Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) djpundro válasza emre33 (#7599) üzenetére


djpundro
aktív tag

De eggyaltalan kertetek a segitseget a Dune tol ? Irtatok a hibak javitas erdekeben a Supportnak? Meg kitartonak kell lenni es eröszakosnak is es biztos utanna mar könyebben reagalnak.
En szemely szerint kihisztiztem a tiszteletet .
Ma peldaul a fenti levelezes utan 11 fele irtam a Supportnak a CEC el kapcsolatban es delutan mar kaptam valaszt .

"Hello,
Thanks for the suggestion. Passed to our R&D team."
Amikor mar a fejlesztök fele iranyitjak a levelet ,az jot jelent. A baj ottan van ,amikor nem irnak vissza több hetig .

Kitartas es irjatok irjatok .Kerjetek a hibak javitasat .

Egy masik kerdesem volna .A CEC t hasznalod ? Igertek javitani fogjak ,de megis nalad ha ki is van kapcsolva az a resz hogy ne kapcsolja ki a tevet ,nalam megis kikapcsolta egy idö utan ,ha atvaltottam mas HDMI bemenetre. Pedig kivolt kapcsolva a kepernyövedö is .
Kiprobalnad legyszi?

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7602) djpundro válasza emre33 (#7600) üzenetére


djpundro
aktív tag

De mierr kell mindeg uj IP cimet kerni .Nalam minden eszközre FIX Ip re van alitva .Fritz Box om van .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7603) emre33 válasza djpundro (#7601) üzenetére


emre33
addikt

Egy dolog levelet írni, más kiadni egy új FW-t.
Levélírásba jók, az oké, ígéret mindig van.. Azzal nincs gond

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7604) djpundro válasza emre33 (#7603) üzenetére


djpundro
aktív tag

Profit orientalt a vilag ,ez van .
Most elvalik majd ,mert nekem van egy par keresem javitasra es van amikben masok is keresekkel fordultak a Dunehoz es a napokban mar lesz is uj Firmware .Dolgoznak ök ,csak most gondolom a Zidoo t utol kell erni a Dolby Vision formatumoknal .(baris ezt irtak hogy evvel elvannak foglalva nagyon )
Ma halottam , jön a Pro Vision kisebb modelje is .Tehat hasonlo mind a Z9X .Belsö Wincsi hely nelkül , kisebb hazban .Tehat lesz Dune HD Pro 4K II utodja .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7605) emre33 válasza djpundro (#7604) üzenetére


emre33
addikt

Nekem most pro 2 van, cserelni kellene Vision-ra.

Hamarosan Oled tv fogok venni, erősítő 1,4 így kellene a 2. csak audio kimenet A DTS és a DTS-HD miatt.

De valahogy nincs kedvem vevőt keresni erre :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7606) kokokka válasza emre33 (#7603) üzenetére


kokokka
őstag

Szinte szóról szóra ezt akartam írni én is.

(#7607) djpundro válasza emre33 (#7605) üzenetére


djpundro
aktív tag

Nem ertem ezt "De valahogy nincs kedvem vevőt keresni erre" ! Mert ?Veszteseg ?Az normalis .
Különben ha valamennyit sporolni akarsz akkor kicsit varsz meg es lesz a Pro 2 Vision utodja .
Amugy probalgattam a HDR10+ es Dolby Vision filmeket a Philips 65oled754 emen .De sokkal szebnek talaloma DV t. Valahogy a HDR10+ sötet nekem .Persze egy Samsungon mas lenne ,mivel ott jobb a fenyeerö .De Oleden van külömbseg ,nalam .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7608) djpundro


djpundro
aktív tag

Megjött a Dune Vision megint .Szepen nez ki a Zidoo Z9X melett .
Boldog vagyok . :R


Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7609) dh66e válasza djpundro (#7608) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nem értem minek rendelted meg azok után ami itt összeköpködtél. :F

(#7610) emre33 válasza dh66e (#7609) üzenetére


emre33
addikt

Van egy ismerősöm. Találkozik személyesen 1 pl: humoristával, onnantól kezdve Ő az isten, Ő a legjobb, mert beszélt vele párszor.

