Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85651) tsyl válasza #05304832 (#85630) üzenetére


tsyl
aktív tag

Nekem ez most döbbenet volt...szentül megvoltam győződve, hogy fogják a fúrógépet vagy a ventilátor motort és azzal manipulálják a kilométereket.....hihetetlen hol tart a technika...
...(jó lenne ha a a vérvételt is kiváltaná már valami hasonló ketyere...brrrr...) :)

17 éve a PH-n....

(#85653) Zola007 válasza tsyl (#85651) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt a tekerés már őskövület dolog, csak ide ér minden nagyon lassan (kivéve a legújabb ájfón 29, mert az kbsztt nagy létszükséglet!)

Könnycseppből lehet már vércukorszintet mérni, I. típ diabetessel született gyerekekre lehet feltenni automata inzulin injektort. Mér-számol-tölt- hozzá sem kell nyúlni gyakorlatilag

Léteznek ún. "micro lab"-ok, amik izzadtságból és a bőr változásaiból képesek elég sok paraméteret real-time meghatározni, azt akár mobilra vagy PC-re wireless továbbítani.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85654) adorjant válasza #05304832 (#85649) üzenetére


adorjant
senior tag

Szerinted pl. egy Debrecen-Budapest távon használt klasszikus értelemben vett "sokkilométeres" autóban hányszor kell váltani,fékezni,kormányozni,hányszor és mennyi ideig használják hidegen,hányszor szállnak ki-be, egy városban használt "első tulajos,keveset futott" autóhoz képest?

Én megértem mind a két félt,hogy mi ki miért akar inkább előbbit,vagy éppen utóbbi autót, de a kilométer csak egy szám,ha sok,ha kevés,ugyanúgy lehet jó,és rossz is,csak a magyar ember az álmot kergeti legtöbbször,és ezért el is hozzák nekik a megfelelő emberek :) :R

(#85656) sto1911


sto1911
veterán

En most vettem autot, ket kereskedesben voltam komolyabban. Mindkettoben at akartak baszni: az egyik hatulja tuti torott volt (a felirat hianyzott), addig beszeltem a sraccal, hogy azt mondta "inkabb ugy vigyem el az autot, hogy torve volt, es akkor nem er meglepetes kesobb". Ennek csak a hatulja volt torve, de vagy alig, vagy nagyon szepen megcsinaltak.

A masikat igenytelenebbul csinaltak meg, mintha en kezdenek hozza egy felxszel meg egy kalapaccsal: elol-hatul szinte egy parhuzamos illesztes nem volt, hatso lampak csalen alltak, stb. Csomagtarto csavarjai kopva, ez-az hianyzott mar belole. Torott volt? Dehogyis - jon a valasz, 'anyad!

Persze mindketto 200.000 alatt valamivel, es hibatlan kasztnival, egy kofelverodes se sehol. Aztan itt is kiderult, hogy volt rajta kopas, apro serules, de azokat megcsinaltatta a kereskedo, meg kepeket is mutatott. Csak egyetlen apro bibi volt, egeszben nem mutatta az autot az akkori allapotaban.

Aztan sikerult egy maganszemelytol vennem egyet, aki ceges autokent hasznalta, elvittem szervizbe, megnezettem hozzaertovel, olyannal aki vezetett hasonlo autot, stb. Ezen latszik nehany apro kavicsfelverodes nyoma, meg par karc. Kinezetre rosszabb, mint barmelyik kereskedose? Igen, csak epp ez nem varhato, hogy ra kell kolteni a gatyamat is. Es meg olcsobban is vettem jobb felszereltseggel.

[B]Elado a regi autom egyebkent.

[ Szerkesztve ]

(#85657) Zola007 válasza adorjant (#85654) üzenetére


Zola007
veterán

Mindig ezzel jön mindenki, ha sok km van egy kocsiban. :U
Szerinted mekkora az aránya azoknak az autóknak, amik többnyire 150-200 km autópályás távokból került bele a 300 ezer?
Egy biztos: kevesebb, mint amit feltételezel

Azok is főleg céges autók, amiken lehet, hogy a táv nem koptat annyit, de a "lesz.rom, úgyse az enyém" vezetői mentalitás viszont igen
Én elgondolkodtam mikor tesómnak vettük az autót, de talán 5 embert ismerek a több száz közül, aki döntő többségben nagy távokat megy az autójával. Vannak akik mennek nagy távokat, de mellette mennek sok kicsit is. Üzletkötők, szerviztechnikus. Megy Miskolc-Pest távot minden nap, de utána Pesten is belever 60-80 km-t 10-15-20 megállással.
Ez meg az éremnek a másik oldala.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85658) tsyl válasza Zola007 (#85653) üzenetére


tsyl
aktív tag

Valóban, ez már nevezhető haladásnak, de kiválthatnák a teljes vérkép vizsgálatot is valami fejlettebb Asgard technikával :) Ma reggel pont ez járt a fejembe a laborba, mikor szenvedő alanya voltam a rengeteg (öt) kémcsőnyi vérnek...

