Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) SzalaiG válasza Integra (#300) üzenetére


SzalaiG
addikt

Úgy legyen. Minenél előbb és minnél jobb.

(#302) misuti válasza Integra (#300) üzenetére


misuti
tag

Persze ez így van!Csak még erre egy pár effekt,meg stb!Bár nekem így is nagyon tetszik a wow,karácsony környékén elő is kéne fizetni,mert dio 3 még biztosan jó sokáig nem lesz!

(#303) ir0nman válasza misuti (#302) üzenetére


ir0nman
csendes tag

Azért én inkább egy Diablo 2-es nézetet tudnék elképzelni (persze turbózott grafikával), és nem vmi mocsok wow kinézetet, vagy vmi agyon effektelt csili-vili gépzabáló giccset.. Remélem a hack&slash stílus is megmarad... :DDD

(#304) ChromeX válasza ir0nman (#303) üzenetére


ChromeX
addikt

Diablo 2+3D (alap:)) ) + gyönyörű környezet+ csodásan részletes karakterek + felújjított szinesített és javított fejlődés+ soksok ezer monsza= Diablo 3 :R :R
Szerintem!

[Szerkesztve]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#305) Garfield@ válasza ChromeX (#304) üzenetére


Garfield@
csendes tag

Remélem ha lessz ilyen lessz :)

A székrekedés annyit jelent le se szarod

(#306) Garfield@ válasza SzalaiG (#301) üzenetére


Garfield@
csendes tag

Eggyetértek

A székrekedés annyit jelent le se szarod

(#307) Esmein válasza ir0nman (#303) üzenetére


Esmein
nagyúr

''...és nem vmi mocsok wow kinézetet, vagy vmi agyon effektelt csili-vili gépzabáló giccset.. ''

geforce 4 ti4200, 1 giga ram és 3 gigás p4 bőven elég hozzá, és nem nevezném izom gépnek.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#308) ir0nman válasza Esmein (#307) üzenetére


ir0nman
csendes tag

Nekem nem is a wow gépigényével van bajom, hanem a kinézetével..., ha alaposabban megnézed mit írtam ez egyértelművé válik ;)

(#309) #gab_


#gab_
őstag

sztem egy Titan Quest-es grafikával jo lenne

(#310) ChromeX válasza #gab_ (#309) üzenetére


ChromeX
addikt

Ja de ezt nem hinném, hogy olyan lesz:) De azért lehet reménykedni.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#311) Esmein válasza ir0nman (#308) üzenetére


Esmein
nagyúr

Full screen glow effect ki, és kb 5 nap alatt megszokod a mesefigura kinézetet :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#312) ir0nman


ir0nman
csendes tag

Eleg halott ez a topic... Diablo 2t tolja meg valaki?

(#313) AlyArkhon válasza ir0nman (#303) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Eggyetértek veled , ha 3D-ét raknak a game alá , ami elg valószínú ( már ha lesz ) , az ha nem jól oldják meg akkor elronthatja az egésznek a feelingjét ... Ugye szerintem a diablóba az volt a legzsyrabb , hogy nem kellett a kamerával és az irányítással vesződnöd ( mint EQ2 vagy WOW ) , az irányítás ideje helyett is még leöltés pluszz két monsztát .. Azt hiányolom minde1ik diabló stylusú gaméból , hogy elég kevés benne az elllen , és ez szerintem a fullos 3d miatt van ...

Pedig milyen jó is az amikor ezerrel ölöd az elleneket , szinte már bele is halsz annyira jönnek .. :R , de aztán az utolsó potion felhasználásával éppenhogy csak sikerül életben maradni .. :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#314) ir0nman válasza AlyArkhon (#313) üzenetére


ir0nman
csendes tag

Naja ez így van ahogy mondod, de szerintem hiába reménykedünk abba, hogy nem vmi wow re-make lesz... a mai tendenciákat figyelembe véve :(

Addig is éljen a Dio 2 :R :R :R !!!!

[Szerkesztve]

