Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) SLYM válasza Zenty (#399) üzenetére


SLYM
veterán

uhh. akkor nagyon le vagyok maradva. kiegek a WoW-hoz? abból még az alap játék is elég :D azért már igazán leszokhatnának az 1.6-ról. kicsit gáz, hogy egy 10 éves (vagy több) játék modjával jáccogatnak az emberek naphosszat. nekem a Cod 1-után a 2-re kb 1-2 nap kellett mire átszoktam és mostmár semmi pénzért nem vagyok hajlandó az 1-el jáccani

(#402) Zenty válasza SLYM (#401) üzenetére


Zenty
őstag

Nem az idő számit hanem a jaték hangulata.
Azt meg valamilyen formában semmi se übereli a csé 1.6-tot!
Szerintem maga az 2-3 fejlesztő mikor anno csináltál ők se tudták ,hogy jött igy össze ,csak véletlen :)
A sourcet meg elcseszték ,hogy minden alap jatékelemi részt el állitgatak benne.. Közbe meg egyszerüen csak 1.6 kellet volna átültetni jobb grafikával :(



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#403) Integra


Integra
titán

bekukkantottam, látom semmi haladás dio3 ügyben:(
fákkjú blizzárd, de rohadtul unom már ezt a warcraft meg starcraft hisztit...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#404) SLYM válasza Zenty (#402) üzenetére


SLYM
veterán

akkor meg a Counter-Strike: Condition Zero. én ezzel jáéccottam a legtöbbet. nekem is s source olyan fura volt. nem találtam benne az embereket. túl sok a csicsa a pályán

[Szerkesztve]

(#405) SLYM válasza Integra (#403) üzenetére


SLYM
veterán

ne is mond bazze. régen a warcraft 1, meg 2 volt a király. azóta nem is jáccottam azokkal, a starcraft, meg 10 percig volt fenn a gépen :(

[Szerkesztve]

(#406) Rent


Rent
senior tag

akik wowfuggok lesznek meg is erdemlik, ismerek egy sracot 5db 60as karija volt mikor meg 60as szintig lehetett fejlodni, es mar kb 1,5-2 ev kozott van a karakterei osszjatekideje. el lehet ezen gondolkozni. :D

(#407) Djuree válasza Integra (#403) üzenetére


Djuree
félisten

tökéletesen egyetértek veled :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#408) Carpio válasza Rent (#406) üzenetére


Carpio
tag

Ez hihetetlenül hangzik.

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#409) ftc


ftc
nagyúr

Diablo 3 egy álom marad...nem is tudom hogy hol és mikor mennénk karakterünkel...

(#410) Integra válasza SLYM (#405) üzenetére


Integra
titán

detto
pedig a régi warcraft2 nekem is figyelt sokáig, jópofa zenével, meg wörkwörkwörközéssel:)
starfcaft.. pfffffffffffffffffff egyedül a level hármas géppityus marine csaták voltak jók:)
uninstall.

de ha lekéne írnom milyennek szeretném a diablo 3-mat gondban lennék.
bár talán lennének ötleteim.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#411) SLYM válasza Integra (#410) üzenetére


SLYM
veterán

nahát az nekem se menne :D dehát nem is én vagyok a Blizzard designere

(#412) Integra válasza SLYM (#411) üzenetére


Integra
titán

grafika:
én mindenképpen szeretnék 3d-t de rajzoltat, ugyanezt a mesés fajtát amilyen a dio2
én ezt a lapokból összetákolt -szerintem- ronda wow féle grafikát nem pártolom és rohadtul hazavágná a dio3-at ha ilyen motort kapna..
szóval a vizuális stílust egyértelműen megkell tartani, de nagy zoomolhatósággal. körül kéne nézniük szerintem a supreme commander kezelése táján, hátha lehetne csenni onnan egyet s mást:)
fogalmam sincsen hogy lehetne grafikailag megoldani, de amikor unreal3 endzsin van, nehogy már gond legyen:D

játékmenet? ugyanilyen, de a terület 100x nagyobb legyen, még több részlet, még több küldetés etc.

