Hirdetés

2020. február 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-02-19 12:37:38

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2151) dh66e válasza Paoloo (#2150) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Gyári jutyub egyik dune-ön sem megy,mert nincs.A moddolt yt pluginhoz meg a legfrissebb fw kell.Nyugodtan tedd fel az utolsót akár online is.

(#2152) dualcore válasza blakey (#2141) üzenetére

dualcore
(őstag)

dh66e[/B
(B)blakey(/B)

Ok skacok, ma ki is próbálom merevlemezzel, és hálózatba is hogy mennyire melegszik. :R

(#2153) dh66e

dh66e
(Topikgazda)

DPC új verzió (1.0.8)
-pár dolog javítva.
-Csatornák megjelennek már a pluginban is(bár nem mind működik a dune-ön)
-Pár változtatás a beállításokban.
letöltés

(#2154) dualcore

dualcore
(őstag)

Ma riasztott a NOD 32, hogy a hálózaton lévő számítógép ( DUNE) hálózati kártevőt észlelt, de a lejátszás tökéletesen működött.
:F Kinaplózva: elárasztásos kártevő.
Ami szép, hogy a Sony Bravia ez idő alatt 33 alkalommal lett blokkolva, ugyanezen probléma miatt. :Y

Tapasztaltatok már hasonlót?

Szerk.
Tényleg nem melegszik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2155) dh66e válasza dualcore (#2154) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Sokszor vaklármázik a NOD ha nem töltöttél le valami csúnya dolgot a dune-ön lévő merevlemezre akkor ne foglakozz vele.

(#2156) dh66e válasza dh66e (#2155) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

bár ez az elárasztásos kártevő...hmmm ez inkább a PC-re ment és onnan akar hódítani a hálózaton.

(#2157) dualcore válasza dh66e (#2155) üzenetére

dualcore
(őstag)

A Dune csak eszköz, nem tölt oda semmi. A Cégtől kaptam egy merevlemezen fájlokat, ami a pc-be ment, akkor azonnal riadózott a nod és 201 vírust talált a merevlemezen. Azóta bohóckodik itt nekem. Elvileg most minden rendszer le van tisztítva, és minden oké. Persze minden a hálózaton van.
De azért köszi.

(#2158) dh66e válasza dualcore (#2157) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Na jó hát ezt nem írtad. :)
Milyen cég az amelyik vírusokat szór az dolgozó otthoni eszközére?Szerintem válts. ;]

(#2159) dualcore válasza dh66e (#2158) üzenetére

dualcore
(őstag)

;] Iskola kb 140 kollégával, és 950 diákkal egy jó nagy hálózatban. :DDD
Gondolj bele mi terjeng ott! :Y

(#2160) dh66e

dh66e
(Topikgazda)

Sziasztok!
Mai nappal teljes körű topikgazda lettem ami nagyobb felelőséggel jár.
Amit kiemelnék ez alakalomból nem más mint a hírdetések közzététele a topikban amit nagyon szigorúan vesznek a moderátorok és szankcionálják is azt.Kérek mindenkit hogy ne hírdessen saját eladni vagy vásárolni szánt terméket a topikban sem direkt sem burkoltan.
Egyedüli szabályos módja ha az aláírásodban teszed közzé mert az engedélyezett!
Köszönöm!

(#2161) dualcore válasza dh66e (#2160) üzenetére

dualcore
(őstag)

Ok értettem. :R
És grat.

(#2162) liszi70 válasza liszi70 (#2136) üzenetére

liszi70
(veterán)

"A fórumon tilos hirdetni! - pepe091"

Az mitől hirdetés, hogy megkérdezem, eladja-e a Duo-ját? Én keresek Dune Duo-t, nem eladni akarom, nem hirdettem semmit. Vagy a keresés is hirdetésnek számít? :F Ha igen, akkor bocs mindenkitől, nem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

MB Quart 190 hangfalpár eladó - APC Back-UPS CS 500 és 650 szünetmentes tápegységek eladók.

