Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) dh66e válasza Technoman (#1400) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ok, így már világos. :)
SD kártyával is lehet gond én mindenképp egy pent ajánlok rendszer memónak.
Amennyiben nem használsz plugint akkor nem kell feltétlen rendszer memória,de így is azt mondom hogy jobb ha van.A legnagyobb előnye hogy kíméli a flash memóriát amit akár ki is kapcsolhat az ember ha van külső rendszer memória csatlakoztatva.

(#1402) dh66e


dh66e
Topikgazda

Tádááááám! :)
Parancsoljatok itt az új youtube plugin

Nagyon friss még nem tudtam végigzongorázni teljesen,de tudom hogy sokan várjátok...
-Telepítsétek a plugint utána irány a beállítások ahogy régen is.
-A legfontosabb hogy megint be lehet lépni a you tube fiókunkba csak most nem a menüből hanem a yt megnyitása után a sárga gomb megnyomásával.Ekkor csak követni kell az utasításokat és ha kész azonnal megjelenik a my you tube mappa.Azonnal leszinkronizál szóval használatra kész.
-Keresés működik,viszont pár videót nem játszik le.( gondolom dune nem szereti a kódolását)
-Az ország és a lokalizációt ki lehet választani,ha magyarra teszitek akkor a csatornák elnevezése már magyarul jelenik meg.
-A plugin angol nyelvű és így is hagyom mert az automatikus frissítés így működik.
Röviden ennyi.
Jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

(#1403) Multibit válasza dh66e (#1402) üzenetére


Multibit
veterán

:R

(#1404) koncsik válasza dh66e (#1402) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1405) vilga válasza dh66e (#1402) üzenetére


vilga
tag

:R patent :a 101-en is meglepően gyors

(#1406) Tibiajax válasza dh66e (#1402) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mától imába foglaltatik neved

(#1407) nfsu17 válasza dh66e (#1402) üzenetére


nfsu17
veterán

Milyen felbontáson megy?
720p? 1080p?

(#1408) blakey válasza nfsu17 (#1407) üzenetére


blakey
titán

Amire beállítod, 1080p a max.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1409) dh66e


dh66e
Topikgazda

Köszönöm hogy megköszönitek!
így tudom csak lemérni hogy van e értelme a vesződségnek :R

(#1406) Tibiajax
No azért ez ici pici túlzás. :R

(#1407) nfsu17

Ahogy blakey mondja.

(#1410) pedro7 válasza dh66e (#1409) üzenetére


pedro7
tag

+1 :R

(#1411) Technoman válasza pedro7 (#1410) üzenetére


Technoman
őstag

Hogy valami szomorúról is beszámoljak. A Dune-om a mai nap beadta a kulcsot :W (minden bakapocsolásnál a kezdi telepítést adta be) Így elballagtam a szervizbe és beadtam. Cca 13 pénzt mondtak rá :O

[ Szerkesztve ]

(#1412) nfsu17 válasza blakey (#1408) üzenetére


nfsu17
veterán

értem.
az úgy akkor korrekt.
lehet megnézem.
köszi dh66e

(#1413) nfsu17 válasza nfsu17 (#1412) üzenetére


nfsu17
veterán

sikeresen települt, a beállításokat meg is találtam, még frissítést is talált (nem telepítettem), de eskü nem tudom elindítani, sehol nincs ikonja máshol.
a programok alatt (accuweather, stb...) nincs ikonja, sehol nincs

(#1414) dh66e válasza nfsu17 (#1413) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ez mindenkinek ajánlás:
Telepítsd a frissítést nyugodtan csak hiba javítások vannak benne.

Szóval feltelepül és nem jelenik meg a you tube ikon?Próbáld meg még egyszer felrakni.
Milyen playa és milyen fw fut rajta?

(#1411) Technoman
Sajnálatos.
Nem volt mostanság fw frissítésed?Lehet az kavart be.Mármint hogy rosszul futott végig.Persze lehet hogy az elektronika...
Mindenképpen kérdezd meg mi volt a baja és hogy javították. Köszi!

(#1415) nfsu17 válasza dh66e (#1414) üzenetére


nfsu17
veterán

303D
ezen már alapból nem volt YT.
nem az a baj?
hogy le van tiltva gyárilag?

