Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) Nordic válasza D1Rect (#37185) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem az a bajom, hogy nem esett rare, hanem az, hogy egyik sem volt 60 feletti...Am meg nincs arra keret, hogy még olyan mf-es cuccokat is beszerezzek, amivel tudok gyorsan farmolni...

(#37202) execute93


execute93
őstag

Min kéne javítanom szerintetek ACT 2 re?

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37203) Sonja


Sonja
veterán

Nasty Auction House Exploit

There has been a nasty auction house exploit doing the rounds today and I have held off posting about it assuming that it would be sorted pretty quickly. Last time I looked into this which was a few hours ago there was still a problem so I thought I had better bring this to your attention as TJP over at the AB confirmed it was still active quite recently.Blizzard shut down the original thread about this on the official boards pretty quickly this afternoon.

With some crafty HEX editing, some people have managed to mess with the auction house UI and system time to enable them to get hold of an item for the starting value and not the buyout value by switching the buttons around. Not having tested this myself, I am not quite sure if it has been fixed now, but it is real and it is a rather nasty exploit. I hope it’s sorted now because it has been doing the rounds for well over half a day.

Érdekes.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#37204) sith7 válasza execute93 (#37202) üzenetére


sith7
nagyúr

HP, Life per hit

(#37205) execute93 válasza sith7 (#37204) üzenetére


execute93
őstag

Értem, melyik cuccomon tudnék valamit faragni? Mert mindegyiken van élet+erő+60-70 allres.3miskám van a fejlesztésre.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37206) Gyuri27 válasza V.Stryker (#37200) üzenetére


Gyuri27
félisten

Monk nem bonyolult. Magas res (700+), némi loh és két egykezes gyors fegyó (persze szokásos dex, as esetleg life regen, ch és cd).

Amd - Radeon - Ryzen

(#37207) sith7 válasza execute93 (#37205) üzenetére


sith7
nagyúr

hát ezt neked kell tudni ... :))

(#37208) D1Rect válasza Scheffer (#37187) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha figyelembe vesszük, hogy van aki semmibe nem veszi a MF-ot és pont ugyanannyi mintha nem lenne rajta, annyira nem veszélyes. :))

(#37201) Nordic: Értemén. De a MF azt befolyásolja, hogy milyen eséllyel lesz rare az item.
Ugye minél nagyobb, annál jobb a sanszod, hogy pont a 60+ itemek lesznek sárgák.

[ Szerkesztve ]

(#37209) -conrad- válasza Nordic (#37201) üzenetére


-conrad-
addikt

Nemár... tegnap felhúztam a barbárom d1rect segítségével, AH-ban 30 perc alatt összekukáztam ~500k-ból MF geart, aztán mentünk egy másfél órát együtt és esett egy chest ami elment 860k-ért meg egy javelin ami 350k-ért. Tegnap este mentem még egy fél órát mikor hazajöttem mert még próbálgatom a barbárt erre esett 2 legendary fegyver is. Semmi extra az áruk kb. 100k körül van, de 4 legendary esett kb. eddig, ebből ez a 2 tegnap este ~150% mf-el. Szóval könnyű összeszedni, csak neki kell állni. :)

(#37210) Nordic válasza -conrad- (#37209) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor én vagyok űberszerencsétlen csávó :O , vagy csak lopjátok a droppomat :U ;]

(#37211) BorkL


BorkL
tag

(#37212) execute93 válasza BorkL (#37211) üzenetére


execute93
őstag

Egy hülye kérdés.. RMAHban goldot lehet eladni? Vagy csak venni?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37213) BorkL válasza execute93 (#37212) üzenetére


BorkL
tag

Eladni és venni is lehet.

(#37214) Helmoras válasza execute93 (#37212) üzenetére


Helmoras
őstag

De ilyen áron nem éri meg se venni se eladni, cuccokkal kell kereskedni, 10 milla aranyból 50 eurot lehet csinálni gold eladással meg maximum 20 körül.

