Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37601) F-ECT$ válasza Agro (#37598) üzenetére


F-ECT$
titán

Én sem értem, hogy aki pénzt tol bele, az miért is teszi. Az már ok, hogy a szerzett pénzt forgatod.

Nem diablo, de ide illik. Szerintem ha én eljutnék oda, hogy soloban végig tudom tolni az összes actot, akkor többet nem nagyon venném elő a játékot. Nem okozna most anyagi gondot 100-200 Euroért cuccot venni, de utána számomra meg is halna a játék. (Keresek eleget a munkámmal, nincs kedvem még az AH-t is bújni órákig ezért.)

Dive ever, work never.

(#37602) D1Rect válasza F-ECT$ (#37601) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg egyébkéntis, szexért-drogért-pixelkardért nem adunk pénzt. ;)

(#37603) dobolan válasza Helmoras (#37599) üzenetére


dobolan
senior tag

Azért 100+ euro külföldön sem számít kevésnek egy darab virtuális valamiért. Én is találtam egy jó fegyót, de végül 80 euroért ment el, pedig 150-200-ért voltak kint hasonlók.

Majd ha bejön a pvp, és látszani fog mit érdemes beszerezni, hogy minél eredményesebb legyél, akkor sztem durvább árakon fognak menni azok a cuccok.

(#37604) vhunor válasza D1Rect (#37602) üzenetére


vhunor
őstag

Biztos, hogy a középsőért se? :D

(#37605) Helmoras válasza dobolan (#37603) üzenetére


Helmoras
őstag

Én pont amiatt aggódom mint "diákmunkás" :D, hogy a PVP nem fog jól sikerülni és akkor sokan otthagyják majd a játékot, és csak addig veszik a dolgokat abban a hitben vannak hogy majd jó erősek lesznek a PVP ben

(#37606) Agro válasza Helmoras (#37599) üzenetére


Agro
senior tag

Akkor majd eladom neked és te értékesíted tovább :)

Az én lelkiismeretem maradjon tiszta. Számomra elvből elfogadhatatlan, hogy 250 eurot érjen bármilyen játékon belüli item úgy, hogy a teljes game 45-60 euro között mozog. Én nem akarok ebből meggazdagodni. Már annak is örülni fogok ha a játék vétel árát visszahozza.

Elhiszem, hogy van egy gazdag-gyerek réteg aki hajlandó érte több száz eurót fizetni. Azt is elhiszem, hogy van egy hiéna réteg aki a totál alulárazott itemekre hajt hogy aztán továbbértékesítse a fent említett pénzeszsákoknak. De én egyik rétegbe se szeretnék tartozni. Megmaradok a casual player kategóriában és a jól megérdemelt pénzemet tisztességes munkával szeretném megszerezni nem pedig a beteg társadalom kis kapuin keresztül. Nem szeretnék gazdag ember lenni főleg nem egy játék segítségével.

(#37607) ProEvoFan válasza D1Rect (#37602) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Veterán 450-550 forintért van már 1 milló arany.Akinek nincs ideje annyit játszani de haladni akar annak ennyit már meg érhet.
Ezt a mobilról írást még gyakorolnom kell...

[ Szerkesztve ]

(#37608) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#37607) üzenetére


F-ECT$
titán

És onnan vett már valaki, nincs benne átverés? (Nem akarok venni, csak érdekel.)

Dive ever, work never.

(#37609) Helmoras válasza Agro (#37606) üzenetére


Helmoras
őstag

Én sem forgatom az eurot, nem bujom az AH-t, csupán szerencsém van és így nem kell elmennem 450 es órabérért valami csicska melót csinálni a mekiben és örülök mint majom a farkának.

Csak azt mondom ha van egy jó cucc mivel másfél naponta kirakhatod ujra 1-2* érdemes azért nagyobb áron kitenni, értem én hogy neked(ahogy nekem is) elfogadhatatlan és hihetetlen hogy valaki ezért sok pénzt ad, de ha már ott az esély miért szivatnád úgymond magad.

[ Szerkesztve ]

(#37610) userxy válasza ProEvoFan (#37607) üzenetére


userxy
őstag

aki veszi az úgyis úgy van, hogy a farmolás helyett inkább dolgozik abból amit keres meg úgyis megtudja venni a goldot. még ha minimált is nézzük 1 óra alatt keresel 500 ft-ot de egy óra alatt nem farmolsz össze 1 milla goldot legalábbis nekem még sose sikerült. :D

(#37611) ProEvoFan válasza userxy (#37610) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

így van.450-550 forintot már megér annak akinek nincs ideje farmolni/sokat játszani.
Ez az az ár, amire azt mondom h teljesen rendben van.Én nem veszek aranyat, de aki kb ennyiért vesz, arra azt mondom h ok, ez nem vészes.Sőt, meg is érem.

(#37608) F-ECT$
Nem tudom.Gondolom vaterán nem szoktak csak úgy átverni.

