Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Két dologban biztosak lehetünk:

1. Ha nem a Blizzard jelenti be, hogy jön a Diablo 3, akkor az FAKE hír.

2. Biztos, hogy lesz 3.rész, hiszen a Diablo 1-2-höz képest a WoW eladásai sehol sincsenek, így tuti hogy nem hagyják veszni a címet.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#702) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új játékot mutat be a Blizzard a hónap végén?

"A találgatások természetesen elsősorban a Diablo harmadik részéről és az egyszer már leállított Starcraft: Ghost-ról szólnak. Mint mondtuk, mindez csak pletyka, azért kíváncsiak vagyunk, hogy van-e valóságalapjuk!"
Forrás: Gamekapocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#703) alien_ válasza Vistaboy (#702) üzenetére


alien_
őstag

Az XFire WWi oldalán jelent meg a programlistában:
- Follow the opening ceremony and discover what new game will be announced in our chat rooms together with hundreds of other Blizzard fans.

Pár percig volt ez látható, aztán gyorsan szerkesztették is az oldalat.

Swarm is coming.

(#704) Vistaboy válasza alien_ (#703) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jah, már nem mer senki semmit sem kiírni az oldalára, amiben a Blizzard-ról van szó, inkább gyorsan kimoderálják... :P ;]

Arra azért kíváncsi leszek, hogy amikor meg már TÉNYLEG bejelentik a Diablo 3-at, akkor meg ki fog hinni nekik? :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#705) jookomak válasza Vistaboy (#704) üzenetére


jookomak
őstag

Én fogok! Valószínűleg ehez a játékhoz fogok új gépet venni, vagy olyan konzolt, amin fut, mindegy, csak legyen. Ha havi 1-2 ezer forintot félrerakok, akkor esélyes hogy addig összejön :U

(#706) Vistaboy válasza jookomak (#705) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért egy Hack & Slash RPG-hez nem fog kelleni egy Crysis-t maxon futtató atomerőmű. (Reméljük, mert ha rosszul lesz optimalizálva, akkor simán előfordulhat, de a Blizzard nem olyan, aki ilyesmit csinál).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#707) alien_ válasza jookomak (#705) üzenetére


alien_
őstag

Annak de jó, aki a DukeNukem: Forever -re kezdett így gyűjtögetni.. Ha minden hónapban 2eFt-ot félrerakott, akkor most vehet egy 288eFt-os, quad core-os, gtx280-al szerelt monstrumot :D

Swarm is coming.

(#708) Gyusz


Gyusz
őstag

Valami megint történik link.

(#709) west válasza Gyusz (#708) üzenetére


west
őstag

nah erre gondoltam men.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#710) Vistaboy válasza Gyusz (#708) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne legyen igazam, de nekem egyből a WoW: Wrath of the Lich King ugrott be a kép alapján. Abban van ilyen fagyos téma. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#711) Wolverine válasza Vistaboy (#710) üzenetére


Wolverine
félisten

Én nem tudtam dönteni, hogy ez most WotLK vagy (protoss alapon) SC2 :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#712) alien_ válasza Vistaboy (#710) üzenetére


alien_
őstag

Már csak egy kérdés: Miért van lelőve a www.diablo3.com? :C
KEZDŐDIK!! ;] A site már az övék... Pont egyszerre lőtték fel a teaser oldalat, meg vették át a domaint..

WHOIS www.diablo3.com

Registrant:
Blizzard Entertainment Blizzard Entertainment

Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)
Domain Name: DIABLO3.COM

Domain servers in listed order:
NS-WEST.CERF.NET
NS-WEST.CERF.NET
NS-EAST.CERF.NET

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#713) Wolverine válasza alien_ (#712) üzenetére


Wolverine
félisten

A régi fansite elköltözött a diablofans.com címre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#714) alien_ válasza Wolverine (#713) üzenetére


alien_
őstag

Igen, írták is a srácok, hogy Júniustól veszi át Blizz, hogy arra használja fel, amire akarja. Nekem azért tetszik a dolog, mert tegnap még redirected volt. Blizzard ismeri a rajongótábort, a D3-al kapcsolatos találgatásokat, határozottan kocsog dolog lenne tőlűk, ha ezt alapos indok nélkül csinálták volna pont egyszerre.

Swarm is coming.

(#715) alien_


alien_
őstag

Nagyon úgy néz ki, hogy
ÚJ JÁTÉKOT JELENT BE A BLIZZARD!!!!

Az egyik designer oldalán megjelent egy kis "elszólás", a concept art kategóriáknál:

Hydra: Coming Soon
Date: 06/22/2008

Végre megláthatjuk, hogy mi a Blizzard harmadik, a hírhedt HYDRA project?! Nagyon úgy néz ki!

