Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37101) polgi803


polgi803
őstag

Az a vicces ebben az AH-ban mint a világban...a játék szerint pl eladhatják 2000 arany környékén egy cuccot, aztán AH-n meg 20 milláért ugyanazt...csak egy példa volt...kééész...teljesen irreálisan generált árakkal már nem is a játékról szól, hanem az üzletről...pedig nagyobb öröm lenne,ha olcsóbban hozzájuthatna egy mezei gamer,mint pl én...de nekem is be kellene állnom őrült módjára farmolni,hogy vegyek millákért cuccot...biztos erre is ki lett hegyezve a Dió -de nem hiszem,hogy ilyen árakkal generálva...aki meg 60-as szint alatt van az meg csessze meg..mert kb ez van... :( tisztában vagyok mások érdekeivel is ezért bocs,hogy leírtam,de nem hiszem,hogy csak én gondolom így...

[ Szerkesztve ]

(#37102) Ren Hoek válasza polgi803 (#37101) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A való életben is így megy, a tehénfarmer eladja a bőrt fillérekért, a kis ázsiai kezek meg 10 dollár/napért Dior táskát varrnak belőle, a kereskedő meg eladja nyugaton több 100 dollárért.

(#37094) Janix12: ha egyszer megveszed, úgysem fogod eladni, amíg inf-re nem érsz lvl 60-ig :D Ott kezdődik a játék... Addig csak a virtuális előbőr óvodás húzogatása, olyan könnyű. Hell fokozaton is.

Eladásról meg az a véleményem, hogy itt azok szívják meg, akik idegentől megveszik, és az pedig visszaszerzi az accountot szemét módjára. Ha már nagyon meguntad, akkor Te adod el, akkor rendes vagy, és nem pereled vissza. Főleg ha ismerősnek adod el... Illegális, de mobilozni a kocsiban is illegális, mégis mindenki teszi.

[ Szerkesztve ]

(#37103) ImpersonatoR

A VR (damage dealt coverted to life x %), hogyan működik pontosan szóval ha egy konkrét példát nézünk 5.2 % nál ha beviszek 100.000 dmg et egy ütés el (barbár) akkor 5200 hp -tkéne visszatöltsön nem? Mert nem nagyon veszem észre hogy ennyivel ugrálna a hp m vissza....

(#37104) persil válasza ImpersonatoR (#37103) üzenetére


persil
nagyúr

Infernón 80%-al csökkentve van, tehát csak az 5200-nak a 20%-át tölti vissza, vagyis 1040-et.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37105) Kal-El


Kal-El
senior tag

Melyik a legjobb kari farmoláshoz?
Mert van egy 60-as wizardom, de nagyon gyengének tűnik a többi karakterhez képest.

(#37106) polgi803 válasza Ren Hoek (#37102) üzenetére


polgi803
őstag

De ez már nem igazán játékélmény,hanem hatalom éhség...hogy kinek szuperebb a cucca,ami simán nem ér annyit,amiért el adják...egy lélektani határt azért húzhattak volna...most őszintén...farmolás nélkül nem mostanában lenne 20-30 millád cuccra...ez a bibi...tudom,akkor ne csináljam...de a cuccok meg kelenek mindenkinek...ez egy rohadt diablo kör...azért írtam,hogy aki nem nem akar farmolni,vagy nem 60-as szintű az csessze meg magyarul...lehetne mondjuk 500k a max,vagy 1 milla...de az bármelyik szinten elérhető,nem pl farmolás nélkül egy cucc AH-ban...egy földi élet után... :( de hát ez már csak ilyen marad...

