Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) dh66e válasza nfsu17 (#1099) üzenetére


dh66e
Topikgazda

no igen amennyiben hozzá szoktál a dune lejátszási képességeihez valószínűleg egy ilyen birtokában ezt tennéd :W a specifikációja mindent elárul.

(#1100) Technoman
Valahogy így,de Ukrajnában van a szoftver részleg ha jól rémlik.Korábban Tajvanon gyártották a playákat és más volt a szoftver fejlesztő csapat is.

[ Szerkesztve ]

(#1102) djnice válasza Technoman (#1100) üzenetére


djnice
veterán

Nézd meg 576i és 1080i anyagokkal, látni fogod a különbséget.

(#1103) Multibit válasza djnice (#1102) üzenetére


Multibit
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#1104) Technoman


Technoman
őstag

Na, már meg is vagyok a II. villámteszttel (Popcorn a410 vs. 1000 éves Dune HD53 Lite)
Ma azt vettem górcső alá, ami a Popi erőssége, a JukeBox-ot. Kicsit megfingattam, mert a cca 600GB-s sorozat gyűjteményemet akartam végigszkennelni vele (le is fagyott rendesen)
Nem is itt adtam be a kulcsot, hanem amikor az egyik -nem teljesen ismeretlen sorozatot- nem ismerte fel, hiába írtam be az IMDB ID számát, szerinte ilyen sorozat -Stargate Atlantis- nem létezik. Továbbá beszkenneltettem vele a filmes állományomat, amire betett olyan borítót ami nekem nincs is meg (?)
Igazából itt gurult el a gyógyszer, ez a JukeBox még nem érett meg nálam a használatra.
-nem lehet egyéni hátteret adni a filmekhez (legalább is én nem találtam)
- nem játszotta le a hálózati youtube klippet ill. nem volt hangja (?)
Hogy jókat is mondjak:
olyan filmet (3D SBS) is lejátszott, amit a Dune el sem fogad, az OU filmek röccenéstelenül játssza le 3D-be, nem vált vissza 2D-be, mint ahogy időnként a Dune (talán azzal függhet össze, hogy a 410-es egy "igazi" 3D-s lejátszó)

Mindent egybevetve, mard a Dune. Inkább szenvedek a PC Dune bélyegkép szerkesztővel (IDune)

(#1105) dh66e válasza Technoman (#1104) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ezeket szerintem itt] is megoszthatod és valószínűleg pár kérdéses dologra választ is kapsz.

(#1106) Technoman válasza dh66e (#1105) üzenetére


Technoman
őstag

Félreértettél, nem akarok új playert venni, csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire elavult a kis drága.

Ezek szerint nem elavult :DD

(#1107) dh66e válasza Technoman (#1106) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Te értesz félre :) csak azért írtam hogy lássák ott is hogy nem nagy a difi a dune és a popi között .

Mindenkinek!
Friss infó....
Új dune jelenleg nincs a palettán és nem is lesz idén.Kizárólag kábeles és iptv szolgáltatóknak( ugye ezek több ezres megrendelések) adnak el készülékeket.Szóval vigyázzatok a playáitokra mert lehet vége a dalnak. :(

[ Szerkesztve ]

(#1108) Technoman


Technoman
őstag

OK, értetem :)

Egyébként van a Dune-ra valami "hegesztett" JukeBox-os felület? Mert bevallom, nagyon megtetszett ez a színészre/dátumra/stílusra való keresgélés.
Jelenleg az IDune-t használom, de ott ugye csak bélyegképeket tudok csinálni

(#1109) Gijon válasza Technoman (#1108) üzenetére


Gijon
senior tag

yaDIS a legegyszerűbb, együttműködik a Dune Media Controller-el (apk). Tel., vagy. tab-ról is lehet irányítani. Egyszer kell rászánni több időt, utána már csak frissíteni kell az aktuális kikölcsönzött tartalommal.