(#315) Fekete Fény


Fekete Fény
tag

Helló mindenki.
Elolastam pár hozzászólást és egyetértek velük.Hozzátenném hogy szerintem simán kijöhet úgy mint a titán quest.természetesen sokkal jobb grafikával.(Most játcok ezzel a gémmel és tiszta diabló2 feltúrbózott grafrafikával).A 3d részre visszatérve. A játék 1 Gyönyőrű grafikával jöjjőn ki ;] . 2 A játék élménye legalább olyan jó legyen mint a diabló 2 ;] .Ha pedig nem titan quest stílusban jön ki akkor beszerzek még egy monitórt hogy jobban élvezzem a játékot.Biztos nagy gépigénnyel fog kijönni. Mert ez egy olyan gém lesz, amiért sok ember bemegy a boldba és új vidit több nemóriát vesz :DDD .Nem lesznek arra tekintettel,hogy a ''kiss'' ember is tudjon majd vele nyomúlni.(pénzről szól a dolog).Mert úgy vannak vele ,hogy sok ''őrűlt'' :DD van aki minden megtesz azért hogy menjen nála.Elég népszerű és nagy a rajongó tábora a földön.És ráadásúl illegálisan úgyis mindenki hozzájut majd előbb utóbb.A másik variáció hogy online játék lesz, ami szintén sokba fog kerűlni havira. :))
De ez nem számit ahogy megjelenik rohanok és veszem meg. :Y

(#316) misuti válasza ir0nman (#314) üzenetére


misuti
tag

A következő bliiz játékok várnak bejelentésre:
World of Starcraft
World of Diablo
ill. World of Warcraft 2! :DDD

(#317) Fekete Fény válasza misuti (#316) üzenetére


Fekete Fény
tag

Hogy én,hogy örűlnék A Starcraftnak de A diáblónak is.Bár nem ide vág de életem első stratégiai játéka az starcraft volt.Azóta se csináltak jobbat nála.És életem első szerepjátéka amivel nyomúltam az a diabló majd a Diabló 2.Ez a két gém a szivem csücske.Ám egyikből se jött ki ''még'' folytatás.Bár igazadlenne és kiadnák őket.Én biztos szerver lennék mert kerűljön akármennyibe(Kell akár kapásból 70k)megvenném mind kettőt.A starcrafthoz beüzemelném a 21'' mellé a 17''és hihetetlen élményem lesz.
Remélem a próféta szól belőled

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#318) ChromeX válasza misuti (#316) üzenetére


ChromeX
addikt

ez az igazi :U ;] vagy csak a te képzeletedben létezik, mert kötve hiszem hogy valaha is lenne wow 2 :Y

[Szerkesztve]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#319) misuti válasza ChromeX (#318) üzenetére


misuti
tag

Lehet hogy igazad van,de én kétlem azt,hogy egy ilyen sikeres játékot valahogyan ne tartsanak életben!A kiegekkel is csak néhány évig húzhatják majd!Bár a fene sem tudja,nagyon sokmindent változtathatnak menet közben is!

(#320) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

Hivatalos megjelenés: 2007.02.14

(#321) ir0nman válasza .:Richie:. (#320) üzenetére


ir0nman
csendes tag

Hmmm..ezt honnan veszed?
Sztem ennél azért még többet kell várnunk sajnos :U

(#322) ChromeX válasza .:Richie:. (#320) üzenetére


ChromeX
addikt

ez kamu hogy lenne már akkor megjelenés küldj valami linket

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#323) Janoska26 válasza .:Richie:. (#320) üzenetére


Janoska26
addikt

Én is örülnék egy cikkecskének ami alátámasztja ezt, mert ahhoz képest hogy teljes csend kíséri ezt az állítólagos folytatást, hirtelen 2007 elejére el is készülne, hát ez egy kicsi gyanús :DDD

(#324) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

Csak vicceltem, de milyen gyorsan felkaptátok a fejeteket, a hír hallatára... ;] ;] ;] ;]

(#325) Janoska26 válasza .:Richie:. (#324) üzenetére


Janoska26
addikt

Na ja, de szerintem nem lesz 3. rész, bár inkább ne legyen igazam :(

(#326) ir0nman válasza Janoska26 (#325) üzenetére


ir0nman
csendes tag

Azért bízzunk a Blizzard-ban, sztem nem fogják kihagyni a folytatását egy ekkora kultuszjátéknak, csak az a kérdés mikor szánják rá magukat a projectre...remélem nem foglalja le minden kapacitásukat a wow :(( fejlesztgetése..

(#327) mcadam


mcadam
csendes tag

Diablo 3???? Háááát szerintem nem valószínű....mert diabló 2 is régebbi játlék és ennyi időt nem várnak hogy új részeket piacra dobják....(habár ki tudja,jó lenne:))

Speed Up!

(#328) Djuree


Djuree
félisten

BIZTOS hogy lesz Diablo3. Higgyetek a messiásban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#329) naraku válasza mcadam (#327) üzenetére


naraku
aktív tag

Kiéheztetik a rajongokat. :DDD

(#330) ftc válasza Djuree (#328) üzenetére


ftc
nagyúr

sztem is lesz,de wow mintjára van egy ilyen érzésem........de az le nenne rossz ha a régi 1-es modot vinnék tovább...1-et jobban élveztem mint a 2.-t

(#331) mcadam válasza naraku (#329) üzenetére


mcadam
csendes tag

Na de ennyire????????? :((

Speed Up!