[ Szerkesztve ]

(#37107) MrCsiT válasza polgi803 (#37101) üzenetére


MrCsiT
addikt

"aki meg 60-as szint alatt van az meg csessze meg..mert kb ez van..." - lvl60 alatt nem jutsz el hell végéig, addig meg kb. gombokért kapsz megfelelő felszerelést a karakteredre : egyre több lvl60 alatti cucc halmozódik fel az AH -ban, így azok ára pont, hogy nevetséges (főleg, ha pl. már van egy lvl60 -as karid, és azzal tudsz egy kis goldot farmolni, akkor a másik kari öltöztetése kevésből is megoldható. )

Lvl60 alatt egyik legjobb lehetőség, hogy AH -ban pl. lvl 50-ként szűrsz lvl60-as cuccra, és tulajdonságnak feltételül szabod, hogy csökkentett szintigénye (level requirement reduced by ) 10 -el legyen. Ezek a cuccok 60-asként esnek, de röhejes áruk lesz, mert azon a szinten már gagyik, Te meg - ahogy előttem írták :DDD : megmutatod a fegyvert a szörnyeknek, és azok szívrohamot kapnak a látványtól ?! :DD

Az erős cuccokat lvl60 -ként találod majd, HA mákod is van :)

#37093 Ren Hoek : "Guestért én egy forintot sem adnék, bár én is megpróbáltam egyet elnyomni, kaptam is egy jó nagy warn-t." - piacon ? Ki szólt be érte ? Milyen alapon ? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37108) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hmmmm, nem gondoltam volna, hogy lesz aki ennyit fizet low levelű cuccért, és mégis. Mondjuk a többi hasonló alá áraztam az igaz: [link]

(#37109) polgi803 válasza MrCsiT (#37107) üzenetére


polgi803
őstag

De még csak 30-as szintű DH vagyok...AH-ban meg ami jó cucc és tudok frankón haladni vele 30-as szintűként,az irreális amivel természetes esetben nem farmolok,mert nem erről kellene szóljon a game. Még mindig...30k egy nagy nullát érő cucc...de ilyenek vannak tömkelegével...erre értettem...irreális árak ...na de mind1 nem akarom ilyen dolgokkal teleírni a fórumot... :( de a tény az tény...

[ Szerkesztve ]

(#37110) Ren Hoek válasza polgi803 (#37106) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ezzel viszont nem értek egyet... Miért ne lehetne több 100 millió egy top gear? Ha már valakinek kijött, vagy volt sok pénze, vagy gazdag kereskedő, akkor miért ne tehetné meg hogy megveszi? A casual player "tanár fizetéssel" - meg álmodozzon a top gear-ről, ahogy a gyártósori munkás álmodik a Ferrariról, meg a modellcsajokról. Sohasem lesz az övé...

Ha mindenki számára elérhető lenne a top gear, az nem ez a játék lenne...Különben meg akkor végképp elveszne az endgame content. Ez most épp itt ilyen, és a PvP-nél nagy jelentősége lesz.

D2-ben is ugyan ez volt, csak ott nem volt ilyen piac, és tiéd lehetett a top gear, mert cheat-elni simán lehetett. Ez meg nem ilyen, bár itt is lehet cheatelni, csak máshogy... Viszont ha casual-nak kiugrik egy hullából valami ütős cucc, valódi pénzt kapsz érte.

(#37109) polgi803: Ne viccelj, akkor valamit rosszul csinálsz. Fillérekért kapsz olyan cuccokat, amivel simán lehet nyomulni. De minek is különben? Farmolás nélkül végig lehet vinni Hell végéig, találsz magadra való cuccokat. AH-ban meg pár 1000-ért kapsz olyat, ami rádvaló. Olyan DH cuccokat adtam el 5-10 ezrekért 30-as szinten, hogy nekem fájt eladni Barbárral... De kb DH-mmal ott tartottam én is, és mint a kés a vajban úgy ment, magatalálós cuccokkal, nagyon minimális AH-val.

[ Szerkesztve ]

(#37111) DjDanee87 válasza polgi803 (#37109) üzenetére


DjDanee87
addikt

És minek neked irreális áru cucc level 30ra? Én azt csináltam második karakteremmel mikor szinteztem, hogy néha kiléptem AHba és ha szar volt mondjuk a chestem akkor beállítottam, hogy chest armor, max buyout 5000 és mindig!! találtam jobbat, mint amim volt.

Persze lehetett volna venni 1 millióért chestet ami még jobb lett volna, de minek. Így is full könnyű volt felfejlődni.

