Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) Wolverine válasza Wolfy_ (#750) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Nézd át még egyszer a Blizzard bejelentéseit. (tavaly nyár óta köztudott a Starcaft2 és a Wrath of the Lich King léte... viszont egyikre sincs máig sem kiadási dátum)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#752) Vistaboy válasza alien_ (#744) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ebből csak annyi derül ki, hogy lesz Diablo 3, WotLK és Starcraft 2. Azt pedig eddig is tudtuk. Persze attól még lehetséges, hogy pont azért került ki a kép a netre, mert ugye a háromból már kettő be van jelentve, és most jelentik be a Dio 3-at. :U :K

De én még mindig azt mondom, jobb félni, mint megijedni. Egyenlőre maradjunk annyiban, hogy KÉSZÜL a Diablo 3. Így jobb lesz meglepődni, amikor bejelentik, hogy idén Karácsonykor már kint is lesz. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#753) alien_


alien_
őstag

Reped a jég.....Új nap, új splash screen :)

Éééés megvan a StarCraft2 rúna! Protoss jel.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#754) wmarci válasza alien_ (#753) üzenetére


wmarci
senior tag

Hűha. Én akár hogy is nézem és erölködök, akkor sem látom az SC2 rúnát. Ez a harmadik?

[ Szerkesztve ]

(#755) Sirandrish válasza alien_ (#744) üzenetére


Sirandrish
legenda

valaki letuzdta ezt a képet nagyban menteni? az töltse már fel valahova PLS mert nekem nem jön be semmi a kép viszont kéne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#756) wmarci


wmarci
senior tag

Eléggé beindult most a topik. Nem is tudom miért? ;]

(#757) Sirandrish válasza wmarci (#756) üzenetére


Sirandrish
legenda

me most jutott eszébe mindenkinek hogy dejo kis game lenne ez:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#758) Vistaboy válasza Sirandrish (#755) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tessék, parancsoljon uram. Egy az egyben másolat a képről.

Amúgy eddig az biztos, hogy a Blizzard három fő játékából vannak a rúnák.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#759) wmarci válasza Vistaboy (#758) üzenetére


wmarci
senior tag

Már nem sokáig törhet a jég. Úgy tudom, hogy 3-om nap van még.
Sőt, ez még rímel is :B

(#760) Sirandrish válasza Vistaboy (#758) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyon szépen köszönöm de nekem nem ez kell:)

A másik amin ilyen rajzos kép van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#761) alien_


alien_
őstag

Rob Pardo megerősítette, hogy lesz új játék bejelentés a WWI-n!

Arra kérték, hogy beszéljen picit az új bejelentésről, ami a pletykák szerint a Diablo3 lesz:

"So you want me to announce the game before our announcement?" he said. "No offense, but I think there's like 300 people here, and I'll be ripped apart by 8000 people there [at the Invitational] if I pre-announce it - but it's going to be really exciting. I think everybody here will be really excited about the announcement."

Swarm is coming.

(#762) Sirandrish válasza alien_ (#761) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugylegyen! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#763) Backspace


Backspace
tag

Nagyon várom már a d3-at remélem az is ugyanolyan felejthetetlen élményt fog nyújtani, mint a d2 és a d1. Mennyit játszottam velük...istenem... :DDD

(#764) Vistaboy válasza Sirandrish (#760) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor melyik? Pontosíts, kérlek. Milyen rajzos kép? :F

Erre gondoltál? :F
Nagyobban nem jön be, nem jön be nekem sem az oldal. :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#765) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Tippelek: A negyedik rúna a Warcraft-ból lesz valami!!!

A Worldwide Invitational oldalán - csak az US oldal jön be, az EU halott, vajon miért? - ennek a négy játéknak a logója látható: Starcraft 2, Diablo 2, WoW, Warcraft.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#766) wmarci válasza Vistaboy (#765) üzenetére


wmarci
senior tag

Vajon? :U

(#767) alien_


alien_
őstag

Milyen játékokból/videókból van ez összevágva? Egész pofás.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#768) Wolverine válasza Vistaboy (#765) üzenetére


Wolverine
félisten

Én azért röhögnék, ha végül egy új Lost Vikings játékot jelentenének be :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#769) Sirandrish válasza Vistaboy (#764) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah...ezaz...de ha neked se jön be akkor mindegy...azért köszi..használom a másikat amit linkeltél:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#770) Sirandrish válasza alien_ (#767) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemtudom de ha PC-s akkor kell a neve me nagy game:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#771) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ááááá!!!! Srácok, ilyen nincs!!! Kiderült, mihez lesz köze az új Blizzard-játéknak: A LOST című sorozathoz! A Hardwired értesülése szerint legalábbis.

Itt találhatjátok a hírt.

