Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) mar_tin


mar_tin
tag

Benneteket nem dob ki az AH -ból Input Limit Reached hibaüzenettel a játék? Nem keresgélek percenként százszor, sőt az előbb egyáltalán nem is kerestem semmit le volt téve tálcára a játék, mikor ránézem meg már ez a hibaüzenet fogad.

(#8902) Huma válasza Sirandrish (#8898) üzenetére


Huma
addikt

MO legjobb városában, Budapesten lakok. :)

Tuti 30/20 az enyém. De most megnéztem a listát és már nem lehet rá előfizetni. Helyette 40/20-van ugyanannyiért. He he he. A sok lúzer a gyorsabb netért ugyanannyit fizet mint én a lassabbért. :D
Vagy, várjunk csak?... :O

szerk:
Én a kommentárral kiegészített rendezői változatot várom díszdobozos kiadásban, ajándék felfújható birkával.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8903) mikromanus válasza userxy (#8899) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, aljas-gonosz célskillezés. 0 valor, full fury. Úgy könnyű ;]
De azért szép...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8904) D1Rect válasza mar_tin (#8901) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor, ha megnyitom-bezárom párszor az AH-t.

(#8905) AtHoS válasza mar_tin (#8901) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Engem a Completed fül böngészése közben dobált ki ugyanezzel a hibaüzenettel. Azóta leszoktam ezen fül bőszebb tanulmányozásáról

Ám szerintetek valamikor eljut arra szintre az AH felülete, hogy szűrni lehessen a Completed listát? Néha nagyon jól jönne, ha nem mutatná a Not sold sorokat. Valahogy nálam ebből többszöröse van, mint a Sold és Purchased :DDD

read-only mode on the forum

(#8906) SLYM


SLYM
veterán

a barbár OP vitába beszállnék. mi öcsémmel mindegyik karakterrel eljutottunk infernó diablo killig, szóval van némi alapunk véleméynt mondani. a legolcsóbban ez a monkkal és a barbárral sikerült egyértelműen, különbség igazából nem nagyon van, talán egy pinaszőrszálnyival olcsóbb eljutni ide egy barbárral, de ez kb mérési hiba. utána nem sokkal drágább egy WD, az állatok sokat segítenek. utána már nagyobb a különbség és a DH következik, bossok ellen ez egy fos karakter, de a legdrágább a WIZ volt. brutál szar skilljei vannak, mindenképp költeni kell a CHC-ra és a CHD-ra és a LOH-ra is, ha akarsz valamit, plusz elengedhetetlen a magas DPS és a sok arcane power is, vagy annak gyors töltődése. ezek a tapasztalataim egyébként csak ilyen 6500 heroscore körüli karakterekre vonatkoznak, ennyi kell kb az inferno diablo killhez, tehát ettől még simán lehet, hogy a barbár a legdrágább ha egy sokkal erősebb karaktert akarsz építeni

[ Szerkesztve ]

(#8907) userxy válasza mikromanus (#8903) üzenetére


userxy
őstag

Héjj nem cél skillezés :D ezzel farmolok is :D

Viszont, hogy full furyval megyek be bázzeg az józan paraszti ész :D

(#8908) Huma


Huma
addikt

No fasza. HC-zás közben megszakadt a net. :(((

Milyen kár hogy pont a faluban voltam. ;] :D

Mindenesetre részemről idáig tartott a szóló HC. Ha valakinek van kedve velem kalandozni néha, akkor elmehetünk egy-egy körre.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8909) JSaN válasza Gorneck (#8900) üzenetére


JSaN
addikt

Mar csak 8 szint es en is elerem ezt: :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8910) Gyuri27 válasza SLYM (#8906) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minap betévedtem ox-hoz. Ő monkkal ment. Én ugye wd-l. Mp6 elég nehéznek bizonyult. Valahogy nem volt az igazi. Erre jött egy barbi. Kiabált, sírt fingott, böfögött. Minden értékem emelkedett és máris mint kés a vajban úgy haladtunk. Ennyit a babáról.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8911) P00By válasza Gyuri27 (#8910) üzenetére


P00By
nagyúr

Erre jött egy barbi. Kiabált, sírt fingott, böfögött. :C

[ Szerkesztve ]

(#8912) Gyick válasza Gyuri27 (#8910) üzenetére


Gyick
őstag

lehet csak futottatok a büdös elöl..

(#8913) Lézerparaszt válasza userxy (#8899) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Véééégre valaki aki nem úgy írja hogy Asmodean ! :)

A játék az nem játék!

