Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) dh66e


dh66e
Topikgazda

Srácok!
Csináltam egy fordítást a yt-hoz(4.0.4 verzió) kérlek nézzetek rá és ha hibát találtok vagy jobb fordítást tudtok akkor ne legyetek restek szólni.Köszönöm!
-letöltöd a fájlt
-a "dune_language_hungarian.txt" fájlt kicsomagolás nélkül csak bemásolod a plugin "translation" mappájába.
-A plugint telepíted újra,de nem kell a korábbit törölni!A beállításaid így megmaradnak.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1602) arsenlupin válasza dh66e (#1601) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Szia!
Ezt a 4.0.4 verziót honnan töltsem le?
:R

Üdv:F

(#1603) dh66e válasza arsenlupin (#1602) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Automaikusan kéne letöltödnie.....amikor megnyitod a ytplugint.Feltételezem hogy fent van neked.Nézd meg a Beállításokban a verzió számot.Amennyiben nincs akkor szólj és felrakom a magyar nyelvi fájlal együtt.
Jut eszembe nagyon fontos hogy rendszer memoría legyen a dune-ön illetve a legutolsó B9 fw.

[ Szerkesztve ]

(#1604) arsenlupin válasza dh66e (#1603) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Tedd fel légyszi! :))

Üdv:F

(#1605) dh66e válasza arsenlupin (#1604) üzenetére


dh66e
Topikgazda

[link].
Ezt ha telepíted rögtön magyar lesz.

(#1606) arsenlupin válasza dh66e (#1605) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

:R

Üdv:F

(#1607) dh66e


dh66e
Topikgazda

Időjárás javító szervizfájl,hogy ne mindig ilyen meleget mutasson. ;]
A letöltöttt zip fájlt csomagoljátok ki pc-n és a benne lévő install.dsf fájlt telepítsétek a dune-re.Az uninstall fájlal pedig eltávolítható ha a dune majd javítja a hibát.
[link]

(#1608) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!

Van egy Dune hdtv101 lejátszóm, emlékeim szerint talán egyszer (kb. 2 éve) frissítettem a szoftverét, azóta csak használom.
Visszaolvasva a fórumon érdekel ez a youtube telepítés, csak nem igazán vagyok képben hogyan is kell, mivel nem vagyok egy mókolós típus. :B
Megnéztem a firm-et, ...és egy 2013-as végleges verzió van rajta.

Segítségeteket szeretném kérni, nehogy téglásítsam a lejátszót. :)

- Gondolom először érdemes a legújabbra frissíteni? (csak simán megkeresem és telepítem, vagy kell még valamit csinálni, állítani előtte? ...ha igen, hol és mit?)
- ezt követően letöltöm a youtube fájl és azt is telepítem?
- olvastam itt a fórumon, hogy kell valami 2 GB rendszer memória is, ez mit jelent, bedugok egy üres 2 GB-os pendrive-ot és kész, vagy valamit kell állítani a menüben is (hol és mit?)? ...ezt már a firm frissítés előtt csatlakoztatnom kell, és azután frissíteni?
- mivel a 101-en csak egy usb csati van és eddig azt használtam külső merevlemezhez, ha kell a 2 gb rendszermemória pendrive, akkor az úgy működik, hogy usb hub-ot dugok a 101-be és azzal csatlakoztatom a rendszermemória pendrive-ot és majd a külső merevlemezt is?

Elnézést a sok kérdésért, de tényleg csak használom a cuccot, nem nagyon merültem eddig ezekbe a dolgokba bele ......ha esetleg valaki leírná szájbarágósan, hogy mit és hogyan és milyen sorrendben kellene csinálnom, nagyon megköszönném. :R

(#1609) lacko6 válasza fireman123 (#1608) üzenetére


lacko6
senior tag

A Duneken van rendszer pendrive hely,csak szét kell szedni.

(#1610) dh66e válasza fireman123 (#1608) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
1.Első lépésként telepítsd a legújabb fw-t a dunere ami egy beta de ne ijedj meg ettől.(Beállítások-Egyéb-Szoftverfrissítés)
2.Fogsz egy üres pendrivot amit leformázol vagy a dune-vel vagy pc-n aztán bemész a fenti útvonalon a beállításokba és kiválasztod a Rendszermemoria opciót.Itt rákattintasz a Rendszermemória létrehozása gombra és megvárod hogy végezzen a lejátszó.
3.Telepíted a you tubeot,megcsinálod a beállításokat és örülsz.

