Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) magi20 válasza Integra (#150) üzenetére


magi20
senior tag

mikor jön????tud valaki valami új fps-t???ami jó is....és még nem vittem végig:((((((((

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#152) alitak válasza magi20 (#151) üzenetére


alitak
senior tag

fps, fps? Az bitos ez a topic :F

Egyébként szerintem a Dio 3 az már lassan olyan mint egy ufó. mindenki szeretné azt hinni, hogy van, sokan látták már, de azokról azt mondták hog az nem is az :DDD
Azért a remény hal meg utoljára!

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#153) Integra válasza magi20 (#151) üzenetére


Integra
titán

szerintem sehol se tartanak vele, már ha suttyomban mégiscsak hegesztgetik...
majd egyszer jön. biztos még 2-3 év szerintem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#154) Slayer Valor válasza Integra (#153) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Amíg a WoW fénykorában van, addig biztos nem foglalkoznak vele sokan....

(#155) alitak válasza Slayer Valor (#154) üzenetére


alitak
senior tag

Hát szerintem a wow az wow marad, amíg világ a világ. Úgyhogy a Diablo3 az meg marad 5let szinten. Remélem hazudok...

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#156) Viktor77


Viktor77
titán

Két választása van a Blizznek.

1. Megcsinálja a Diablo3-at, de nem lesz havi előfizetéses. Nem nyerő, mivel sokan eljönnének emiatt a WoW-ból, akik csak azért játszanak vele, mert nincs más és mert unják a Diablo2-t.
2. Megcsinálják a Diablo3-at és fizetőssé teszik. Nyerő lehet, mert sokan fizetnék mindkettőt egyszerre (ne kicsiny hazánk árait vegyük figyelembe).
Viszont ez nagyon-nagy befektetést igényelne a Blizz részéről is (szerverek, miegymás).

Furcsa különben. Gyakorlatilag 1 éve nyomom folyamatosan a WoW-ot és nem nagyon tudom elképzelni, hogy ezt valami lenyomja vagy abbahagyják egyszer a fejlesztését. Pedig ez az idő is eljön egyszer. De nem belátható időn belül.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#157) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Nemtudom linkelte e mar valaki [link]

(#158) Slayer Valor válasza mayerlaci (#157) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Ha minden igaz, akkor még kb 5 év :DDD (:(:(:()

(#159) Integra válasza Slayer Valor (#158) üzenetére


Integra
titán

de jön, és ez a lényeg.
képzeld el, addigra már directx15, geforce 19800gtx, shader model 20.0 és mozifilm feeling:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#160) Bencus88 válasza Integra (#159) üzenetére


Bencus88
nagyúr

pentium 9 9500+ proci

lol:D

(#161) alitak


alitak
senior tag

Most, hogy unokatesóm szétbarmolta a Dio2 CD-met, így már mégjobban várom a Dio 3-mat. De ha a kettes 4 Cd volt, akkor a hármas az meg majd 4 DVD-lesz? Vagy már alapból egy hdd-n adják ki :DDD

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#162) deniro2 válasza alitak (#161) üzenetére


deniro2
senior tag

Az már memóriakristályon jelenik meg, 4D-ben... :DDD

(#163) mayerlaci válasza Integra (#159) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Kivancsi leszek a bemutatora mert azon mar nem lehet szépiteni.

(#164) Flen


Flen
tag

nah úgy látom ez a topic mágállt rendesen:DD

(#165) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mikor? Hol? Most. Tegnapra. Ide!

Tényleg lesz harmadik rész? Yesss!!!

Várom.

(#166) Slayer Valor válasza SzalaiG (#165) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Mindenki várja, legalábbis minden diablo fanatikus! Köztük én is! De hát hol van ez még...:( semmi hír, csak pletyka, de ki tudja, lehet h már nagyon régen csinálják, hogy meglepetésszerűen érjen egy csúcs grafika diablo 3 :D

(#167) Flen válasza Slayer Valor (#166) üzenetére


Flen
tag

Jah!:DD
Majd nem is tudunk róla semmit sem, meg semmi hír róla, at egyik napról a másikra meg ott lesz a boltokban:DD Kemény lenne:DD:DD:DD

(#168) Lengyi válasza Flen (#167) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Főleg, ha 5év múlva jelenik meg hipp-hopp. Na az milyen kemény lesz ;]

(#169) Slayer Valor válasza Lengyi (#168) üzenetére


Slayer Valor
őstag

jaja ;]
Várom azt a pillanatot ;] ;]

(#170) SzalaiG válasza Slayer Valor (#166) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem kell csúcs grafika. Kinézetre eddig a Heroes-ból is a 2. volt a legjobb. A játékélmény legyen jó!

