Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) #29810560 válasza cd930 (#38520) üzenetére


#29810560
törölt tag

Igen.

- TVButler stick a NAS USB portjába!
- Ingyenes DVBLink Server program letölt, telepít NAS-ra!
- DVBLink TVSource program szintén letölt, telepít NAS-ra, kulcsot beír! (A kulcs a megvásárolt stick-el jön.)
- Ingyenes DVBLink app letölt mobil eszközre! Beállít, használ!

Mobil app-al vagy böngészőből vezérel. (A mobil app-a/böngészővel belső hálóról, sőt a világból bárhonnan vezérel.)

TV-ről akkor vezérelhető, - pl. a felvétel - ha van a TV-hez app, vagy a TV-n futtatható böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#38552) #29810560 válasza cd930 (#38532) üzenetére


#29810560
törölt tag

Én fél éve használom a DIGI-hez. :K

(#38553) #29810560 válasza Varszegig (#38533) üzenetére


#29810560
törölt tag

... és cd930

"Van a DVBLogic, ez egy hónapig ingyenes, aztán 49 euro.
Van a TV Butler ami az USB-s tuner, ez 99 euro.
"

A 99 €-ban már benne van a DVBLink TVSource licensz ára. (TV Butler USB stick + szoftver licensz.)
A szoftver amúgy szintén ingyen letölthető, csak egy hónap után kéri a kulcsot.

Együtt érdemes venni, mert úgy olcsóbb.

A további, MUX-on kívüli felvételekhez/stream-ekhez (max. 7-hez) már csak további stick-ek kellene. Ezek ára 59 €.
(Persze ehhez annyi USB port kell a NAS-ba ahány sticket be akarunk dugni. Esetleg USB HUB, de ezt még nem próbáltam, hogy működne-e!?)

A szállítási díj pluszban hozzá jön. Hollandiából szállítják kb. egy hét alatt.

[ Szerkesztve ]

(#38554) allfinanz


allfinanz
senior tag

kispesti ltp. jott papir, h a haz tetejere a digi mobilantennat akar tenni...

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#38555) kungzi


kungzi
veterán

DVBViewer progival miért nem jön be az HBO 3? Debrecenben 386Mhz-n van, 6900kb/s-al. De nem találja a program. Valaki tudna segíteni?

(#38556) Fürkésző válasza Flashget (#38549) üzenetére


Fürkésző
tag

Digi honlapjáró gyakran idézel Te is. Most idemásolom ;)
"2016. március 26-án reggel 6-tól március 28. reggel 6-ig minden kábeles DIGI televízió előfizető kódolatlanul nézheti az új HBO3 csatornát, amennyiben rendelkezik a digitális csatornák vételére alkalmas berendezéssel."
Valamiért HBO-éknál 6-kor kezdődik a nap. De legalább akkor is fejeződik be. Bár máshol 5:59-es záróidőpontot olvastam. :B

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#38557) szabogabor10 válasza Magnat (#38545) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, pár csati hiányzott, amiket gyakran szoktam nézni korábban.

Flashget: akkor lehet próbálkoznak még egyszer a 7. napon. De rövid hívás lesz, attól tartok. :D

Azért még továbbra is kíváncsi vagyok, mikor adják ki az iOS-es DO alkalmazást. Majd írjatok. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38558) Magnat válasza szabogabor10 (#38557) üzenetére


Magnat
veterán

Sajnos ez a Digi legnagyobb (de kb az egyetlen komoly) hibája... Nekem személy szerint a Discoveryk hiányoznak, más nagyon nem is érdekel.
Btw, simán el tudom képzelni, h Ios-re végül ki sem adják... Lassan marginális platformmá válik az Ios a mobil oprendszerek piacán, persze ettől eltekintve nekem is furcsa, h nem fejlesztik ki.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38559) Flashget válasza allfinanz (#38554) üzenetére


Flashget
félisten

múlthéten az europarkban kérdeztem az üfsz-en mit tudnak erről a digi mobilról..
épül,épül, de 2016-ban biztos nem lesz belőle még semmi.
ennyit tudtak mondani..ennyit meg mi is tudunk. :)

Realme GT Master Edition

(#38560) szabogabor10 válasza Magnat (#38558) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is elsősorban a Discovery-k miatt váltottam. Másodsorban a Fox és az HBO HD / Sport 2 HD / MTV tematikus csatik miatt.
Nameg a Horizon Go miatt. Remek alkalmzásuk van iOS-re, és jóval több csatorna van fenn (HD csatik is), mint DO-n (még az HBO-k / Cinemaxok is).

