Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84601) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A trans-o-flex-el kapcsolatban van valakinek arról infója, hogy ha a csomagkövetési adat szerint a küldemény már át lett adva kiszállításra nekik ma délután, akkor azt holnap kézbesítik?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#84602) tahepa válasza HUTCHDB (#84601) üzenetére


tahepa
senior tag

igen

[ Szerkesztve ]

(#84603) devil-k válasza Zola007 (#84593) üzenetére


devil-k
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek a szavaiddal. Felesleges giccsparádé az egész. Én már annak is örülnék, ha a topikokban meg lehetne a kedvenc hozzászólásokat jelölni, hogy könnyebben megtaláljak valamit visszakeresésnél.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#84604) Lajkó válasza Zola007 (#84588) üzenetére


Lajkó
őstag

Lassan süllyedünk... :(

(#84605) HUTCHDB válasza tahepa (#84602) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ugy legyen!
Igaz, hogy kaptam egy azonosito szamot a feladotol, de nalam ez a felulet nem mukodik, pontosabban nem is igy nez ki. Csak a ket felso rublika van nekem, az alatta levo resz nincs is.
Copy/paste az azonosito szamsorozatot a bal felso rovatba (ami nalad ures) de semmi adat nem jelenik meg, sot, a kereses gombra kattintva ez a rovat ismet ures lesz:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#84606) pohár válasza devil-k (#84603) üzenetére


pohár
félisten

én már annak is örülnék (és szerintem semmibe sem kerülne), ha például topikot keresnék, tudom, hogy kiemelt, vagy sok hozzászólás van benne, akkor tudjam a találatokat hsz-ek száma szerint rendezni, hadd ne kelljen már mondjuk végignéznem 15 oldalt... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84607) devil-k válasza pohár (#84606) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az sem lenne rossz... Sőt.

- mozi bolondéria -

(#84609) tahepa válasza HUTCHDB (#84605) üzenetére


tahepa
senior tag

A bal oldalra másolom be én is a számot és a keresésre kattintva jön elő az amit láttál.
Küldtem privit :)

(#84610) HUTCHDB válasza tahepa (#84609) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos semmi adat nem jelenik meg, ahogy irtam...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#84611) HUTCHDB válasza Zola007 (#84593) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En mar elofizettem, de semmi kulonleges jelzes nincs a premium tagsagrol...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#84612) pohár válasza #05304832 (#84608) üzenetére


pohár
félisten

na, már megint? akkor lesz itt megint sírás-rívás ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84613) #33253120 válasza pohár (#84612) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az tuti.

(#84614) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

:C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#84615) elfelejtette válasza PindurAnna (#84614) üzenetére


elfelejtette
veterán

Mi nyomdászok is megyünk tüntetni az e-book olvasók ellen... :-)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#84616) tsyl


tsyl
aktív tag

Szép reggelt, sziasztok!

Valaki tudja-e, hol árulnak a városba olyan citromot, amelyiknek ehető a héja is?

17 éve a PH-n....

(#84618) tsyl válasza #05304832 (#84617) üzenetére


tsyl
aktív tag

Köszi! :R

17 éve a PH-n....

(#84619) Shokkolo válasza Zola007 (#84588) üzenetére


Shokkolo
addikt

Kipróbálom...
Konkrétan 1 extrára sincs szükségem, sőt baromi jól el vagyok "mezei" userként,
inkább csak az oldalt támogatom vele.
Ha valaki ettől érzi magát jobbnak / különbnek... azt csak sajnálni tudom :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#84620) Antimatrix válasza tsyl (#84616) üzenetére


Antimatrix
tag

Szia!

ALDi ujság - ötvenhatosok tere - BIO citrom
4db van egy hálóban - méregzöld háló - nem a világossárga normál citromháló - ami E-vegykezelt

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#84621) Zola007 válasza Shokkolo (#84619) üzenetére


Zola007
veterán

amíg ilyen kérdések felmerülnek, mint a topikjában, addig ez így lesz pedig

"Azt lehet tudni, ki hányadiknak fizetett elő? "
"Csinálhatom a csak prémiumosoknak fórumot? Lehet a neve, a kemény mag, vagy a VIP-szektor jobb? "
"Olyat nem terveztek, hogy a név mellett jelezve legyen, hogy XY prémium felhasználó?"

