Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37901) sith7


sith7
nagyúr

D1 kimaradt, D2 rongyosra játszva; 36

(#37902) maross válasza mikromanus (#37900) üzenetére


maross
veterán

Chestnel en is melloztem az allrest. Egyszeruen nem eri meg. Helyette van kb 300 str+vita meg 10% life. 600+-os armort ki lehet fogni ilyen statokkal. Az se baj ha dex van rajta, 30% dodge nagyon tutidolog.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37903) vhunor válasza mikromanus (#37900) üzenetére


vhunor
őstag

Nemtom, 110 str, 4x vita, 2 socket, 60 allres, 200 liferegen chest armort vettem 200k-ért, igaz csak 400 armor. Nálam 60 (kiáltással 90) allres > 500 armor.

[ Szerkesztve ]

(#37904) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

45

(#37905) Pekkk válasza MrCsiT (#37896) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Engem érdekelne egy jó íj. Most húzok fel egy DH-t, tudnánk tradelni ha gondolod. Még a 15% is megmaradna. Kb mennyiért adnád, mert nem vagyok tele golddal.

32, D1, D2 is megvolt.

Vettem egy amulettet 100k-ért. Valaki nagyon benézte. :D
22-44 damage
190 dex
120 vit
373 life on hit

[ Szerkesztve ]

(#37906) F-ECT$ válasza Pekkk (#37905) üzenetére


F-ECT$
titán

Mákos :) Mennyit érhet ez az amu kb?

Dive ever, work never.

(#37907) Pekkk válasza F-ECT$ (#37906) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nem néztem még utána, de pár millát biztos.

(#37908) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Jöttem kicsit lejjebb húzni az átlagot a 25 évemmel. Sajnos nálam az első rész kimaradt, de a második részt már a megjelenés napjától kezdve ismerem és nem kevés órát beletettem :K Kíváncsi lennék egy ilyen összesítésre, hogy a harmadik rész játékosközössége átlagosan hány éves, valamint hogy az egyes korcsoportok között miként oszlanak meg az arányok. Ahogy itt a fórum alapján látom, egyáltalán nem a tizenévesek játéka a Diablo.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#37909) snemeth válasza Forrest Gump (#37904) üzenetére


snemeth
aktív tag

Fenébe! :)

(#37910) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Mikor küldenek egy RMAH-ban eladott/megvett tárgyat review-ra?
Teljesen véletlenszerű, vagy gyanús, vagy "nincs még teljesen kifizetve", vagy egyéb?

Skynet is real. It's called Google.

(#37911) Qru válasza mikromanus (#37900) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"ell resistet önmagában mellőzöm"
Hiba, Infernon csak esni-keleni fogsz elitek ellen ha nem elég magas a resid. Ezzel szívok én is.

#nincsbennetarcsi

(#37912) flash-


flash-
veterán

shinbone mire jó?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37913) whitezo88 válasza flash- (#37912) üzenetére


whitezo88
nagyúr

titkos pálya egyik összetevője

(#37914) ttt1 válasza annonmi (#37830) üzenetére


ttt1
őstag

Nekem ezzel Act2 megy kivéve a fast teleporer kigyók szivatnak meg néha(ha jaileres v mortalos még mellé az külön öröm).

(#37915) vhunor válasza Qru (#37911) üzenetére


vhunor
őstag

Már rég végigtolta infet.

(#37916) mikromanus válasza Qru (#37911) üzenetére


mikromanus
veterán

Fura. Én nem esek kelek. Mondjuk ha körbeáll némi fire chain, molten, jailer arcane elit pakk és benyomja a jailt, akkor lehet gond van. Főként ha becsatlakozik egy másik pakk plague, Electrified-Desecrator-froozen kombós csomag is. Egyszer már belefutottam. :D azon 30-40 allres se segítene.
Talán 500-nál számít minden "egyéb még létező" karakternél, de nekem most azt hiszem 900-1000 van warcry után.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37917) SSJPeter válasza FehérHolló (#37910) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerintem mindig, nekem legalább is mindig felülvizsgálták a tranzakciókat ha eladtam, ha vettem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37918) dobolan válasza mikromanus (#37916) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem sem számít act3-ban, hogy 900 vagy 1100. Észre se veszed a különbséget (próbáltam). Azt nem tudom, hogy azokkal a nagy böhöm faltörő monsztákkal mit lehet kezdeni, mert sokszor olyan csopit ad be, nagyon gyorsak, és az affixei mellett 20-30k sebzés egy ütése és négyen vannak általában. Egyetlen egyszer tudtam őket megölni, amikor beragadtak valahova. Ekkora sebzéssel szemben nem tudom, hogy van-e értelme növelni a védelmet.

(#37919) Qru válasza mikromanus (#37916) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor nincs miről beszélni. Attól több kvázi felesleges is, sokat már nem hoz érdemben. Nekem ilyen 500 körl van, Baba kiáltás után van 810 zt megnéztem tegnap. Azzal még megtudnak lepni, de alakul a dolog...

