Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85301) mezis válasza agymenő (#85300) üzenetére


mezis
nagyúr

"Újra raktam már az egész windowst"

Végére ért már a frissítéseknek?

Sikerült már felcsempésznie a Win 10-et ?

mezis

(#85302) Atomantiii válasza mghltm (#85185) üzenetére


Atomantiii
őstag

Na és akkor mi van ha nincs fent a KB3035583-as frissítés és mégis feldobja az ablakot, hogy frissítsek win 10-re olyan lehetőségekkel, hogy frissítés most vagy letöltés megkezdése, frissítés később?

(#85303) sNORh


sNORh
addikt

Medion E1226 Netbook 26k

MSI X-Slim X340 30k

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#85304) copass


copass
veterán

valaki emlékszik még a torrentes ügyvédi felszólításra?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#85305) mghltm válasza Atomantiii (#85302) üzenetére


mghltm
addikt

ha jol emlekszek, az egy 2500 megas telepito, amit szinten el lehet rejteni a win frissitesek kozott es akkor nem zaklat tovabb. makacs egy joszag ez a win10

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#85306) Atomantiii válasza mghltm (#85305) üzenetére


Atomantiii
őstag

Igen 3 gigának írja, de hogy lehet eltüntetni, hogy ne zaklasson? Mert külön kis ablakban jön fel, nem úgy, mint a többi frissítés a listában.

[ Szerkesztve ]

(#85307) schulc99


schulc99
tag

Eladó!

12V-os polírozógép eladó 3000 Ft-ért.
Privátban keres.


Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#85308) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ultrahangos tisztítója van valakinek feleslegbe?
( Hibás is érdelek )
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#85309) mezis válasza Blabcsi (#85308) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
Aldiban van egy csomó.

mezis

(#85310) Borosz


Borosz
senior tag

Nincs esetleg valakinek porosodó/felesleges digitális multimétere eladó?

(#85311) Zola007


Zola007
veterán

Decathlonban nem jár valaki a hétvégén az Újkert környékéről?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85312) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Hátha tud valaki segíteni!
Adott egy galaxy A3 telefon. Minden faxa,szuper überkirály. Google keresővel töltöttem le képeket telóra,pc-n átméreteztem a telefon kihelzőjéhez (540x960) . Ha a galériában megnyitom a képet tökéletes. Ha kezdő vagy záró képnek akarom kitenni akkor már nem olyan szép élesek a szinek,és mintha pixeles lenne kicsit. Ez mitől lehet?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#85313) #33253120 válasza #77081088 (#85312) üzenetére


#33253120
törölt tag

És ugye a szélei is odavannak?

(#85314) Zsoleszhun válasza #77081088 (#85312) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Töltsd le a play áruházból a zedge nevű programot azzal egyszerűbb.

¯\_(ツ)_/¯

(#85315) tsyl


tsyl
aktív tag

Sziasztok!

A mai Vojtina bábszínház régen milyen mozi volt? Mi volt a neve?

17 éve a PH-n....

(#85316) PLaci58 válasza #77081088 (#85312) üzenetére


PLaci58
őstag

Talán rossz a kép felbontása.
A telefonnak 2 képet kell csinálni az általad megadottból, egy állót és egy fekvőt. Nem próbáltad 960*960-as felbontással? Ebből már ki tudja vágni a teló a neki kellő méreteket.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#85317) hucsikoi válasza tsyl (#85315) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Hungária, ha jól emlékszem.

(#85318) mong08 válasza tsyl (#85315) üzenetére


mong08
tag

Hungária kamaraszínház volt.

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85319) #33253120


#33253120
törölt tag

Olyankor mi van, ha kivettem egy nap szabadságot, mert írt a kéményseprő, hogy jönne.
Kiírtam a kertkapura, hogy a csengő rossz, itthon vagyok meg egy telefonszámot.
Hallom, hogy megáll az etz a ház előtt, de mire kimentem elment. Meg sem próbálta velem felvenni a kapcsolatot. Most meg küldött a katasztrófavédelem egy levelet, hogy fizessek be félmilliót...

Értem én ezt? Azt hiszem értem, de sima szívhez szóló levélen kívűl mit tehetnék, hogy ne nekem kelljen fizetnem?