Egyébként nem gondolom, hogy az iOS marginális platform lenne, esetleg itthon, de USA-ban / Ny-Európában továbbra is elsődleges platform a cégeknek. És messze a legtöbb bevétel az App Store-ból származik a fejlesztőknek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38561) Magnat válasza szabogabor10 (#38560) üzenetére


Magnat
veterán

A Digit ebből a szempontból pont nem érdekli az Appstoreból származó bevétel (főleg, h ingyenes az app), csak az, h hány embert ér el az appon keresztül -és ez valszeg itthon arányaiban még az ábrán láthatónál is kevesebb, simán lehet, h 10% alatt van.
Egyébként én sem gondolom, h marginális csak azt, h lassan azzá válik.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38562) szabogabor10 válasza Magnat (#38561) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jó, ez worldwide statisztika, ebben a szegény(ebb), jelentéktelenebb országok is benne vannak. Nyilván jóval több androidos eszközt adnak el világviszonylatban, ez nem kérdés. Ettől még a fejlett, gazdagabb országokban még sokáig jelentős szereplő marad az iOS, jelentős készülékeladásokkal.

De zárjuk le, nem ide való téma.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38563) g0dl


g0dl
addikt

Próbálta már valaki a digi online-t upc hálózatból? Nekem az android app nem működött upc wifire csatlakozva.

(#38564) cd930 válasza #29810560 (#38553) üzenetére


cd930
aktív tag

Mr. Janó és Varszegig!

Nagyon köszönöm az egyre részletesebb infókat! :R :R :R

A NAS beszerzése után első körben elég lesz a tévék saját felvételén (illetve a szintén gyakran használt TimeShift-en) túl 99 EUR-ért az általatok vázolt megoldás.

20+ éve a Prohardveren

(#38565) Flashget válasza g0dl (#38563) üzenetére


Flashget
félisten

pedig mennie kellene bármelyik hazai hálózatról.

Realme GT Master Edition

(#38566) zsolt501 válasza g0dl (#38563) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én egyetemi hálózatból is tudtam használni gond nélkül.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#38567) BenHans


BenHans
addikt

Sziasztok! :)

Digi Smart Cam modulom van egy LG Smart LED FHD TV-ben és mostanában néha foltokban és/vagy vízszintes csíkokban kikockásodik a kép de nem akad meg... A hang is rendben van. Most pl Sport1HD és TV2HD-n láttam legutóbb, de az Eurosport az AXN és a HBO is csinálta már.

Jelteszt nem mutat hibát. Mi lehet a gond? Nagyon nem szeretnék 2500-at fizetni a kiszállásért ezért kérdezek előbb itt.

Köszi :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#38568) dh66e válasza BenHans (#38567) üzenetére


dh66e
veterán

Nos ha szolgáltatói a hiba akkor nem kell fizetned ezt jó ha tudod.
Vedd ki a modult és rakd vissza próbaképpen ha még nem tetted meg.Aztán ha nincs változás hívd a digit.

(#38569) dh66e válasza szabogabor10 (#38560) üzenetére


dh66e
veterán

A csatornáid hiányát még megértem,de ez a ios/digi viszonylat valljuk be nem általános.