(#8914) jjc


jjc
aktív tag

nem tudom, h mostanában volt-e szó róla, de sztem a barbár borzasztóan op.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#8915) mikromanus válasza Lézerparaszt (#8913) üzenetére


mikromanus
veterán

Szólhattál volna előbb is. Ez tipikusan olyan dolog ami felett elsiklottam. Sebtiben javítottam is a youtibe feltöltéseimnél :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8916) Lézerparaszt válasza mikromanus (#8915) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Először azt hittem hogy lemaradtam valamiről, azért mondja mindenki úgy, de aztán elmentem megölni és még mindig Azmodan volt. Gondoltam arra is, hogy mivel ez is egy "létező" démon neve, hátha úgy írják. De csak nem.

A játék az nem játék!

(#8917) persil


persil
nagyúr

Sirandrish wormwood-od van mán?
Mondjuk nem lehet valami ritka... Egy fehér fallen shaman dobta az arcomba, amikor megpróbált menekülni :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8918) vhunor válasza D1Rect (#8882) üzenetére


vhunor
őstag

Előbb végigszenvedtem amit itt írtatok a barbár OP vs nemOP témában. Nincs durva barbárom, bár valszeg nem is gyenge, de azt tudom, ha mp 6-on behúzunk 2-3 elitpakkot + egy keywardent, én röhögve ott állok ennek az egésznek a közepén, miközben folyamatosan tudok leadni elég komoly sebzést, mert nem kell másodpercenként arrébb futnom akármi elől.

Szerintem ott van elbaltázva a dolog, hogy a messze legjobb túlélő képességet könnyen lehet nagyon magas, folyamatosan leadható, futkozásra, helyezkedésre, menekülésre pazarolt időveszteség nélküli sebzéssel párosítani.

500k+ effektív dps mellé (és ez az enyém, itt Andrisnak, Rolinak ennél jóval magasabb) egyszerűen nem szabadna 10k+ armornak, 800+ allresistnek, 30% blocknak, 40k+ hp-nek lennie. A nagy sebzés a pajzs nélküli, sebzésre fókuszáló barbár sajátja kéne legyen, high risk high reward alapon, mint valami közelharcos demon hunter.

A WotB-ből pedig ki kéne venni a movement speed és CC immun buffokat, máris ok lenne.

Nem reális, hogy ott állok 3 stack desecrator tócsával, plagueval alattam, miközben egy-egy lézer is átvág rajtam, körülöttem tizen ütnek, és megszakítás nélkül tolom a többszázezres sebzést (az új rend VICC, egyszerűen nem lehet meghalni bzmeg).

Lehet, hogy nem OP a barbár, de akkor átkozottul jól tetteti.

[ Szerkesztve ]

(#8919) xavix13


xavix13
senior tag

Ma megvolt az eddigi legdrágább eladásom, kemény 4 milláért vitték el ezt az amu-t, kb. fél órán belül ahogy kiraktam ahba. Olcsón adtam volna hogy ilyen hamar elment? Nem volt rajta se chc, se chd, se as, se dmg. :F

Más tegnapi farmkör:

Előszőr voltam az Act3-as keywardennél, erre rögtön dobott is egy kulcsot MP2-n. :D
Emellett az ilyet már szeretem, amikor a pókasszony ilyet dobál (sajna ment brimstonenak, de legalább legend, eddig boss sohasem dobott legendásat) :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#8920) P00By


P00By
nagyúr

Kötsög játék :DDD

(#8921) modern


modern
aktív tag

Csak nekem dob kevesebb legendary-t a játék a patch óta?:((
Patch előtt napi 5+ legendary esett, most örülök a napi 1-nek :(

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#8922) Mrdevil válasza P00By (#8920) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jó kis barbi Wizard sapka, nem is értem mi a baj vele. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8923) persil válasza Mrdevil (#8922) üzenetére


persil
nagyúr

"Rare source"

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8924) Huma


Huma
addikt

Most esett. Nem is rossz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8925) Mrdevil válasza persil (#8923) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pláne..... ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8926) Joci93


Joci93
senior tag

Az csak én vettem észre, hogy az MP szint a droppnál nem igazán számít? :F

ACT 3 Inferno MP 1-en 1 Run alatt esett 2 Legendary, 1 set és 3-4 jó srága cucc.

ACT 3 Inferno MP3: 2 Run alatt 0 legendary, 0 set és 3 használható sárga cucc. :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#8927) modern válasza Joci93 (#8926) üzenetére


modern
aktív tag

Nem csak te :)
haverom egyedül játszik MP7-10 között (mikor mihez van kedve), én publicba (nincs MP) és van h 2x annyi jó cucc esik mint neki.