Bakker, ennyit a Blizzard-ról! Ha a LOST játékátiratát ennyire hype-olják, mi lesz itt akkor, ha TÉNYLEG jön a Diablo 3? :F

Ui.: Most nem azért, de MI A JÓ K**** KÖZÜK VAN A LOST-HOZ A DIABLO-BAN, A STARCRAFT-BAN, ÉS A WOW-BAN LÉVŐ RÚNÁKNAK? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#772) wmarci válasza Vistaboy (#771) üzenetére


wmarci
senior tag

Semmi a világon. :(((

(#773) Wolfy_ válasza Vistaboy (#771) üzenetére


Wolfy_
tag

remélem nem igaz a dolog.
valahogy ez a lost téma egyaltalán nem képes feldobni, nemúgy mint egy új diablo rész...

(#774) Vistaboy válasza Wolverine (#768) üzenetére


Vistaboy
veterán

A LOST-ot eltaláltad... ;] :DDD :O

Wolfy_: Én egyenesen hányingert kapok az ilyen sorozatoktól. Elég volt annak idején állandóan Dallas-t nézni... :(((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#775) Viktor77


Viktor77
titán

Gyerekek, vegyétek már észre, hogy olyan szinten vagytok szétszívatva...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#776) Vistaboy válasza Viktor77 (#775) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jah... Szívunk, mint egy nyolchengeres motor... ;]

Viccet félretéve, most szerinted - amennyiben ez tényleg igaz - mi a jó f@szomat látnak a Blizzard-nál ebben a sorozatban? :((( :DDD :F

MOD: Hupsz, bocsi, belefért volna még az előbbibe, sorry. :B

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#777) Wentar


Wentar
csendes tag

A megjelenés napján ott áltam a bolt előtt a dio2-ér mikor már jópár hete toltam a nem éppen hivatalos kiadás:D 7évig éjjel nappal zúztam bneten és épp itt az ideje hogy megint rabul ejtsen valami iszonyat blizzard agylefagyasztó game!!!!

AKAROM! :Y :Y :Y :Y

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#778) Viktor77 válasza Vistaboy (#776) üzenetére


Viktor77
titán

Semmit. De nem is lesz hozzá semmi köze...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#779) Sirandrish válasza Vistaboy (#774) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet Diablo hajótörést szenved egy lakatlan szigeten nem?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#780) Wentar válasza Sirandrish (#779) üzenetére


Wentar
csendes tag

Ja a 3 prime evil lezuhan a szigeten és befenyítik őket a benszülöttek és rettegés az életük 5millió részen át, közben jó begombáznak és behaluznak minden hülyeséget és ebből jönnek a flessek ;]

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#781) Sirandrish válasza Wentar (#780) üzenetére


Sirandrish
legenda

aztán utraindulnak a keresésükre de addigra már késő..testüket elönti a gyülölet és rotty..kész ius..karakterválasztó:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#782) Wolverine válasza Vistaboy (#776) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ebben a Lost Vikings új részét látom ismét csak :P A Lost megvan :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#783) Vistaboy válasza Sirandrish (#779) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szegényt már annyiszor kempelték le, hogy most inkább egy lakatlan szigetre menekül. De akkor lezuhannak a LOST szereplői... ;] :DDD

Áááá... Inkább hagyom a fr@ncba. :U

Wolverine: Ja, a Vikingek azok meg mi leszünk... ;] Azaz már azok vagyunk... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#784) alien_


alien_
őstag

www.diablo.com

Igaz, ezek is :D
1) blizzard.com
2) blizzardbros.com
3) blizzardgames.com
4) blizzardinvitational.com
5) blizzardrealm.com
6) blizzardstore.com
7) blizzcraft.com
8) blizzerd.com
9) dablo.com
10) diablo-hack.com
11) diablo-hacks.com
12) diablo11.com
13) diablo2chaet.com
14) diablo2japan.com
15) diablo2mod.com
16) diablo5.fr
17) diablo6.fr
18) diablo7.fr
19) diablocheats.com
20) diabloclans.com
21) diablohints.com
22) diabloiiworld.com
23) diablorealms.com
24) diablostore.com
25) diabol.com
26) enews.blizzard.com
27) gotwow.net
28) ihateblizzard.com :DDD
29) jobs.blizzard.com
30) ksblizzard.com
31) myip.blizzard.com
32) orcs-revenge.net
33) orcsrevenge.net
34) reg.blizzard.com
35) shop.blizzard.com
36) starcraft-ghost.com
37) starcraft.co.za
38) starcraft4.fr
39) starcraft6.fr
40) starcraft7.fr
41) starcraftbroodwar.com
42) starcraftreplays.com
43) starcraftsetor.com
44) starcraftstore.com
45) theburningcrusade.org
46) us.blizzard.com
47) warcraft2.com
48) warcraft3replays.com
49) warcraft5.fr
50) warcraft7.fr
51) warcraftdownloads.com
52) warcraftlll.com
53) warcraftlll.com
54) warcraftportal.com
55) warcraftstartegy.com
56) warcraftstrat.com
57) warcraftstrategies.com
58) warcraftworld.org
59) wowtbc.hopto.org
60) wwwblizzard.com
61) wwwblizzerd.com
62) wwwdiablo.com

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#785) alien_ válasza alien_ (#784) üzenetére


alien_
őstag

Hmm, nem ellenőriztem le, de úgy tűnik, sok link halott, vagy mégse a splashscreen-re linkel..