[ Szerkesztve ]

(#1611) fireman123 válasza dh66e (#1610) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi a segítséget :R , ...és az usb hub csatlakozás is működik? ....nem igazán akarnám szétszedni a lejátszót, és a linkelt képen nem is tudok eligazodni :D ...ja most már látom hová van dugva ....de ezt inkább kerülném, ha a hub-os dolog működőképes :B

[ Szerkesztve ]

(#1612) dh66e válasza fireman123 (#1611) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Hubbal nem próbáltam lehet azzal nem fog működni.Nézd meg hátha.
Illetve van még egy megoldás.
A rácsatlakoztatott merevlemezen csinálsz egy particiót a rendszermemóriának.Sajnos ilynkor töröl mindent a merevlemezről a dune ugyhogy csak akkor ajánlom ha nincs rajta sok médiád amit fel tudsz addig máshová másolni.

[ Szerkesztve ]

(#1613) fireman123 válasza dh66e (#1612) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi, megpróbálom.

(#1614) fireman123 válasza fireman123 (#1613) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi a segítséget, sikerült a firm frissítés, rendszermemória is, youtube telepítés is és működik usb hub-ra csatlakoztatott pendrive rendszermemóriával és rádugott külső merev lemezzel is :R

Skin-t lehet-e valahonnan letölteni? ... mert a frissítést követően csak az alap van.

(#1615) nfsu17 válasza fireman123 (#1614) üzenetére


nfsu17
veterán

vannak skinek.

nekem ehhez hasonló van.

[link]

(#1616) Old FatBoy


Old FatBoy
aktív tag

Sziasztok!
Dune Hd Base 3D-n nem sikerül feltelepítenem a transmissiont mert az optware telepítés itt megáll:
tangox[install]# sh ./dune_optware_installer_0.1.6.sh
Downloading ipkg-opt_0.99.163-10_mipsel.ipk successful.
Extracting 'ipkg-opt_0.99.163-10_mipsel.ipk' into '/persistfs/opt' successful.
és nem történik semmi,csak várok de hiába.
USB pendrive a rendszermeghajtó ext2-re formázva.
Egyszer már sikerült végigcsinálni fél évig jó is volt,de most elszállt az előző rendszermeghajtó ezért új pendrive-t fogtam be és újra kell telepítenem a tr-t.
Mi lehet a baj?
Több pent is próbáltam sokszor idáig sem jutok.

Audiophile Troll

(#1617) kokr


kokr
tag

Sziasztok!

Dune Duo-hoz magyar használatit hol lehet letölteni,vagy szerezni?
Nincs reg kártyám...

Előre is köszi!

(#1618) blakey válasza kokr (#1617) üzenetére


blakey
titán

Minek? Inkább kérdezz. Amúgy nagyon egyszerű és érthető a kezelése.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1619) kokr válasza blakey (#1618) üzenetére


kokr
tag

Vettem egy Synology 215j NAS-t,és azzal szeretném összehangolni.
Hálózatos témában nagyon láma vagyok,gondoltam ott leírják részletesen hogyan kell.

(#1620) blakey válasza kokr (#1619) üzenetére


blakey
titán

Nincs leírva, fórumokon sokkal több infót kapsz. A MAS-son állítsd be az SMB-t /NFS-t ill. biztonság kedvéért telepíts egy DLNA szervert, a Dune ezeket látni fogja. Fontos, hogy az eszközöknek FIX IP-t adj és egy "munkacsoportban" legyenek. A Dune-n semmit sem kell ehhez állítani, max NFS esetén de ahhoz is találsz segítséget pl. a youtube-on.
Javaslom, hogy olvasgasd át a topikot, mert sok hasznos infóval fogsz találkozni.
Természetesen ha valami nem megy akkor kérdezz. :D

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1621) kokr válasza blakey (#1620) üzenetére


kokr
tag

Köszi!:)
Próbálgatom akkor,és jövök ha elakadok.