(#37112) persil válasza polgi803 (#37106) üzenetére


persil
nagyúr

60-as szintig mindenféle farmolás, AH-zás, meg voodoo varázslat nélkül el lehet jutni.
Ekkor szépen végigvitted a normal, nightmare és hell fokozatot(mint régen a 2-ben).
Ha úgy érzed, hogy a többi csak nyűg, akkor nem kell, a kutya nem mondta, hogy az inferno neked készült. Előre szóltak, hogy nem casual játékosoknak van kitalálva.

Mellesleg nincs szükség 20-30 millióra, nekem sosem volt annyim.(sem egyszerre, sem összesen)
Mégis inferno act4 végén tartok. Nem szoktam napi 10 órát farmolni és az AH-ban sem cápázok.

"azért írtam,hogy aki nem nem akar farmolni"
Az nem ezt a játékot keresi. Minden létező hack'n slash játék arról szól, hogy ölsz a jobb cucc reményében. Azért, hogy még erősebb ellenfeleket tudj megölni, még jobb cuccért. And so on, and so on...

Mellesleg, vannak igencsak túlárazott cuccok, ahogy te is írod, ez valóban elszomorító. De ugyanígy vannak mélyen alulárazott és teljesen "reális" áron kirakott cuccok is.
Tudni kell mire keress. A legvalószínűbb, hogy eleve nincs is szükséged a 20-30milliós szuperkategóriás cuccokra.
Az általad említett 500k, 1mill aranyból meg lehet venni minden darabot, amivel az ember még el tud lébecolni.

Szrk: ahogy pedig felettem többen is írták, lvl 60 alatt fogod magad és beállítod, hogy max buyout 5-10-20k és kivétel nélkül mindig lesz a tiednél jobb cucc.
De egyébként itt az alapvető probléma. Neked lvl 30on nem felel meg az a cucc, ami kiesik és 5-10x jobbat szeretnél. Neked nem jó, ha 3 lövés kell egy mobba és egy lövéssel akarod megölni. De mégis mire... ?
Szerintem itt a fórumon, a legtöbben, akik már végeztek infernóval azoknak az első 60as karaktere saját talált cuccokból volt felöltöztetve. Kis túlzással én is csak az első 60as karekterrel kezdtem AH-zni.
Szóval igazán nem értem a problémádat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37113) polgi803 válasza Ren Hoek (#37110) üzenetére


polgi803
őstag

Akkor valszeg tényleg valamit rosszul csinálok...Ah-ban ami jó és pár ezer, az legtöbb esetben sima Bid-es...és nem tudom mennyit kéne rálökni,hogy nagy biztossággal megnyerjem..ami meg jó és villámáras az meg rohadt drága...de majd ezután még jobban ráállok AH bugászásra...hátha sikerem is lesz...

(#37114) Ren Hoek válasza polgi803 (#37113) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szinte felesleges, ha te magad találod még akkor is lehet sikeresen haladni, csak ki kell próbálni több skill-t. AH-ban Buyout-ra lehet rendezni, ha rákattintasz a Buyout feliratra, kétszer megnyomod, és a legolcsóbbakat rakja felülre... Temérdek cucc van 1000-es árakon, dexterity-t állítsd be, szűrőnek és adj meg egy min számot, mondjuk 40... 2H bow+ quiver + okos skillek és gyönyörűen haladsz. Pár százezret meg simán összeszed az ember, Hell elejére szinte tuti meglesz 6-800 ezer, ha eladod a lomokat AH-ban párezerért. Ehhez képest még egy 20-30K-s cucc is olcsó és azok már elég jók. 120-150 dex is lehet rajtuk...

[ Szerkesztve ]

(#37115) Janix12


Janix12
aktív tag

Most írt rám az egyik haverom, ő megvette és maradt egy ilyen nyavalyás kártyája. :DD
Köszi mindenkinek a segítséget.. :R

(#37116) Ren Hoek válasza Janix12 (#37115) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Csak egy jótanács... NE menj végig 20x Skeleton King-en.. Mert nagyon gyatra cuccokat fog adni ígyis úgyis, ha tetszik a játék inkább vedd meg... én is vagy 10x végigmentem guest-en, és totál megutáltam azt a részt :D Pedig fogsz még sokszor végigmenni azon NM, Hell, Inferno * másik karakterek :D...