(#38570) Magnat válasza BenHans (#38567) üzenetére


Magnat
veterán

Szia, az elmúlt kb 1 hétben én is láttam ilyet vagy kétszer. .. Szintén SmartCam modul, Pana ST60-as plazma, jel 100/100. Ha többször is látom, jelzem, ennyi még ingerküszöbön belül van nálam :) Amúgy is, tuti ráfognák arra, h lakáson belül szar a kábelezés :) Én pont emiatt nem is szerelőt hívnék, hanem megpróbálnám rávenni az irodában vmelyik ügyintézőt, h cseréljék ki a modult.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38571) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Persze, hogy megint el van csúszva az epg!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#38572) BenHans


BenHans
addikt

dh66e & Magnat: Köszi! :) Tegnap éjjel, a TV kikapcsolása előtt nyomtam a SmartCam-en egy gyári visszaállítást. Ma egyelőre még nem találkoztam a jelenséggel, de ha újra előjön a hiba akkor mindenképp felhívom őket.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#38573) sityupityu válasza szabogabor10 (#38560) üzenetére


sityupityu
veterán

Kb pont ezek hiányoznak nekem is baromira. Ha netán az eurosport-al is fognak sz@rakodni, akkor és is lépek.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#38574) dh66e


dh66e
veterán

Tudom most mindenki HBO-t néz de megnéznétek az M1-et?Nálam esik szét a kép vagy csak akad felváltva.

[ Szerkesztve ]

(#38575) Flashget válasza M_AND_Ms (#38571) üzenetére


Flashget
félisten

pedig szóltam előre ne érjen senkit meglepetés. ;) [link]

Realme GT Master Edition

(#38576) sityupityu válasza dh66e (#38574) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálunk rendben van.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#38577) dh66e válasza sityupityu (#38576) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi,most már itt is.

(#38578) #71835392


#71835392
törölt tag

Elindult a Digi Online internetes felülete, nekem most tűnt fel ők meg nem propagálták azaz már nemcsak alkalmazással lehet használni, a csatornákat nézni hanem böngészőből is:
http://onlineplayer.digi.hu/

[ Szerkesztve ]

(#38579) dh66e válasza #71835392 (#38578) üzenetére


dh66e
veterán

Olvasd sűrűbben a topikot. :)

(#38580) unravel válasza dh66e (#38579) üzenetére


unravel
őstag

Eltűntek a Discoveryk.

¯\_(ツ)_/¯

(#38581) szabogabor10 válasza unravel (#38580) üzenetére


szabogabor10
veterán

;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38582) yogibear válasza Flashget (#38575) üzenetére


yogibear
addikt

Vagyis meg kell várni a kedd reggelt, mikor majd bemegy a nagyfőnök, kinyitja a helyiséget, majd másik kulccsal kinyitja az irodáját, majd egy harmadikkal az íróasztalát, onnan elővesz egy lezárt, lepecsételt fémkazettát, kitölti az óraátállításos űrlapot 3 példányban, feltöri a kazetta pecsétjét, negyedik kulccsal kinyitja azt is, elővesz belőle egy 5. kulcsot, odamegy egy lelakatolt faliszekrényhez, kinyitja és meghúzza benne a Nagy Piros Óraátállító Kart.
:P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#38583) rocket


rocket
nagyúr

Sport2-on Nemetorszag-Anglia baratsagos meccs Lengyel kommentarral megy :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#38584) Flashget válasza rocket (#38583) üzenetére


Flashget
félisten

Jaja nem tudom az ilyeneket, hogy sikerul osszíhozniuk. ;]

Realme GT Master Edition

(#38585) Flashget válasza #71835392 (#38578) üzenetére


Flashget
félisten

Indulasa napjan beraktam a linket.

Realme GT Master Edition

(#38586) M_AND_Ms válasza yogibear (#38582) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ma már jó.

Én is kíváncsi vagyok mi van emögött.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#38587) Flashget válasza Watt25 (#38459) üzenetére


Flashget
félisten

Tegnap 1272 felhívása után pont került az ügy végére. ;)
Röviden: először 900Ft-os tel.csomagra kötöttek szerződést amit másnap új szerződéssel 200Ft-ra változtattunk.
Majd az ügyfélkapun belépve 500Ft-os csomagot mutat a rendszer!
Ment a levél digihez...aztán ment a másik is reklamálással válasz egyikre sem jött.
Tegnap felhívtuk őket és kiderült hol van elkefélve a történet.
A Digi március 1-től minden volt Aktív-i előfizetőt akiknek volt átvett telefonja egységesen a DIGITEL 500-ba rakott.
Csak erről nem értesített senkit. Még az üfsz-en sem mondták (gondolom azért sem mert nem volt leírva nekik) így ezt tegnap tudtuk meg. De mondták azt is, hogy látja a rendszerben április 1-től a 200Ft-os csomag fog élni.
De hogy erről miért nem küldött semmi infót a Digi az első számlával, amiben még 2450Ft-os tel.előfizetés szerepelt érthetetlen.