(#1622) gyeniko


gyeniko
őstag

Ismer valaki Spotify alkalmazást Dune-re? Most pörögtem rá erre a dologra...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#1623) kokr


kokr
tag

Még annyit kérdeznék,hogy megoldható a Dune Duo telefonról/tabletról való vezérlése?
Amennyiben igen,mi kell hozzá?
Tehát,hogy zenehallgatáshoz ne kelljen tv-t/projektort kapcsolni.

(#1624) Sonja válasza kokr (#1623) üzenetére


Sonja
veterán

Dune Media Controller

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1625) blakey válasza kokr (#1623) üzenetére


blakey
titán

Droidra van ez ill. a gyári app-ok

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1626) Multibit válasza kokr (#1621) üzenetére


Multibit
veterán

Felejtsd el a DLNA-at! Az NFS kevésbé erőforrás igényes, mint az SMB. Egyébként is, ahogy a Synology, úgy a Dune rendszere is Linux, tehát felesleges a Windows-barát SMB a kettejük kapcsolatához.
Nálam az alábbiak szerint van belőve:
1. a routerben fix IP-cím adása a NAS-nak
2. a routerben fix IP-cím adása a Dune-nek
3. a NAS-on megosztások kialakítása (pl. filmek1 - csak példa)
4. a NAS-on NFS jogosultságok kiosztása minden olyan megosztáshoz, amit a Dune-nek látnia kell (a Dune fix IP címére, olvasás jog, aszinkron mód)

Dune képernyő -> Beállítások -> Hálózat:
Vezetékes (10/100)
Manuális
TCP/IP beállítások:
IP: <a fix IP, amit a routerben a Dune-nek adtál>
Maszk: <adja magát>
Átjáró: <a routered IP-címe>
DNS: <a routered IP-címe>

Vissza a Dune alapképernyőre.
Pop-Up Menu gombbal:
- Új hálózati könyvtár
Név: Filmek1 (csak példa)
Típus: NFS
Szerver: <NAS fix IP-címe>
Könyvtár: /volume1/filmek1 (csak példa, fontos a szintaxis: /<kötet>/<megosztás>)
Protokoll: TCP

[ Szerkesztve ]

(#1627) blakey válasza Multibit (#1626) üzenetére


blakey
titán

Akkor felejtse el a DLNA-t ha más eszközzel, pl- tvvel vagy Blu-ray lejátszóval nem akarja elérni a NAS-t, egyéb esetben nincs vele semmi gond, nálam mindhárom működik problémamentesen. Igaz van olyan tv ill. Blu-ray lejátszó ami látja az SMT-t, de nem jellemző.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1628) Multibit válasza blakey (#1627) üzenetére


Multibit
veterán

De ő most a Dune Duo-ját szeretné a NAS-hoz "hangolni" ;)

(#1629) kokr válasza Multibit (#1628) üzenetére


kokr
tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R
Igen,egyenlőre csak a Dune-t akarom összelőni a Synology-val.

(#1630) blakey válasza kokr (#1629) üzenetére


blakey
titán

egyenlőre :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1631) kp59


kp59
aktív tag

Van egy Dune BD Prime 3.0 médialejátszóm és amióta feltettem a legutóbbi frissítést rá azóta a menüje főoldalán szépen megjeleníti az időjárási adatokat.

Ez nagyon praktikus csak az a gond hogy a hőmérsékletre azt írja ki hogy +2015C :Y (ráadásul már vagy két hete így van).

Lehet ezzel valamit kezdeni vagy törődjek bele hogy ilyen meleg van? :DDD

(#1632) vilga válasza kp59 (#1631) üzenetére


vilga
tag

Nem rég volt, kicsit [fentebb]

[ Szerkesztve ]

(#1633) kp59 válasza vilga (#1632) üzenetére


kp59
aktív tag

Köszönöm :R

(#1634) kp59


kp59
aktív tag

Valaki tudna segíteni abban hogy honnan lehet letölteni különböző magyar feliratú (ikonok, menüpontok) skineket?

Amúgy ezek minden Dune típushoz jók?

