert persze .Szoval Zidoo meg a Dune mind a kettö versenytars .Es szerintem ilyenkor minnel több embernek a support dunenak kene hogy panasz levelet irjon .Csak nyomas ala kene tenni es akkor kicsit gondolkodna .Dehat sokan gondoljak a csak 500€ ,nem nagy ügy .Hat en Ausztriaban meg 1 € ot sem adok oda valamiert ,amiert en gondolom nem erne meg .
Sok nemet is igy gondolkodik ,a micsoda 500€ ?Semmi !Fel a polcra porfogonak ,jöhet a következö es elnevetik magukat .Ameddig amberek töbsege nem szolal fel ,addig az ilyen cegek jot zsebelnek masokon .

Nekem komplett frusztracio volt amikor par napja becsomagoltam es visszakültem .Pedig nagyon örültem neki ,amikor kicsomagolni keztem .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7439) Csabroncka válasza mocsi24 (#7434) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ne is várjátok! Egyrészt lehet olvasni, hogy a Netflix bekeményít account ügyben, másrészt fokozódik a piaci verseny (stream szolgáltatók között), azt nem engedik meg, hogy mindenféle mókolt (vagy mezei - ahogy korábban írtam) média OS-en működjenek! A HBO max is kizárólag ATV-n , vagy Android TV-n (Shield, bár már rég beállhatott volna ide Dune is, és nem zidoo koppintást kellene árulni) lesz elérhető, disney+ és egyebek szintén zenész...

"in medias res"

(#7440) kokokka válasza kokokka (#7433) üzenetére


kokokka
őstag

Bocs, rossz a link. Ez a jó :

[link]

(#7441) Csabi1984 válasza kokokka (#7433) üzenetére


Csabi1984
addikt

Tényleg működik :D?
Akkor kérhetnék segítséget mit kell csinálni?

(#7442) kokokka válasza Csabi1984 (#7441) üzenetére


kokokka
őstag

Ment privát

(#7443) gyeniko válasza mocsi24 (#7434) üzenetére


gyeniko
őstag

Solo Vision-on sincs, az előbb néztem.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7444) djpundro


djpundro
aktív tag

"Itt egy egyértelmű gyors és megnyugtató választ várunk, hogy mikorra lesz megoldva a probléma!
Különböző fórumokon már az a rémhír kering, hogy a Dune-nek nincs licence a Netflix-hez és az új accuont szigorítással már nem lesz elérhető. De ugye ez nem fordulhat elő, mert ezt ezzel a funkcióval vettük meg?"

Vicc ,amit a Dune müvel .Kyle (Dune Forum gazda )meg a tudatlan ,most is persze semmit nem tesz .

A Dune forumon http://dune-hd.hu/forum/viewtopic.php?f=60&t=828 a Netflix et targyaljak .Az okos Kyle nek meg halvany göze nincs hogy mi van !Ilyenkor nem azt kene neznie hogy a Dune val felvegye a kapcsolatot ?Az egy kepmutato forum .Katasztrofa hogyan szivassak az embereket.Betesznek egy tudatlan valakit . Ennyi volt Netflix nem megy ,persze eddig is feketen müködött rajta .Dune meg hazugsagokkal hizegeti az embereket .Nekem is megigerte meg vasar elött hogy raneznek ,mivel nem ment Dolby Visionba.Hat jol raneztek ,most nem megy eggyaltalan ! :DD

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7445) djpundro


djpundro
aktív tag

"A Pro Vision 4K Solo is teljesen Netflix-kompatibilis, azaz akár a 4K/HDR videók és a Dolby Atmos hangsáv is lejátszható, ha megfelelő Netflix előfizetéssel és internetkapcsolattal rendelkezünk"
https://www.digicity.hu/termek/dune-hd-pro-vision-4k-solo-medialejatszo/

Nem ertem miert kell a vevöknek hazudni ???
A Dune nal is kikell irni mind a Zidoo ,hogy nem stream lejatszo es nem garantalt a Netflix ,stb müködese !
Hiaba orosz hozzaalas .Habar a Kinaiak is szeretnek hazudni ,de legalabb itt a Zidoo nal jo a komunikacio ,meg ebbe kegakabb nem vezetik felre a vevöket .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7446) djnice válasza djpundro (#7444) üzenetére


djnice
veterán

Az egy idióta, foggal-körömmel védi a Dune-t (persze ez a dolga). Szakmai hozzáértése pedig a nullához közelít, azt is tagadja, hogy a Pro 4K nem minden esetben kadenciahelyes, hiába van Vertex-el bizonyítva és természetesen a sávosodást sem hiszi el.