(#332) SLYM válasza TommyGun (#203) üzenetére


SLYM
veterán

de a diablo szinte semmit se változott. a WoW pedig már nem Warcraft :U

(#333) SLYM


SLYM
veterán

amúgy van valami megjelenés, vagy hogy egyátalán készítik-e már......

(#334) dokar


dokar
addikt

[link]

aláírás gyűjtés Diablo 3-hoz!!!!!!
(eddig 5792 van)

[kép]

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#335) Bencus88 válasza dokar (#334) üzenetére


Bencus88
nagyúr

1-el több. :R

(#336) Cs@@bi


Cs@@bi
tag

Még 1-el több ;)

The New Sony Xperia Z1c

(#337) SLYM


SLYM
veterán

+1-el több :)

(#338) SLYM válasza dokar (#334) üzenetére


SLYM
veterán

amúgy szerintem ez a pár szavazat elég kevés. kéne vagy 10x-20x ennyi

(#339) Janoska26 válasza dokar (#334) üzenetére


Janoska26
addikt

Itt is 1 szavazat :C

(#340) Viktor77


Viktor77
titán

Ugye most nem arról fog szólni a topic, hogy ''+1 szavazat'' ?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#341) Bencus88 válasza Viktor77 (#340) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Legalább látjuk, hányan adakoznak:D

(#342) Cs@@bi


Cs@@bi
tag

Amúgy véleményem szerint még ha sajnálnám is, de nem lesz Diablo 3. Ennyi idő elteltével annyi sok jó játék jött ki amelyekből még klasszikus is válhat és van amelyik már az is! Én szerintem a fejlesztőknek van mit folytatniuk, már ha folyattnak egy játékot, sztem logikus hogy egy olyat amelyik még egy bizonyos időn belül van. Attól függetlenül még vannak csodák és meglehet játszani egy nagy dobást! Hisz erről szól az élet! ;)

The New Sony Xperia Z1c

(#343) SLYM válasza Cs@@bi (#342) üzenetére


SLYM
veterán

ezért szinte 100%, hogy amikor a WoW leáldozik, akkor kapunk egy MMORPG-t Diablo 3 néven :( de ez nem most lesz. nézd meg az eladási listáit a WoW-nak. hihetetlen. legnagyobb üzlet az Everquest után szvsz

(#344) Cs@@bi válasza SLYM (#343) üzenetére


Cs@@bi
tag

Hát az tény, hony nagyon beleültek a tuttiba WoW-osok! Mégha pofátlanság is elkérni a havi pénzt a játékért, de üzletből áll a világ és sajnos sokszora pénzről szól :(

The New Sony Xperia Z1c

(#345) Cs@@bi válasza Cs@@bi (#344) üzenetére


Cs@@bi
tag

Ez a Diablo 3-as dolog is egy hatalmas üzleti húzás lesz HA nagyon jól sikerül a játék, és erről is lehuznak majd még jó sok bőrt, de most még itt a WoW, és eddig töretlen a sikere, kétségtelen hogy az is marad mostmár.

The New Sony Xperia Z1c

(#346) SLYM válasza Cs@@bi (#345) üzenetére


SLYM
veterán

de csak egy ideig ;]

(#347) ftc válasza Cs@@bi (#345) üzenetére


ftc
nagyúr

a Diablo 2 az 1-eshez képest szörnyű volt....ha visszaoznák az 1-es félelmeit akkor jo lenne...pl volt olyan hogy majd berosálltam a félelemtől mikor kinyitottam az ajtot és kiáramlott a sok kinyiffant vacak....hu na az jo volt D2-ben ezt nem éreztem

(#348) SLYM válasza ftc (#347) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem a 2 1000x jobb mint az 1. már csak a felbontása miatt is. imádom amikor a retro patch-en edződött paladinom holy fire-el járta a mezőket és csak 1-2 főnök érte el a palimat, mer addig mire odaértem már halottak voltak :D

(#349) Old Cyborg válasza ftc (#347) üzenetére


Old Cyborg
tag

ftc nekem mind2 rész bejött d1 be igazad van rettegett jó volt a hangulat a d2-be jók votak az ujitások meg a többi ... de azt a félelmet nemtudta átadni. Csak a LADDER resetet utálom. Elveszi az ember kedvét a D-től

[Szerkesztve]

(#350) SLYM válasza Old Cyborg (#349) üzenetére


SLYM
veterán

azért a diablo 2-nek is nagyon jó kis hangulata van. minden pályának más

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.