(#1635) dh66e válasza kp59 (#1634) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Magyar feliratú ikonok szerintem nincsenek hacsak nem csinálsz magadnak.Az oroszok gyártanak különböző ikonokat és skineket azokat tudod max felrakn az "aláírás" magyar maradi.Esetleg dune store-ban van pár skin. nézd meg azokat is.
Igen a skinek általában mindegyik tipushoz jók.

[ Szerkesztve ]

(#1636) dh66e


dh66e
Topikgazda

Új beta fw jelent meg (150721_0135_b9) amiben javították az időjárás widgetet .
Aki felrakta az időjárás javítót az uninstallálja majd indítsa újra a playert és ezután már rendben lesz a widget.

(#1637) dh66e


dh66e
Topikgazda

Közben látom hogy kiadták a CL is a javításokról.
- Bugfix: Weather widget could show wrong temperature in some cases.

- Bugfix: After returning from playback to a folder with GUI customization
(using dune_folder.txt), in specific cases, a wrong GUI state could be
shown.

- Bugfix: In some rare cases, when when playing a MPEG-TS stream from
multicast or DVB source, playback could crash.

- Bugfix: In specific cases, when switching between different MPEG-TS
streams for a long time, playback could crash.

- Bugfix: For models with DVB-C tuner: DVB-C default modulation mode was
set to incorrect value.

- Bugfix: For base3d2 and tv303d2 models: stability problems could take
place in some cases.

- Bugfix: SDK: when creating too many scheduled recordings, the application
could crash in some cases.

- Bugfix: SDK: in HTML applications, an attempt to modify the callback
functon from JS callback handler could lead to application hangup.

(#1638) BBéci


BBéci
titán

Bár évek óta Dune használó és rajongó vagyok, mégis olyan alapkérdéseket fogok feltenni, amik miatt kicsit szégyellem magamat.
Pár napja tettem merevlemezt a Base 3.0 hasába és a rajta lévő tartalmat szeretném módosítani, szerkeszteni. De nem hálózaton (nincs bekötve), nem az USB-n csatlakozó tarolókról, hanem PC-re kötve. Kivettem a polcról és szomorúan tapasztaltam, hogy nincs rajta olyan csatlakozó, mint például a Popcorn A-400-on, tehát nem tudom számítógépre csatlakoztatva, kvázi rack-ként használni.
Van-e megoldás a merevlemez kiszerelésén és dokkolóba helyezésén kívül?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1639) blakey válasza BBéci (#1638) üzenetére


blakey
titán

Hálózatba kell kötni és akkor megoldható :), sajnos USB-slave nincs benne, vagy vinyó ki és dokkolóba be vagy ha csak át szeretnéd írni akkor a Dune-vel is megteheted, de én javaslom, hogy kösd hálózatba, kényelmes, legalábbis nekem az.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1640) BBéci válasza blakey (#1639) üzenetére


BBéci
titán

Már meg van hozzá a 25 m CAT6 kábel, de a padláson közel 50 fok meleg tombol, egyelőre nem kúsznék-másznék ott. Azt hiszem, vennem kell egy USB 3.0 dokkolót.
Van a merevlemezen 6-700 GB olyan film, amiket már láttam, de adok nekik még egy esélyt, utána mennek a kukába. A helyükre tenném a régóta őrzött kedvenceimet, amik most egy Elementsen vannak.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1641) blakey válasza BBéci (#1640) üzenetére


blakey
titán

Pár évvel ezelőtt én is bosszankodtam, popi után a Dune-t nem lehetett cusb-n keresztül szerkeszteni, kapott a rendszer egy switchet és onnan minden eszköz "netképes" lett, ez megoldotta a szerkesztési lehetőséget, közben dokkoló is lett, de ezek után már nem volt kérdéses a hálózati lejátszás sem. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1642) Tibiajax válasza Multibit (#1626) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi a leírást, az éjjel fogtam neki a leírásod alapján és aktiváltam az nfs-megosztást a dune-n és a syno-n, eddig smb-vel működött a rendszer.
ég és föld..

most már csak a mozi-mappa újraszkennelése van hátra.. :D elleszek vele egy ideig. de ez a sebesség-különbség mindent megér

(#1643) Multibit válasza Tibiajax (#1642) üzenetére


Multibit
veterán

Szívesen.