#nincsbennetarcsi

(#37920) SSJPeter válasza dobolan (#37918) üzenetére


SSJPeter
őstag

Tényleg nem kötözködésből írom, de pont az ilyen esetekben tud nagyon hasznos lenni a melee damage reduction, azzal magasabb szintre növelhető a védelem mint a puszta fizikai res-el, mert ez pont melee sebzés.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37921) mpierre válasza Qru (#37919) üzenetére


mpierre
veterán

Ha ép van arra felé egy eső-kelő barbi... akinek kiáltozni támad kedve. :DDD

mikromanus: 900-1000 res környékén én se fecölnék forrást további resibe. Most 850-870 között meglepnek néha az oázisban a halmozott pakkok. Szeretem mikor egyszerre 4-t sikerül összekapirgálni. Ebben már profi vagyok.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#37922) vhunor válasza SSJPeter (#37920) üzenetére


vhunor
őstag

Plusz 5-10k dps minden ellen hasznos, 15-20% melee damage reduction meg csak kb. három és fél elit típus ellen ("faltörő kos", mallet lord, meg talán a nagy buzigányos ami eszembe jut, többinek felejtős a melee sebzése).

(#37923) Gorneck válasza mpierre (#37921) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát olyan helyre kell visszahúzodni, ahol már voltál nem? :D Nincs is szebb látvány egy elit pakk elől menekülő babánál... :D

(#37922) vhunor: Vagy egy kis as buff...azt kb mindig elmondod, hogy mennyire el tudnád állandó jelleggel viselni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#37924) dobolan válasza SSJPeter (#37920) üzenetére


dobolan
senior tag

Semmit nem ér ellenük. Van rajtam 20% (passziv) + 75% armor védelem + 71-75%os resek.
Ha teszek magamra még 18% melee dam red.-t nem 30k-t fog sebezni, hanem mondjuk 28-at, mivel ezek a csökkentések nem összeadódnak. Volt már erről szó korábban.
Egyébként ki is próbáltam már, mert meg vannak azok a cuccaim is. :) Észre sem lehet venni azt a pici melee dam red.-t ilyen sebzés mellett sajnos.

(#37925) Pekkk


Pekkk
aktív tag

A fegyvereknél a +% damage az a fegyverre vonatkozik, vagy a karakterlapon megjelenő sebzésre?

(#37926) SSJPeter válasza vhunor (#37922) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jó, persze ez igaz de hogyan jön össze a kettő?
Mondjuk a String of Ears öv kapcsán vetődött fel a téma, nem tudom, hogy egy öv hogyan adhatna +5-10k dps-t?

Amúgy tényleg nagyon kíváncsi vagyok pvp-ben barbár vagy monk ellen hogyan működne...

(#37924) dobolan:

Lehet igazad van, de én csak barbárral próbáltam, wizard-al nem és mondjuk nekem 61k hp-m van mellé.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37927) mammutka


mammutka
tag

Én 41. Nekem a D2 maradt ki, a kis fúvócsöveseknél a dzsungelben lelökte az agyam a gépszíjat.

Mammutka#2227

(#37928) mpierre válasza Gorneck (#37923) üzenetére


mpierre
veterán

Az, valóban, főként ha kis tornádókat hagy maga után a futkározó barb, ami ütlegeli az elitet. Futok egy home run-t és csökken az elitek élete kb 5-40%-kal, fajtától függően.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#37929) Qru válasza mpierre (#37921) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ketten kétfel menekülünk és úgy gyorsan összerántjuk a 4 pakkot. Zsákutca kutatás után ez megy a legjobban. :D Am meg hiába vezettem én, akkor is zsákutcába futottunk látod... Ez a karmánk.

Este majd odtesszük magunkat és Kula bá' testrészeit össze szedjük végre. Oázist már unom, folyton ott ülün a szpoórolleren. Nem mintha nem lenne jó hűsölni a pinyóban de ugye...

#nincsbennetarcsi

(#37930) Szasinka


Szasinka
tag

2H vagy DW barbár build valamilyen formában életképes? (Nem számítva a duble tornádó build-t) Ha igen akkor melyikre és mire építve érdemes elindulni?

(#37931) flash-


flash-
veterán

tudtok segiteni hogy ezt a cooldown időt mivel lehet csökkenteni?(tehát hogy minél hamarabb tudjak használni újra helath potation-t)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37932) Qru válasza flash- (#37931) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Semmivel nem lehet tudtommal. Ez nem a Diablo 2.

#nincsbennetarcsi

(#37933) Wolverine válasza flash- (#37931) üzenetére


Wolverine
félisten

Semmivel. 1 healing potiont használhatsz 30 másodpercenként, addig ki kell bírnod health globe-okkal, vagy a saját gyógyításoddal, ha van ilyen abilityd.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37934) Qru válasza Wolverine (#37933) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vagy life on hit vagy life after each kill pl.