Support is pont ilyen, ők is tudják, pár levéllel az ellenségből bizonyos embertípusnál könnyedén rajongót lehet csinálni.

Ez mint Pszichológia.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7611) fecke78 válasza dh66e (#7609) üzenetére


fecke78
senior tag

Mint egy szappanopera , soha nem lesz vége ....

(#7612) djpundro válasza dh66e (#7609) üzenetére


djpundro
aktív tag

Miert ?Mindeg is valami jot lattam benne .Es mivel nagyon jo aron kaptam meg , logikus hogy nem Zidoo val latom a jövöt.Mindenesetre mas vilag a kezelöfelülete a Dune nak .
Hibak javitva lesznek .Garanciat kaptam .Akkor mi a baj ?
Különben tudom rejtelyes az egesz ,mivel nem tudjatok hogy miröl szolt az egesz.
Lenyeg hogy en meglegyek elegedve .
Zidoo mehet az olcsopiacra kiarusitasra .Mar meghirdetve ,kivarja a gazdajat ,addig is a sufniba mehet.
:Y

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7613) djpundro válasza emre33 (#7610) üzenetére


djpundro
aktív tag

Par levelel engem nem lehetne meggyözni .Ugynezki nem ismersz meg .
A celom elertem .Amit Ausztriaban is .
Soha nem attam fel ,meg a celom nem ertem el .
Hiaba ,fajt a szivem visszaküldeni ,de megerte a hisztit .Különben ugy maradtam volna mind ti a Pro II vel meg a Realbox al.
En mondtam eröszakos lenni ,harcolni es gyözni .
Mindent pedig nem mondhatok el.
Lenyeg ,hogy elegedett vagyok .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7614) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ugyanez volt az első mediaplayer-emmel, azt hiszem A.C.Ryan volt a neve. Nagyon jó support volt a fórumon, kedvesek voltak, gyorsan válaszoltak, stb. aztán a FW-ek mégsem jeleskedtek, a végén már Medi8tor (?) FW-t rakott rá mindenki... Jött a Netgear (tönkrement), aztán hosszú ideig a Dune (még mindig megvan, hogy pici on legyen a vége).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7615) djpundro


djpundro
aktív tag

Samba elereshez PC röl mi az User Pass ?Különben van Samba bealitas a Dune n valahol ?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7616) dh66e válasza djpundro (#7612) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Még mindig nem értem,toltál egy floodot-ot arról hogy hazudik a Dune....most meg megígérték neked hogy a kívánságaid mind meg fognak valósulni....
A Zidoo most mehet az olcsópiacra pedig az lejátszásban többet tudott a irásaid szerint....
Komolyan nem értem ami itt folyik.... :(

(#7617) djpundro válasza dh66e (#7616) üzenetére


djpundro
aktív tag

Legyszives a megoldasra valaszoljatok .Windows rol nem tudom elerni a Dune t ,bekapcsolva SMB a Dunen (ha beütöm \\192.168.178.83 Dune ip t ,nem ertem miert ker USER PASSWORT ot ?) . A Zidoo t peldaul elerem .

En ertem mire gondoltok .Igen igazad van es ne itelj el ezert ,mert csak igy birtam elerni az eddigieket .Ezt mind azert csinaltam mert tetszik a Dune ,sok reszletben több a Zidoo tol .De ha nem csinaltam volna ,akkor a Dune lehet nem reagalt volna a problemaimra .Elmentem a falig .Most adtam meg neki egy eselyt .Es ha a hibak javitva lesznek ,akkor visszavonom majd a "Floodot" .
(lehet hisztinek is nevezni az elözmenyeket )
Ennyi.
Különben ,lesz ma holnap uj Firmware es meg több formatumot fog tud olvasni mind a Zidoo .Meg mas javitasok is ,peldaul a CEC külön az en keresem volt

Amugy ezt a valaszt kaptam ma :) Ez az uj Dune Vision os tulajoknak örömöt hoz .Tehat nem csak nekem tettem jot a hisztivel .De ha beteljesül a vagyam ,persze nem lenne szep tölem olyan modon reagalnom viselkednem velük szembe .Akkor mar tapintatosabb kell hogy legyek .
Lenyeg ,hogy jönnek szep ujdonsagok .