(#85320) mong08 válasza #33253120 (#85319) üzenetére


mong08
tag

Én a csengő megjavításával kezdeném. :D

Aztán bemennék a katasztrófa védelemhez és elmondanám ugyan ezt... nem egyedi eset -sajnos- .
Majd kijönnek újra, de a kedves kéményseprő megérdemelne ezt, azt.. egy sötét sikátorban .. éjjel.. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85321) #77081088 válasza PLaci58 (#85316) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nem tudom,a teló kijelző felbontása 960x540. De kipróbálom amit javasolsz.

T_chris Az egész képet látni, csak mintha gyengébb minőségű lenne. De nem minden képnél van így,.

(#85322) #33253120 válasza mong08 (#85320) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az direkt rossz... Sok a kunyeráló, meg a jehova a környéken...
:)

(#85323) tsyl


tsyl
aktív tag

Köszönöm szépen !!!

17 éve a PH-n....

(#85324) mong08 válasza #33253120 (#85322) üzenetére


mong08
tag

Akkor másik alternatíva.. térj át zöld energiára, és bontsd el a kéményt.. :DD

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85325) mong08 válasza tsyl (#85323) üzenetére


mong08
tag

Szívesen !
Egy sör ! -De ígérd meg,hogy megiszod ! :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85326) Csöves válasza #33253120 (#85319) üzenetére


Csöves
senior tag

Csak a 3. sikertelen után kell fizetni kiszállási költséget, de nem ennyit

Aquila non captat muscas.

(#85327) Sebestyen01 válasza Csöves (#85326) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Azért a kemenyseproben is lehetett vna annyi hogy legalább béka al ha már csörgetni se tud... Tipikus lusta tahonak mondanám az ilyet.

(#85328) mezis válasza #33253120 (#85322) üzenetére


mezis
nagyúr

Iktass be egy kapcsolót a csengőhöz, amivel be tudod kapcsolni a kéményseprős napon.
Azt meg ne írd le, hogy rossz volt a csengőd, hátha nem fényképezte a kormász.
Építs ki videokamerás a kaputelefont.

mezis

(#85329) Csöves válasza Sebestyen01 (#85327) üzenetére


Csöves
senior tag

Simán szemét.

Aquila non captat muscas.

(#85330) saril válasza Laraxior (#85281) üzenetére


saril
senior tag

régen ez úgy nézett ki, még a celeron 600mhz-es korszakban hogy én 1 vagy 2mm-es rézlemezből csináltam magamnak lesarkazásgátlót kicsit pipere mire megcsinálod de tényleg megéri például na én ennek a mintájára csináltam intel celeronhoz de ha van marós vagy cnc-s ismerős valakinek az még hamarabb meg még pontosabban megcsinálja neked olcsón

szerk.: a lényeget nem írtam, az volt az egésznek a sarokvédésen felül a szerepe hogy bekentem alul felül a rézlapot szilikonnal hogy az vezesse a hőt így nagyobb felületen adta át a hűtőbordának :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#85331) PLaci58 válasza mezis (#85328) üzenetére


PLaci58
őstag

A csengő nem segít! Ha nem akar bemenni, akkor nem is csenget.
Nekem jó a caengő, otthon vagyok, mégis értesítőt dobott be.
Másnap megkérdeztem tőle, hogy mi van. Annyit mondott, hogy sok címet kapnak egy napra. Mindenesetre bünti errefelé nem kerül szóba.
Ha nem jó a csengő értesítőt dob új időpontról, ha nincs értesítő, akkor nem is volt ott :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#85332) zolikaDB válasza copass (#85304) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jaja, vki ide is kitett tavaly egy levelet :)

mezis: tkp ezzel az ultrahangos tisztitoval miket lehet takaritani???

(#85333) copass


copass
veterán

vizálló hátizsákot, mindennapos használtra hol tudok venni?
köszi a segítséget.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#85334) philipe


philipe
tag

Sziasztok!

Van vkinek eladó sata notebook winchesterhez 2,5 colos külső háza?

Privit hamarabb észreveszem.

Köszi.

(#85335) mezis válasza zolikaDB (#85332) üzenetére


mezis
nagyúr

Apró dolgokat, de ahhoz nagyon hatásos. Régebben az órások használtak ilyet. Én pl billentyűzet gombjaihoz használom. Persze ehhez ki kell nyomkodni mind a százegynéhányat.
(A kezelési utasítás szerint ékszerekhez, briliánsokhoz is nagyon jó. Ilyen dolgaidat küldd csak el a címemre ! :DDD)

mezis

(#85336) zolikaDB válasza mezis (#85335) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ertem! Ha orat lehet vele tisztitani, attol meg mobilt pl nem?

