Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37451) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#37447) üzenetére


Sirandrish
legenda

"nem tudom hogy 116k dps elég-e"

Ez mekkora duma...
Kb olyan mint a "srácok...vajon tudok venni egy jóféle fegyvert a pénzemből...jah...750millióm van" :DDD

Mellesleg én ACT2 végén rostokolok..szívesen venném a helpet...akkora DPS-el szerintem 15-20perc max a végéig :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37452) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#37451) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Írtam, hogy még nem öltem más karival sem Diablót, azért nem is tudom mennyivel erősebb infernón. De akkor ezek szerint csak akkor nem elég ha megüt :)

A játék az nem játék!

(#37453) Neró válasza ProEvoFan (#37449) üzenetére


Neró
őstag

Felesleges a pajzs, azzal is ugyan úgy el fog akadni. Ez bőven elég Act 2 sőt még Act 3 -ra is. Ezt onnan tudom, hogy kb nekem is ugyan ilyenek a statjaim. A skillekkel viszont nem vagyok kibékülve. Van egy pár ami teljesen felesleges. -bár ez a játékstílustól is függ, de akkor is.

Drizzt: Az életnek kb 30K körül kellene legyen. A resist jó, a life/s is talán, bár nem tudom mennyire tolja vissza az életet. A loh is jó lenne mert nem vagy lassú (1.61 ütés/s), többet adna vissza mint a life/s. - az arányokat meg kellene fordítani. De szerintem a te problémád a skillek. Még variálni kell, ki kell próbálj más fajta buildet.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37454) polgi803 válasza Neró (#37444) üzenetére


polgi803
őstag

Az egész?

(#37455) Neró válasza polgi803 (#37454) üzenetére


Neró
őstag

Nem :D - itt össze van szedve az Act1 -es farmolós helyek többsége. MF -el. Ha gondolod megnézheted. (nem tudom ismered e őket)

| www.diablohungary.hu

(#37456) ProEvoFan válasza Neró (#37453) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én szeretem a pajzsot.De ezek szerint totál más a játékstílusunk.
Nekem a 2 kardos rendszer azért nem jön be, mert csak +2500 a dmg, viszont sok blockot (-27%), -7% damage reductiont és -7.5 chct veszítek.
Nyilván én másra helyeztem a gearemet.Ha vagy 400al több lenne a dex.em akkor talán váltanék 2 kezesre.2 fegyverrel max act1ben megyek.
Ha van mellettem egy Barbár akitől kapok res plusszt, akkor jobban bírom a tankolást mint egy Barbi, és alapból nagyobb a sebzésem is.

[ Szerkesztve ]

(#37457) Neró válasza ProEvoFan (#37456) üzenetére


Neró
őstag

Engem nagyon belassított. Akkor még life on hit se volt rajtam. - Act 2 elején el is akadtam. Aztán leraktam a pajzsot. Vettem egy 500 -as DPS -el bíró, ám 580 loh + socket -el rendelkező first weapon-t (+volt mellette egy erősebb 780 -as is, loh nélkül) aztán már Act 3-at farmolom.

Az armorom le is ment 7K -ról 6-ra. Így most azon vagyok, hogy Azmodan ne tudjon kinyírni 1 tűzgömbbel. :D

+ ezekkel a skillekkel játszok, most.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37458) Amur


Amur
addikt

Kicsit utánaolvasgattam mit érdemes infernón a folowerből kihozni.
Egyértelműen a varázslócsajt érdemes választani,és a következő skillekre trainelni:
Charm-4 másodpercre az egyik ellenfelet a saját oldalamra állítva a többiek ellen harcol
powered armor-egy jó kis aura! 15%-al nőveli az armort! Amit nem tudtam: az aura hatása
a követő halála esetén is megmarad! Mellesleg az aura másik képessége: 3 másodpercig 30%-al lassítja az ellenfeleket!
Erosion-ami nekünk lényeg belőle hogy 3 másodpercre 15% többlet sebzést kapnak a monszták tőlünk!
Focused Mind-ez is alap mivel az attack speed-et nőveli 3%-al
Ha még megfelelő kétkezes varázslóbotot is találsz neki,igen hasznos lehet!
Nekem csak 1700DPS-t tud,de a kisebb monsztákat van úgy hogy leőli mire én a nagyokkal végzek.
A powered armor és a focused mind mindenképpen alap ,pláne ha barbár kariról van szó!
Igen nagy segítség,pláne infernon!
Remélem még nem volt,nem szeretek ismételni! :)