(#1644) Sedwick26


Sedwick26
tag

Sziasztok!

Tegnap lettem tulaja egy Dune HD Max-nak és jelen pillanatban az ismerkedés zajlik. Sosem volt mp-em, így minden teljesen új számomra, ezért ha a jövőben olyat kérdezek ami triviális (nektek), akkor azt nézzétek el nekem. Hozzáteszem, hogy kérdés előtt igyekszem utána járni és saját erőből megoldani a problémáimat.

Jelen pillanatban nincs (még) rendszermeghajtó csatlakoztatva hozzá, és belső HDD sem, így jobb híján a gépemről játszom le a dolgokat. Eddig élesben (teljes film nézés) még nem teszteltem, csak amit eddig hallgattam, azokat próbálgattam etetni vele. Eddig hibátlan (jó nem, mert pl. a killa sample.-be beletört a bicskája) és élvezem az egyszerűségét. (felirat, hangsáv, tekerés)

Az eddigi napi rutinból egyet már meg is old nekem a Dune...reggeli class Fm ébresztés.

A másik napi rutinban viszont eddig nem találtam megoldásra és igazából ezért is érdeklődnék, hogy van-e valaki, aki hasonlóan használná a lejátszót és megoldást is talált rá....arról lenne szó, hogy okos telefonról tallózni és indítani lejátszást TV bekapcsolása nélkül (reggel a másik szobából indítani a zenét és ébredezni mellette) ...ezt az NA Remote-t próbáltam, sőt nagy lelkesedésemben még a pro-t is megvettem. Megtalálta a hálózatot, tallózás nem gond, viszont!!!! és itt jön a probléma: a lejátszás indítása után, ha a telefon képernyője kikapcsol, tehát nem aktívan fut az alkalmazás a telón, akkor a Dune, a következő "parancs"-tennivaló alkalmával nem indítja a következő számot és az előző menüpontba áll vissza.

Talán egy megoldás, hogy a telefonon berakom fehérlistába a progit, hogy mindig menjen a háttérben, de ez a telefon üzemidejére nincs jó hatással és nem is szeretném ezt.

Van olyan remote app, ami nem a telefon szintjén irányítja a Dune-t, hanem ténylegesen a düne menüjéből indítja el a fájlt?

Ezzel összefüggő probléma, ami lehet csak a szerver és (vagy) a teló app hibája, hogy nem minden FLAC zenét tud lejátszani....értem ezalatt, hogy okés,, a teló kijelzőjé aktív, tehát tudja a "parancs" végén, hogy indítsa a következő fájlt (a teló), de a Dune nem tudja lejátszani és ugrik a következőre, majd megint a következőre és kb 5-10 számot kihagyva indítja a soron következőt, amit lejátsza. Mikor ugrott mindig a soron következőre és nem szólalt meg semmi, akkor bekapcsoltam a TV-t és akkor láttam, hogy érvénytelen fájl-t ír ki...ezután ki-be lépegetés immáron a TV-n, és azt a számot amit korábban elutasított "érvénytelen" címszóval, simán lejátsza. Ezért gondolom, hogy a teló app miatt nem okés valami.
Tegnap, mikor még nem volt letöltve a remote app, akkor a TV képernyőjén bármit indítottam, azonnal játszotta (FLAC, mp4, wav, m2ts, mkv, avi).

Más:

Nem tudom hogy milyennek kell lennie, ezért inkább megkérdezem:

BD50 Hobbit: elindítottam, és kis idő után bejött a főmenü, elindítottam a filmet, majd közben rányomtam a Pop up menü-re és feljöttek alulról a választható opciók, közben a film elkezdett akadozni. Onnantól kezdve hiába léptem ki a felugró menüből, akadozott tovább. Kiléptem a főmenübe és resume movie, de akadozott .
Ez normális jelenség?

A fw a mostani 0702 leszámítva a legújabb (így jött a készülék)

Nem vonok le következtetést amíg nem resetelem és rakok bele rendszermeghajtót, de ez még min. pár nap...addig is ismerkedem.