(#2163) dh66e válasza liszi70 (#2162) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Szia!
A keresés is hírdetésnek számít szakmai topikban.

(#2164) dh66e válasza liszi70 (#2162) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Szia!
A keresés is hírdetésnek számít szakmai topikban.

dulacore,,,,Köszi!

(#2165) niof

niof
(őstag)

Esetleg a SoundCloud streameléséhez létezik valami app Dune-re? Ha igen, ne tartsátok magatokban! És a Mixcloud-ra? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"A zene a káoszból rendet teremt; a ritmus a széttartót egységbe fogja; a melódia a megszakítottat folytonossá varázsolja; a harmónia az össze nem illőket összeegyezteti. Yehudi Menuhin

(#2166) dh66e válasza niof (#2165) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Mixcloudot próbáltam a firefoxos appal azt lejátsza a dune,de a soundcloudot nem.

(#2167) niof válasza dh66e (#2166) üzenetére

niof
(őstag)

:( Hát, ez nagy kár! Jó lenne pedig, ha nem csak gép előtt lehetne ezeket hallgatni.

[ Szerkesztve ]

"A zene a káoszból rendet teremt; a ritmus a széttartót egységbe fogja; a melódia a megszakítottat folytonossá varázsolja; a harmónia az össze nem illőket összeegyezteti. Yehudi Menuhin

(#2168) Gemini1

Gemini1
(csendes tag)

Sziasztok!
Boldog tulajdonosa lettem egy Dune HD Base 3.0 lejátszónak.
Azt szeretném kérdezni,hogy icont,hogy tudnék rajta cserélni?
Ilyet szeretnék:
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#2169) dh66e válasza Gemini1 (#2168) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Saját magad által készített ikonokat akarsz cserélni vagy hozott anyagot.Amennyiben regisztrálva vagy a dune-hd.hu oldalon ott van leírás a menetéről.

(#2170) Gemini1 válasza dh66e (#2169) üzenetére

Gemini1
(csendes tag)

Szia!

Az iconoc le vannak töltve,csak nem tudom a menetét,hogy kell felrakni.
A Dune oldalra hiába regisztráltam,használtan vettem meg a készüléket és nem kaptam meg a regisztrációs kártyát.
ZIP fájlban vannak az iconok aai. a formátum

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#2171) blakey válasza Gemini1 (#2170) üzenetére

blakey
(veterán)

Minden könyvtárba be kell tenned a megfelelő ikont majd egyesével létre kell hoznod egy dune_folder.txt fájlt amiben meg kell adnod az ikon elérését, pl. icon_path=Filmek/Icon.png, ha nem tévedek akkor ennyi, de este megnézem, ha lesz időm. Mindegyik dune_folder.txt fájl az adott könyvtárban legyen.

Eladó: *Logitech M590 (https://tinyurl.com/vz7ybrf)* - *Logitech K375s billentyűzet (https://tinyurl.com/tg3eeke)* - "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#2172) Gemini1 válasza blakey (#2171) üzenetére

Gemini1
(csendes tag)

Szia!
Köszönöm szépen,de megfelelő icont sem látom csak a nevét.nevét.
Azt gondoltam egyszerűbb lesz..
Valamilyen képi információ jó lenne.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#2173) blakey válasza Gemini1 (#2172) üzenetére

blakey
(veterán)

Az ikonok png-ben legyenek, pl.

[ Szerkesztve ]

Eladó: *Logitech M590 (https://tinyurl.com/vz7ybrf)* - *Logitech K375s billentyűzet (https://tinyurl.com/tg3eeke)* - "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#2174) Gemini1 válasza blakey (#2173) üzenetére

Gemini1
(csendes tag)

Akkor át kellene konvertálnom?

Ezzel próbálkozom,de ugyanúgy aai.kiterjesztésű marad

AAImageGen.exe

[ Szerkesztve ]

(#2175) niof válasza Gemini1 (#2174) üzenetére

niof
(őstag)

Én az iDune progival csináltam meg nálam a gyökérmappák ikonját is.
Esetleg próbáld azt. Leírás az összefoglalóban, vagy a linken.