amúgy én azt sem bánnám ha mondjuk online része fizetős lenne mint a wow-nak. ez az egy nem zavarna. de a közösségi részt sokkal részletesebbre és jobbra kéne megcsinálni. példa asszem van a házuk táján erre:)

ahogy a fejlődési rendszerre is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#413) SLYM válasza Integra (#412) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem nyugodtan lehetne 2d is. csak gyönyörű rajzokkal. szebb cuccokkal és kb annyival mint a dio2-ben volt. és ja, a terület legyen sokkal nagyobb. szerintem ha ennyi meglenne már nagy játék lenne

[Szerkesztve]

(#414) Wolverine válasza Carpio (#408) üzenetére


Wolverine
félisten

Van ilyen.

Integra, a WoW grafikája nagyon épít a War3-éra; lehetne már kicsit nagyobb poligonszámú sok modell, de ettől függetlenül cseppet sem tartom gagyinak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#415) SLYM válasza Wolverine (#414) üzenetére


SLYM
veterán

akkor csak szimplán szarul néz ki :D

(#416) Integra válasza Wolverine (#414) üzenetére


Integra
titán

lehet hogy ügyesen van megcsinálva, ettől még akkor is ótvar ahogy kinéz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#417) frame>24


frame>24
addikt

Totál suck az egész, mert minden a $-ről szól.
Fájóan valószínű, h még sokáig a WoW (és x millió kiegészítője) lesz a ''szeren'', mert hülyék lennének pluszban dolgozni a sokak által várt diab3-on, mikor dől a lé az online-os várkráft-ból. Az új nemzedéknek meg fingja nincs diab-sorozatról, ebbe az (irtó randa) 3d-s világba szoktak bele, ami szerintem nem akkora steisz, h cserébe háromszög-lábú (oligo)-gon :DDD figurák ugrálnak, a harc meg annyi, h megy a fejed fölött x szám/sec. Engem a Wow nem fogott meg, ''régi diablo-s kollegák'' ugyanígy vannak vele.
Úgy látom, akik beírtak, h milyen lehetne az új diab, (ha mégis megérnénk - talán majd nagypapákként járókerettel, a kvantum-PC-k idejében :D ), azoknak elég hasonló az igényük, nos igen. Legyen ez a fajta vizuális styl, b@*ott nagy pályák, kµrva sok item, (persze tényleg mind egyedi kinézettel a karakteren), emeltebb chance-es drop a boss-októl, bazi sok új skill (nem kell félni, a variációk száma végtelen - inkább sodorjanak 1-et, ha nem jön az ihlet).
Mindenképp lehessen otthon is nyomni, én is csak munkahelyről vagyok neten, megértem, h ÁÁÁmerikában minden háztartásban a retyón is net van, de könyörgöm, ilyen proginál nehogymá' csak a ''homelandjük'' legyen a célpiac.
Már a reményem is haldoklik: hasonlóan a Bethesda, Oblivion-t nyomat, mikor az rpg-fan-ek tetemes része 2004 óta szomjazza Fallout3-at, amit ugye megvettek Interplaytől. Pedig ez utóbbi nem is online game, valamiért mégis megéri nekik ehhez tolni ki az újabb plugin-okat.
Nem értrem, mintha a blizzard marketingesei nem látnának ezer+ezer fórumot világszerte arról, hogy holvan má Diabló III???

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#418) SLYM válasza frame>24 (#417) üzenetére


SLYM
veterán

jaja. minek melózzanak ha kis munkával is nagy pénzt csinálnak

(#419) Wolverine válasza frame>24 (#417) üzenetére


Wolverine
félisten

Valamit fejlesztenek, azt még nem tudni, hogy Dio3-at vagy SC2-t; de az is valsz. MMO lesz a hírek szerint.