PETERCONCEPT.COM is under construction.
It will be BACK UP ON 6-28-08

[link]

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#716) Wolverine válasza alien_ (#715) üzenetére


Wolverine
félisten

Arról annyit lehetett korábban tudni, hogy új franchise.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#717) alien_ válasza Wolverine (#716) üzenetére


alien_
őstag

Forrás? Én úgy tudom, hogy semmi konkrét info nincs a Hydráról: mindössze annyi, hogy Blizzard harmadik, legnagyobb titokban fejlesztett projectje. Meg annyit, hogy "something totally awsome..."

Swarm is coming.

(#718) Wolverine válasza alien_ (#717) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs meg a link, de igyekszem utánakeresni. (ahol biztosan van infó, ott keresés nincs :((()

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#719) wmarci válasza alien_ (#717) üzenetére


wmarci
senior tag

3.? SC, WOW, DIO nem?

(#720) alien_ válasza wmarci (#719) üzenetére


alien_
őstag

Hivatalosan az StarCraft2-t és a WoW: WotLK -et fejlesztik. Meg a Hydrát =)

Swarm is coming.

(#721) wmarci válasza alien_ (#720) üzenetére


wmarci
senior tag

Mi az a Hydra :F Tűz hidra? :P
Eddig sehol sem láttam Hydra koncepciót.

[ Szerkesztve ]

(#722) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nekem nem ugrik be, hogy lett volna Hydra a Diablo-ban?
Mondjuk Andariel sem hasonlított Hydrára, inkább Shiva-ra... ;]

A Titan Quest-ben volt sok hydra, az meg Diablo-klón... :U
Jobb kapcsolatot nem tudok... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#723) wmarci válasza Vistaboy (#722) üzenetére


wmarci
senior tag

Volt Socress-ed? Ott a tűz képzettségnél a legutolsó a tűz hidra.
Onnan jön a kapcsolat ( legalább is nekem ) :B

[ Szerkesztve ]

(#724) alien_ válasza Vistaboy (#722) üzenetére


alien_
őstag

Miért, StarCraft2 és a Medusa..?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#725) alien_ válasza alien_ (#724) üzenetére


alien_
őstag

Korrekció.
A SC2 kódneve, a Medusa Karrigan-re utal, a haja, és ez a mondat a kapcsolat:
"I am the Queen of Blades. And my stare alone would reduce you to ashes."

A Diablo3 - Hydra kapcsolat pedig egy D2 skill:


-------
HYDRA
-------
Required level: 30
"Summons a multi-headed beast of flame to reduce your enemies to ashes."

És a fenevad fejeinek száma három.. :U A két mondatot is érdemes összevetni.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#726) alien_


alien_
őstag

Peter Lee oldalán megváltoztatták a site feléledési dátumát 2008 Júliusra (28-06-08 -ról), és a Hydra-s részt lekódolták.... :U Leszóltak a fiúk, hogy "Petya, túl sokat fecsegsz!"...?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#727) wmarci válasza alien_ (#726) üzenetére


wmarci
senior tag

A ganék :O :U

(#728) alien_ válasza wmarci (#727) üzenetére


alien_
őstag

Mind1, itt egy shot róla.

Swarm is coming.

(#729) alien_


alien_
őstag

Második teaser kép!
www.blizzard.com
Ez bizony hasad :) Van új rúna, meg minden...ezzel ellesz holnapig a nép :D

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#730) alien_


alien_
őstag

Kicsit megdolgoztam PhotoShoppal. Én látok benne valamit.. És Ti? =)

klikk

Különböző színkiemelések lettek egymásra vetíve, egyéb belenyúlás nem történt.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#731) alien_


alien_
őstag

Az új rúna:
"Hel Rune" a Diablo2-ből :D

klikk

Saját munka, becsüljétek meg :P

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#732) alien_


alien_
őstag

Diablo bejelentés lesz, rejtély megoldva. Jóccakát :D

Swarm is coming.

(#733) Wolfy_ válasza alien_ (#732) üzenetére


Wolfy_
tag

hat en egyelore semmi kulonoset nem tudtam "kifotosoppolni" a kepbol, de a profeta beszeljen beloletek! :)

(#734) wmarci válasza alien_ (#731) üzenetére


wmarci
senior tag

Találó:D
Erre is csak azt tudom mondani, hogy ,,Úgy legyen!'' :K

(#735) Vistaboy válasza wmarci (#723) üzenetére


Vistaboy
veterán

Volt sorcim, de azzal nem játszottam végig a játékot. Amire odakerültem volna, jött az expansion, és az Assassin... ;]

Amúgy a tévedések eloszlatása végett:

"A Blizzard.com-on a fenti teaser látott napvilágot a minap, s miután ránézésre senki sem tudta megállapítani, hogy mit ábrázolhat, többen új bejelentésről kezdtek el pusmogni. Természetesen előszeretettel hozták fel a Diablo várva-várt harmadik részét, ám az IncGamers végül lehűtötte a kedélyeket: elsőként vették észre, hogy a képen Lich King kardjának egy része látható, melyet az első World of Warcraft: Wrath of the Lich King képeken láthattunk. A képnek tehát a népszerű MMORPG-hez van köze, azt viszont nem tudni egyelőre, hogy mire ez a felhajtás."
Forrás: Gamekapocs.