(#2176) Gemini1 válasza niof (#2175) üzenetére

Gemini1
(csendes tag)

Köszönöm szépen,megpróbálom vele

Üdv

(#2177) arn77

arn77
(tag)

Visszatért a Smart D1! :K

- Panasonic TX65-FZ800E - Onkyo TX-RZ830 - Zidoo X20 - Panasonic DP-UB820 - Klipsch RP-280F Piano Black - Klipsch RP-450C Piano Black - Klipsch R-115SW - Klipsch R-15M - Klipsch RP-140SA -

(#2178) gyeniko válasza arn77 (#2177) üzenetére

gyeniko
(őstag)

:C

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#2179) dh66e

dh66e
(Topikgazda)

Srácok használja valaki rajtam kívúl a dpc plugint?
Amennyiben igen,megosztanék pár nem támogatott csatornát(felnőtt tartalom,FilmOn,stb stb) persze ha érdekel benneteket.

(#2180) blakey válasza dh66e (#2179) üzenetére

blakey
(veterán)

Én valamiért nem tudom használni az újat (pontosabban a sok fájlt tartalmazó könyvtárat nem nyitja meg, egyszerűen kilép, bár lehet, hogy teszek egy próbát, mert a Plex-et használom, "keményen", sőt most fordítom magyarra a Samsung app-ot.

(#2181) dh66e válasza blakey (#2180) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Nálam tökéletesen működik.Igaz nincs sokterrabájtnyi film amit le kellene kezelnie.Nem lehet hogy csak lassan olvassa be az adatokat?Szerintem adj neki még egy esélyt és várd ki hogy megcsinálja végig.Mondjuk az tényleg érdekes hogy csak úgy kilép. :F
Sonyra egy pár hete érhető el a Plex ingyenes változata,de az is elég foghíjas a magyarítás szempontjából.Mondhatni vicces.Igaz nem létszükséglet hogy le legyen fordítva mert adja magát szinte minden.

(#2182) blakey válasza dh66e (#2181) üzenetére

blakey
(veterán)

Kilép, nem keres tovább, kb 10 másodperc, előtte működött, az új nem jó, egyelőre. Samsungokhoz most lesz nyelvválasztási lehetőség. Igyekszem normálisan lefordítani, aztán meglátjuk. Nekem angolul is jó, de gondoltam, hogy kipróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#2183) dh66e válasza blakey (#2182) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Nézd meg a beállításokban hogy az ip cím rendben van e mert nálam is volt hogy elfelejtette és csak a port szám maradt bent.Lehet ez egy bug.

[ Szerkesztve ]

(#2184) blakey válasza dh66e (#2183) üzenetére

blakey
(veterán)

Egy könyvtárnál csinálja, ott ahol sok film van, a többinél, ahol kevesebb van, jó. Minden okés a beállításoknál és a Plex is jól működik, de ha lesz időm akkor beleásom magam.

(#2185) dh66e válasza blakey (#2184) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Akkor nem ez a gond. :)
Majd írd meg hogy mi volt,már ha kiderül.

(#2186) Tibiajax válasza arn77 (#2177) üzenetére

Tibiajax
(veterán)

bár lett volna legalább ezen nyamvadt koax out...

szép jó estét Torrente, nektek is gyerekek.

(#2187) niof válasza dh66e (#2179) üzenetére

niof
(őstag)

Ez mi is ez?

(#2188) dh66e válasza niof (#2187) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

A dpc-re gondolsz? Dune Plex Catalog plugin.A Plexr Media Serverre épülő kliens.
A nem támogatott csatornák pedig a harmadik fél által készített alkalmazások.Ezeket egyedileg lehet telepíteni a pc-re.Pár működik a dune-ön is,de sok van ami csak a szerveren működik azaz a PC-n(esetleg a nason :F ).

(#2189) Ranger^41 válasza dh66e (#2153) üzenetére

Ranger^41
(aktív tag)

Ez a DPC már tudja kezelni a feliratokat? Működik a pop up menüs feliratváltás?

