Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37551) Gorneck válasza Sirandrish (#37550) üzenetére


Gorneck
titán

Merj nagyot álmodni...és dobd fel magasabb áron...ennyi. Nincs ebben semmi bonyolult...

Gorneck#1239

(#37552) Sirandrish válasza Gorneck (#37551) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint azt nem tudom eldönteni hogy goldért vagy EU-ért rakjam-e be..
200-250euro zsírkirály lenne de még rendes gearem sincs..
Persze a 200euro felét ha visszaforgatnám akkor gearem is lenne meg 100eurom is...szóval érted...jaaaaj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37553) snemeth válasza davidsz (#37524) üzenetére


snemeth
aktív tag

Nem tudok Infernóra menni, mivel szarok a cuccok. AH-ban kellett vásárolgatnom, hogy egyáltalán farmolni tudjak. Hiába tolom 2-4órát naponta, olyan cuccokat dobál, ami semmire nem jó.
AH-ban való vásárolgatás nélkül inferno-t el sem lehet kezdeni.

Én is így voltam először inf I-ben a wizardommal. Az első elit csoport kb. 20 másodperc alatt kinyírt. Aztán szépen lassan fejlődgettem. 3 milla volt a legnagyobb összeg, ami egyben volt. Ez is úgy jött össze, hogy egy gatyát megvettek 1 milláért. De egyébként nem nagyon vesznek tőlem semmit, pedig nem teszek fel mindenféle szemetet.
Csak aranyat költöttem eddig és most már Inf II-ben vagyok. Ha kitartó vagy, akkor biztosan előbbre tudsz lépni.
Keresgéltem a neten, ki mit használ és jó néhány dolgon változtatnom kellett. Ugyanez volt inf I-ről inf II-re átlépéskor. Az első elit csoport itt is nagyon hamar kinyírt, most meg már kifejezetten várom, hogy mikor bukkannak fel. :) Persze nem sétagalopp, mint inf I, de tudok haladni anélkül, hogy kinyírnának.

(#37554) Neptunfű válasza Sirandrish (#37550) üzenetére


Neptunfű
tag

Mák kell az eladáshoz is! Én is szenvedek egy ideje egy chest armorral amihez hasonlók AHban 300M fölött vannak de 125M ért sem vitték :) A végén megunom és elhordom magam ;]

Gorneck23: +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#37555) Gorneck válasza Sirandrish (#37552) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem euro...én sört vennék belőle... :)

Gorneck#1239

(#37556) maross válasza Neptunfű (#37554) üzenetére


maross
veterán

Irigylem a problemadat :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37557) Sirandrish válasza Gorneck (#37555) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó ötlet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37558) ProEvoFan válasza Sirandrish (#37552) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Eladod 250 euróért,ami után marad kb 210 euró...csak elég a túlélésre :DDD
Most olvasom, act1ben esett?!?! :Y Micsoda irónia :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#37559) Sirandrish válasza ProEvoFan (#37558) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet bepróbálom..köszi a tippeket srácok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37560) HolloW válasza Sirandrish (#37557) üzenetére


HolloW
senior tag

Add el eloszor goldert, tobbet er mint 250 €. Utana ha meg mindig realmoneyt akarsz belole csinalni vegyel a goldodbol top cuccokat es add el € ert. :]

STEAM - KOBRA KAI!

(#37561) Qru válasza Sirandrish (#37533) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez az, amit Hunor talált?! Ne vacakolj, RMAH-ba tedd fel, nehogy goldért add el.

#nincsbennetarcsi

(#37562) Sirandrish válasza Qru (#37561) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..ezt én találtam most reggel!

ProEvoFan ACT1 jah, ACT2-t még nem bírom csak úgy farmolni :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37563) Ifju válasza Sirandrish (#37559) üzenetére


Ifju
aktív tag

Mielőtt felteszed, mindenképp dobj bele valamilyen emeraldot a socketbe, mert sokan úgy keresnek rá, hogy Critical Hit Damage: 101.

(#37564) mephi666 válasza Ifju (#37563) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy egy nagy ruby-t, hátha előrébb kerül damra szűrve a listában és könnyebben megtalálják :K a 100critdam így is perfekt roll

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37565) oxox válasza Sirandrish (#37550) üzenetére


oxox
addikt

nahh szep..mondjuk az egy dolog, hogy mennyiert van meghirdetve, es, hogy mennyiert megy majd el (nekem egy gyurum most is fent van, 30/60 milliora javasoltak, de nem kapkodnak erte 17millioert sem :( , pedig ahhoz sem talaltam hasonlot)...de szep darab nagyon (meg itt mar kaptal ra egy 25millios ajanlatot)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37566) Sirandrish válasza oxox (#37565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze..én is ezen parázok..
Mármint, lehet hogy 150EUroért van bent egy ennél gyengébb Bow azért 250euro egy fegyóért...ad érte annyit egyáltalán valaki?
Mert lehet ülhetek rajta heteket..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37567) oxox válasza Sirandrish (#37566) üzenetére


oxox
addikt

igen...250euro azert mashol/masnak is penz mar...szerintem a dps miatt annyiert nem menne el, de ne legyen igazam....a masik, hogy igen celszeru visszaforgatnod belole, hogy mehess act2-3-4be majd....sok szerencset hozza!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37568) Gorneck válasza Sirandrish (#37566) üzenetére


Gorneck
titán

Feldobod kicsit kevesebbért, ha nem megy el, megint csökkented picit az árát...olyan ez, mint a piac...
Ha meg bejön 1-2 hét után az aki fizet érte, akkor meg jól jártál...nem kell ezt túlbonyolítani.