(#37215) execute93 válasza Helmoras (#37214) üzenetére


execute93
őstag

Értem. Akkor farmolgatok

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37216) BorkL válasza Helmoras (#37214) üzenetére


BorkL
tag

Akkor venni miért nem éri meg? 25 euroból tudnál 50-et csinálni. :P

[ Szerkesztve ]

(#37217) execute93


execute93
őstag

Hol eshetnek jobb cuccok? ACT 1 ben farmolgatom DE! 20 óra alatt 1 jó item sem esett. Ami gáz. 285%MF-el + 5 ös valor

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#37218) Helmoras válasza BorkL (#37216) üzenetére


Helmoras
őstag

Mert termék formájában a goldhoz is hozzá lehet jutni, nem vagyok akkora tőzsde arc hogy befektessek, venni csak is goldért vásárolok, és mindent amit lehet euroért adok.

Nyilván bele lehetne menni jobban és akkor több pénzt lehetne kihozni belőle, de inkább maradok a játszogatásból zsebpénz variánsnál :DD

[ Szerkesztve ]

(#37219) DeckardCain válasza D1Rect (#37185) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Milyen cuccaid vannak?
Nálam most van egy barbi buffolva 230 MF illetve 28k damage... De ez picit messze van a 70k-tól :DDD

Gondolom az mf mellett van crit rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#37220) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na jó...részemről ismét kiderült, hogy szart se értek ah-hoz, meg talán az egész játékhoz...hiába vásároltam be mf-es cuccokból(igaz buktam 25k dmg-t), b*szhatom, ha a2-ben egy elitet sem tudok megölni, se tank buldben, se ww buildben, mivel a resitjeim meg nagyon leestek. Ami meg all resist meg mf-es cucc, az meg arany áron van, ha mellé szeretne az ember vit-et vagy str-t. Megint sikerült elb*sznom egy adag goldot a semmire... :(((

[ Szerkesztve ]

(#37221) D1Rect válasza DeckardCain (#37219) üzenetére


D1Rect
félisten

Monkkal játszok, barbinak több lehet a DPS. ;)

(#37220) Nordic: Mert rohansz az AH-ba, hogy azonnal megvedd amit épp kitalálsz.
Össze kell vadászni.

[ Szerkesztve ]

(#37222) Helmoras válasza vhunor (#37189) üzenetére


Helmoras
őstag

na ez privát akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#37223) Nordic válasza D1Rect (#37221) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezért húzok inkább filmet lesni...elegem van a saját hülyeségemből...

(#37224) Amur


Amur
addikt

Régebben olvastam hogy a monster health bar milyen felesleges funkció,csak átláthatatlanabb lesz tőle a képernyő ha sok monszta van,ezért nem is használtam.
Ma mégis rávettem magam,bekapcsoltam(V bill.-el lehet ki-be bármikor).

Próbáljátok ki!
Két okból találtam hasznosnak:
1. elite csapatoknál nem csak akkor látom kiből "mennyi maradt" ha felé viszem az egeret(
(gyakran az a tizedmásodperc is számít),hanem állandóan mutatja,és itt nem a szám szerinti értékre gondolok hanem a piros csíkra amit rögtön a szörny felett látsz ha be van kapcsolva,így tudod kit érdemes támadni(logikus hogy nem annak esel neki akinek a legtöbb az életereje,hanem akinek a legkevesebb,elvégre ha leölöd akkor eggyel kevesebbtől kapod a sebzést,infernón ugye ez nagyon nem mindegy egy brutál elite pakknál)
2. dungeonokban,sötét helyeken nem támadnak rám váratlanul mert a piros csíkot kapásból látom ahogy felém suhan! :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#37225) Sirandrish válasza Amur (#37224) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ki szerint haszontalan az?
Szerintem egy marha jó dolog és egyáltalán nem zavaró..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37226) gdevil


gdevil
aktív tag

Nos végeztem nighmare-on Diablóval sikeresen elsőre.
Elég szűkmarkú volt, néhány kék cumót dobott mindössze.
Normálon azért adott pár sárgát is. Ugyanigy Izual is csak magic cuccot dobott night-on. Érdekes....
Most megyek hell act1-en, de nem mondhatni hogy sima ügy.
Ha jön egy kék, vagy sárga "csorda" :), akkor szinte tuti egykét halál.....
Lehet hogy kevés a sebzésem?
Dps: 3500
Life: 16000
a resistek 100körül.

