Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) wmarci válasza alien_ (#799) üzenetére


wmarci
senior tag

Lich King-nek vannak csillag szemei....

(#802) alien_ válasza Wolfy_ (#800) üzenetére


alien_
őstag

Vesd össze ezzel.

Most gyúrtam egymásra PS-sel a két képet, és a szeme ahogy csillog, a sarkában a füst, a sisak íve, minden 100%-osan egybe vág.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#803) alien_


alien_
őstag

Nem olyan, mintha ez a kretén pingvin kiröhögne?

Swarm is coming.

(#804) wmarci válasza alien_ (#802) üzenetére


wmarci
senior tag

Sajnsos igaz. De minek bejelenteni mégegyszer a WotLK-t.
Úgy tudom, hogy már egyszer bejelentették. :(

Kretén pingvin :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#805) Fuck3r válasza alien_ (#802) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

na igen csak, h van itt egy nagy különbség:

jah és a Lícs király nem olvaszt jegyet... Sokkal inkább teremt...

ettől függetlenül persze lehet, hogy Ő az...

Én továbbra is bízom Diablo (vagy talán Mephisto) feltámadásában... ;]

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#806) Wolverine válasza wmarci (#804) üzenetére


Wolverine
félisten

Pl. pontos és végleges dátumokat mondani végre? (most még azt sem tudjuk, melyik évben jelenik meg :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#807) wmarci válasza Fuck3r (#805) üzenetére


wmarci
senior tag

Ebből a képből, hogy jöhetne ki egy Diablo vagy egy Mephisto arc?
Igen. Itt olvasztás van. Diablo pedig a tűzzel bánik. Bár ez a két szem a Lich-et sugalja.
Holnap úgyis fog változni még.

Wolverine
Ennyi showder egy nyavajás kieg miatt? :F
( Bocsánat a Wow fanoktól, hogy a lelkükbe gázoltam :) )

[ Szerkesztve ]

(#808) Fuck3r válasza wmarci (#807) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

pl.: így :U ;]

sztem holnap még semmi nem fog kiderülni, véleményem szerint 29-én lesz a nagy bejelentés... kiváncsian várom... :)

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#809) wmarci válasza Fuck3r (#808) üzenetére


wmarci
senior tag

:DDD Akkor nagyobb törés kellett volna, nem?
És Lich feje belefér? Nagy, bunkó feje van neki is. ;]

(#810) Vistaboy válasza Fuck3r (#808) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, ez már elképzelhető. Honnan van a háttérben lévő Diablo-fej?
Szerintem idáig ez a legjobban hasonlító az eddigiek közül... :DDD

(Bár lehet, hogy ezt a nem kevés elfogultságom mondatja velem?) :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#811) Fuck3r válasza wmarci (#809) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

miért? folyamatosan növekszik a lyuk ahogy közeledik hozzá az arc :) ráadásul ha megnézed a runák pozícióját bőven elfér oda ez az arc ha még egy kicsit tágul a rés...
amúgy holnap jön az utolsó kép ami véleményem szerint 2 (3) esélyes:

1. vagy maradnak az eddigi frissítési időpontnál ami reggel 9 óra körül van, ami ha valóban teljesül akkor továbbra sem fog semmi sem kiderülni a bejelentésből... mivel sajtótájékoztató elött 3-4 órával elég nehéz elképzelni, hogy végleg lerántják a leplet...