Kalandor - Házigazda: "Szeparé" név alatt ez is felmerült, hogy előfizetők olyan topicot hozhatnak létre, ahova meghívhatnak más előfizetőket, és csak ők beszélgethetnének ott, illetve még azt is eldönthetnék, hogy azt a topik publikus lehessen vagy sem a fórum felé."

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84622) mghltm válasza Shokkolo (#84619) üzenetére


mghltm
addikt

Kipróbálom...
Konkrétan 1 extrára sincs szükségem, sőt baromi jól el vagyok "mezei" userként, inkább csak az oldalt támogatom vele.

+1

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#84625) xuldar válasza Zola007 (#84621) üzenetére


xuldar
őstag

Újabb e-pénisz növelő :DDD :W

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#84626) XmoD


XmoD
aktív tag

Vizszűrő kancsó érdekel valakit ? :) 2 új darab lesz eladó hamarosan.

(#84627) Irmscher 353 válasza Zola007 (#84621) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

dupla prémium előfizetés van?
Mert engem csak akkor érdekel, ha én duplán VIP lehetek, mert a sima VIP-et mindenki megtudja venni...

(#84628) elfelejtette válasza xuldar (#84625) üzenetére


elfelejtette
veterán

(rókázó smiley)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#84629) mghltm válasza Zola007 (#84621) üzenetére


mghltm
addikt

ha mar fejlesztesen gondolkodnak, pld az ilyen "csalo" emberektol kellene megtisztitani az aprot:

hibas kartyat eladjak

helyi expert megveszi de megcsinalni nem tudja, ezert arulja o is

az ejszakai fohasz meghozza az eredmenyt es meggyogyul a kartya

ha normalisan lenne szervizelve ( reball ), akkor le lenne irva a hirdetesben. gondolom sutos / holegfuvos reflow-t kapott es megy ameddig megy...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#84631) Shokkolo válasza Zola007 (#84621) üzenetére


Shokkolo
addikt

nevetséges az ilyenek hozzáállása (ráadásul gyanúsan pont az ilyenek nem fizetnének egy fityinget se, csak az "arc" van meg).

Ugyanakkor annyi finomítással egész jó ötlet lehetne a "zárt" topik, hogy mondjuk a premium user nyithasson 1 olyan topikot, ami rejtett (a többi prémium elől is, természetesen am oderátoroknak minden látható), és oda csak azt hívjon meg akit ő akar. Nyílván a jogosultságát el is vehesse.
Amolyan privát "baráti" topik.
Ennek látom értelmét...

De ez az e-penisz növelés... ?!
Én reggel fizettem, de utána zuhanyzás közben nem tűnt fel, hogy nőtt volna :( :DDD

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#84632) devil-k válasza Shokkolo (#84631) üzenetére


devil-k
nagyúr

Minek privát-baráti topik? Ott a Facebook és azon belül csoportot lehet létrehozni. A PH egy szakmai oldal, nem pedig csevegő-barátkozó dolog első sorban. Ügyefogyottnak érzem a dolgot.

- mozi bolondéria -

(#84633) pohár válasza Shokkolo (#84631) üzenetére


pohár
félisten

kicsit simogatni kell, aztán nagyobb lesz az ;] :DDD

na én inkább húzok kifelé, és begyújtok, mert ez a -8°C kint kicsit kevés, idebent alig van már 20 fok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84634) Zola007 válasza mghltm (#84629) üzenetére


Zola007
veterán

Én nem vennék VGA-t használtan.
Szerintem inkább érdemes egy éppen akciós, 2-3 év garis kártyát megvenni. Ha már játszik az ember - ami anyagi oldalról nézve ugye nettó pénzkidobás - , akkor ne erre sajnálja a pénzt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84635) izee válasza mghltm (#84629) üzenetére


izee
senior tag

Bármi lehet, de én is a rosszabból indulnék ki (ha érdekelne). Viszont hiába a reball, ha jól tudom, megint elromlanak az ilyenek. Egyszerűen nem értem hogy lett ennyire felkapott, én csak arra a célra reballoztatnék, hogy újra beindíthassam a gépet, az utolsó munkákat elvégezzem ezzel a géppel (ha szükséges hozzá feltelepített program, ami akár fizetős is lehet) és hamar biztonsági mentést csináljak. Még szóba jöhet egyféle veszteségcsökkentés, ha a GTX680 idejekorán elromlana, akkor az elég drága cucc volt, hát javíttassuk meg és romoljon el mondjuk 1 évvel később. Ismerek ilyet, bár gariztatni okosabb lett volna.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#84636) Chesterfield válasza pohár (#84633) üzenetére


Chesterfield
senior tag

elzárt radiátorokkal 23,5°C :DDD

(#84637) tsyl válasza Antimatrix (#84620) üzenetére


tsyl
aktív tag

Köszönöm!