Gorneck#1239

(#37569) dobolan válasza Sirandrish (#37566) üzenetére


dobolan
senior tag

A 250 az csak a buyout. Alacsonyabb kezdőlicitet állíts be hozzá!

(#37570) Sirandrish


Sirandrish
legenda

NAh akkor most azt mondja el nekem valami hogy hogy működik az RMAH?
Mikor vonnak és mennyit? Mikor kapom meg a lóvét? Már ha elviszik...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37571) fgo


fgo
tag

hogy tudom megnézni az eladott tárgyak tulajdonságait?

(#37572) radi8tor válasza fgo (#37571) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sehogyan. :(

⭐ Stella

(#37573) fgo válasza radi8tor (#37572) üzenetére


fgo
tag

régebben olvastam itt a fórumon , hogy valahogy meglehet nézni csak nem találom az aukciós házban eladottakról beszélek

(#37574) D1Rect válasza fgo (#37573) üzenetére


D1Rect
félisten

Linkeled(Shift+klikk) a gold kupacot ami az AH-ban van még mielőtt zsebrevágnád.

(#37575) Gorneck válasza fgo (#37573) üzenetére


Gorneck
titán

Aszhem a kapott goldra shift bal katt...vagy csak elég rávinni...de lehet rosszul emléxem...

Gorneck#1239

(#37576) radi8tor válasza D1Rect (#37574) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez fura, mert a gold kupac maga nem mutatja meg a cuccot.

⭐ Stella

(#37577) sittes79 válasza Sirandrish (#37570) üzenetére


sittes79
addikt

15% jutalékért berakom én neked RMAH-ba :)

(#37578) Telda


Telda
addikt

Biztos megveszik ezt a wandot...
Ebay link

(#37579) Sirandrish válasza sittes79 (#37577) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokallom :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37580) vhunor válasza Qru (#37561) üzenetére


vhunor
őstag

Nem, amit én találtam, az Jóska barátomnál van aki a DH-val jött velünk :).

Az 1100 dps, 11% attack speed, 97% critical hit damage, socket. Szerencsére az is egy elég jó darab, bár statok nincsenek rajta, de ahogy néztem, az is 30+ milliós fegyó.

(#37581) sittes79 válasza Telda (#37578) üzenetére


sittes79
addikt

Ingyenes a szállítás simán megéri :U

Kb. ennyit ér az autóm..sőt!!!

(#37582) radi8tor válasza sittes79 (#37581) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legalább nem kell érte menni :P

⭐ Stella

(#37583) Neró válasza Telda (#37578) üzenetére


Neró
őstag

Biztos van aki megveszi. :P

| www.diablohungary.hu

(#37584) Helmoras


Helmoras
őstag

Nya esett egy stormshield...

89 str
89 vit
32 es block (+7-es)
1041 es armor 2800-3745 block
70 allres
elit redu 5
melee redu 4

Tyyúúúú :D

(#37585) drk88


drk88
senior tag

306 int XD

(#37586) Sirandrish válasza Helmoras (#37584) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt a mocskos k*rva eget :D
Az se gyenge...
Hol kaptad?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37587) D1Rect válasza Helmoras (#37584) üzenetére


D1Rect
félisten

Heloszia, te milyen cheatet használsz?

(#37588) Sirandrish válasza D1Rect (#37587) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szipiszupi Dropping Cheat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37589) Helmoras


Helmoras
őstag

Hát lassan tuti kapok valami BAN-t a blizzardtól ilyen cimszóval hogy...

We hate luckers :D

Act 2 Chamber of lost idol nagy baltás csonti elit a vicc az h mellé dobott egy 750 dps es 60 crit dam 200 int 100 vit slotos 1 kezes baltát is ami szintén nem rossz cucc :D

Más téma: Nektek a sok altabolástól nem szokott szétesni az fps? lemegy ilyen 10 re és játszhatatlanná válik csak restart oldja meg :S

[ Szerkesztve ]

(#37590) oxox válasza Helmoras (#37589) üzenetére


oxox
addikt

mennyi mf-al mesz valoron kivul?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37591) D1Rect válasza Helmoras (#37589) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak azok amikről én tudok már 1000€+, úgyhogy tuti csalsz. :D

Options/maxbackground FPS?