[ Szerkesztve ]

(#37612) marcyman


marcyman
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül valami praktikát arra, hogy RMAH-ban eladott cuccokat hogyan lehetne visszanézni? Aranynál még megoldható, de itt nem találtam megoldást rá.

(#37613) FehérHolló válasza marcyman (#37612) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért, sima (gold) AH-ban vissza lehet nézni eladás után a pontos statokat?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37614) Sirandrish válasza marcyman (#37612) üzenetére


Sirandrish
legenda

HOgy oldottad meg sima AH-ban? Én csak a nevét látom aztán sose tudom hogy végül is mi a francot adtam el :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37615) D1Rect válasza vhunor (#37604) üzenetére


D1Rect
félisten

Winners don't use drugs... ;]

(#37607) ProEvoFan: "haladni akar" Hova? Megölöd Diablot infernon. Éééééés?
Mehetsz vissza oda ahol "haladni akartál" és ölheted a szörnyeket halomra.
Azért, hogy legyenek jobb itemeid amivel ugyanazokat a szörnyeket gyakhatod halomra, azért, hogy....

(#37614) Sirandrish: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37616) Sonja válasza Sirandrish (#37614) üzenetére


Sonja
veterán

Ha bal oldalon ott van még a cuccért kapott pénz, és nem küldted a stash-be, akkor meg lehet nézni mit adtál el! Nyomsz egy enter-t a chat ablakhoz, majd a kupac pénzre nyomsz egy shift+click-et, végül megint enter. Utána lent a chat ablakban a [] között lesz a cucc neve, amire ha rákattintasz, akkor kiírja! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#37617) Thrawn válasza FehérHolló (#37613) üzenetére


Thrawn
félisten

Vissza, addig amíg nem küldöd át a goldot stashbe. Csak küldd el chaten (shift+balegér) a goldra kattintva.

szerk: Heh, jól megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37618) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Páran reagáltak szóval itt van nekik egy kollektív KÖSZIKE :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37619) Agro válasza Helmoras (#37609) üzenetére


Agro
senior tag

Sajnos az elveim többet érnek és majd a gyerkemet is erre szeretném nevelni, ha már én is visszaélnék a lehetőséggel a gyerekemtől se várhatnék el más viselkedést. Ez ugyanolyan elkorcsosúlt fattyakhoz vezet mint azok akiknek már most is megér egy tárgy több száz eurot. Én ebben a rendszerben nem vagyok hajlandó részt venni, de tenni ellene nem tudok semmit. Ezért inkább az én normáimnak megfelelő áron folytatom a businesst. Nálam RMAH-ban a bid cap 30-40 euro. Ha esetleg egyszer eladom az accom akkor max azért fogok kérni több száz eurot, de ez max akkor fordulhat elő, ha mindegyik castot kipörgettem infernon (tehát soha)

(#37620) Helmoras válasza Agro (#37619) üzenetére


Helmoras
őstag

Elég ellentmondásos amit írsz de tiszteletben tartom, de azért kívánom hogy essen sok jó cucc hogy mégis meggondold magad :P

(#37621) dobolan válasza Agro (#37619) üzenetére


dobolan
senior tag

Feleslegesen aggódsz szerintem. :) Nem pörög az rmah ennyire. A 30-40 euro a reális inkább jobb tárgyakért is. (a max. és keresett rollos cuccok kivételével talán)

(#37622) Agro válasza Helmoras (#37620) üzenetére


Agro
senior tag

Ha kiesik az első tárgy amit esetleg egyöntetüen 100 euro+nak ítél mindenki akkor megígérem, hogy eladom neked 40 euroért. Azt csinálsz vele amit akarsz onnantól kezdve :)

(#37623) Phobion


Phobion
őstag

Eladó, ha érdekel, mondj egy árat PM.-be
http://i47.tinypic.com/5v11dk.jpg

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#37624) Helmoras válasza Agro (#37622) üzenetére


Helmoras
őstag

Mint mondtam én csak kiveszem a pénzt nem beteszem, szóval nekem nem adod el :P

(#37625) FehérHolló válasza Thrawn (#37617) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én is köszönöm mindenkinek!

Skynet is real. It's called Google.

(#37626) Scheffer válasza Agro (#37619) üzenetére


Scheffer
tag

Senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig neked 250€ értékben kell eladnod az itemeket RMAH-ban, de még csak arra sem kötelez senki, hogy használd az RMAH-t. A te döntésed, és úgy kereskedsz, ahogy neked tetszik. Nem gondolom, hogy ebbe bárkinek is lenne joga beleszólni. Tégy legjobb belátásod szerint!

Persze biztos vicces lesz a kisstílű aukcióid bevételeit olvasgatni ezek között a több százmilliós profitok között, amikre félóránként szert tesznek egyesek, de mindent bele. :)

[ Szerkesztve ]

(#37627) Sirandrish válasza Agro (#37622) üzenetére


Sirandrish
legenda

Helmoras lemondta engem viszont majd érdekelne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37628) Agro válasza Sirandrish (#37627) üzenetére


Agro
senior tag

megbeszéltük :)

(#37629) D1Rect válasza Agro (#37622) üzenetére


D1Rect
félisten

Az előbb még 30 volt. :))

"Én elvből nem leszek hajlandó feltenni egyetlen talált tárgyat se 30 euronál többért és már ezt is sokallom egy cuccért legyen bármilyen brutális statisztikája."