(#85337) mong08 válasza mezis (#85335) üzenetére


mong08
tag

Vagy akár autószerelők injektorokat, porlasztó csúcsokat.

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85338) mezis válasza zolikaDB (#85336) üzenetére


mezis
nagyúr

Majd ha a mobilod is mechanikus (fogaskereke, stb) működésű lesz, akkor lehet vele tisztítani. :DDD

mezis

(#85339) Abri


Abri
aktív tag

WD Green 3TB 5400rpm 64MB SATA2 WD30EZRS

alig futottak, egy projekt miatt kellettek
5db van belőle, 22 000Ft / db
1 hét garancia

(#85340) Zola007


Zola007
veterán

Egy érdekes szösszenetre lettem figyelmes a PH prémium tagság kapcsán:
"Még egy fontos információ a reklámokról: a különböző adblocker szoftvereket használók aránya mára eléri a 30%-ot oldalainkon. Magyarán a hirdetők felé egy olyan lapcsaládnak tűnünk, amely ennyi látogatót, olvasottságot vesztett az elmúlt pár évben, ennyivel kevesebb kampányt tudunk kiszolgálni, ennyivel kevesebbet érünk és keresünk. Szeretnénk, ha olvasóink megértenék, hogy mit jelent mindez: olyan magas ez az arány, hogy pár éven belüli biztos leépülést. Többek között ezt megelőzendő vezettük be a Prémium tagságot, amellyel együtt viszont hamarosan elkezdjük udvariasan (majd idővel egyre rámenősebben)megkérni az adblockert használó olvasóinkat, hogy válasszanak: vagy kapcsolják ki az adblockert a felületeinken és nézzék velünk együtt a reklámokat (a kezdetek óta figyelünk rá, hogy ilyen-olyan ráúszó, előugró, szemétkedő reklámok ne futhassanak), vagy legyenek Prémium tagok és akkor mi biztosítjuk a reklámmentes böngészést. Létkérdés számunkra, hogy együtt tudjunk gondolkodni ebben a kérdésben, hogy mindenkivel megértessük, hogy ha ennyien akarnak potyázni, az idővel kinyírja a szolgáltatást, amit használnak. Minket."

Ki van kapcsolvaezen az oldalon nekem is, de azért érdekes szóhasználat a "potyázó" azon olvasókra és hozzászólókra, akiknek a fórumtevékenysége nem keveset adott hozzá az egész lapcsalád létrejöttéhez....

Jövőre várható szerintem a PH sajátmárkás gépháza is:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85341) SOAD19 válasza copass (#85333) üzenetére


SOAD19
addikt

Legolcsóbb, ha veszel egy esőhuzatot a mostani táskádhoz: [link]

(#85342) Sebestyen01 válasza Zola007 (#85340) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez egy cseppet bicskanyitogato, ne hogy mar eldontse helyettem barki is hogy en hasznalok e egy addont vagy sem! :U Ha meg azt akarjak hogy legyen tobb premium tag akkor tessek szepen olyan contenteket beletenni ami eri is a penzt, nem csak par leirt mondat aminek erdemi hasznat nem veszi az az ember aki raaldoz x osszeget!
Lassan ott tartunk es afele tendalunk hogy vagy fizetsz vagy nem irsz a forumon csak kussban olvasol :U Elhiszem hogy kell a penz uraim na de ennyire nem kellene sulykolni a dolgokat, mert konnyen visszajara sulhet el aztan meg lesz pislogas ha a jonep fogja a batyut es bucsut int ;)
Ezen kivul ha en most az adblocker fejlesztoit tamogatom a penzemmel akkor mi van ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85343) diablo1984 válasza Zola007 (#85340) üzenetére


diablo1984
veterán

hát ez nem szép, én kb 1 éve használok adblock-ot, mert benyeltem valamit és mindenfelé villogó, beúszó reklámok lepték ez az oldalakat és leírtanom nem sikerült, nem vírus, de az adblock megoldotta nekem a dolgot! ki nem kapcsolom a ph-n sem, mert a böngészőmbe van integrálva és jól is van így! bár a ph-s felugró reklám azért 3 hetente csak bekacsint, azt nem tudom, hogy nem blokkolja semmi, asszem belépés után jön elő.... de hogy ezzel kicsinálom az oldalt, akkor az pazar..... :U