Swarm is coming.

(#786) wmarci válasza alien_ (#784) üzenetére


wmarci
senior tag

Mit akarsz ezekkel mondani? :F
LOL.
Meghaltak a honlapok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#787) alien_


alien_
őstag

Ez vagy humor kategória,vagy.... :C

wmarci: Elvileg bíztató, hogy a diablo.com a splash -re mutat, viszont elivleg a blizz linkek nagy része szintén.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#788) wmarci válasza alien_ (#787) üzenetére


wmarci
senior tag

Hát már elvileg reménykedni sem lehet a mostani Diablo 3 bejelentésre, ugyanis eléggé Lost-os szagú a dolog. Vagyis majdnem minden jel erre utal. :(((

Humor vagy.....? :K
A Diablo3.com még mindig halott, aztittem ebből lehet már következtetni.
Azért még nem vetem el a Dio3 bejelentését. Várjunk.......

[ Szerkesztve ]

(#789) alien_ válasza wmarci (#788) üzenetére


alien_
őstag

Számmisztika.... Röhely :D Ez a LOST-os dolog szvsz nem kis baromság, ez nem az Electronic Arts, hanem a Blizzard. Erre Narancs egyik elszólása jut eszembe: "Látjátok, köcsögök, így kell a szart megkavarni!"

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#790) wmarci válasza alien_ (#789) üzenetére


wmarci
senior tag

"Ez nem az Electronic Arts, hanem a Blizzard."
Erről van szó. Sokkal komolyabb cég, mint az EA.

(#791) alien_


alien_
őstag

"With this week's speculation over the Blizzard teasers, more and more reports in the media, and numerous tips coming direct us at IncGamers from reliable inside industry sources in the past 24 hours, we now have confirmation from inside sources to say that Diablo 3 WILL be announced on Saturday at WWI Paris 2008." /forrás/

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#792) wmarci válasza alien_ (#791) üzenetére


wmarci
senior tag

Az a baj, hogy hiszek neked, meg a "valósnak tűnő híreknek". :DDD
Nem gond. Minden, ami a Diablo-ról szól, az nekem csemege.

[ Szerkesztve ]

(#793) alien_ válasza wmarci (#792) üzenetére


alien_
őstag

Azért ezeket a fansite-os híreket kezeld fenttartásokkal - ők is csak reménykednek. Az a tuti, ami Blizzardéktól származik (Pl Rob Pardo elszólás, a WWI grafika, az elcsendesített Peterconcept stb)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#794) wmarci válasza alien_ (#793) üzenetére


wmarci
senior tag

Te jóég. Nem is figyeltem, hogy mikor nyílt meg a topik. 2005-ben.:D Azóta reménykedik minden Diablo fan:D Akkor már ideje lenne a bejelentésnek.

(#795) wmarci válasza alien_ (#793) üzenetére


wmarci
senior tag

Én sem nagyon hiszek a fansite-oknak, csak nagyon izgatnak a Diablo-s hírek.
A holnapi teaser képre kíváncsi leszek ( vagyok ).

[ Szerkesztve ]

(#796) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Majd akkor szóljatok, ha egy olyan Diablo 3 bejelentés lesz, amit a Blizzard oldalán is el lehet olvasni... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#797) alien_


alien_
őstag

Új splash screen.

Szerintem a Csillagszemű juhász az... :D

A rúna nagyon ismerős... Valaki?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#798) wmarci válasza alien_ (#797) üzenetére


wmarci
senior tag

Nekem nem ismerős. Miért melyik játékból van?
Tudtam, hogy egy arc fog kirajzolódni. Blizzék tépik az idegeimet :D
Az Csillagszemű juhász, ő lesz a 3. főellenség a Diablo3-ban. :U
Mi a kép száma? jpg...

[ Szerkesztve ]

(#799) alien_ válasza wmarci (#798) üzenetére


alien_
őstag

Hát ez eléggé a Lich King-nek néz ki :(

Swarm is coming.

(#800) Wolfy_ válasza alien_ (#799) üzenetére


Wolfy_
tag

szerintem protoss...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.