Mod: Fallout 3 készül, jövőre meglesz.

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#420) frame>24 válasza Wolverine (#419) üzenetére


frame>24
addikt

Fallout 3: öröm és boldogság!

Mivel a dedikált topikja 1 éve halott, engedelmeddel legutóbbi hsz-edet oda beidézem. :)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#421) titin


titin
csendes tag

Már nagyon várjuk: [link] ;]

Why have I been summoned?

(#422) SLYM válasza titin (#421) üzenetére


SLYM
veterán

mint mindenki :)

(#423) R.Carlos válasza SLYM (#422) üzenetére


R.Carlos
tag

Sajnos egyre valószínűbb hogy az új fejlesztésük a Starcraft 2 lesz... :O

(#424) Mozso26


Mozso26
senior tag

Nincs is diablo 3. :C

(#425) Mozso26


Mozso26
senior tag

DE komolyra forditva a szot örülnék neki mert a legutobbi ilyesmi játék a Silverfall nagyon szar lett. Ha pedig a starkraft 2 lesz annak örülök a legkevésbé mert mint mondottam a diablo3 és a warcraft 4 is jobb lenne.

(#426) F3@R válasza Mozso26 (#425) üzenetére


F3@R
tag

sztem már az alap warcraft ( 1,2, 3 RoC, 3 FT ) után nem adnak ki többet, már csak a wow-ot nyomatják tovább mert abbol több cash jön...
hanem így van akkor elnézést kérek, én nemtudok újjabb warcraftrol , ha valaki tud az dobjon meg egy linkel pls thx

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#427) R3ĐßuŁŁ válasza titin (#421) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

EZt már láttam:D De legalább van valami ;] :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#428) ftc válasza F3@R (#426) üzenetére


ftc
nagyúr

igen warcraft lerágott csont.....

de SC-el nagyot tudnának durrantani ha megmaradni az 1-s hangulata...


Diablo 3...mi is lett a 2-s vége? nem emlékszem már....

Sztem ha lement a wow jön a Diablo 3 ....

(#429) SLYM válasza ftc (#428) üzenetére


SLYM
veterán

vajon, hogy fog folytatódni a történet? arra leszek kíváncsi. mert ugye mindenki meghalt. most akkor ki lesz az ellenfél? ki ellen kell harcolni?

(#430) frame>24 válasza SLYM (#429) üzenetére


frame>24
addikt

:DDD :
szerintem majd az lesz, h a world stone 1 korrupt ;] darabja előkerül, amiben ott lakik a sátán :D , és ezért megen lerendelik az angyalokat és a hős földi halandókat, h tegyenek már rendet.
and so the circle closes, és mehet a hentelés, +és-, jó és rossz, az örök harc menthetetlen öröme: when worlds collide....

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#431) titin válasza frame>24 (#430) üzenetére


titin
csendes tag

Én speciel egy olyan verziónak örülnék, ahol kűzdhetsz a világ pusztulásáért is! Lehetne választani gecc karakterek is! ;] pl.: sötét mágus, sötét lovag stb... Az lenne csak a fun!

Frame: Tehetséges szappanopera forgatókönyvíró válna belőled! :DDD

Why have I been summoned?

(#432) SLYM válasza titin (#431) üzenetére


SLYM
veterán

azért meg miért jó küzdeni? senki se a pusztulásért küzd, hanem egy ''másik világért''

(#433) titin válasza SLYM (#432) üzenetére


titin
csendes tag

Ok! Igazad van. Tehát a jelenlegi világ pusztulásáért és olyan születéséért ahol csak Te vagy az Úr! Alényeg, hogy Evil Mage RuLeZ! ;]

Why have I been summoned?

(#434) Zulfaim


Zulfaim
csendes tag

Mikor jelenik meg???