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#8928) F-ECT$ válasza vhunor (#8918) üzenetére


F-ECT$
titán

/agree

Dive ever, work never.

(#8929) F-ECT$ válasza Joci93 (#8926) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon kicsi a minta. Nézd meg 100-100 run után ugyanezt.

Dive ever, work never.

(#8930) Agro válasza Joci93 (#8926) üzenetére


Agro
senior tag

Ne 1-1 runt hasonlits egymashoz hanem 100-100-at. Szerintem itt inkabb az a kerdes hogy mennyivel tartott tobb ideig az mp3 run.

(#8931) D1Rect válasza vhunor (#8918) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem ne mond, én tudom. :)

(#8926) Joci93: Mp2-3-at érdemes farmolni minden szempontból.(XP, loot)

[ Szerkesztve ]

(#8932) F-ECT$ válasza D1Rect (#8931) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt érdemes farmolni, ahol a sima mobok kb azonnal halnak, az elitek meg max 20-30 másodperc alatt.

Dive ever, work never.

(#8933) Szancsó válasza Szancsó (#8657) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nem, nem oldja meg.
Solo -ban tényleg eltűntek az akadások, de public -ban az előbb az Archon bekapcsolására az volt a game válasza, hogy 5-10mp -enként (!) frissítette a képernyőt így gyak. fogalmam sem volt, hogy mi történik. A gond az, hogy ezt egy elite csoport közepén tettem. A diszkógömböket és a zöld szőnyeget alattam még láttam, majd mivel közel 1 perc után sem reagált semmire a program, így kilőttem feladatkezelővel...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#8934) Gorneck válasza Szancsó (#8933) üzenetére


Gorneck
titán

Ilyen nálam alap, ahogy az össze vissza dobálgatások is... :D Ha wiz van a partyba...akkor én ki is lépek inkább...eltol 1-2 archon és állóképem van... :D Sose fogom megérteni felfogni mi okozza ezt... :(

Gorneck#1239

(#8935) userxy


userxy
őstag

Jeee über boss maraton volt az este egymás után 6szor a 3 boss mp7-en.

Craftoltam 4 gyűrűt mind fos már megérte. :DDD

(#8936) Sárpac válasza Gorneck (#8934) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egy két effekt el van cseszve, konkrétan nincs átadva a vezérlés rendesen a vganak így azonnal elszáll a proci!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8937) proci985 válasza Sárpac (#8936) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

maghda is bugos 1.0.5 óta, gyakorlatilag szaggat. de csak ott. ami a vicc, hogy egyébként 60fpsem van 1080pben 30-40%os gputerhelés mellett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8938) ProEvoFan válasza userxy (#8899) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Haho.Én voltam.De gondoltam h jeti nélkül méred le.Az úgy lenne fer.Mérd le jeti nélkül.Nekem 28-29 sec az első ütéstől-halálig.

(#8939) SLYM válasza ProEvoFan (#8938) üzenetére


SLYM
veterán

akkor már a legegyszerűbb megnézni az armorys, vagy akkor inkább az unbuffed DPS-ét, aztán kész :U (és akkor a szerencse sem szól bele, mert azért nem mindegy hányszor adja be a critical hitet)

[ Szerkesztve ]

(#8940) Tyler Durden

Plan droprate nerfelve lett? Közeledek a 30. runhoz mp5ön és még mindig nem esett /igen valor 5-el csapkodom a wardent/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8941) D1Rect válasza Tyler Durden (#8940) üzenetére


D1Rect
félisten

Én tegnap segítettem Plant ütni, MP5-6: 3-ból nekem kiesett kétszer.
Neki 3/1.

Elképzelni nem tudom mit csinálhattok rosszul, hogy 30-ból nem esik ki. :F

(#8942) radi8tor válasza D1Rect (#8941) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem party-ban gyakrabban esik. :K

⭐ Stella

(#8943) Gorneck válasza D1Rect (#8941) üzenetére


Gorneck
titán

30-at én is sokallom, de 1-2 hét után nekem is tele volt már a hócipőm az egésszel. Vmelyik kulcsot adja, vmelyiket nem. Pl ACT3 farm körút során mindig volt warden is, mivel itt mozgunk a legtöbbet, így abból a kulcsból kéne lennie a legtöbbnek, de mindig abból volt a legkevesebb, majd ACT2ön volt uez...
A hozzátevők szintén hasonlóan szarul estek, volt mikor egyse volt mikor 1, volt mikor mind3.