(#1110) pedro7


pedro7
tag

És audio cd-k hez létezik jukebox-szerű felület ?

(#1111) Technoman válasza Gijon (#1109) üzenetére


Technoman
őstag

Csabiapu73
Kösz a választ, de ez a Yadis is képes katalogizálni a filmjeimet (tud keresni év/rendező stb szerint és találat szerint azt megjeleníteni) ?

(#1112) dh66e válasza Technoman (#1111) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Az emplexer tud, egy próbát megér szerintem.

(#1113) Ejelhar válasza Technoman (#1111) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Keresés funkció nincs a yADIS-ban, katalogizálni azonban tud:

A yaDIS kezdőoldalon a következő kategóriákat lehet választani:
Összes Film
Újdonságok (lehet a setupjában állítani, hogy milyen időpontig visszamenőleg, aszem 60 nap az alap)
Betűrend
Kategória
Színészek
Rendezők
Játékidő
Ország
Év (bár ezt inkább évtizednek kéne hívni)
Értékelés
Formátum

(#1114) Gijon válasza Technoman (#1111) üzenetére


Gijon
senior tag

Ejelhar leírta+ még annyi, hogy tudsz többféle háttér és borítókép közül választani, akár te is megszerkesztheted. Az emplexer sem rossz, viszont:
+ egyből megtalál mindent, zeneileg is. (berakta az xxx filmeket is, majdnem rosszul lettem) komp. tel, tab,ps3, ps4, xbox(fizetős).
- a Plex méd. szervernek folyamatosan mennie kell.. , csak nas-ról éri meg. Feliratkezelése, formátum támogatottsága kevés nekem.

(#1115) Technoman válasza Gijon (#1114) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi srácok a segítséget. :R Találtam egy oldalt, ahol le van írva részletesen a dolog[link], majd dobok egy próbát vele.

(#1116) Technoman válasza Ejelhar (#1113) üzenetére


Technoman
őstag

Na, kipróbáltam tök jó:) Logikus.
Viszont a sorozatokkal nem boldogulok, ha rákattintok a legördülő sávba és kiválasztom a"TV-sorozatok" fűlt, az ég egy adta világon semmit se csinál. Mi lehet a gond?

(#1117) nfsu17 válasza Technoman (#1116) üzenetére


nfsu17
veterán

a yadis beállításaiban a sorozatokat külön kell megadni:

beállítás > mappák > hozzáadás > Type: TV sorozatok

(#1118) Gijon válasza Technoman (#1116) üzenetére


Gijon
senior tag

A sorozatoknak külön map.-ban kell lenniük, hogy külön tudd választani őket. pl:smb://192.168.1..../video/sorozat (nálam az elérési út (nas)) Ezen belül külön könyvtárat csinálok minden sorozatnak, évad nélkül. Viszont oda már pakolhatsz akár egész évadokat, vagy külön részeket..., meg fogja találni.

(#1119) Technoman válasza Gijon (#1118) üzenetére


Technoman
őstag

Ok, köszi a válaszaitokat, majd kipróbálom. :R
Ma az egyik filmes vinyómat csináltam meg, nem volt semmi, amíg a cca 250 filmemet megcsináltam, de már a vég felé vagyok. Nagyon érdekes, mert a Yadis nem írta át az eredeti iDune progival csinált filmes "kezelőfelületemet", hanem csinált egy Yadis mappát, amire rányomva az új kezelőfelületemre mehetek (tehát egyszerre két "katalogizáló rendszer" is fut az adott vinyón.
Tetszik :C

Viszont -okulásképpen, aki most kezd bele a Yadisba- nem szabad ékezetes címmel mappát elnevezni (pld Álomcsapda, Én, a robot, stb) mert azt valahogy nem tudja a "betűrend" mappában katalogizálni.