#nincsbennetarcsi

(#37935) flash- válasza Qru (#37934) üzenetére


flash-
veterán

okay értem.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37936) Attix82


Attix82
őstag

Részben tartozik csak ide, de van a paypalon X Euro. Azt hogy tudom OTPs devizára tenni, hogy ne váltsa át Ftba. Mert paypalon beállítom hova küldje, át akarja váltani. X * 279 ft értélbe.

Magyarán én az OTP devizára Euroba szeretném megtartani, ne váltsa át.

Vagy csak HUFba tud távozni az OTPre és ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#37937) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Lehet én vagyok béna, de ez az Ignore pain csak nehezebbé tette a menekülést... Próbáltam egy féligmeddig DPS barbárt összehozni és eddig Leap + Armorral mentem (25K armort ad) Resistek csak 300 körül vannak buffal. Csak kóstolgatom Act 2-őt.. Act 1 sima ügy 12K DPS-el is...de ez itt elég fos.

Szóval Ignore pain-t helyett lehet használni a Leap+Armor-t? Vagy Ignore pain-t mivel érdemes használni? Mert még néha azzal is kivégeznek, hosszabbítós rúnával tolom...Waller Jailer elől pedig biztos halál Ignore Pain, mert hosszú a CD-je... Akkor már leap és menekülés.

(#37936) Attix82: "OTP deviza" az Eurós bankszámlát jelenti? Mert elvileg az kell ilyenkor...

[ Szerkesztve ]

(#37938) Nordic válasza Ren Hoek (#37937) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ha már menekülés, akkor Charge tetszés szerint választott rúnával. Egyrészt jailer effect alatt is tudsz charge-olni, másrészt, a frozen is kivédhető vele, ha pont a jéggömbök robbanásakor lövöd el a skillt...A leap-et cseszheted, ha rajtad a jailer, mert nem fogsz ugrabugrálni.

[ Szerkesztve ]

(#37939) mikromanus válasza Ren Hoek (#37937) üzenetére


mikromanus
veterán

WotB is hatásos minden csacska lassítási kísérlet ellen. Már ameddig tart. Se fagy, se jail nem tarthat kordában. Knockback es egyéb kábítószer se hat rád. Sajna a falakat még nem tudod áttörni a hatása alatt. Ha mázlink van, akkro ezt "javítják" majd patchben :DDD

Mást téma:
Csökkentek a javítási költségek infernon? Vagy Act függő része is van a költségnek? Korábban mintha egy lecsapás 10k lett volna. Tegnap Act 2-n olyan 6400 gold is elég volt a boltosoknak...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37940) flash-


flash-
veterán

belial nightmare szinten csinálja ezeket a zöld karikákat amiktől mindig megdöglök(vitality kb 1000)
mit tegyek?
daemon hunter a karakter

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37941) Tom5 válasza flash- (#37940) üzenetére


Tom5
addikt

fuss és kerüld ki

(#37942) Ren Hoek válasza mikromanus (#37939) üzenetére


Ren Hoek
veterán

WoTB van, Act 1-en meg is ölöm addig a monsztákat 35K dps akkor frenzy-vel... de egyelőre ez a gear játszhatatlan Act 2-őn... frankó 60K-s javítási költséget összehoztam vele és szétvertem az asztalt :D ... Vagy dupla ekkora DPS kéne, és Wotb alatt meg tudnám ölni a monsztákat addig ahogy Act 1-ben.

(#37943) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
kb. 15 óra starterezés után, úgy döntöttem, hogy megvásárolom a teljes verziót, ami most délután meg is történt :)
Az lenne a kérdésem, hogy a kovácsműhelyt már fejlesztgettem, most már nem elég hozzá a credit, hanem valami térképet/tervrajzot vagy mit kell hozzá gyűjtenem, ezeket hol tudom megtalálni?
Válaszotokat előre is köszönöm.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#37944) Tom5 válasza nemeth989 (#37943) üzenetére


Tom5
addikt

Nightmare szinten jön a jegyzet, Hell-en meg a könyv. Lesz dögivel. De ha sürgős AH-ban tudsz vásárolni. link

[ Szerkesztve ]

(#37945) Sirandrish válasza nemeth989 (#37943) üzenetére


Sirandrish
legenda

megelőztek úgyhogy semmi :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37946) LÁZ válasza Attix82 (#37936) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem csak HUF,

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37947) Thrawn válasza flash- (#37940) üzenetére


Thrawn
félisten

Kerülgetni kell amíg csak lehet, ha zsákutcába futsz akkor meg el kell tolni egy Smokescreent és átfuthatsz a tócsákon is akár a tiszta terepre.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37948) polgi803


polgi803
őstag

Létezik socket-es kesztyű, vagy vállvédő?

[ Szerkesztve ]

(#37949) mar_tin válasza polgi803 (#37948) üzenetére


mar_tin
tag

Nem csak naci, páncél, sapka, fegyver, off-hand, valamint ékszereken lehet.

(#37950) Thrawn válasza polgi803 (#37948) üzenetére


Thrawn
félisten

Még nem találkoztam eggyel sem, pedig AH-ban szűrésnél van "Has sockets" opció :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.