[ Szerkesztve ]

(#37227) Neró válasza execute93 (#37217) üzenetére


Neró
őstag

Akkor te rossz helyen farmolsz.

| www.diablohungary.hu

(#37228) Dadan01 válasza Nordic (#37220) üzenetére


Dadan01
senior tag

Az elit pakk utolsó tagjának kinyírása előtt kell mfbe öltözni, nem olyan nehéz ám :D Aki mf gearben is lazán zúz act2ben, annak irány act3+ :P

(#37229) FuRiONight


FuRiONight
őstag

van esetleg aki ad el aranyat? 2 milliót vásárolnék továbbiak pm-ben

(#37230) FehérHolló válasza gdevil (#37226) üzenetére


FehérHolló
veterán

Normalon és NM-en többet dobnak a főellenek.

Hellre act1-re szerezz be valami baromi olcsó, 400 dps feletti fegyvert.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37231) D1Rect válasza Dadan01 (#37228) üzenetére


D1Rect
félisten

Act2-ben 3-6 sec egy elit pack(shield az több), A3-ban meg van olyan kombó amivel nem is tudok mit kezdeni, mert kéne 100K+ DPS.

(#37232) -conrad- válasza Nordic (#37223) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem kell uber resist, nekem ez van:
614 res (buffolva ugye 100 felett lesz)
38,5% crit (buffolva 41,5% - viszem a scoundrelt)
150% critdam
2009loh
27k hp
8,6k dps
mellette 143% MF-em van.

jó az a 10-20k-s allrezes MF gear, meg vegyél 100-200k-ért két fegyvert,mindegyiken legyen 600-800 LOH, azt mehetsz farmolni, nem ölnek meg :) (ww buildre gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#37233) Kobe


Kobe
veterán

lassan eléri a monkom is a 60as szintet. Van 1-2 cuccom a stashban, de ilyen 600-700 körüli dpssel elátott holmik, meg a DH m régi dexterityvel tuningolt levetett cuccai

Szerintetek egy kezdő geart mennyiből lehetne kihozni ? Olyan kellene amivel act2 t normálisan végig lehetne vinni, és esnének végre olyan cuccok amit normális áron el lehetne adni. Milyen statokra érdemes keresni, mi legyen az a 3 és kb mekkora DPS t / armort érdemes nézni ?

Olyan 10-12M gold lenne rá

[ Szerkesztve ]

(#37234) persil válasza -conrad- (#37232) üzenetére


persil
nagyúr

"614 res (buffolva ugye 100 felett lesz)"

Gondolom ezret akartál írni. De milyen buffal teszel rá 400-at? :S
A war cry csak 50%, szóval az 900 lenne.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37235) Cyberbeni válasza Kobe (#37233) üzenetére


Cyberbeni
addikt

annyiból végig lehet vinni act4-et is simán. persze farmoláshoz nem árt a nagyobb dps, meg mf
de farmolni szerintem act1-et vagy act3-at érdemes

[ Szerkesztve ]

(#37236) -conrad- válasza persil (#37234) üzenetére


-conrad-
addikt

Igaz, csak 920 körül van, a fire megy 1000 fölé. Tegnapról rémlett az 1000 mikor ott volt d1rect is. :B

(#37237) Kobe válasza Cyberbeni (#37235) üzenetére


Kobe
veterán

csak nem igazán vagyok képbe, hogy mit érné meg, ezért lenne jó ha egy komolyabb monk leírná, pl:

Bracer: min X stat1, Y stat2, Z stat3 max XXX K goldért
Helm: min X stat1, Y stat2, Z stat3 max XXX K goldért

sajna nagyon változóak az árak, van hogy ugyanaz a cucc 50K ért van fenn, vagy 5M ért, nekem meg nem igazán van időm átböngészni, hogy msot adott cuccal jól járok, vagy átbacnának vele

(#37238) Kobe


Kobe
veterán

lehet hülye kérdés, de kajakra mi értelme van monknak 2 kezes bárdot adni a kezébe? Amikor ellenség van a közelben, előreszegezi és úgy fut, majd támadásnál elrakja és kézzel püföl.....seriously, wtf blizzard ? :U

(#37239) persil válasza -conrad- (#37236) üzenetére


persil
nagyúr

Ja jó, semmi értem én, csak azt hittem van még valami buff, amiről nem is tudok :)

#37238
A fegyveren csak a statok számítnak, sok animációnál nem azt használja. De ettől még a kezében levő fegyver számít. Dokinak is bármit adsz a kezébe, attól még a köpőcsővel lő, ha azt a skillt használod, vagy dh-nak az impale mindenképp tőrt dob etc etc.