"Please expect the firmware update very soon, maybe tomorrow, our engineers are currently preparing and debugging it.
It will include more DV formats supported (more than Zidoo supports in their latest 6.2.0 beta firmware), improvements for HDMI CEC, and some other improvements."

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7618) koncsik válasza djpundro (#7617) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha itt minden rendben, irány a Zidoo support, kérlek intézd el, hogy az X20 Pro tudja a Dolby Vision-t. Kösziiii ;) :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7619) emre33 válasza djpundro (#7617) üzenetére


emre33
addikt

nem értem, miért nem tudják kiadni Pro 4K II is, chip ugyan az, csak Vison-s cuccokat kellene kivenni.
CEC javítás itt is jól jönne.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7620) kokokka válasza emre33 (#7619) üzenetére


kokokka
őstag

csak Vison-s cuccokat kellene kivenni.

Ezt nem értem. Ráadásul a Pro 2-ben nem DR-es chip van, tehát sosem fog menni rajta a DV.

(#7621) emre33 válasza kokokka (#7620) üzenetére


emre33
addikt

Rosszul fogalmaztam.

Kettőre kb egyforma FW kellene, csak a DV-s cuccokat kellene kikapcsolni.
Elég hiba ezt külön kezelni.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7622) djpundro válasza emre33 (#7619) üzenetére


djpundro
aktív tag

De lesz megigertek ,irtak nekem .Kikell varnod .Meg a teljesen uj kezelöfelület meg a a Könyvtar is lesz ,a tiedre is .2018 tol tan az Androidos lejatszokra .
CEC javitasra kivancsi vagyok nagyon .Ha nem lesz nekem megfelelö ,jelzek nekik .Egyszer csak meg lesz javitva ,ahogy nekem megfelel majd .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7623) djpundro válasza kokokka (#7620) üzenetére


djpundro
aktív tag

DR es chip külömbseget gondolta kivenni es a többit bennhagyni ,a Firmwarebol kiszedni Pro Visonba gondolt DV szoftver reszt es rögtön a Pro 2 re is jo lesz .Ugy gondolta .
Szerintem komplikaltabb az .
A masik most leterheltek az uj Vision modelekkel mert ilyezgeti öket a Zidoo es Dune elöbbre akar lenni mindeg egy lepessel .Harc megy .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7624) djpundro


djpundro
aktív tag

Mijen Jelszo kell a Dune windowsrol Pc röl halozaton hogy elerjem ? root nev de a jelszo micsoda?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7625) junior19 válasza djpundro (#7624) üzenetére


junior19
senior tag

anonymous
Nem jó?
De miért kell felcsatolni a Dune HDD-t?
Nem lenne egyszerűbb és jobb is a pc-én a Hálózatnál rákattintani?

codec project

(#7626) djpundro válasza djpundro (#7624) üzenetére


djpundro
aktív tag

Na ez erdekes.Ha az IP cimet irom be a Dune nak kerte a fenti user Pass t.Ha csak Dune t irok be ip cim helyett akkor rögtön megvan .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7627) djpundro válasza junior19 (#7625) üzenetére


djpundro
aktív tag

Halozatnal nem latszik nalam .
Van arra valami Windows alatt bealitas ?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7628) junior19 válasza djpundro (#7627) üzenetére


junior19
senior tag

A Win-t is természetesen be kell állítani normálisan, meg az eszközöket is.
Ez nagyon sokrétű, illetve mivel nem ismerjük pontosan az eszközeidet, nem lehet tanácsot adni.
Nálam win10-es a laptop, s 3 linuxos készülék esetén így láthatóak. Van még egy Win7-es asztali gép, de az most nem megy, így nem is látható.
Ha a pc-én a megosztás normálisan be van állítva, akkor meg kell nézni a többi eszköz beállítását is. Lehetséges az is, hogy csak a nas nincs normálisan beállítva, s ezért nem kommunikálnak egymással az eszközök.