(#171) Viktor77


Viktor77
titán

''A Wall Street-en tartott Vivendi bemutató anyag valóban nem tartalmazza azt a mondatot, miszerint az összes Blizzard franchise-ból MMO játék lesz. Viszont akárhogy is cáfolja Rob Pardo és a többi alkalmazott, a diákból egyértelműen az derül ki, hogy a Vivendi mindent megtett, hogy finanszírozza a jövőbeni Blizzard - MMO és más - termékekeit.''

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#172) Slayer Valor válasza Viktor77 (#171) üzenetére


Slayer Valor
őstag

[kép]
Nemá.... ezek szerint dió 3 is csak mmo lesz??:F várható volt... :([kép]:( ha modnjuk egyszer kéne csak megvenni, + rá a kiegek, akkor ok, de 100%, h ez is előfizetős lesz, mint a WoW :((

(#173) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Mindenki reménykedik a folytatásban, de hogy hogy lesz a sotry???Az a csapatcsinálja majd akik a D2-őt csinálták?Én is rajongója vagyok ennek a játéknak!!! :R Én túl béna vok úgyhogy nem láttam, de állítólag a 2-ben Nightmare fokozaton Diabló sárga, majd Hellen zöld.Ez baromság vagy vannak szemtanúk? :B Barátaim között (és nálam is :DDD ) a barbár volt az ász!!!+ a varázslónő.

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#174) Flen válasza Nyűnyüke (#173) üzenetére


Flen
tag

Csao! Story biztos, hogy lesz hozzá, hisz a könyv is 3 részes. Diablo Minden szinten piros, legalább is kieggel mindig az volt, simával meg sose játszottam. Egyszer csinálj egy Hammer Palát, nincs ami megállítaná ;)

(#175) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Te olvastad a könyveket? Jók lehetnek! Oh! A Paladinról majdnem +feletkeztem! Van egy Hammeres! Vele vittem most végig normálon! Jól nyomja a kis Ezekyel! :DDD Azt hittem van valami a Diadló változatos szineiben mert nem egy embertől halottam. Az első részét vitted? Aranyos!

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#176) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Diablo III??
Hol? Merre? Mikor? Mennyi? Minek? Ki? Mi? He?
Legkirályosabb game a világon:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#177) Slayer Valor válasza Nyűnyüke (#173) üzenetére


Slayer Valor
őstag

mikor én játszottam anno, Diablo nekem is sárga, majd zöld volt a két felsőbb fokozaton, szal nem hülyeség:D:D

(#178) Sirandrish válasza Slayer Valor (#177) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez nem hülyeség..az eredeti Diablo 2ben tényleg minden nehézségi fokozaton más szinü...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#179) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Oh! Akkor nem hülyítettek! :B Hogy lehet odáig eljutni? Kell hozzá egy fajta idegrendszer. Elég sokszor ''meghalhattál'', míg megcsináltad. És a Ti kedvenc karaktereitek? Mi a Flennel a Paplovagban állapodtunk meg! :R



[Szerkesztve]

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#180) Pompi válasza Nyűnyüke (#179) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt inkább itt folytassátok: [link]

Feel Good Inc.

(#181) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Meglesz! :DDD

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#182) Sirandrish válasza Nyűnyüke (#179) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát normal nightmare és hell...ennyi..ezeket elviszed odáig és más más szinü lessz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#183) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Ironikusan értettem azt, hogy:'' Hogyan lehet eljutni odáig?'' :P Szó esett itt már arról, hogy lesznek új karakterek. Erről tud vki vmit?

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#184) Sirandrish válasza Nyűnyüke (#183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a Diablo2 höz nem lesznek uj karik..a Dio 2nek volt egy kiegje amit gondolom te is tudod..nah abba volt 3 uj kari...vagy 2 most nem emlékszem..azt tudm hogy az Assa meg a druid csak abba volt..a 3.ra most nem elékszem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#185) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

A D2-ben csak ez a kettő volt. :) De ez a D3 topick, és azt kérdezem, hogy tud-e vki infót a kasztokról! Lesz-e új, ha igen mi lenne... Bla-bla-bla. Csak vmi újat a játékról. Légyszi! :O

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#186) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Jah! Szerintem a D3 (ha lesz :P ) nem lesz olyan jó mint elődjei, mert a D1-2 fejlesztő csapata a Blizzard North kivált a Blizzből, pedig ők aztán tele voltak ötletekkel. :R

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#187) Slayer Valor válasza Nyűnyüke (#186) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Én úgy tom nem az egész b north mászott el onnan... de ha mégis, akkor baj van :(

(#188) Sirandrish válasza Nyűnyüke (#186) üzenetére


Sirandrish
legenda

egyébként tök mindegy ki a fejlesztő..egy dologgal van a baj...azzal hogy nem birnak ugyanannál a sikeres dolognál maradni igy ellessz b@szva az egész..gondolok itt arra hogy el fogják rontani azzal hogy vagy full 3D-sre csinálják meg vsagy olyan-ra mint az Oblivion...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#189) Zenty


Zenty
őstag

Jah nagyobb % elment dio,starcraft csapat-ból + az alap dio ötletesek is távosztak!
És szerintem ez miatt huzodik el eléggé az egész akár starcraft folytatásnál is, ha lesz valamikor :(!