Viszont nem tudom, hogy hol kéne lenulláznom a rendszer egy új vinyó szkennéles előtt, mert mindig beleteszi az előző vinyó már beszkennelt filminfóit is a köv. vinyóra (ilyenkor ha rábökök, mindig az írja ki -jogosan-, hogy a film nem található) ez egy kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#1120) Gijon válasza Technoman (#1119) üzenetére


Gijon
senior tag

Ha berakod a kedvencekbe, akkor pop up menüvel ki tudod választani, hogy mindjárt a yaDIS-al induljon bekapcsoláskor a lejátszó. Én semmit nem nevezek át,(kivétel a sorik mappáit külön én hozom létre) csak a piros felkiáltó jelre jobb egér=>módosítás=> alul kézi keresés.., na ott kijavítom a címet.., felhozza a találatokat, (lehet több is, ez sorozatoknál gyakran előfordul) kiválasztom és letölti. Ezután még a borító, meg a háttérrel el lehet bíbelődni és mehet az export.

Ami nem kell, ott jobb egér törlés és elméletileg export után már nem lesz ott.

[ Szerkesztve ]

(#1121) nfsu17 válasza Technoman (#1119) üzenetére


nfsu17
veterán

angol címeket érdemes neki megadni (a mappának).
attől ő még magyarul fogja a borítót lekapni.
viszont abc-s rendezésnél már a magyar címek szerint rendezi úgy rémlik.
nálam viszonylag hamar elmúlt ez a yadis-láz, jó dolog másoknak mutogatni, de magamnak már nem akkora nagy kunszt 126-odszorra.
inkább indítom a filmet/sorozatot a mappájából.

(#1122) Tibiajax válasza nfsu17 (#1121) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+1

(#1123) adodaniel


adodaniel
őstag

A felállás nálam: routerbe van kötve UTP-vel a Dune B1 is és a laptop is. Szoktam Dune-nel hálózaton filmet lejátszani. Nem volt semmi gond, újabban viszont elkezd akadozni a lejátszás, mintha kevés lenne a sávszélesség. Eddig probléma nélkül mentek a REMUX verziós filmek is. Mi történhetett? :U

(#1124) Multibit válasza adodaniel (#1123) üzenetére


Multibit
veterán

Laptopról játszod a filmeket? Gondolom Samba megosztással. Gigabites portok vannak a routeren? Ha csak 100 Mbps sebességű portok vannak, megy más forgalom is lejátszás közben a laptopról/laptopra?

(#1125) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

flv-lejátszásra amúgy van esetleg valami remény?..

(#1126) adodaniel válasza Multibit (#1124) üzenetére


adodaniel
őstag

Laptop merevlemezén is vannak filmek igen, smb megosztással. A router az UPC-s . Korábban működött rendben. Még ami eszembe jutott, hogy próbáltam a napokban a Fidelizer nevű alkalmazást zenehallgatáshoz. Ez kilő minden felesleges Win folyamatot és csak a váalsztott lejátszónak rendel alá szinte mindent a jobb hangminőség érdekében. Viszont elvileg újraindítás után minden visszaáll a normális kerékvágásba. Mondjuk azóta észleltem a problémát, de az is igaz, hogy régóta nem néztem most filmet, tehát akár más is játszhat. :U Lehet ma csinálok egy visszaállítást Windows-on és megnézem mi lesz...

(#1127) blakey válasza adodaniel (#1126) üzenetére


blakey
titán

Még egy dolog ami okozhatja a problémát, mégpedig a wi-free, én 2 dolog miatt mondtam le, az egyik, hogy az enyémet senki nem tudná használni, mert az utcán már nincs jele ill. nekem egy picit bezavart a hálózatba, amint kikapcsoltattam minden megoldódott.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1128) adodaniel válasza blakey (#1127) üzenetére


adodaniel
őstag

Én nem is igényeltem, vagy ez nem zavarja őket? :F 1221-en simán lemondható vagy esetleg myupc-n?