Ha tudtok segíteni a távirányítós app-al, a kihagyott FLAC számokkal és az akadozó BD50-el (film közbeni menü után) kapcsolatban, akkor azt megköszönöm.

Üdv

(#1645) nfsu17 válasza Sedwick26 (#1644) üzenetére


nfsu17
veterán

érdekes problémák.
távirányító progit nem használok, szvsz passz.
flac-ből nem játszik le mindent, attól függően, hogy flac a kiterjesztés.
de olvastam, hogy nálad nem ez a gond.
killa sample...bár régen lehet teszteltem, de szerintem nem volt vele gond.
BD50
több filmmel kellene próbálni, de nem szabadna beakadnia sehol sem.
a rendszermemó nem kötelező, anélkül is mindennek mennie kell, az csak plusz lehetőségeket ad hozzá.
tehát ha r.memó nélkül akad a bd50 ott, akkor azzal is fog.

r.memó jó lehet pl ezekhez:
-youtube plugin
-iptv plugin
-egyedi skinek
-forced subtitle

De ezek nélkül is mindennek mennie kell, tehát r.memó nélkül is 100%-osan kihasználható, amire tervezték a gépet.

mindenképpen reseteld, majd akár tegyél fel picit régebbi fw-t, az új nem mindig jelent jobbat, bár dune-nél nincs kimondottan rossz fw, mint android verziók esetén előfordulhat

[ Szerkesztve ]

(#1646) Sedwick26 válasza nfsu17 (#1645) üzenetére


Sedwick26
tag

Rendben, akkor nemsokára resetelek...köszönöm!

Amit azóta teszteltem (Jellyfish) az a sebesség. 30Mbs már akadt, így gondoltam valami beállítási gond lehet, ezért a szerver beállításánál visszaállítottam a gyári beállításokat és így felment 50-re. Referencia értékre valaki írta a 72-73-at, hát az itt nem megy. Tudom hogy ez is elegendő akár BD50-hez is, de ha beállítás kérdése a stabilitás, akkor miért ne próbáljam meg beállítani azt...lehet a reset megoldja, vagy egy régebbi fw.

A BD50 alatti akadás (menü felhozatala után), gondolom most már elmúlik a sebesség növekedésével, még nem volt lehetőségem tesztelni.

Esetleg a remote problémára valakinek tapasztalata más elérhető app-al?

(#1647) nfsu17 válasza Sedwick26 (#1646) üzenetére


nfsu17
veterán

elsőre azt hittem, hogy hdd-ről akad a 30mbit jellyfish.
de aztán láttam, hogy hálózat.
ott olyan 70Mbit nekem is a max, de nekem nincs gigabites cuccom hozzá.
a jelly hdd-ről még a 120mbit is megy.

remote
[link]
[link]

a dune hd rc progit levette a play.

[ Szerkesztve ]

(#1648) Sedwick26 válasza nfsu17 (#1647) üzenetére


Sedwick26
tag

Mit értesz "gigabites cucc" alatt?

Remote-nál az első link az, amiről korábban írtam, azzal nem működik a beállításaimmal a folyamatos lejátszás a dunen, mobil kikapcsolása után. (vagy képernyő kikapcsolásnál)

A második linken 2 plugin van, ha jól veszem ki (angol nem az erősségem). Ha a dune-re telepítem , akkor hogyan tudom a telefonról irányítani? (persze nem ártana akkor a r.memo) Ez nem tiszta nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1649) nfsu17 válasza Sedwick26 (#1648) üzenetére


nfsu17
veterán

megfelelő ethernet kábel és gigabites router.
némelyik dune már szintén gigabites.
de BD50-nek nem feltétele, mert az még a 100Mbit-et sem érhetné el.

volt még egy másik dune rc progi, de már nincs fent a play-en.
valamelyik régebbi mobilomon fent van, majd kipróbálom.

a plugin nem tudom kell-e a dune-re, én feltettem, nem tudom befolyásol-e valamit.

(#1650) Sedwick26 válasza nfsu17 (#1649) üzenetére


Sedwick26
tag

Így már értem.

Ha ki tudnád próbálni, megköszönném és megkeresném valahol. Biztos van élet a play-enbkívül is. 😃

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.