(#435) norbiphu válasza Zulfaim (#434) üzenetére


norbiphu
senior tag

hát jelentenek be valamit a hétvégén :) [link]

de sajnos valószínűbb, hogy starcraft2 lesz :(

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#436) Wolverine válasza Zulfaim (#434) üzenetére


Wolverine
félisten

Még az sem biztos, hogy lesz :P A Blizz bejelent valamit szombaton, de nem tudja senki, mit. (talán nagyobb az esélye a Starcraft2-nek)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#437) Zulfaim


Zulfaim
csendes tag

ÁÁ
csinálják már megfelé
Én már játszani akarok vele és még el sem kezdték. :)

(#438) Wolverine válasza Zulfaim (#437) üzenetére


Wolverine
félisten

A Diablo fejlesztőinek jelentős része (Bill Roperrel az élen) a Hellgate: Londont polírozza éppen :P (vagy 3 éve elmentek a Blizztől)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#439) oxox


oxox
addikt

csatlakozok azokhoz akik szerint csak online változat lesz.....az a business...számoljatok csak utánna mi pénz jön be havonta a wow-ból..minimális költséggel....ez már nem olyan mint a filmgyártás....huzzunk le még egy bőrt a diehard-ról, vagy az alien-ről, srek-ről ;] (sorolhatnám a most is forgatás alatt álló bőrnyúzó ''sorozatokat''....), persze egyből átálnának arra a filmre amire havonta még kiadsz 2-3eFt-t....és lássuk be ki is lenne az a marha aki kihagyna egy ekkora ziccert.?!

persze nekem már a 2-is csalódás volt, ugyhogy nincsenek álmatlan éjszakáim, hogy lesz-e single player rész.....egy biztos: játék lesz, lehet nem 1-2 éven belül, lehet nem a bliziéktől, de lesz....ahogy lett jó pár régi nagynevű játék jobb és kevésbé jó folytatása....és persze lesz Terminator 4 film is (még sorozatot is gyártanak belőle!, persze Vajna, és Arni nélkül)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#440) Janoska26 válasza oxox (#439) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha online lesz bekaphatják, azt nem szeretem :( :)

(#441) R.Carlos válasza Janoska26 (#440) üzenetére


R.Carlos
tag

Bármilyen lesz én biztos nyomni fogom!Diablo az Diablo! :DDD
Csak már lenne vmi hír hogy elkezdték fejleszteni... :(((

(#442) SLYM válasza norbiphu (#435) üzenetére


SLYM
veterán

az lett, hogy kapnák be :(((

(#443) pigatt


pigatt
őstag

[link]
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

i9 / 4080 / 32"

(#444) SLYM válasza pigatt (#443) üzenetére


SLYM
veterán

az persze. hasonlítsd már össze a Starcraft trailerjével ezt. szerinted akkor ez tényleg a dio3 trailere? mondjuk nem ártana ha mondjuk bejelentenék ezt is :Y :D

[Szerkesztve]

(#445) frame>24 válasza SLYM (#444) üzenetére


frame>24
addikt

amúgy ez WoW-trailer volt, Warcraft, és nem Star-....szerintem csak elírtad...
szomrú, h vmi schlepp alak a végére vágott 1 diab3 feliratot...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#446) magi20 válasza frame>24 (#445) üzenetére


magi20
senior tag

hogy lenne wow trailer?????????ne fárasszatok

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#447) pigatt


pigatt
őstag

Lehet, hogy igazatok van mindenesetre megnéztem mindennek a trailer-ét amit felsoroltatok, de egyik sem volt ez! Ettől még lehet, hogy úgy van ahogy mondjátok.

[Szerkesztve]

i9 / 4080 / 32"

(#448) pigatt válasza frame>24 (#445) üzenetére


pigatt
őstag

Tényleg neked volt igazad! Sorry
[link]

i9 / 4080 / 32"

(#449) Wolverine válasza magi20 (#446) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a WoW 2001-es ECTS-trailere :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#450) SLYM


SLYM
veterán

egy hajszálon múlt[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.