(#37117) D1Rect


D1Rect
félisten

Mai "mennyit ér ez az item" játék következik:
(nincs kockázat, már eladtam)

[ Szerkesztve ]

(#37118) Janix12 válasza Ren Hoek (#37116) üzenetére


Janix12
aktív tag

Holnap referálok mi az első benyomás, kicsit izgulok már mert felcsigáztak a videók...

(#37119) polgi803 válasza Ren Hoek (#37114) üzenetére


polgi803
őstag

Na, ha hazaérek melóbol átnézem rendesen AH-t...köszi az ellenérveket...megnézem mit lehet kihozni belőlük... ;)

(#37120) WayneGace válasza D1Rect (#37117) üzenetére


WayneGace
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok, mert korábban az ilyesmit simán kidobtam, mostanság mf, gf cuccokat megéri eladni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37121) D1Rect válasza WayneGace (#37120) üzenetére


D1Rect
félisten

Ülsz? ;]

(#37122) WayneGace válasza D1Rect (#37121) üzenetére


WayneGace
őstag

Igen. Mondhatod. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37123) Ren Hoek válasza polgi803 (#37119) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Simán, amúgy nagyon primitív az AH sajnos... Sok dologra rá sem lehet keresni, meg 3 filter van csak... de végülis csak ezért lehet a jó cuccokat olcsón megtalálni :) Viszont ha jó kereső lenne, legalább könnyen el lehetne adni a dolgokat...

(#37117) D1Rect: 1.5 M kb? ... Mivel mindkettő van rajta. Amúgy ez jó játék, szerintem folytasd :) Sokan tanulnak belőle.

[ Szerkesztve ]

(#37124) Janix12 válasza Ren Hoek (#37116) üzenetére


Janix12
aktív tag

Egyébként a Guest pass-on lévő kódot ugyan oda kell beírni ahova a cd kulcsot?

[ Szerkesztve ]

(#37125) D1Rect válasza WayneGace (#37122) üzenetére


D1Rect
félisten

11,1m

(#37126) Tom5 válasza D1Rect (#37125) üzenetére


Tom5
addikt

:Y

(#37127) Ren Hoek válasza D1Rect (#37125) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Azt a dog & cat.

(#37128) Radnix válasza D1Rect (#37125) üzenetére


Radnix
senior tag

:Y az szép :R

(#37129) sith7 válasza D1Rect (#37125) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne b@sz ki velem, az ilyeneket szoktam szétszedni :W

akkor ezért nem viszik az attack speed - es, crit dam -es, crit ch - es kesztyűmet ... most már mindenki maga akarja megtalálni ... :U

[ Szerkesztve ]

(#37130) WayneGace válasza D1Rect (#37125) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezt amúgy nem értem, miért vesz valaki ennyiért egy ilyet? Ok van mf, ami szép, de ennyit számít neki az 20% gf is. Vagy botnak veszik? Mert egyébként csak egy 130-140 dexes gyűrű+mf.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37131) Ren Hoek válasza sith7 (#37129) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jómagam is akkor döbbentem rá erre, mikor 100K-ból túlfejlesztettem a Barbomat, és Hell már szinte könnyebb így mint Normal.. gondoltam teszek rá MF/GF-et. párezerért.. Hát fenéket, a leggagyibb szar 10 mf-es gyűrű 10K. elképesztő..

(#37132) Joker94 válasza WayneGace (#37130) üzenetére


Joker94
aktív tag

Egy DH-nak szerintem tök elfogadható,persze ennnyit én tuti nem adnék érte,max 200K. :N

(#37133) D1Rect válasza WayneGace (#37130) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem is botnak veszik.
Egyébként olcsón adtam, 20-30m-t is kaphattam volna érte.
De nem hittem benne, hogy valaki ezért ad 30m-t...