Realme GT Master Edition

(#38588) yogibear válasza M_AND_Ms (#38586) üzenetére


yogibear
addikt

Igen, "megjavult". :)
Nem mintha más szolgáltatóknál nem tapasztaltam volna hasonlót, így nem ért meglepetésként... inkább csak az, hogy húsvét hétfő lévén mégis helyreállt. :))

(#38583) rocket: ilyen "csodák" máshol is vannak, pl AXN Blacken is ment már nem egyszer cseh vagy román szöveggel az adott műsor, sőt a főadón is, de érdekes módon ott a reklám az bezzeg magyar volt közben, csak a film hangsávja nem. :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#38589) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nekem ma ez vitte a prímet Rtl Klubon....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38590) BenHans válasza BenHans (#38572) üzenetére


BenHans
addikt

Sikerült lekapnom a jelenséget... Azt hiszem holnap felhívom a digit. :((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#38591) Pityu89 válasza BenHans (#38590) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem is csinált ilyet a múlthéten. Tegnap már nem jelentkezett.

(#38592) zsoltzsolt válasza Flashget (#38559) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van az Europarkban ügyfélszolgálat?

(#38593) Watt25 válasza zsoltzsolt (#38592) üzenetére


Watt25
veterán

[link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#38594) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello. Az lehet, hogy az m4 sport nem mindig hdben közvetít? Többször láttam hogy mintha csak sd lenne a minőség. Focinál vagy pl kézilabdánál láttam már ilyet. Pl ma este fél 11előtt volt az mtk vác kézilabda meccs, mintha az se hd lett volna. Közelebbről mintha pixeles lenne az adás. Más csatornák esetén nem volt ilyen ma. Csak amik tuti sdben jönnek annál láttam ilyet. Samsung 40 h6400-am van.

(#38595) g0dl válasza Mikeee89 (#38594) üzenetére


g0dl
addikt

Persze, ha nem HD kamerát visznek ki. Én is többször tapasztaltam.

(#38596) szabogabor10 válasza Mikeee89 (#38594) üzenetére


szabogabor10
veterán

Persze, hogy lehet. Az előző kézimeccs se natív HD volt, az tuti.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38597) Mikeee89 válasza szabogabor10 (#38596) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Köszi a válaszokat. Akkor nem nálam van a hiba. A pr telecom a szolgáltatóm, a tv diagnosztika szerint 56-66 (legtöbbször 62 vagy afelett) között ingadozik a jelerősség (dvb-c), a jelminőség folyamatosan 100-on van. Képhibákat, kép szétesést nem tapasztaltam. Megfelelő a jelerősség? 4 tv van a bejövő kábel 4 fele van osztva. 2 digitális lcd tv és két kb 5 éves crt tv van a hálózaton.

[ Szerkesztve ]

(#38598) szabogabor10 válasza Mikeee89 (#38597) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szeritem ha nincs probléma, akkor rendben van. A jelminőség 100-on van, az jobban számít.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#38599) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Az gáz, hogy még néha a hd csatornákon se mindig hd minőségű az adás. Az ok, hogy a régebbi műsorokat nem hdbe vették fel, de pl egy mtk-vác kézimeccs is sdbe megy. Az ajtón meg kopogtat a 4K...

(#38600) Watt25 válasza Mikeee89 (#38594) üzenetére


Watt25
veterán

Mit képzelsz te magadról? :DD Asszed évi 77-80 milliár közpénzbe belefér még néhány HD kamera? Te melyik országban élsz? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.