Ha neked másképpen van a skillkiosztás akkor jobbklikk retrain,és újraoszthatod.(én szinte minden helyen a másikat választottam,persze hogy nem éreztem segítségnek! megéri átskillezni!!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#37459) polgi803 válasza Neró (#37455) üzenetére


polgi803
őstag

Ezt még nem láttam...köszi...ez hasznos lesz... :R

(#37460) Alg válasza Amur (#37458) üzenetére


Alg
veterán

Focused mind-nál szerintem jobb a hex... 3% IAS nem igazán érződik

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37461) Amur válasza Alg (#37460) üzenetére


Amur
addikt

Sok kicsi sokra megy.én gyüjtögetem az olyan cuccokat ami ad attack speed-et.
Nekem ezzel a 3%-al kerekedett ki 20%-ra.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#37462) ProEvoFan válasza Neró (#37457) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Monkom és a hozzá tartozó gear.
+ skillek.

[ Szerkesztve ]

(#37463) Neró válasza ProEvoFan (#37462) üzenetére


Neró
őstag

Fists of Thunder és Deadly Reach párosítást hogyan, vagy mi alapján használod?

| www.diablohungary.hu

(#37464) D1Rect válasza Neró (#37463) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon jó különböző helyzetekhez, az egyik teleportál a másik +dmg/armor és távolról üt.
Amíg nincs magas crit sztem jobb mint a sweeping wind.

MOD: Mondjuk neki pont van, úgyhogy passz.

[ Szerkesztve ]

(#37465) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Keresek olyat aki tud 6 statos gloves-t craftolni.

(#37466) ProEvoFan válasza Neró (#37463) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ahogy D1Rect írja."Nagyon jó különböző helyzetekhez, az egyik teleportál a másik +dmg/armor és távolról üt." Csak annyi, h a magas critic ellenére szeretem, mert komolyabb elite csapat ellen jól jön a plusz 50%armor+meg a távolsági sebzés is.
Tudod ez egy Barbi-Monk:)

(#37458) corvette
:R

[ Szerkesztve ]

(#37467) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Félig OFF:
Valaki próbálta már D3-at Win8 alatt? Ha igen, mik a tapasztalatok, fut rendesen?

(#37468) Ren Hoek válasza Amur (#37458) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah én is Templarról váltottam, mert eleinte kicsit idegesítőnek véltem a csajszit :D Aztán megszerettem azóta... Csak mosolygok azon, hogy Templar rámoccant, és nem vette észre.. :D
Amúgy azt szűrtem le a barbárommal való beszélgetésekből, hogy szerintem titkon vágyik arra, hogy valami félhomályos barlangban jól szétkapja a barbár harcizommal :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#37469) kemalboy01 válasza SLYM (#50) üzenetére


kemalboy01
tag

Help!

Az Accountom lock-olva lett,mert letöltöttem a klienst a barátnőmnél hogy ott is tudjak játszani...Mi a teendő hogy működjön? :S:S grr

(#37470) Ren Hoek válasza kemalboy01 (#37469) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Authentikátorod volt? Amúgy ticket a blizznek.

(#37471) kemalboy01 válasza Ren Hoek (#37470) üzenetére


kemalboy01
tag

Nem.Megvetetm boltba de nem értem most miért csinálta ezt :S és hogy mit kell nekem ehhez csinálnom hogy visszakapjam

(#37472) Ren Hoek válasza kemalboy01 (#37471) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Miután megvetted, az az első hogy autentikátort teszel rá, ez android/iphone app vagy eszköz, ez egy plusz biztonsági dolog. Plusz mobil alerts. Szerintem ha ez fent van, akkor simán át lehet vinni más gépekre is, mert csak kéri az auth kódot újra. Enélkül könnyen feltörhető és lopható az acc. Mivel neked nincs, ez baj.

Gondolom a Blizzard azért tiltott le, mert úgy tűnt, hogy ellopták az accod, és valaki máshol belépett vele.

Fel kell venned egy support ticketet a battlenet oldalán, és angolul megírnod nekik a problémát. Ezután személyi igazolvány+ serial, vagy ha jól tudom doboz lefotózva bizonyítanod kell, hogy a tiéd az acc. Elvileg ez a menete...

[ Szerkesztve ]

(#37473) kemalboy01 válasza Ren Hoek (#37472) üzenetére


kemalboy01
tag

Értem köszönöm!

