Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34219) kovsol válasza ProEvoFan (#34216) üzenetére


kovsol
titán

[link]
act3 -t úgy toltam, hogy fel volt rakva a sweeping wind, majd kitoltam a szörnyeket és csak néha hátrafordulva ütöttem párat, azért is jó hogy az alap támadásom némileg ranged attacknak minősül. A Mystic Ally meg konkrétan életmentő és tank szerepet is ellát, mert ha valami agyon akar ütni leidézed és letauntolja rólam, amúgy meg ugyan úgy bírja az ütéseket mint én így tanknak is jó bosson és eliteken. Aurának meg sebzés növelőt szoktam használni, de azért -10% dmg runa az deffensivvé is teszi.
Ezt mondjuk nem neten találtam, hanem úgy kísérleteztem ki magamnak a saját játékstílusomhoz.

(#34218) persil akkor biztos bennem van a hiba, de én futkosok folyamatosan és nem szokott gondot jelenteni a fire chain, molten stb elit se. Elsődleges célem az, hogy szétválasztom őket, elkezdi tankolni az egyiket az idézett társam én a másikakat elhúzom távol, majd oda idézem magam mellé a társat és az amit ő tankolt messze van és nem jön oda. Armorom nekem is +50% ha ütlegelek úgy teljesen rendben van. -10% sebzést amit ad az aurám az többet ér szerintem, meg a többlet dps mint az a +20% dodgos aura.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.