(#1129) adodaniel válasza adodaniel (#1128) üzenetére


adodaniel
őstag

- lejárt a szerk. idő -

Megtaláltam és ki is kapcsoltam. Este kiderül ez jelentette-e a problémát, bár elvileg a UPC szerint független a sávszélemtől ez a szolgáltatás. Azért köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1130) blakey válasza adodaniel (#1128) üzenetére


blakey
titán

Ez egy "ajándék szolgáltatás", csak telefonon lehet lemondani vagy a cisco Bridge módba tétele is megoldás, a TC és az ubi akkor is sugározza a jelet. Bezavarhat, mert ugye az is a te eszközödön van ill. ua. a csatornán működik.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1131) adodaniel válasza blakey (#1130) üzenetére


adodaniel
őstag

MyUPC-n elvileg kikapcsolható és akkor én sem tudok csatlakozni más Wi-free hálózathoz.

(#1132) blakey válasza adodaniel (#1131) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom 2 hónappal ezelőtt csak telefonon lehetett kikapcsoltatni, azóta nem néztem, mert már nem érdekel. :)

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1133) adodaniel válasza blakey (#1132) üzenetére


adodaniel
őstag

Igazad volt, úgy tűnik az volt a gond. Köszi! :R

(#1134) dh66e válasza Tibiajax (#1125) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Mire gondolsz?

(#1135) Tibiajax válasza dh66e (#1134) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

magára az flv-támogatásra. mert ugye semmilyen flv videot nem játszik le jelen pillanatba a dune

persze, meg lehet oldani egy átkonvertálással, csak azért mégis..

(#1136) dh66e válasza Tibiajax (#1135) üzenetére


dh66e
Topikgazda

A codecs leírását elolvastad a dune fórumon?

(#1137) dh66e válasza dh66e (#1136) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Egy kicsit bővebben.
Nem fog a codecs segítségével lejátszani minden .flv videót csak amelyek h264 kódolásúak.Sajna a sigma nem tudja a többit és nem is adnak ki rá patch-et így a dune nem tud ezzel mit kezdeni.

(#1138) Tibiajax válasza dh66e (#1137) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értem. köszi
akkor marad a konvert. a pár régit átrakom x264-be, az ujabb netes flv-k meg már úgyis hd-k..

(#1139) Technoman


Technoman
őstag

yaDIS-al kapcsolatban lennének kérdéseim.
Elkezdtem vele játszani, a filmjeimet már le is szkenneltem (2x 2 TB), importáltam. Müxik is, a logikáját is kezdem érteni (ha a progiban 2 tárhely esetében csak az egyiket engedélyezem, akkor csak azt teszi be a Dune yaDis mappájába)
Szóval, eljutottam a sorozataimhoz. Na, itt már csinált nekem egy két érdekes lépést.
1. hol lehet beállítani, hogy egy fix sorozaton belül az évadokat, egy banner alatt futassa a Dune-ön (pld. megcsináltam XX sorozatot, ami 2 évadból áll, minden évad és epizód külön-külön mappában van, mindegyik el van magyarul vagy angolul nevezve (pld. 01 Ingyombingyom), az évadok elnevezése pedig 1. évad, 2. évad) Ettől függetlenül, ha elkészítem és importálom, a Dune-nél ez már külön-külön bannerként jelenik meg (tehát a sorozatom máris két részletbe látható, nem egybe)
2. ugyan úgy hagytam mindent a progiban (mmint a filmek elkészítése után) mégis mindent angolul írt ki (leírás, stílus, stb). Hol lehet ezt át állítani, ha lehet?
3. hol lehet módolni a formátumon, mivel a poszternél már nem írja ki, sem a hangsávot, sem a feliratokat?
4. na ez a legérdekesebb. Ezután elkészítettem egy másik, YY sorozatot is. Hogy ne legyen kavarodás, a mappa beállításnál csak ezt az egyetlen sorozatot állítottam be. Mindent megcsinált, majd az általam már előzőleg leszkennelt és importált sorozatomból átemelte az ottani epizód képeit és a leírásait (?) , de a stáblistát meghagyta. Azaz teljesen összekutyulta/mixelte az két teljesen különálló sorozatot.