codec project

(#7629) djpundro válasza junior19 (#7628) üzenetére


djpundro
aktív tag

Neked is DS118 VAN :)

Hat nalad nagyon szepen egymas melett vannak .Nalam mashogy latszik ,mar ami latszik .Nekem a DS118 sem irja ki .Van egy laptop meg egy Szat belteri ,azokat magatol kimutassa .
Hivatalos windows 10 van .De mit kene ezen meg alitani ?Nem tudja magatol ezeket kimutatni ?Reuter tol nem függ ? Fritz Box om van ,meg egy 4 es gigaswitch .Itt alegjobbnak tartjak .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7630) junior19 válasza djpundro (#7629) üzenetére


junior19
senior tag

Ha a nas-t sem látja, akkor a tippem az, hogy ott lesz a gond.
[link]
Ezeket ellenőrizd a nas fájlmegosztás smb beállítások részleteit.
Szerintem nincs bekapcsolva a windows hálózatfelderítés nálad.

codec project

(#7631) koncsik válasza djpundro (#7627) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt a topikban többször volt (régen) szó ilyesmiről, "win10", "windows 10"-re keress rá, bocs, ha nem segít. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7632) djpundro válasza koncsik (#7631) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ranezek köszi .
Ezt nevezem .Dune support .

Most kaptam a valaszt .Elöször külön nekem elküldtek ,meg nincsen is kesz teljessen az uj Firmware .Nekem javitott at küldtek hogy probaljam ki .

Here is a preliminary release candidate firmware (includes DV and CEC improvements), it is still being tested/debugged on our side.
We provide it to you for private tests on your side, please do not distribute it to anybody.
egy link hd.com/tmp/dune_firmware_tv175v_210413_2052_r17.dff

DV file formats support status: all formats supported by Zidoo (with latest 6.2.0 FW) + more formats:

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7633) djpundro


djpundro
aktív tag

Kurva boldog vagyok .A Cec hez meg raktak egy reszt es kilett javitva .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7634) kokokka válasza emre33 (#7621) üzenetére


kokokka
őstag

Igen, így már értem. És teljesen igazad van.

(#7635) djpundro válasza koncsik (#7631) üzenetére


djpundro
aktív tag

Köszi a segitseget .most stressz alatt vagyok :)
Tenyleg mennek a DL Dolby Vision formatumok is .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#7636) stahlhelm79


stahlhelm79
csendes tag

sziasztok!

van egy Dune HD Duo lejátszóm (tudom, nem ma csirke), és a következőt tapasztalom: egyes .mkv file-okat egyszerűen nem játszik le. vagy hibaüzenet van: "Hiba! A fájl nem játszható le." vagy csak fekete képernyő, és semmi nem történik. ugyenezek a fájlok szgéppel lejátszva hibátlanok. mit nem tud már ez a Dune? valahogyan orvosolható ez? sokkal kényelmesebb, mint pc-ről filmezni...

(#7637) djnice válasza stahlhelm79 (#7636) üzenetére


djnice
veterán

Eljárt felette az idő, a HEVC (H.265) kódolást nem tudja.

(#7638) stahlhelm79 válasza djnice (#7637) üzenetére


stahlhelm79
csendes tag

van valami okosító firmware hozzá valahol?

(#7639) djnice válasza stahlhelm79 (#7638) üzenetére


djnice
veterán

Nincs, mivel a SoC nem tudja.

(#7640) stahlhelm79 válasza djnice (#7639) üzenetére


stahlhelm79
csendes tag

értem, köszi

(#7650) djpundro


djpundro
aktív tag

Amugy irom eppen az uj 5 csillagos velemenyem az Amazonba .Az uj Dune HD Pro Vision rol .
Mivel kierdemelte a Dune csapat .
Ma is több mindent kerdeztem segitseget kertem .Mar par ora mulva jött vissza a valasz .Ezt is ertekelni kell .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.