Szerintem teljesen jó. Ha túl reális lenne, akkor se diablo, se játék nem lenne.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37240) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Monkom van, s egyszerűen elérhetetlennek tűnik az act2 végigvitele, már a második quest elérése is. Kiváncsi vagyok mit rontok el. Dps 15616, allres: 815, life: 29K, armor buffal: 6634. Lehet inkább az allres buffot kéne használni? Secondaryra skillre mit érdemes?

I am having fun staying poor.

(#37241) Ren Hoek válasza gdevil (#37226) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Már csak azt nem írtad, milyen karakter :) Milyen skillekkel..Hell-re én vettem barbárnak egy 250 life on hites fegyvert fillérekért, így megvan a 4K DPS és mint vaj úgy haladtam Act 1-ben is. Jó skillekkel "majdnem" könnyebb mint normál. Na meg egy-két halál az bőven belefér. Inf-en lesz ennél jóval több is. Ha nem tudsz haladni, folyamatosan halsz, akkor kell a gear upgrade.

Amúgy ne csodálkozz a kék droppon, mivel normálon garantált 1 sárga minden boss-ból. NM-től már semmi, max talán ha MF gear-ben mész.

Más:
Amúgy az MF tényleg fontos, többször adott teljesen jó statos kék cuccot 100 feletti alap statokkal, de mégse lehet elnyomni, mert nem sárga és nincsenek rajta más pluszok. Szvsz az MF lényege ez. Növeli az esélyét, hogy besárguljon a cucc, ami esetleg jó lehet

[ Szerkesztve ]

(#37242) Neró válasza Drizzt (#37240) üzenetére


Neró
őstag

Life on hit vagy valamilyen élet regenerációd van? Mert speciel nekem ez segített. Az enyém az így néz ki: 15K DPS, 700 All Res, 35K élet, 6000 armor, 850 life on hit + 500 life /s. Továbbá a skilleken is sok múlik.

Most már Act 3 -on szenvedek. :D Van még mit fejlesztenem.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37243) Kobe válasza persil (#37239) üzenetére


Kobe
veterán

ez világos, csak baromi hülyén néz ki hogy valaki ott rohangál egy nukleáris robbanófej pusztításával egyenértékű fegyverrel a hátán, és mégis a levegőbe tapsikolva püföli az ellent :DDD (nem)kicsit nagyon hülye húzás blizzardtól

(#37244) persil válasza Kobe (#37243) üzenetére


persil
nagyúr

Hell yeah!:D

Amúgy nekem tetszik, a legkirályabbul pont az néz ki, ahogy a monk harcol, baromi jók az animok :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37245) Drizzt válasza Neró (#37242) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Life regen: 1486, dodge: buffal 52.9, loh: 298. De megjön egy rohadék champ szúnyog, baszhatom az egészet.

I am having fun staying poor.

(#37246) persil válasza Drizzt (#37245) üzenetére


persil
nagyúr

"Dps 15616, allres: 815, life: 29K, armor buffal: 6634."
Ennek pedig elégnek kell lennie, act 2 körül ennél még gyengébb is voltam.
(se life regen, se life on hit nem volt)

A szúnyogok ellen pedig nem tehetsz mást, csak azt, hogy kikerülgeted a kis bogarakat, amiket köpnek. Egy moving speed-es csizma segíthet.(bár nekem nem volt:( )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37247) Amur


Amur
addikt

Tudom hogy kevesen nyomulnak kétkezes fegyóval barbival,de aki igen annak ez érhet valamit? (a dps egész jó)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#37248) Neró válasza Drizzt (#37245) üzenetére


Neró
őstag

Milyen skillekkel mész?

| www.diablohungary.hu

(#37249) Telda válasza Amur (#37247) üzenetére


Telda
addikt

Semmit, 20Kért lehet venni ezer fölötti 2kezest.

(#37250) Szasinka


Szasinka
tag

Engem szívat ez a játék egyre biztosabb. ACT 2-ben 20 pakkból 16 reflectes volt és a 16 reflectesből még 10 fast is volt... a többiről nem is beszélve... Persze DH-val vagyok..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.