Van ezekre valami megoldás, vagy én csináltam valamit rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#1140) nfsu17 válasza Technoman (#1139) üzenetére


nfsu17
veterán

nem is tudom, hol kezdjem, de nálad valami nem kerek.

elmondom, hogy kéne működnie, de most megoldást nem fogok tudni írni.

tehát belépsz a yadis mappájába, elindul a "progi".
elnavigálsz a sorozatokig, enter.
ekkor feljönnek a sorozataid bannerjei.

1. minden sorozatnak egy bannerje van, tök mindegy, hogy 1, vagy 128 évad van benne

belépsz adott sorozat mappájába.

itt kell alul kiválasztani, hogy melyik évadot akarod nézni.

az évadon belül pedig a részeket lehet kikeresni.

enter és indul a rész.

Elnevezést így célszerű:

Mappa: Mikkamakka
>Mappa: Season 1 (vagy S01)
>>Mikkamakka s01e01.mkv
>Mappa: Season 2 (vagy S02)
>>Mikkamakka s02e01.mkv

[ Szerkesztve ]

(#1141) Technoman válasza nfsu17 (#1140) üzenetére


Technoman
őstag

köszi nfsu17 a "felkerekítést"
Akkor valószínű azért "zavarodik" meg nálam a progi , mert az általad beírt mappa/fájl elnevezéseket használom.
Nálam:
----Bikmakk
---------1. évad
---------------pürünty, pürünty, pürünty

........
---------2. évad
-----------------tralalalalalala

Megpróbálom az általad javasoltat, hátha.....

(#1142) nfsu17 válasza Technoman (#1141) üzenetére


nfsu17
veterán

elég csak 2-2 részt beletenni 2-2 évadba, ráengedni és kipróbálni, jó lesz-e

(#1143) Technoman válasza nfsu17 (#1142) üzenetére


Technoman
őstag

Úgy látszik, ez nekem túl magas. Úgy csináltam, ahogy mondtad, de már a 2. évadot sem tallózta be. Inkább visszatérek az iDune-hez. Ott nincsenek ilyen meglepik

(#1144) nfsu17 válasza Technoman (#1143) üzenetére


nfsu17
veterán

úgy is kellene működnie, hogy:

mappa: mikkamakka
benne: mikkamakka s01e01.mkv
.....02.mkv
.....03.mkv
mikkamakka s02e01.mkv

Tehát a fő mappa a sorozat neve és benne a részek ömlesztve.
A yadis nálam így is kiválogatja az évadokat és a részeket.

(#1145) nfsu17 válasza Technoman (#1143) üzenetére


nfsu17
veterán

a legfrissebb yadis van fent? 2.3 talán.

itt, ahol hozzáadsz mappát, akkor mikor kiválasztod a sorozatokat tartalmazó mappát, akkor meg kell adni neki a "sorozatok" labelt.
mappák>hozzáad és bal oldalt lesz.
ha ez eddig is ilyen volt, akkor no problem.

mappa: sorozatok > mikkamakka > és akkor ebben meg a részek (ez ugye a hdd-n van)

(#1146) Technoman válasza nfsu17 (#1145) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi , hogy foglalkozol a dologgal :R
Természetesen, amikor hozzáadom a mappát, akkor bal oldalon kiválasztom a TV Sorozatokat a fülnél (máskülönben nem is látnám a főoldalon a sorozatokat) Majd a főoldalon is kiválasztom a TV Sorozatokat.
Ahogy most leírtad (mindent ömlesztve egy mappában évadoktól függetlenül) talán jó lesz és nem szedi szét nekem külön évadokra a bannereket- még teszek egy kísérletet- hátha összejön.
Viszont nem tudom, hogy hol lehetne belenyúlni a leírásokba, hol lehet betenni a felirtok és a hangsávok nyelvezetét (vagy ezt alapból nem is lehet ?)
A másik, hogy hogy tud két teljesen más sorozat összekeveredni (banner, háttérkép)
Na, majd meglátjuk.