Aztán belefáradtunk az egészbe, mert nem elég, hogy nekem pl rettentő szarul estek kulcsok, de akkor az állandó kibelépkedés, 5 valor összeszedése, majd überek lenyomása sok időt vett el. Ehhez persze hozzájön az is, hogy egy jól összerakott gearhez kb zéró esélye van az embernek egy olyan gyűrűt lekraftolni, amit fel is tud húzni. Nekem kb a 15dik lett olyan ami ad int+vit+chc-t, így vmilyen szinten használni is tudom, de csak a bónusz xp miatt van rajtam...

Szal inkább megyek/megyünk egy gyors kört act3ban, mint infernálozzunk.

Gorneck#1239

(#8944) F-ECT$ válasza Gorneck (#8943) üzenetére


F-ECT$
titán

5 valor összeszedése, majd überek lenyomása sok időt vett el

Én úgy vagyok ezzel, hogyha megyek valamelyik actban, akkor lenyomom a szokásos körömet, és utána megkeresem a wardent. Keresés közben is jöhet még 1-2 pack, és mivel megvan az 5 NV, így az xp is szépen jön.

Ha meg összejön pár gép, akkor gyors 5 NV (A1-ben ez tényleg gyorsan megvan, mert elég sok fix elite hely van), überek, és utána még be lehet fejezeni a kimaradt részeket.

Szóval szerintem sem éri meg csak a kulcsokra és az überekre menni, de a farm körbe beillesztve nem nagy kitérő, és előbb-utóbb csak dob jó gyűrűt, lásd pl NAMI-ét. (Nekem még nem adott olyat, amit fel tudnék venni, azaz a vit, dmg, all res, ias, chc, chd-ból még nem volt meg egyszerre 3.)

Dive ever, work never.

(#8945) Huma


Huma
addikt

Az olcsó barbárhoz még hozzátenném azt, hogy ha pl valaki All res-es strongarmot akar venni akkor 14-15 milliót kell leperkálnia, a többi kasztnak pedig csak 7-8 milliót.
És nem egy ilyen tárgy van. Hiába csak a barbárnak main a str. Sokat bújtam az AH-t és nem egyszer láttam, hogy ugyanaz a cucc int-tel felébe-harmadába kerül.

Persze fordítva is van ilyen. Az eladók nagyon jól tudják, hogy mely tárgyakat favorizálnak egyes kasztok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8946) D1Rect válasza Gorneck (#8943) üzenetére


D1Rect
félisten

Én szeretek überezni, kicsi változatosság.
A3-A3-A3-A3-A3-A3-A3-A3-A3-A3-A3-A3-váááá.

Szóval egyébként kicsit egyhangú lenne a játék. :D

(#8945) Huma: Persze, mert mindenki másnak Lacuni kell. :)

(#8947) Huma válasza D1Rect (#8946) üzenetére


Huma
addikt

Ránéztem a lacunikra. A str-es kétszer annyiba kerül mint a dex-es és az int-es.

Egyáltalán nem olyan olcsó ám a barbár. :N

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8948) mikromanus válasza D1Rect (#8946) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugye tudod, hogy ha bekapcsolod az MP-t, akkor minden actban azonos a drop és a szörnyek szintje? Vagy nem? :Y

Minek mindig ugyanazt runolod? Act 2 változatosabb és sok az elit meg az event. Meg kevésbé unalmas mint ugyanazt runolni egymás után többször.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8949) quex válasza vhunor (#8918) üzenetére


quex
tag

Nekem is úgy tűnik, hogy a barbáral a legegyszerűbb játszani. De mivel mindenkinek lehet minden fajból 2-2 karaktere és bármelyik karakterrel lehet játszani, így szerintem ez így rendben van. Én a wizardot szeretem, de pancser vagyok hozzá. Kicsit is üt és rendszeresen elhalálozik. Ezért amikor játszom, a wizardal megyek, amikor a dupla boss fight-ra, akkor inkább a barbárt viszem, amit sokkal kevesebb goldból fejlesztettem sokkal hatékonyabbra, mint a wizardot és mégsem szeretek barbárral játszani.
Ha a barbárt legyengítik, akkor szerintem nagyon kevesen játszanának vele. A babár így jó, ahogy van. Nehezen hal és nagyot üt.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#8950) Tyler Durden válasza D1Rect (#8941) üzenetére

Lehet annyi a a baj, hogy nem csapatban megyek. Most már elég frusztráló, mert 6 szett kulcs figyel nálam.. Este esetleg ha lenne vkinek kedve csapatban tenni 1-2 próbát, az jelezze és felveszem :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.