(#85344) Sebestyen01 válasza diablo1984 (#85343) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Rakj fel egy popup blockert, nalam az kiszuri a felugro szarokat :K ugyan csak chromeba integraltan hasznalom az adblocker plust, a popup blockert is, en sem fogom kikapcsolni, ha ez miatt megy csodbe a lapcsalad ott a vezetessel van a gond nem az userekkel akik elelmesek es hasznalnak addont! :K

(#85345) diablo1984 válasza Sebestyen01 (#85344) üzenetére


diablo1984
veterán

még a hozzászólások között ott van a cikkek reklámja, de az nem zavar. de amit blokkolni kellett, az az oldalak szélén, alul felül beúszó adathalász hírdetések voltak,na az nem elég, hogy idegesítő volt, de a hírdetések tipusaiból ki lehetett venni, hogy valahogyan személyre szűri az infót, tehát infót lop a szokásaimról, ami ijesztő, a banki szokásomat remélem nem naplózza..... :U

(#85346) copass válasza SOAD19 (#85341) üzenetére


copass
veterán

a táska ment szarrá azért kell másik. de köszi mert huzat is kell, meg találtam hátizsákot is.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#85347) Sebestyen01 válasza diablo1984 (#85345) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Amugy ha mar itt tartunk mi koze a phnak ahhoz hogy en hasznalok e adblockert vagy sem? :U En kerdezem toluk hogy mibol van tobb mnt fel millios tesztkonfig az asztalon? :U Szerintem maradjon is ez igy! :K

(#85348) sto1911


sto1911
veterán

Amig nincs szabad velemeny nyilvanitas az oldalon, foleg iranyukban (bannal jutalmazva); amig full hulyeket neveznek ki szakertonek; amig az dont egy vitaban, hogy kinek mi a rangja, addig ilyenre meg kerni se kerjenek.

Es mivel ez kliensoldalon fut semmi kozuk sincs hozza egyebkent sem. Ha ettol bedolnek, akkor bedolnek, lesz masik, tul fogjuk elni.

(#85349) mezis válasza Zola007 (#85340) üzenetére


mezis
nagyúr

Az vajon fenn fogja tartani a prohardver-t, ha egy böngészőt csak azért töltök be, hogy villogjanak a PH reklámjai, egy másik böngészőben meg minden fajta blokkolóval fórumozok ? :F

Ezek a reklámok számomra olyannak tűnnek, mint a gyomnövények. Ahol megjelennek és nem irtod ki őket gyökerestől, ott kis idő múlva már csak a gaz fog nőni.

Nem fogok fizetni, a fórumot nem csak a kérdések teszik látogatottá, hanem a válaszok, azért meg a fizetség a köszönöm. Van amikor az is lemarad.

Ha ezt nem lehet megoldani központi támogatásból, adományokból, csak azzal a zsarolással, hogy fizess, különben elborítalak reklámokkal, akkor látogassa az, akit ez nem zavar.

(Aztán majd következik a citromail, freemail, gmail,... ?)

mezis

(#85350) #65675776 válasza Sebestyen01 (#85347) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annyi köze van hozzá, hogy használsz egy szolgáltatást, amit ő nyújt. A szolgáltatás használatának feltételeit pedig a szolgáltató határozza meg.

A tesztkonfig nagyrésze gyártói tesztalkatrészekből van. Talán csak a hűtő nem az.

diablo1984: Érdekes, nekem 1999 óta egyetlen darab vírus, malware, féreg, rootkit sem tudott felkerülni a gépemre. Előtte volt egy, azt haverom hozta sikeresen floppyn. Aztán egy hét múlva jött nagy arccal, hogy vírusos lett a gépe miattam. Kérdeztem tőle, hogy hogyan? Nem ő az véletlenül, aki a koliban naphosszat a neten lóg? Akkor még netem sem volt, szóval sokat nem is foglalkoztam vírusvédelemmel. Azóta se sokkal többet. Sokáig csak annyi volt, hogy ha jött egy lemez, akkor azt első nekifutásra átnéztem f-prot-tal. Rezidens vírusirtóm, először a NOD32 képében volt 2003 körül, kb 3-4 éven keresztül. Utána átálltam MSE-re. Mióta W10-et használok meg semmi ilyesmi nincs fent, a beépítettet használom. Mégsincs kártékony kód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.