Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2108) dh66e válasza lcee79 (#2104) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szerintem tök mindegy hogy a dune-ön már megvannak a megosztott mappák vagy újra beállítja az ember.Működnie kell így is úgy is.Mondjuk win10-nél valamiért én is szenvedtem de hogy mi volt az már meg nem mondom.win.8.1 nekem bőven elég és gyors is minden szempontból.Jó a start menü az hiányzik elismerem,de már megszoktam hogy nincs.
Egyébként ha pl csinál az ember egy teljes resetet a lejátszón akkor érdemes előtte elmenteni a hálózati beállításokat egy meghajtóra majd mikor kész az ember akkor csak előhívja és egy restart után újra ott lesz a komplett hálózati megosztása a dune-ön.

(#2105) liszi70
Még az elején frissítettem win10-re de nekem lassabbnak tűnt mint a WIN 8.1.hozzáteszem nem tiszta telepítés volt hanem ráfrissítettem a 8.1-re.Voltak érdekes bugok benne úgyhogy gondoltam majd jó idő múlva újrapróbálkozom.
Tegnap teljes reset a dune-ön,rendszer memó takarítással hálózat mentéssel.( Nekem ez kéthavonta alap a sok buhera miatt).Aztán win teljes pucolás a notin és most hasít mindkét eszköz.Hálózat pedig mentésből visszaállítva.Egy óra alatt megvoltam mindennel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.