Ezt az mail-t kaptam tőlük:

Due to suspicious activity, the Battle.net account kemalboy01@gmail.com has been locked. To restore access to this account, please follow these steps:

Step 1: Secure Your Computer

In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please visit our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access.

Step 2: Secure Your E-mail Account

After you have secured your computer, please create a new password for your e-mail account since it may also be compromised. Be sure to check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create. For more information on securing your e-mail account, visit this Support page.

Step 3: Choose a New Password

You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Please click this link to choose a new password:

https://eu.battle.net/account/support/password-reset.html

*Note that your former password no longer grants access to Battle.net account management, World of Warcraft, or any other login-protected Battle.net account service.

If you still have questions or concerns after following the steps above, feel free to contact Customer Support at http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=22330.

Sincerely,
The Battle.net Account Team
Online Privacy Policy

(#37474) Neró válasza kemalboy01 (#37473) üzenetére


Neró
őstag

Nem kell ticket, csak egy pass reset kell és újra a régi. Amúgy az authenticatorral pedig igen, át lehet vinni a másik gépre is mivel ott azzal azonosítod magad.

| www.diablohungary.hu

(#37475) P00By


P00By
nagyúr

Hell letudva :) Viszont ACT IV-ben nem volt túl sok elit, úgyh ACT III végét fogom farmolni.

(#37476) Ren Hoek válasza kemalboy01 (#37473) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah ez csak jelszóváltás, követned kell amit leírt.

Avast + Malwarebytes Malware Removal pedig a gépre, és végigscanneled vele.. de szerintem a másik gép miatt van.

(#37477) Cyberbeni válasza P00By (#37475) üzenetére


Cyberbeni
addikt

pár100k-ból simán lehet olyan geart venni, amivel act1 csukott szemmel is halál nélkül végigvihető. persze egy kis mf/gf sem árt.

(#37478) D4v3 válasza ProEvoFan (#37462) üzenetére


D4v3
őstag

Ekkora critel már ezerszer jobb a tornádós wind. Iszonyat damage van.

(#37479) P00By válasza Cyberbeni (#37477) üzenetére


P00By
nagyúr

Majd nézelődök, bár amennyi időm van inkább csak játszanék :D
Egyébként most így állok:

HP: 35794
Armor: 6047
DPS: 8561.89

(#37480) maross


maross
veterán

Jol sejtem, hogy nem lehet olyat, hogy blizzard balance szamlarol ajandekba venni d3 kiegeszitot?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37481) Ghoosty válasza KonzolKartel (#37342) üzenetére


Ghoosty
őstag

Azt hogy csinálod, hogy kiírja, hogy milyen cuccot adtál el?
Vagy azt korábban lemented és csak rámásolod a képre?

(#37482) Face8814


Face8814
őstag

Hi!
Aki wizarddal tolja - és 30k fölötti a DPS-e - tudna linkelni képet a gearjéről?
Vagyis igazából csak a fegyver és az off hand érdekelne.
Nagyon köszi. :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#37483) Cyberbeni válasza Face8814 (#37482) üzenetére


Cyberbeni
addikt

842dps kard sockettel 70% crit dmg kővel
93-210dmg offhand 8,5% crit chanceszel (ebből kéne jobb, de elég nehéz crit+mf+jó dmg-et találni emberi áron)
összesen 1570 int, 34% crit chance, 187% crit dmg, +3% tal set bónusz, meg 15% glass cannonból és 15% force weaponból, összesen 39k dps
kard helyett mostanában lesz olyan, amin int is van, meg majd a köveket is felfejlesztem

(#37484) Face8814 válasza Cyberbeni (#37483) üzenetére


Face8814
őstag

thx.
Én most akarok váltani kétkezes fegyverről egykezes + off handre, mert kétkezesnél már szerintem kihoztam a maxot - persze emberi ár szinten - és ez a 29,5k DPS kevésnek tűnik act 2-re.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#37485) Tomics


Tomics
addikt

Aukciós házba a "Competed" fülön ugye 50 item a max.
Ha ezt túllépi akkor automatikusan törlődnek az itemek, vagy nem enged addig aukciót amíg az tele van?