2. a sajtótájékoztatóval egy időpontban frissül az utolsó kép amiből az otthonülők is egyből tudni fogják, hogy mi a bombasztikus hír

2+1 :): vagy 2 frissítés lesz, reggel 9kor is és a sajtótájékoztatóval egy időpontban is ami valószínüsítheti a holnapi bejelentést, de én még mindig azt mondom, hogy 29-én lesz a nagy bum

vagy holnap lícs király időpont bejelentés, 29-én pedig amikor már senki nem számítt rá; az egész esemény végén diablo 3... :) bár ennek nem sok értelme lenne promoció szempontjából... véleményem szerint ha valóban diablo 3 lesz akkor a 2 nap is kevés lenne a bemutatsára és a vele kapcsolatos kérdések kielégítsére így viszont megint a 28-i időpont kerül előtérbe

na én megszüntem :) élem kicsit az életem :) aztán holnap vagy után úgyis kiderül minden :)

Én teljes szívből bízom a diablo 3 bejelnetésben es ezért szorítok, de az elmúlt 2 évben már annyiszor esélyes volt, hogy most már bízni sem merek benne... :)
Remélem az lesz... :O :DD

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#812) wmarci válasza Fuck3r (#811) üzenetére


wmarci
senior tag

Diablo 3 a csattanó. Elképzelhető. Egyébként nem is értem, hogy ez idáig miért nem jelentették be. A Diablo 2 Expansion kieg óta sok év eltelt, és azóta nem foglalkoztak szegény Diablóval? Nehéz elhinni. Remélhetőleg a 28-ai konferencia, bemutató cáfolja az általam elmondottakat.

Én is elteszem magam holnapig. Az idő úgyis nekünk dolgozik....

[ Szerkesztve ]

(#813) Wolverine válasza alien_ (#797) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehetséges magyarázat a 4-5-ös rúnára.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#814) Fuck3r válasza Vistaboy (#810) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

hwired forumban linkelték be, de hardwiredet nem olvasok a sok f@$zág miatt... ;]
olyan mintha 12 évesek szerkesztenék az oldalt

HW cikkek:
Blizzard 2. nap: Hel runa után 10000%, hogy diablo 3 lesz
Blizzard 4. nap: LOST-os számvetés után már 10000% hogy LOST licenszelt játék jön... (ami nem kicsit f@$zság, Blizzardnak biztos meg volt az oka, de egy ilyen történet/játék egyszerűen nem illik a profiljukhoz, univerzumukhoz...)

1 éve SC2 bejeletés elött ugyan ezt eljátszották dio3al... kicsit fárasztóak... :((( kicsit több Objektivitás kellene és kevesebb Szubjektivitás...

Én inkább itt követem az eseményeket
leírják a véleményüket de nem jelentenek ki semmit, hiszen az utolsó pillanatig nem is lehet...

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#815) Lenry válasza Wolverine (#813) üzenetére


Lenry
félisten

azon gondolkozok, hogy ha jól tudom, akkor a Wrath of the Lich King új kasztjának a Death Knightnak nem manája meg energyje meg ilyenek lesznek, hanem vmi rúnákkal fog operálni, így lehet hogy ezekre utalnak a rúnák... és egyszerűen azért vannak különböző játékokból, mert nem volt kedvük újakat kitalálni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#816) Wentar válasza Lenry (#815) üzenetére


Wentar
csendes tag

Ezt ugye te sem gondolod komolyan hogy egy ilyen volumenű projecthez azért használnának régi objecteket mert nem volt kedvük ujakat kitalálni? Kicsit sántikál az 5leted. Sőt egyenesen istenkáromlás a Blizzardról ilyet feltételezni. Blizzard=MINŐSÉG!

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#817) Sirandrish válasza Lenry (#815) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát veszett bonyolult lett volna kitalálni néhány görbitett vonalat:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#818) Wolverine válasza Wentar (#816) üzenetére


Wolverine
félisten

Márpedig a Blizzard eléggé élenjár az újrahasznosításban :DDD mármint ha textúrákról/gombokról van szó.
LEnry, a DK valóban rúnákkal fog operálni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#819) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#820) wmarci válasza Fuck3r (#819) üzenetére


wmarci
senior tag

Rohadt jó lett. Te nem valami Blizzardos beépített emberke vagy? :DDD
De nagyon jól bánsz a Photoshoppal. :K
Ennyire csak nem fog változni, vagy mégis? :Y

[ Szerkesztve ]

(#821) Fuck3r válasza wmarci (#820) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

miből gondolod, h én csináltam...? :DDD
Azért köszi :R
de sajnos nem én voltam, én csak Use Google :B :K

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#822) mayerlaci válasza Fuck3r (#819) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Te 1 állat vagy. legyen igazad.

