Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7588) Jackal2 válasza Silent77 (#7583) üzenetére


Jackal2
senior tag

Naza-M vezérlő, forrasztópáka, csavarhúzó szett a szétszedéshez. Én láttam hogy repül gyárilag, úgy tévelyeg, mint fáradt ló a kamillában és így csinál a Quanom Nova vagy mi a neve az átbrandeltnek. A Naza-val meg így repül, mint ha bevasaltad volna betonba.

Mellékesen én végignéztem az össze konkurenst, mert engem is érdekelt, melyiket venném, ha rászánnám magam:
1. Cheerson CX-20/Quantum Nova
2. XK Detect X 380/WLToys V303 seeker
3. XK Aircam X500
4. FUAV Seraphi
5. Flying 3D X8
6. Winsgland Scarlet Minivet
7. Up Air Upair Chase
8. Walkera QR X350 Pro
9. Zero Explorer Xplorer

150.000 Ft volt a keret, kb. ezek vannak. Nagy a dilemma, van ami azért vérzik el, mert képtelenség behozni az országba, van ami meg azért mert nem jó (Flying 3D X8) valami meg túl drága lenne (Walkera) valamelyik a beépített akksi miatt (Zero) van amelyikről semmi infó (FUAV). Szóval mindegyiknek van valami baja:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.