(#37630) Agro válasza D1Rect (#37629) üzenetére


Agro
senior tag

30-40 :)

a "-40" lemaradt

(#37631) oxox válasza Agro (#37630) üzenetére


oxox
addikt

30-40= -10 igy en is vevo vagyok :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37632) Helmoras válasza Agro (#37630) üzenetére


Helmoras
őstag

Tessék a nyerészkedők már meg is jelentek a színen :D

(#37633) Joker94


Joker94
aktív tag

Jut eszembe úgy megnéznék már egy statisztikát átlagossan napi hányan játszanak D3-at,mennyi órát tölt egy ember átlagossan játékkal naponta,nem tud valaki ilyet?:D

(#37634) Amur


Amur
addikt

shield-nél ha tulajdonságokban is van block akkor az hozzáadodik vagy már benne van a fennt írt értékben?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#37635) Helmoras válasza Amur (#37634) üzenetére


Helmoras
őstag

benne van.

(#37636) F-ECT$ válasza Joker94 (#37633) üzenetére


F-ECT$
titán

Blizz ilyet nem ad ki, máshol kell keresgélni. Egy XFire-s oldalt találtam, de itt is csak összesített adat van.

Dive ever, work never.

(#37637) marcyman


marcyman
aktív tag

Valaki adott már goldot RMAH-ban? Milyen gyorsan veszik, illetve mennyiért érdemes felrakni?

(#37638) Bencus88 válasza Helmoras (#37584) üzenetére


Bencus88
nagyúr

eladó?

(#37639) SSJPeter válasza Helmoras (#37584) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ehh, ez gyakorlatilag majdnem perfekt Stormshield...hihetetlen.
Ha rmah-ban nem megy el (bár biztos, hogy elmegy) szerintem próbáld meg majd ebay-en is árulni.

Let’s go Brandon!

(#37640) maross válasza marcyman (#37637) üzenetére


maross
veterán

Lehet mar goldot adni rmah-ban? mennyi az uccso 10 trade?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37641) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

1 hete nem jelentkeztem be a játékba most be akarok kéri az authenticatort és kiírja, hogy invalid... :O Mi lehet a gond? Próbáltam többször is...

Battletag: Myth#1775

(#37642) X Factor válasza Sirandrish (#37533) üzenetére


X Factor
addikt

te atya ég, dh must have, 100as bidet rakj, de sanszos h. elmegyek 50-60-70ezer magyar hufért.

Make things work

(#37643) ttt1 válasza oxox (#37565) üzenetére


ttt1
őstag

Ez jobban tetszik?Ezzel elértem a 28%-ot ,bár elözövel 200al nagyobb volt dps-esem de ez ad life regent meg plusz mannat crit hitnél..Btw másik eladó wizardoknak akit érdekel ...:)

(#37644) stifi válasza Sonja (#37616) üzenetére


stifi
senior tag

azért röhej hogy még én is itt tudom meg ezt az okosságot pedig vagy 6 éve vagyok blizzard felhasználó, és ismerek pár trükköt.. de ez óriási help, köszi az infót :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#37645) WayneGace válasza Helmoras (#37596) üzenetére


WayneGace
őstag

"Alul árazva" dolog nem létezik. Ha úgy adnád már elvitték volna. Hiába van tele rmah 100-200 eurós tárgyakkal, ha még a 20-30 euróst sem veszik meg. A többségnek nincs szüksége rá, mert sima goldos ah-ban is egyre több minden olcsóbb, mert sok ember van infernon és telítve van az ah. Goldos ah-ból is emiatt egyre olcsóbban viszonylag jól fel elehet öltözeti bármelyik kasztot. Prémium tárgyak se találnak gazdára kiemelt áron, mert egyszerűen nincs szükség rá, anélkül is jól lehet haladni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37646) FehérHolló válasza maross (#37640) üzenetére


FehérHolló
veterán

0.31 volt tegnap délután a 100k.

Skynet is real. It's called Google.

(#37647) Myth válasza Myth (#37641) üzenetére


Myth
aktív tag

Mi a teendő ebben az esetben?

Battle.net-re sem enged be...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#37648) marcyman válasza maross (#37640) üzenetére


marcyman
aktív tag

Igen, lehet. Olyan 0,30-0,32 euro körül megy 100k arany.

[ Szerkesztve ]

(#37649) MrCsiT


MrCsiT
addikt

AH -ban olyan "kőre" (?) , amit socketes fegyverbe lehet tenni, és +crit -et ad, hol lehet szűrni ? Találni nem is lehet ilyeneket ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37650) oxox válasza ttt1 (#37643) üzenetére


oxox
addikt

szep...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.