--

újratelepítve, frissítve, semmi.
mindegy, ha nem akarja, akkor nem akarja :))

[ Szerkesztve ]

(#1416) dh66e válasza nfsu17 (#1415) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Már egyik playán sincs you tube úgyhogy azt kizárom. Csinálj egy gyári full resetet és utána telepítsd a legújabb fw-re.Lehet nem öröm de ha így is fennáll a probléma akkor jelzem a szerzőnek ill utána olvasok mit írnak az oroszok.
Apropó rendszer memó van ugye?Amennyiben igen azt is érdemes kipucolni néha.

(#1417) nfsu17 válasza dh66e (#1416) üzenetére


nfsu17
veterán

megvárnék egy másik 303d tulajt, nincs affinitásom resetelni :(
van memó, persze, onnan megy a myiptv, meg még pár plugin

[ Szerkesztve ]

(#1418) dh66e válasza nfsu17 (#1417) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Fene az affinitásodba. :((
Akkor megnézem az oroszok nem e panaszkodnak.

(#1419) arsenlupin válasza dh66e (#1418) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

:R köszi! Tuti a cucc! :C

Üdv:F

(#1420) dh66e válasza dh66e (#1418) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Azt írták vissza hogy működik rendesen,szóval....

(#1421) nfsu17 válasza dh66e (#1420) üzenetére


nfsu17
veterán

szóval nálam van geb@sz, köszi :R

(#1422) Tibiajax válasza dh66e (#1420) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem is 303D van, pikkpakk hibátlanul megy a youtube-cucc..

(#1423) Technoman válasza dh66e (#1414) üzenetére


Technoman
őstag

dh66e
Nem, nem volt ilyen jellegű problémám.
Na mindegy, ideiglenesen szereztem egy 102W-t. Ezzel kihúzom a hosszú hétvégét. Kicsit más, van amibe jó (főleg szolgáltatásba) és van amibe rossz (nincs digi hangkimenete)

[ Szerkesztve ]

(#1424) Multibit válasza Technoman (#1423) üzenetére


Multibit
veterán

nincs digi hangkimenete
Nem így néz ki a hátulja? Ezen a képen van digit hangkimenet.

(#1425) Technoman válasza Multibit (#1424) üzenetére


Technoman
őstag

Aha, ezt én is beszoptam. Mivel ez a "sima" 102-es hátsója, én meg a "W-s" -böcsületes nevén Dune HD TV-102W-T2- vittem haza.[link]
Szerencsére egy szerviz progival sikerült "meghackkelnem", hogy az analóg kimenetén is kiadja a dts-t. Igaz így csak sztereóba tudom nézni Ripley anyut, ahogy lealázza Alien mamit, nem pedig térhangzással.

Azért az durva, hogy egy 40 pénzes eszközön, csak a HDMI-vel lehet digin kijönni (tudom, fogyasztói társadalom, de akkor is) Ezzel szemben az azonos szintű/árú majd' 6 éves cuccomon (HD 53 Lite) ott van a digi opto, a különálló kompozit/komponens csatik, USB-ből is van hátul + van rendszermemónak külön SD slot is, nem beszélve a beépíthető 2,5-es vinyóról.

[ Szerkesztve ]

(#1426) dh66e válasza Technoman (#1425) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Sajna a dune itt hibázott mikor úgy gondolta hogy ezekre a típusokra nem kell a felhasználóknak ez a funkció.
A TV102 eleve egy érdekes történet.Azzal indítottak hogy 101-es belsővel küldték őket Európába hátha nem veszik észre a userek és a forgalmazók na persze és a szerviz ahol alig fog meglepődni a szaki hogy nézd má ez meg hogy......:U
Közben mahináltak a licenszekkel you tube ezért nincs egyetlen dunen sem hivatalosan és persze ott a dts is ami szintén licensz nem fizetés vagy szoftveres támogatás hiánya miatt maradt ki pár modellből.

[ Szerkesztve ]

(#1427) Multibit válasza dh66e (#1426) üzenetére


Multibit
veterán

Hiába no, a Smartok után elindult a lejtmenet.