(#2190) dh66e válasza Ranger^41 (#2189) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Természtesen kezeli és működik a pop up menu gombbal is,de a subtitle gombbal gyorsabb a művelet.Az összefoglalóban ott a link a plugin leírásáról.

(#2191) Ranger^41 válasza dh66e (#2190) üzenetére

Ranger^41
(aktív tag)

Kipróbáltam sikerült (nincs subtitle gomb, 101esem van). Viszont ez is eljátszotta azt, mint az emplexer dune módban, hogy egyszercsak feldobja, hogy nem játszható le a media, és utána áramtalanításig semmit sem játszik le...
A plex által leszedett belső feliratokat, amit opensubtitlesről szed le azt semmiképp sem tudom használni a duneban igaz?

(#2192) dh66e válasza Ranger^41 (#2191) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Nem tudom,még soha nem szedtem le feliratot ilyen módon.
Nekem a smart b1 mindent lejátszik(hálózaton kertesztűl vagy éppen merevlemezről) nincs ilyen gondom.Rendszer memória van telepítve nálad?

[ Szerkesztve ]

(#2193) Ranger^41 válasza dh66e (#2192) üzenetére

Ranger^41
(aktív tag)

Van igen.
Közbe utánanéztem, és a plex a saját feliratait a metadataval együtt szedi le a saját tárhelyére, míg a dune csak a videoban, vagy a videofile melletti feliratokat látja, ergo nem fogja látni a plex feliratait. De most megoldódni látszik a dolog. Egyelőre nem sok különbséget látok az emplexerhez képest (channels funkciot nem használom). Mindenesetre öröm látni, hogy még folyik fejlesztés ezen a téren!

(#2194) dh66e válasza Ranger^41 (#2193) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

A legnagyobb különbség hogy a helyi lemezeket simán beolvassa és a hálózati lejátszás is sokkal stabilabb.Nekem kettő vinyó lóg a dune-ön így ez nagyon hasznos funkció.Ráadásul így csak a film indításig kell a pc-nek bekapcsolva lennie.A beállításokat is elég egyszer megcsinálni és azt elmenteni és ezt bármikor vissza lehet állítani.Szóval kényelmes,de persze ez sem hibátlan.
Ígéret van arra hogy készül egy olyan katalógizáló plugin dunekre amihez nem kell majd pc-t használni,de ez elég kétséges hogy sikerülni fog.

(#2195) dualcore válasza dh66e (#2194) üzenetére

dualcore
(őstag)

A zenelejátszó kinézetén kellene valamit még fejlődniük. Akár Flac vagy Mp3 megy. :W

(#2196) dh66e válasza dualcore (#2195) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Sajnos a zenelejátszás hátterének kínézete valamiért kihívás a plugin szerzőknek,de még a gyártónak is.Egyszerűen nem tudnak valamiért egy szép kezelő felületet több infóval megcsinálni.

(#2197) dualcore válasza dh66e (#2196) üzenetére

dualcore
(őstag)

Ez szomorú hír nekem, :O Elég sok Flac van 5.1 ben, és nagyon szeretem őket hallgatni, de inkább kikapcsolom a tv-t, és csak a kis kijelzőn navigálok.

(#2198) dh66e válasza dualcore (#2197) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Lehet szimplán környezet tudatosság áll a hátterében. ;]
Neked legaláb van kijelződ nekem még az sincs,így a zene lejátszás ha csak nem listából történik akkor bacilusos.

[ Szerkesztve ]

(#2199) dualcore válasza dh66e (#2198) üzenetére

dualcore
(őstag)

Lehet szimplán környezet tudatosság áll a hátterében :DDD :DDD :DDD

Ez tetszik. :K Kérdezz rá tőlük, hogy ez áll e a háttérben? ;]

Igen, a kis kijelző nagyon sokat segít a navigálásban.

(#2200) tomej

tomej
(aktív tag)

Üdv!
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy fehér háttér esetén vízszintes interferencia csíkok jelennek meg (BASE3.0). tapasztalt már vki hasonlót?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.