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#190) Nyűnyüke válasza Slayer Valor (#187) üzenetére


Nyűnyüke
csendes tag

Sajna az egész fejlesztő csapat elment, de nem oszlott fel. Csináltak már új közös játékot. Az is (ha jól tudom) fantasy alapú.

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#191) Nyűnyüke válasza Sirandrish (#188) üzenetére


Nyűnyüke
csendes tag

Hát azért ilyen fontos játéknál nem olyan mind1. De van valami abban amit mondasz! Nem hinném, hogy meg fogját tartani azt a hangulatot. :O

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#192) Slayer Valor válasza Nyűnyüke (#190) üzenetére


Slayer Valor
őstag

''Csináltak már új közös játékot.''
Guild Wars:P

(#193) Nyűnyüke válasza Slayer Valor (#192) üzenetére


Nyűnyüke
csendes tag

Hát most asszem' be égtem! :B

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#194) Sirandrish válasza Nyűnyüke (#191) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát és ezzel fogják elb@szni..szerintem a grafon kéne csak javitani de a kameraállást meg a szöget meg ilyesmit azt hagyatnák igy ahogy van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#195) Zenty válasza Slayer Valor (#192) üzenetére


Zenty
őstag

:DDD

Másik csapat hellgate londonos,de az nemigazán szerep game lesz és még nem bizonyitott!

Én egyébként abban reménykedek ,hogy talán diablo 3 hoz egy hasonlo gw szintet!
Gw ultra star ,de nem ártana egy kis változatoság :D!
És sajna ahogy nézem nemostanság lesz gw kihivoh game vagy valami hasonló.
Ugy látszik nem poénbol volt a gw-nél az 5 éves fejlesztes meg a jó kiado választás :)



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#196) Boco8 válasza Zenty (#195) üzenetére


Boco8
tag

A Hellgate Londons az szerepjáték lesz!! Egyépként a gw és a diablo3 nem emlithető együtt ugyanis a diablo 3 rpg lesz (Ha lesz :) ) a gw pedig egy mmorpg. :R

[Szerkesztve]

(#197) Slayer Valor válasza Boco8 (#196) üzenetére


Slayer Valor
őstag

tévedsz, gw nem mmorpg:P cmorpg;] ami egészen más...:)
És ki tudja, lehet dió3at is egy mmonak tervezik, hisz warcraftból már van is egy. (WoW) Oszt SC2 is lehetséges mmo lesz, bár azt nehezen tudnám elképzelni...:D

(#198) Boco8 válasza Slayer Valor (#197) üzenetére


Boco8
tag

És a cmorpg az miben különbözik az mmo-tól?? :B Nem tok igy hirtelen rájönni :DDD . Max arra gondolok h nem fizetős. Azért talán?? :R

(#199) Zenty válasza Boco8 (#196) üzenetére


Zenty
őstag

Én inkáb azt fps hent gamenek mondanám kis multi,singli rpg vonulatal :)

Diablo 3-nál meg nemtudni mih lesz,de az elöbb emlitett diablo fő játékészitők meg battlenet kitaláloja is gw-nél vannak!
Ezért szerintem még el nem mentek Blizztől a diablo 3-nál is hasonlo tervek lehetek , mint ami a gw-nél van most ! :)

cmorpg ( competetive online role playing)

Hosszu lenne elmagyarázni mih a különbség röviden annyi ,hogy a gw esetében sok játék stilus megtalálható leginkáb hasonlo diablo-ra,meg az mmorpg gamekre föleg!




[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#200) veszettkutya


veszettkutya
csendes tag

Sajna se a C3 (LosAngeles) sem mas hirforumon nem mondott konkrétumot a Blizzard, viszont a Starcraft Gost már +jelent igaz konzolra!! Amugy a Diablo 3 mint kalandjáték készül a Blizzard és Arati műhelyében XBOX 303-ra!!! Sajna akárcsak a Starcraft Gost ez is teljesen +változik és az igazi xpgyűjtő tárgybuheráló játékból 1 silány tombraider szerűséget látok magam előtt!
A Starcraftot is el...szták pedig a kedvenc játékom volt!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.