[ Szerkesztve ]

(#37134) Gorneck válasza WayneGace (#37130) üzenetére


Gorneck
titán

Farmoláshoz....nagyon viszik ezeket a cuccokat durva áron...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#37135) Joker94 válasza Gorneck (#37134) üzenetére


Joker94
aktív tag

Ezt jó tudni mert egy zsák ilyet dobáltam már el-zúztam össze. :O

(#37136) Gorneck válasza Joker94 (#37135) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem semmi ilyesmi nem esik...mai 3 körös termést szívesen linkelném...de nem fárasztom magam tovább és mást sem...

Gorneck#1239

(#37137) warcat válasza D1Rect (#37133) üzenetére


warcat
veterán

Heh,lehet ennyiért ránézek a templarra, rá aggattam anno az ilyeneket :P

EA: It's in the crate!

(#37138) polgi803


polgi803
őstag

Hol farmoltok ti? Hol dobál ennyire jó cuccokat? :B :U

[ Szerkesztve ]

(#37139) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

mai termés [link]
a fejem, amikor megtudtam, hogy mennyit ér: [link]

(#37140) Joker94 válasza Cyberbeni (#37139) üzenetére


Joker94
aktív tag

Ezzel énis ugyanígy voltam. :DDD
Azt hittem hirtelen milliomos lettem,de kemény 750K-ért sikerült eladnom. :C

(#37141) Cyberbeni válasza Joker94 (#37140) üzenetére


Cyberbeni
addikt

most annyit ér, mint a belőle nyerhető esszenciák (~125k)

@polgi803: egyedül act1-et szoktam, ha van tank, akkor act3 (85mf, followerrel meg 104, de még nincs befejezve)

[ Szerkesztve ]

(#37142) polgi803 válasza Cyberbeni (#37141) üzenetére


polgi803
őstag

Act 3 közepe körül nem?A csatatéren? Act 1-ben az egészet,vagy SK-t?

(#37143) Cyberbeni válasza polgi803 (#37142) üzenetére


Cyberbeni
addikt

act1-ben temető, ha van elit a wp körül, aztán festering woods, utána meg warden és butcher, és ha nem sietek, akkor utána a temetőben a kripták, meg northern highlands és környéke. (nem sietek=nem csak egy gyors mf run-ért indítottam el a játékot)
act3-at még csak ma kezdtük el tolni, de ott siegebreaker vagy pókkirálynő questtől indítva keep depths->boss(ok)->bridge és környéke elvileg a legjobb (bosst azért érdemes minél hamarabb 5 valorral leölni, mert ha dc-zel vagy el kell menned, akkor ne veszíts sokat)

39k dps-em van most, remélem ma meglesz a 40k++ (új kesztyű), aztán majd valamikor egy mf nadrág is kéne (meg ékszerek hasonló stattal, meg rájuk is mf)

[ Szerkesztve ]

(#37144) polgi803 válasza Cyberbeni (#37143) üzenetére


polgi803
őstag

Értem,köszi...megnézem ezeket... :R

(#37145) AS


AS
félisten

Diablo kivégezve nem volt nagy szám....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37146) stevve válasza AS (#37145) üzenetére


stevve
nagyúr

Melyik szinten? ;]

(#37147) AS válasza stevve (#37146) üzenetére


AS
félisten

Inferno

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37148) Kal-El


Kal-El
senior tag

(#37149) persil válasza AS (#37145) üzenetére


persil
nagyúr

Annyira jellemző ez egyébként, hogy amíg nem megy, addig rohadjon meg a világ, de amikor sikerült, akkor onnantól pedig "nem volt nagy szám". :)
(visszaolvastam a hsz-eid)

De ez amúgy majd mindenkire jellemző. Itt görcsölünk, elküldünk mindenkit a kurva anyjába, amiért nem megy, aztán huszadjára sikerül és leírjuk, hogy ez a világ legkönnyebb dolga volt és akinek nem megy, az meg egy béna szar és játsszon inkább az én kicsi pónimmal.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37150) AS válasza persil (#37149) üzenetére


AS
félisten

Igy van. De úgy értem hogy egy harmad rangú elite jobb nála akár.... De most ha fegyvert akarok ami nekem kell 20 milliótól kezdődik:D ( 900 loh, 140++ dex, 1.40 as. 900+ dps.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.