17 éve a PH-n....

(#84638) atike


atike
nagyúr

Érdekel valakit egy Hyumdai WS2077-es időjárás állomás? Az eladás oka az, hogy nem tudom értelmesen elhelyezni a szél és csapadékmérőjét, mert ugye társasházban lakom... Hibátlanul működik amúgy, csak szelet mérni a fal mellett nem az igazi ( :DDD ), esőt meg megint érdekes a bazi nagy eresz alatt... Bárhová meg nem rakhatom magamnak sajna.... Szóval visszalépek egy egyszerűbbre.

ilyen

10.000 Ft

(#84639) Shokkolo válasza devil-k (#84632) üzenetére


Shokkolo
addikt

az érveddel alapvetően egyet értek, de szerencsére köttetnek itt "barátságok" is.
tudok rá példát hozni nyílt topik formájában.
Nem hiszem, hogy egy ilyen zárt topik annyira fájna valakinek is.

@pohár
Az más történet :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#84641) kungzi


kungzi
veterán

Lakás tűz a Trombitás utcán. :(

(#84643) devil-k válasza Shokkolo (#84639) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem is van itt nem egy ismerősöm, barátom, de őket felvettem Facebookra. :) S ilyen szempontból is jó a PH. :)

(#84645) atike

Na, mi a'? :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#84644) elfelejtette válasza kungzi (#84641) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kollégám pont a szemben lévő házban lakik...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#84645) atike válasza devil-k (#84643) üzenetére


atike
nagyúr

:Y

;] :P

(#84646) XmoD válasza #05304832 (#84642) üzenetére


XmoD
aktív tag

ment privát

(#84647) tsyl


tsyl
aktív tag

Egy szakmai kérdés, ha valaki tudna segíteni.

Előzmény:
A párom óvónéni és sajnos nincs a csoportszobába vezetékes internet, de szeretne egy bemutatót létrehozni a gyerekekkel az energia felhasználás és takarékosság terén. Ehhez kapott egy segédletet amit az E-on küldött el Cd-n ám az anyag ezen korú része online internetkapcsolatot igényel. (próbáltunk először az E-onnál érdeklődni, hogy nem-e tudnák elküldeni lemezen ezt a részt is, de nemleges választ kaptunk, mivel csak online működik. Ezek után letöltöttem az egész weboldalt (kb.400Mb), hogy hátha laptopról így működtethető, de ez a része így sem indult el. Így hosszas töprengés után egy feltöltőkártyás internet megoldásánál kötöttünk ki. Ha minden igaz ezt most a Vodánál lehet a legkedvezőbb áron beszerezni.
A kérdés:
Ha megveszem ezt a kis modemet 1 Gb adatforgalommal, vajon elég lesz-e arra, hogy 26 gyerek ezt kipróbálja és játsszon vele?
Azaz tud-e egyáltalán játszani vele majd, mert hogy a letöltési sebesség elégséges lesz-e erről a mobilinternetről. Mivel hogy, ezt írja:
USB modem (42 Mbps maximális letöltési sebességgel) de az apró betűsben pedig ezt:
A 3G/HSDPA/HSUPA-technológiával lefedett területeken az internet szolgáltatás általánosan elvárható le- és feltöltési sebessége 2/1 Mbit/s, a garantált sebesség a mobil internet technológiai sajátosságai miatt 0/0 Mbit/
Még soha sem volt ilyenem és ismerőseim körében sem található. Ezért is kérnék tanácsot.

17 éve a PH-n....

(#84649) pohár válasza Chesterfield (#84636) üzenetére


pohár
félisten

jó, hát a kiváltságosoknak... :DDD
két diszperzites vödörnyi kazánszén, meg egy kis fa rá, aztán hadd szóljon :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84650) mezis válasza tsyl (#84647) üzenetére


mezis
nagyúr

Melyik ovi ?

Egyébként van az ovinak internet kapcsolata ?

mezis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.