(#1428) dh66e válasza Multibit (#1427) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Elég erősen,sajnos. A set top boxok (iptv,dvb-c) nagy tételű gyártása jobb pénzt hoz nekik.Ami meg jó és ajánlott az horror lásd Base 3D.
Mondjuk tegyük hozzá a supportjuk így öt év távlatából dicsérhető legalább ha lassan is,de reszelgetik a szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#1429) Technoman válasza dh66e (#1426) üzenetére


Technoman
őstag

Vagy pedig, úgy is gondolkodhatunk, hogy ez egyvalami szelíd erőszak a cégek részéről....
hogy cseréld le a régi szarodat, pld egy ilyen "elavult fostalicskát"

...Egy szebb, újabb HDMI-s "csodagépre"

(#1430) dh66e válasza Technoman (#1429) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Fordítva ülnek a lovon tipikus esete.A miértre nem hiszem hogy valaha választ kapunk.
Egyébként kíváncsi vagyok hogy Connect után kiadnak e még bármilyen "klasszikus" médialejátszót. :F

[ Szerkesztve ]

(#1431) lacko6 válasza nfsu17 (#1415) üzenetére


lacko6
senior tag

A 303d-ből 2 változat van [link]

Dune HD TV 303D (tv303d) 2013.01.14-től kb.

Dune HD TV 303D (tv303d2) 2014.11.24-től kb.

[ Szerkesztve ]

(#1432) nfsu17 válasza lacko6 (#1431) üzenetére


nfsu17
veterán

nekem az első van.
de ha nem megy, hát nem megy, megerőszakolni nem fogom.
csak nem értem, ha sikeresen települ, meg a beállítások között meg is találom, meg frissíteni is tudom, akkor a programok között miért nem találom az ikonját, mert gondolom onnan kellene indítani

(#1433) dh66e válasza nfsu17 (#1432) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Melyik fw van fent Azt nem írtad meg tegnap mikor kérdeztem.
Bár még mindig az a tippem hogy egy teljes reset és a rendszer memo kipucolása megoldja a problémádat.10 perc alatt beállítasz újra mindent beleértve a pluginjaidat.
Minden dune-ön megy csak a tiedén nem szóval hajrá.

Azért nem vagyok benne biztos hogy a tiéden a programoknál van az ikonja nézd meg mindenhol.A dune fórumon volt aki nem talált egy felrakott plugint de már nem emlékszem milyen lejátszója volt.Lehet engedélyezni kell hogy a főmenüben látható legyen,de ez csak tipp.Nem ismerem a 303D menürendszerét.

[ Szerkesztve ]

(#1434) Technoman válasza dh66e (#1433) üzenetére


Technoman
őstag

Nem akarom az über szervizest játszani, de a tegnap leadott készülékem közben egy kicsit eldumálgattam a sráccal. Ő mondta, hogy ha rosszul települt egyszer az egyik frissítés, akkor előfordulhatnak ilyen inkompatibilitási problémák. Nekem is volt ilyenem, ha jól emlékszem ennél a 100 memós könyvjelző pluginnál.

(#1435) dh66e válasza Technoman (#1434) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Előfordulhat,akár még fw frissítéskor is elég egy kis áramszünet vagy netszakadás esetleg a kiszolgáló szerver áll be,de ilyenkor vissza lehet állítani a készüléket egy teljes resettel akár külső eszközről is egy szerviz fájl segítségével.Mondjuk még nekem nem volt rá szükségem pedig ha valaki akkor én adok rendesen a dune-nek. :)

[ Szerkesztve ]

(#1436) nfsu17 válasza dh66e (#1433) üzenetére


nfsu17
veterán

Version "130402_1912_b5"

(#1437) dh66e válasza nfsu17 (#1436) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Akkor illene frissíteni szerintem vagy ahhoz sincs affinitásod? :D

(#1438) nfsu17 válasza dh66e (#1437) üzenetére


nfsu17
veterán

nincs, mert szívtam már meg frissítéssel :D

(#1439) dh66e válasza nfsu17 (#1438) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Azóta pedig egy csomó javítás történt,de te tudod én nem erőltetem.Téglásítani nem lehet.Arra csak a WD volt képes anno a régi Live-nál.

(#1440) arn77


arn77
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Smart D1 benne egy 3TB-os winchester plusz esatán rákötve egy dokkoló szintén egy 3TB-os winchesterrel. A problémám az lenne, hogy a dokkolóban lévőt a D1 üresnek látja, pedig van rajta film. Valami ötlet?

(#1441) blakey válasza nfsu17 (#1436) üzenetére


blakey
titán

Akkor azért nem működik nálad normálisan. Frissíts.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1442) Multibit válasza arn77 (#1440) üzenetére


Multibit
veterán

Húzd le a beső vinyó adatkábelét, majd indítsd újra a gépet! Ekkor sem látja? Más eszköz tudja használni azt a dokkolót a benne lévő lemezzel? Hogyan van megformázva a dokkolóban lévő lemez?