(#1147) Gijon válasza Technoman (#1146) üzenetére


Gijon
senior tag

Igen ömlesztve lesz jó, itt már ne add fel! :) Pl.: "Kakadu" sorozat=> Kakadu mapp=> oda belepakolsz minden "Kakadu" részt, évadot, (lehet minden rész mappában is, vagy szólóban, és mellé berakhatsz évadot is). A fő mappa a sorozat neve legyen, belül nem kell átnevezni semmit, mehet bele minden. Én a feleségem miatt csináltam meg, mert nem talált meg semmit. Rosszabb mint a yaDIS. :D

(#1148) Gijon válasza Technoman (#1146) üzenetére


Gijon
senior tag

Bocs lejárt a szerk.
"Viszont nem tudom, hogy hol lehetne belenyúlni a leírásokba" Jobb alsó rész a programban. Átírod, utána katt a filmre bal oldalon, feljön egy figyi, és igen gombot nyomsz. Utána export!

"hol lehet betenni a felirtok és a hangsávok nyelvezetét" A filmből szedi ki. Esetleg mkvmerge, gui programmal tudsz változtatni, ha nagyon zavar.

"A másik, hogy hogy tud két teljesen más sorozat összekeveredni (banner, háttérkép)" Ezt nem tudom :) Esetleg jobb egér modosít=> keresés alul. Háttérképet, borítót szintén tudsz választani a program alsó részében, viszont minden változtatás után rá kell kattintani a filmre, a fenti leírás alapján.

(#1149) Technoman válasza Gijon (#1147) üzenetére


Technoman
őstag

Ma reggel megpróbáltam az általatok mondott ötletet
Megfogtam az "Álmosvölgy legendája" mappámat és kicsit átszerkesztettem, így: beletettem az egészet egy mappába ömlesztve (1 és a 2. évadot is, nem külön, ahogy előzőleg volt) elneveztem a fő mappát "Álmosvölgy legendája címmel. Az epizódok, melyek mindegyike nálam külön - külön mappában vannak, elneveztem nfsu17 által javasolt címre, azaz Álmosvölgy legendája S01E01-re, Álmosvölgy legendája S01E02-re és így tovább.... egészen a most futó Álmosvölgy legendája S02E016-ig bezárólag.
Utána fogtam és bementem a yaDID prog mappa beállításokra, ott hozzáadtam a fenti Álmosvölgy legendája fómappát (sőt, a próba vinyómon a pontosság kedvéért még csináltam egy SOROZATOK fő-főmappát a többi filmjeim mellé és abban próbálgattam ez az egészet, hogy nehogy összekavarodjanak megint a dolgok) Természetesen kiválasztottam a TV SOROZATOKAT a legördülő menübe, majd ok.
A prog elkezdte a beállított mappát szkennelni, majd a végén kidobta az egész mappát (természetesen a főoldalon is beállítottam a TV SOROZATOKAT, máskülönben nem is látnám ugye a mappát s annak tartalmát)
Ezek után megjelent az általam beállított mappa, de nem maga az "Álmosvölgy legendája" főmappa, hanem a mappán belül mindegyik rész külön-külön (!) :O :O :O :O :O :O

:( Nem tudom mit/hol ronthattam el. :(

[ Szerkesztve ]

(#1150) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Próbáljatok nézni is valamit a Dune-teken, tök jó! :DDD
(Bocsánat, csak irigykedem, hogy van erre időtök/energiátok - sok sikert! Persze ha meglesz, még irigyebb leszek...)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.