:DDD ;] :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#736) alien_ válasza Vistaboy (#735) üzenetére


alien_
őstag

Link az eredeti képről? Bár nem mintha számítana, mivel ez nem egy kép.
Mindenki ezzel jön, hogy WotLK related cucc. Naná, egy 10 milliós előfizetői táborral rendelkező játék új kiegjét még jó, hogy hype-olják. Ezt mutatják, mert ez az egyértelmű. De van ott más is... Az újonnan megjelent Diablo rúna például már elég konkrét jel :U

Swarm is coming.

(#737) wmarci válasza alien_ (#736) üzenetére


wmarci
senior tag

Elképzelhető vagyis lehetséges, hogy a képen egyszerre két játék szerepel?
Az nagyot ütne :K
Tényleg Hel rúna, de szerinted a 3-omban is megmaradnak a nevek?

[ Szerkesztve ]

(#738) Vistaboy válasza alien_ (#736) üzenetére


Vistaboy
veterán

Parancsolj.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#739) alien_ válasza Vistaboy (#738) üzenetére


alien_
őstag

Jah, nem tudtam mire gondolsz. Igen, jól látták, ez egy rúna a kardról. Ebből kiderül, hogy lesz szó a WotLK-ról... A másik rúna, meg a Diablo2-ből van.

A D3-mmal kapcsolatban csak homályos utalgatásokat fogunk kapni a következő 3 napban is, arra ne is számítson senki, hogy egy hatalmas Diablo fej fog vigyorogni ránk a teaser végén... Ahogy Blizzard-ot ismerem, a bejelentés, site-launch, stb a WWi-n lesz.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#740) Vistaboy válasza alien_ (#739) üzenetére


Vistaboy
veterán

Még az is elképzelhető, hogy a bejelentés egyidőben két játékot is takar: Diablo 3-at és WotLK-et. :DDD Így mindenki jól jár... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#741) alien_ válasza Vistaboy (#740) üzenetére


alien_
őstag

De miért beszélnek sokan WotLK bejelentésről? Hányszor jelentsék még be :F
Maximum a konzol verziót.

Swarm is coming.

(#742) Vistaboy válasza alien_ (#741) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem magát a kiegészítőt fogják bejelenteni, hanem vele kapcsolatban valamit. Ha új bejelentés lenne, akkor nem lennének ott a régi játékokra való utalások.

Még az is lehet, hogy a WotLK után megkapja a WoW a harmadik kieget, ami az alvilágban fog játszódni, és az utolsó 40-fős instance főbossa Diablo lesz... ;]

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#743) alien_ válasza Vistaboy (#742) üzenetére


alien_
őstag

:DDD

Swarm is coming.

(#744) alien_


alien_
őstag

Na és ez? Valakinek vannak még kétségei?

http://eu.blizzard.com/wwi08/_images/photos/wwi08_016.jpg

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#745) wmarci válasza Vistaboy (#742) üzenetére


wmarci
senior tag

Vicces :C

(#746) wmarci válasza alien_ (#744) üzenetére


wmarci
senior tag

Na neee...Fake vagy nem?
Honnan van?

(#747) alien_ válasza wmarci (#746) üzenetére


alien_
őstag

Ott a link.. :K

Swarm is coming.

(#748) wmarci válasza alien_ (#747) üzenetére


wmarci
senior tag

Nem hiszem el :Y
Egyszerre két játék, és közöttük van a Dio3 :C
Gondolom, akkor ez mostmár biztos.

(#749) wmarci válasza wmarci (#748) üzenetére


wmarci
senior tag

Ha most bejelentik, akkor 2 év múlva fog megjelenni. :W
Kíváncsi leszek a gépigényére.

[ Szerkesztve ]

(#750) Wolfy_ válasza wmarci (#749) üzenetére


Wolfy_
tag

ezt a ket evet Te sem gondolhattad komolyan. :)
mostanaban ilyen szintu bejelenteseket erosen csak akkor szoktak csinalni, amikor mar kb finisben van a cucc. szoval ez ez vegere szerintem realis a jatek. :)
a gepigeny az meg egy jo kerdes, de azert bizom benne hogy nem szalltak el a sracok. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.