PH! addikt since 2004

(#37486) Cyberbeni válasza Face8814 (#37484) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ami viszonylag olcsón kijön: amulet 7+ crit chance 100+ int, gyűrűk 20+ crit dmg 100+ int, kesztyű 8+ crit chance, 20+ crit damage, 100+ int, bracer 4+ crit chance, 100+ int, source 8+ crit chance és minél nagyobb dmg
többi helyre meg int+vit+allresist (esetleg armor, érdemes úgy tartani, hogy buffolva kb 10* annyi armorod legyen, mint resisted), és akkor jó, ha a +resistes energy armor jobban véd, mint a max 35% dmg-es
fegyver meg socket(800 dps felett simán lehet kapni bármit 100k-ért, amíg a többi cuccod nem túl jó, addig felesleges jobb, én azt ajánlom, hogy 1.4 attack/sec legyen legalább), vagy int+socket, vagy int+crit dmg+socket (vagy sima crit dmg-es sem rossz)

én act1-et szoktam farmolni 180+mf-el

még felhúzom majd a wd-t is, aztán felgearelem a barbárt 20k+ dps+halhatatlan szintre, esetleg olyan 100 körüli mf-el.

[ Szerkesztve ]

(#37487) Nordic válasza Tomics (#37485) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ha lepörgetsz a lista aljára, akkor ott egy show more items fül amire rákattintva betölti a következő adagot a listáról, semmi sem tűnik el.

(#37488) Kal-El


Kal-El
senior tag

Milyen statok a legfontosabbak mikor karaktert fejleszt az ember?
Gondolm:
- karakter specifikus statok
- vitaity
- crit chance
- crit dmg
- all resist

Illetve milyen tárgyakon, milyen statok előnyösebbek a többivel szemben?

(#37489) X Factor válasza Kal-El (#37488) üzenetére


X Factor
addikt

kaszt és játkstílus függő.

Make things work

(#37490) KonzolKartel válasza Kal-El (#37488) üzenetére

ez ettól függ, hogy milyen kaszt, illetve azon belül mit szeretnél.
DH-t ált. glass cannon ként használják. Magas dex, crit chance, crit dmg
De pl. wizard elég színes.
Valaki tankol vele, valaki DPS-el, és lehet ennek a kettőnek az egyvelegét is(crit mass).
Írd meg távlatokban, hogy mit szeretnél és segítünk.

Ha a barbár szimpatikus kaszt neked, akkor azt indíts. Pár millióból(esetenként annál kevesebből) fel lehet úgy gearelni, hogy vègíg mész infernon.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37491) KonzolKartel válasza Face8814 (#37484) üzenetére

Nem kevés az. 30k dps-sel végíg megyek a3-4en. persze ez merőben függ a skilleidtôl is.

ghoosty: aranykupact linkeled, nem a tárgyat, amit a stashbe küldenél. ennyi a trükkje.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37492) Iginotus


Iginotus
őstag

Valakinek van esetleg 5-6 statos bow receptje és hajlandó lenne legyártani nekem párat? hátha esik valami szép darab :)

Plug and Pray... :)

(#37493) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Komolyan vicc ez a Legendary rendszer. Esett már valakinek egyáltalán valami használható is? 66 óra után a második, természetesen olyan kuka, hogy még a vendor se szívesen veszi meg. Csak foglalja az AH helyet :(
... és még mindig javítatlan a dolog, olyan nehéz lenne egy patch? Inkább esne 100 óránként, de akkor legyen tényleg jó.

Amúgy vicces, a legjobb itemek szinte mindig hullából vagy fehér mobból esnek. Kíváncsi lennék, hány 100 eurós itemen futunk át egy run alkalmával.

Törhető dolgokat ti összetöritek? 90%-ban semmi értelme... régen ugye Royal crypts pl vázás buli jó lehetett :( de most... semmi értelme.. Cucc nem is hullik onnan nem?

(#37494) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#37493) üzenetére


Cyberbeni
addikt

66 óra játék egy délután alatt megvan.
és igen, esett már pár használható legendary, pl justice lantern, amit eladtam, meg bul kathos gyűrű, amit használni fogok majd a barbáromon.

(#37495) D1Rect válasza Ren Hoek (#37493) üzenetére


D1Rect
félisten

A loot random. Nem tudsz "átfutni" rajta, akkor "spawnol" amikor megölöd a mobot.