(#7447) djpundro válasza djnice (#7446) üzenetére


djpundro
aktív tag

"Az egy idióta, foggal-körömmel védi a Dune-t (persze ez a dolga)"

Az a dolga ?????Hogy megtevessze az embereket csak hogy megvasaroljak a Dune t es utanna meg tapasztalatlan es nem szakmai tudasaval , hozzalasaval tovabb szivassa a vevöket ?Egyszerüen nem szakember !Ilyen hozzaalasert most egy panaszlevelet irok a fogyasztovedelem hez .Egyszerüen elkepesztö !

Amugy mar teljessen el is felejtettük hogy a legfontosabb temaban a Dolby Vision Fel savban is hazudik ,mert azt megkerüli es nem igaz hogy felhasznalja !

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7448) djpundro


djpundro
aktív tag

Irkaltam az EU s inportörrel Litvaniaba es a hibak kijavitasarol eszmecseret folytattunk ,erre fö ,most megigerte ö külön mar felvette a kapcsolatot a Dune mernökeivel es biztositott rola ,hogy javitani fogjak a hibakat amiket felsoroltam .
Es mert ,mondtam neki ha javitjak a hibakat ,venni fogok megint Vision modellt es ki is javitom az Amazon csillag ertekelesem ,lehet 5 re is ,ezert megigerte a maximalis jovairast fogom megkapni .Tehat sokkal olcsobban .

Nagyon kivancsi vagyok a fejlemenyekre .akkor hiszem ha latom .Jobb felni mind megijedni :)

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7449) Kecsob válasza djpundro (#7448) üzenetére


Kecsob
újonc

"Irkaltam az EU s inportörrel Litvaniaba es a hibak kijavitasarol eszmecseret folytattunk ,erre fö ,most megigerte ö külön mar felvette a kapcsolatot a Dune mernökeivel es biztositott rola ,hogy javitani fogjak a hibakat amiket felsoroltam ."
Sziasztok, én pirítottam rá Kyle-ra rá a Dune fórumon, csak ott Bodnapet vagyok. ;) Tényleg vicc ez a srác, bosszantóan cinikus és amatőr a probléma kezelésben. A Netflix-szel kapcsolatban én azért nagyon bízok abban, hogy ez tényleg csak arról szól, hogy a szolgáltató hamarabb változtatott a rendszerén, mint ahogy a hardveresek tudtak volna igazodni hozzájuk. Ha nem (de erre most nem is merek gondolni), akkor az komoly GVH-s bírság nekik kártérítéssel egyetemben. Itt ezt nem tudják elsunnyogni, sem a Netflix-et, sem a DV támogatást, mivel ezzel hirdetik a készüléket.
Én sosem vettem még tőlük első szériás lejátszót, mindig érdemes megvárni az első pár frissítést. Most nem így tettem, de én inkább abban hiszek, hogy megoldják. Csak megint az van, hogy lemaradtak a Zidoo-tól (mondjuk a Netflixben nem, vagyis most mégsem :((() és nagyon béta a "stabil" fw.
@djpundro, el tudnád küldeni, hogy kivel tudtál érdemben tárgyalni, mert lehet a jövőben én is kihagynám ezt a gyereket? Köszi

(#7450) djnice válasza Kecsob (#7449) üzenetére


djnice
veterán

Ha a Dune-nek lenne Netflix licence, akkor menne rajta a hivatalos app is, tehát nem lenne lemaradva, mert frissült volna magától.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.