(#823) wmarci válasza Fuck3r (#821) üzenetére


wmarci
senior tag

Ohh, mindegy. Akkor is nagyon frankó. :DDD

(#824) csimav válasza Fuck3r (#819) üzenetére


csimav
senior tag

Nagyon jó lett :C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#825) wmarci válasza wmarci (#823) üzenetére


wmarci
senior tag

Hibernálták Diablo-t, és most tör ki újra:D
Jégkorszak idején.

(#826) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

Az fel tünt már valakinek, hogy Diablo mögötti lángnyelv 3-ast formál?
Rendes pozicíóben római 3-as, 90fokban jobbra elfordítva pedig Arab 3-as...
Bár lehet csak én képzelem bele... :)

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#827) wmarci válasza Fuck3r (#826) üzenetére


wmarci
senior tag

És az ujjainak a száma is 3. Ezek már nagyon fanatikus gondolatok. :U

[ Szerkesztve ]

(#828) Fuck3r válasza wmarci (#827) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

de most tényleg!!
Teszem fel a kérdést:
Hivatalos promóció logo kellős közepére miért raknának egy hatalmas Diablot ha nem lesz Diabloval kapcsolatos bejelentés? Lenne bármi értelme a dolognak?

Na megyek lakásnézőbe, ma már talán nem leszek, holnap reggel 9kor meg befigyelem frissítést aztán meglátjuk mi lesz :)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#829) Lenry válasza Wentar (#816) üzenetére


Lenry
félisten

hasonlítsd össze a World of Warcraftban használt ikonokat a WarCraft III-éval... jópár hasonlót fogsz találni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#830) wmarci válasza Fuck3r (#828) üzenetére


wmarci
senior tag

Semmi. Vicc: Talán új pach a 2-hez. :DDD

(#831) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Annyira, de annyira sok minden utal a Diablo 3-ra, hogy a végén tényleg nem az lesz... :DDD

Egyébként pedig szerintem a Diablo 3-on kívül nincs még egy olyan Blizzard játék, amit annyian és annyira várnak, hogy ekkora hype-ot kellene neki csapni... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#832) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

Nah hát a lakás egy patkánylyuk volt szal hamar végeztem :)

Egy ismerős ismerősének az ismerősétől:
(nem az én ismerősöm persze, neten találtam)

"I have a good friend from college that's now working in blizzard (no not diablo 3 though).
I payed for his dinner for him to tell me wtf is that screen for and what he told me was what i posted earlier.
Diablo 3
2 classes playable and some what developed
barbarian
witch doctor (cross of sorc/necro)
There's gonna be a trailer at WWI, however the annoucement very likely will not be at the front of the event. likely a ending ceremony thing.

Witch Doctor:
witch doctor can cast and summon. however his specialty comes from what he can cast ON the summon.
basicly morph the pet on the go

Barbarian:
Barb has some changes.
They got charge (paladin had it in D2)
Also the Leap is improved
They also got some kind of ground slaming ability that will disarm shield.
However,
It's very likely they don't end up calling it barb. However WW and Leap was shown also... so at least some simularity

About the splash page:
I was told that the eye is suppose to resemble diablo. However they don't want to make it too obvious and still need to create more suspense in the air.

Important new element:

Blizzard had improved net code a lot. This time around they are putting a lot of focus on ENVIRONMENTAL DAMAGE. You can attack a wall and make it fall. It will damage the enermy. Basicly this means that environmental damage is not only cosmetic, but part of the game play =)"

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#833) wmarci válasza Fuck3r (#832) üzenetére


wmarci
senior tag

A diablofans.com-ról, ugye?
Kaki volt a lakás? :(

(#834) Lenry válasza Fuck3r (#832) üzenetére


Lenry
félisten

nah EZ exkluzív infó :R
már amennyiben igaz :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#835) Fuck3r válasza wmarci (#833) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

hát eléggé kaki volt... 1+fél szobás (tolóajtóval) patkánylyuk, konyha szétborulva, Toalatt Fürdő egybeépítve: 8,5M irányáron, de igazából 5-ért sem érdekelne, nem hogy annyiért... qrvára felbaszott az ingatlanos, nagyon hülyére akart venni aztán eljöttem a f@$zba...