Trash mobokat se mindig ölöm meg, csak ha kell belőlük a spirit/útban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#37496) Nordic válasza Ren Hoek (#37493) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A legendary cuccok tényleg nevetségesek, a set-ek néha már önmagukban jobbak, azokból több jóféle is van(pl. Tal Rasha, Immortal King's, Natalya cuccok). Az összetörhető dolgokró annyit, hogy részemről már nem nagyon érdekelnek, ha hullik pénz az minimális, cucc meg soha. A fura nekem az, hogy amíg a1-ben farmoltam minden héten találtam 1 legendaryt vagy egy set cuccot. Immáron jó ideje csak a2-ben vagyok(pár hete), de legendaryból eddig egy set-ből egy sem hullott. Mintha a2-ben nem is lenne set cuccra esély(tudom nem így van, de nekem ez jött le). Amúgy ha legendaryt találok és azonosítás után csuklóból zúzom be a kovácsnál, mert úgyis szar áron mennek ah-ba, viszont legalább van esély legendary alapanyagot kinyerni, ami azért még mindig bőven 100k felett van ah-ban.

(#37495) D1Rect: "A loot random. Nem tudsz "átfutni" rajta, akkor "spawnol" amikor megölöd a mobot." - Eddig amit találtam legendaryt meg set cuccot, mind akkor esett, amikor "megöltem" egy hordót, vagy "kinyírtam" egy hullát ;] :DDD(na jó, a tal rasha páncélt egy a1-es béka dobta). Nekem pl. bossok még sosem dobtak egyiket sem. Úgyhogy szerintem át lehet futni rajta, legalábbis úgy értem, hogy ha nem takarítasz ki mindent kevesebb esélyed marad találni egyet.

Amúgy nekem annyira hiányoznak az ilyen kis vicces dolgok a d2-ből, mint pl amikor a bezárt ládából kiesett egy kulcs:D(hirtelen eszembe jutott:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#37497) Helmoras válasza Cyberbeni (#37494) üzenetére


Helmoras
őstag

"66 óra játék egy délután alatt megvan." Itt csak nekem fura valami ?:D

(#37498) Thrawn válasza Helmoras (#37497) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos wizarddal megy és tolja a Slow Time-ot :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37499) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#37494) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem már ez a 66 óra is ultra nagy kockaság volt. Kb tönkrement miatta anyámmal a viszonyom, minden éjjel sírva fekszik le, vagy összeveszünk, hogy ide jutott a 24 éves gyereke, hogy dedós szörnyeket ölök,meg valami sátánista szektában vagyok benne, és erre megy rá napi 3-4-5 órám. Apám lenéz miatta, ismerős lányok előtt titkolnom kell, aki tudja viccet csinál belőle stb... (Kérdés, miért vagyok itthon? Válasz: Egyetem, diákélet, hazaköltözés)

Szóval nem mindenki olyan véresen kocka, hogy beleöljön 250 órát egykét hét alatt...Van más tevékenységem is nyáron, mint gépezni.

Mondanivalóm lényege csak az volt, hogy a legendary tárgyak nagyrésze trash, és a rare tárgyakból jönnek a használhatóak 99%-ban. Ezt nem én találtam ki, hanem mindenki ezt mondja. A legendary-nak és a set-nek a legjobbaknak kéne lennie kb...

(#37495) D1Rect : E! ez érdekes. Tehát akkor úgy van tutira, hogy bemegyek egy dungeon-ba, és nem a pályával együtt generálódik le a cucc előre, hanem minden hullanyitáskor külön-külön?

(Magyarul: Ha átfutok az útvesztőn, egy hullát se nyitva ki, csak elitekre vadászva, akkor nincs kevesebb esélyem a cuccokra / óra? Ugye akkor gyorsabb a folyamat...)...
Ezzel ellentmond, hogy eddig sok jó cucc hullákból esett általában, és sokan mások is mondták már ezt. (Elitből is eshet persze, csak úgy érzésre fáj otthagyni a hullákat, hátha van bennük sárga, ami tökéletes lesz)

[ Szerkesztve ]

(#37500) Kal-El válasza KonzolKartel (#37490) üzenetére


Kal-El
senior tag

Igazából witch doctoron kívül minden kaszt tetszik.
Farmoláshoz szeretnék felszerelni egy hőst. Viszont úgy láttam, hogy külön felszerelés kell sebzéshez és külön mf-el, mielőtt megöljük az ellenfelet.
Van egy 60-as wizardom, de inferno Act 2-ben megakadtam, mert olyan könnyen hal, mint ha papírból lenne.
És van egy 50-es barbárom is, az még csak hellen van Act 1-ben.
Meg most elkezdtem egy Dh-t azzal meg nightmare act3-ban vagyok. Fúú ez még nagyobb papír hős, mint a wizard, kicsit csalódás nekem. De állítólag ez a legjobb farmoláshoz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.