(#37592) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

micsoda offhand fegyvert vettem 100k-ért double tornado buildhez :D
130str, 163 vit, 500+loh, socket (aps nem tudom számít e, de 1,6+)

ja és sikerült eladni 1.5M-ért az övet, amit 1.2M-ért vettem (ami helyett most 750k-ért van tal öv), szóval még nyertem is rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#37593) Helmoras válasza D1Rect (#37591) üzenetére


Helmoras
őstag

oxox: 230 MF+ valor

Sajnos nincs 1000 euro mert bent áll vagy 700 euronyi cucc AHban baromi áron alul van, de nem viszik mellé van még mondjuk 30 milla, azt próbálom forgatni ide oda.

Nem oldja meg semmi a beállitásoknál mindent piszkáltam már csak gépujrainditás oldja meg :S

[ Szerkesztve ]

(#37594) WayneGace válasza Helmoras (#37593) üzenetére


WayneGace
őstag

"700 euronyi cucc AHban baromi áron alul van, de nem viszik"

Ezt nem egészen értem, honnan tudod, hogy 700 eurót ér, ha nem veszik meg?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37595) sittes79 válasza D1Rect (#37587) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem semmi csít csak ráérős nyári diáktárs, no work happy life :)

Szerencsétlen kis monkom a megjelenés óta ment kb. 100 órát, valaki meg már ezernél tart szvsz. szóval megnő a drop esély talán...

(#37596) Helmoras válasza WayneGace (#37594) üzenetére


Helmoras
őstag

El fogják, csak a megfelelő ember kell aki költ adott kasztra, alul van árazva, a náluknál 20% al szarabbak alatt vannak árban 20% al, csak idő kérdése

[ Szerkesztve ]

(#37597) Helmoras válasza sittes79 (#37595) üzenetére


Helmoras
őstag

Lényegében az a vicc hogy munkaként fogom fel, napi 8 óra :D újfajta diákmeló :P

sry a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#37598) Agro válasza Helmoras (#37596) üzenetére


Agro
senior tag

Ha végre megkapom az új bankkártyám eltudom indítani én is a paypalt. Én elvből nem leszek hajlandó feltenni egyetlen talált tárgyat se 30 euronál többért és már ezt is sokallom egy cuccért legyen bármilyen brutális statisztikája. Rengetegen abba hagyták a játékot az RMAH óta és ezen a helyzeten az elvakult 100 euro+os bidek csak tovább rontanak. Egyre kevesebben lesznek a vásárló képes egyének is.

Abban viszont biztosak lehettek, hogy elősször itt fogom meghirdetni. Bár nem tudom van e itt bárki akinek megér mondjuk 15-20 ezer forintot egy fegyver. Mert nekem még egy teljes set se érne meg ennyit brutál statokkal. Azt a 20 rongyot inkább elpiálom majd a szigeten.

(#37599) Helmoras válasza Agro (#37598) üzenetére


Helmoras
őstag

Meggondolod majd ezt amikor 100 euroért is megveszik, az a réteg aki ebbe "öli" a pénzt nem hiszem hogy fogyna, arról nem is beszélve hogy sokan a blizzard számlán keresztül kereskednek, így lényegében ő nem tett ebbe pénzt csak forgatja.

Szép dolog ez hogy ide rakod fel, de itt az igazán jó cuccokat senki nem tudja megfizetni... én se :S

És ha az igazán jó dolgokat 30 ért rakod ki csak másnak termelsz pénzt akik ezt figyelik,

Tapasztalatból mondom amit fentebb irtam, megfelelő keresést követően ha a saját cuccodnál 20% al rosszabb cuccok alá rakod a terméket 20% al előbb utóbb elviszik, persze ez csak az ilyen igazán jó cuccokra érvényes nem az 5-10 euros kategoriára.

Az a jó ebben hogy más a felfogás a különböző országokban, én (mi) 10-20 euroért is a seggünket verjük a földhöz más 1 órát ül egy székben ennyi pénzért...

[ Szerkesztve ]

(#37600) Amur


Amur
addikt

Ha inf.act2-ben az elején sikerült összehúznom 2 elite packot,meg egy championt,és majdnem lenyomtam őket mire a halálfej a fejem fölött megjelent(utána persze már esélyem se volt..) akkor azért életképes lehet végre a barbim? (warcry-al 1000 allres,13k alap dps,36k life)
Mert eddig ahányszor belekezdtem a rutinos act1 farmolás után mindig sok gyors halál aztán feladtam.(de folyamatosan fejlesztem a gear-em).
De eddig ilyen nem sikerült hogy zöld tócsa,meg lila lézer és én csapkodtam az ellent benne állva,és csak néha kellett leap-el kiugrani mert vészesen elindult lefelé az életerőm.
(szegény demon hunter társam behalt vagy 3x egymás után aztán már vissza se kapcsolodott.. mondjuk nem volt túl fair tőle)
Ja igen ez co-op volt.(méghozzá hármas,de a varázslónő elcsászkált valahová,a demon hunter meg nem akart sok javítási költséget-két ruszki gyerek volt,valszeg utoljára nyomtam velük)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.