(#1443) arn77 válasza Multibit (#1442) üzenetére


arn77
aktív tag

Eddig működött rendesen a dokkolóról is használtam, csak egy 2TB-os merevlemez volt benne. Először formáztam a számítógéppel NTFS-re, de a D1 kérte hogy formázni kell. Ott is megformáztam NTFS-re és a vicces az, hogy meg is formázza és a Total Commander szerint a két film amit áthúztam ott van rajta. :DDD Húztam át a belső merevlemezről egy filmet a dokkolóban lévőre, azt meg a számítógép nem látja. Megpróbálom amit írtál.

(#1444) Multibit válasza arn77 (#1443) üzenetére


Multibit
veterán

Felesleges szétszedned emiatt a D1-et! Az első hozzászólásodban nem említetted, azt az apróságot, hogy már működött a belső HDD mellett a dokkoló egy másik lemezzel :( Ezután nyilvánvaló, hogy az új lemezzel van "baj" (persze nem hiba), az nem tetszik valamiért a D1-nek. Hogyan volt formázva a 3 TB-os HDD korábban? GPT-vel?

(#1445) arn77 válasza Multibit (#1444) üzenetére


arn77
aktív tag

A D1-ben lévőt a médialejátszó formázta, a külsőt a Windows formázta gyors formázással.Nem volt GPT védőpartíció rajta. Most áttettem egy külső házba és így meg a PC nem látta a két filmet ami rajta volt, de amit a D1 rámásolt azt meg látja a PC. :W Most ott tartok, hogy a külső házba megformázom nem gyors formázással.

(#1446) Multibit válasza arn77 (#1445) üzenetére


Multibit
veterán

Most ott tartok, hogy a külső házba megformázom nem gyors formázással
:K + GPT

(#1447) arn77 válasza Multibit (#1446) üzenetére


arn77
aktív tag

Hát ez nem egy pár perc lesz. :DDD A maradék hajam is kihullik mire végez.

(#1448) Multibit válasza arn77 (#1447) üzenetére


Multibit
veterán

Csendben megjegyzem, ha már kinőttél egy lemezt, és ennek köszönhetően gyarapodik a felhasznált HDD-k száma, érdemes lenne elgondolkoznod egy NAS beszerzésén. A hajadat is kímélnéd vele ;]

(#1449) PSVT


PSVT
újonc

Szeretnék segítséget kérni, hátha van valakinek ötlete.

Kb. 5 éve használom a Dune-t és NAS-t egy hálózaton. Jelenleg meghülyült az évek óta gond nélkül futó Zappiti (2.8.15). A scanneléskor új filmet vagy sorozatot nem hajlandó scannelni, de ha egy régi sorozathoz teszek új részt, azt berakja rendesen borítóval együtt. Természetesen az elérési utakat ellenőriztem, nem változtattam semmit (de mint írtam a régi sorozat új epizódját látja is, de új sorozatot vagy filmet nem). Leszedtem, újrainstalláltam a Zappitit, semmi. Leszedtem újrainstalláltam az egyel régebbi verziót (2.8.14) semmi változás, majd vissza a 2.8.15-öt, de semmi. Új filmet vagy sorozatot nem keres. A régi filmek és sorozatok indulnak a Dune-ról.

Gondoltam, megérett a csere kipróbálom az Plex+emplexer-t. A Plex a PC.n tette a dolgát. Az emplexer 1.0.t telepítve a sorozatokat látja a Dune gond nélkül (info gombbal kiadja szépen a metaadatokat), a filmeknél viszont kiírja, hogy olyan területre akarok csatlakozni ahonnan nincs válasz. Már a borítókat sem tölti be. A Google szerint ez mással is előfordult, megoldás a 2.0. Erre telepítem a 2.0-t B3 ahol látja a filmet és a sorozatot is hibátlanul, de csak borítók, bélyegek formájában, rákattintva indul a film,de info gombra nem reagál, adatokat, tartalmat nem látok a filmről.

Semmi baj, akkor legyen a yaDIS, telepítem, indul, kezdjük a sorozatoknál. az első 5-öt beszkenneli, majd a Game of Thrones-nél lefagy a yaDIS. Újraindítom szkenneltetem ismét a Trónokat, erre ismét lefagy. Elegem lett, egy hete kínlódok. Van esetleg valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#1450) blakey válasza PSVT (#1449) üzenetére


blakey
titán

Rendszermemória van?

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.