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#836) Fuck3r válasza Lenry (#834) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

hát hogy igaz-e azt mindenki döntse el maga, holnap vagy után úgyis megtudjuk, hogy Fake vagy nem Fake :)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#837) wmarci válasza Fuck3r (#835) üzenetére


wmarci
senior tag

Ilyenektől mászok a falra. Piócák. :(((
Remélem holnap okosabbak leszünk valamennyivel.....

[ Szerkesztve ]

(#838) wmarci válasza Fuck3r (#819) üzenetére


wmarci
senior tag

Egyébként hol találtad ezt a teaser képsort?
2 órája keresem, de nem találom. Gondolom cikk is van mellette.

(#839) Gergello


Gergello
addikt

Ma akkor már bejelentik, hogy mi lesz? Szerintem D3.

(#840) alien_


alien_
őstag

Ha valaki ébren van, ezt nézzétek meg!
A Battle.net-re felrekült egy új fórum template. Címe: Diablo ||| General Discussion !

Swarm is coming.

(#841) alien_


alien_
őstag

Órák óta nem megy a Blizzard.com. Szerintem bejelentik, nem lesz új játék, hogy csődbe ment a Blizzard, már a szervereket se tudja fizetni :))

Egyébként: Unveiling D3

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#842) Vistaboy válasza alien_ (#841) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne csodáld, most bővítik a szerverparkot, mert ha kijön a Diablo 3, akkor a WoW mellett már nem fogják bírni... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#843) Vistaboy válasza alien_ (#840) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazad legyen, tényleg annak néz ki. Bár a GameSpy-on sokan a World of StarCraft bejelentését várják, ettől én speciel nem esnék hasra. Bár jó volt játszani a WoW-al is egy pár hónap erejéig, két fizetős online játékot tutira nem fogok venni. Ha valaha lesz annyi pénzem, hogy megvegyek egy online játékot plusz egy-két havi játékidőt, akkor inkább a WotLK-t venném meg a WoW-hoz és egy GC-t. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#844) wiggen123 válasza Vistaboy (#843) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Amíg a WoWot annyian tolják, addig nem lesz új blizzard mmo. A fejőstehenet nem adják le a vágóhídra :DD

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#845) alien_


alien_
őstag

A hivatalos oldal újra megy. Új, európai álláshírdetéseket raktak fel.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#846) m4rc!


m4rc!
őstag

Nem ma kene kiderulnie, h mi a turo van a jeg mogott?
Egyebkent, ha megnezitek 5 runa van, ami talan a pentagramm 5 sarka lehet...

We are analog players in a digital world

(#847) wmarci válasza m4rc! (#846) üzenetére


wmarci
senior tag

Reggelt!
Lemaradtam valamiről? Nem vagyok egy korán kelős rigó.
Mikor lesz a következő frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#848) mayerlaci válasza m4rc! (#846) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Nemtudom de már nem igen birok magammal.( hozzáteszem nincs fent a D2-n és a super marion kivül játék a gépemen:) ) Aztán kitudja lehet hogy ratyibb lesz mint a 2 :P

(#849) wmarci válasza mayerlaci (#848) üzenetére


wmarci
senior tag

Mennyi az esélye, hogy rosszabb lesz? :DDD

(#850) alien_


alien_
őstag

Itt a mai =)

klikk

Új "rúna" :DDD

Látjátok a bal oldalt visszakunkorodó szarvat? :C Lich King dolog ezzel kizárva.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.