17 éve a PH-n....

(#85659) izee válasza adorjant (#85654) üzenetére


izee
senior tag

Hehe, az álom nem álom, csak eladó ismerősei vagy kereskedő vette meg.
Mert nem csak a nyugdíjas orvos létezik, hanem az a család, aki fele-fele arányban 2 autót használ. Így van itthon 2004 februári Ford Focus kombi ~140.000 km-rel. Ugye, hogy egy álom? Igaza van visszább valakinek: nem eladó. :B

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#85660) csapee válasza diablo1984 (#85650) üzenetére


csapee
senior tag

Hmmm inkabb nem gerjesztek felesleges hozzaszolasokat.:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#85661) diablo1984 válasza Zola007 (#85657) üzenetére


diablo1984
veterán

meg az ilyen céges autókkal az a baj, hogy először kereskedő veszi meg, rárakja a nagy hasznot, teker belőle egy olajcsere ciklust és bűn drága a verda! lehet jó, 4 évesen 2-300ezerrel, de az elérhetetlen árú. 2 év múlva valaki újból belever 150ezret persze nem szakszervizes szervizekkel, utána odakerül egy kereskedőhöz a szervízkönyv még megvan 2 évvel ezelőtti állásokkal, visszacsapja +20ezerre és újból eladó az autó! sunyik, mert nem azért tekerik, mert nem eladható sok km-el, eladható úgy is, csak nem ilyen áron! itt a fos műszaki állapotot azzal kendőzik, hogy kevesebb km-t mutatnak benne, így a vásárló azt hiszi, hogy mi baja lehet a motorjának, hisz alig van benne 200e, lehet féket/futóművet csinálni kell, de a motor még sokat kibír, közben meg azért egy 400ezres autónak már van kopása bőven, nem is kapja meg azt a törődést, azt az olajat és szűrőket, mint újkorában, bőven benne lehet, hogy ledobja a láncot!(mondom én úgy, hogy januárban készült el a 2. autóm amiben megvétel után teljes motorgenerált kellett tartani, mert nem reális volt a km, pedig külső állapotra elég jó volt, de motorikusan sz@r). nem csak én vagyok balek, ha beindul az autó akkor megy, senki sem arra gondol, hogy többszáz lesz, pedig egy kopást csak hosszú távon lehet kiszűrni, olajfogyasztásból mondjuk, de egy turbó dízelnél a turbó is eheti az olajat, a motor is, sosem egyértelmű, csak ha belenéz az ember és látja, hogy mizújs odabent.....(2x fakadtam eddig majdnem sírva ekkor)

(#85660) csapee: persze, lehet jó is, de attól függetlenül bőven benne van, hogy holnap már csak haza hozatjátok a kocsit, 450ezer km nem kevés, nem 2x fordult körbe benne a csapágy, nem kevésszer súrlódott a gyűrű a hengerfalon, az nektek lehet jó, én ha mondeót keresnék biztosan nem venném meg, az már rizikó lenne!

[ Szerkesztve ]

(#85662) atike


atike
nagyúr

Senkinek nem címezve van egy olyan mondás, hogy nem futott kilométert vesz az ember, hanem egy autó állapotot... :)

Szerk: látom, hogy más is bedobta már, és ez is csak további vitát szült... :DDD Szóval peace. :R

[ Szerkesztve ]

(#85663) lappy


lappy
őstag

Használ vki pendrive-hoz titkosítót (jelszó), amivel csak jelszóval lehet megnézni, olvasni, másolni a rajta lévő adatokat. De azt is lehet hogy csak bizonyos mappák, fájlok legyenek titkosítva.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#85664) mghltm válasza sto1911 (#85656) üzenetére


mghltm
addikt

a kek mondeo-t vetted? 2.0 tdci?

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#85666) izee válasza csapee (#85642) üzenetére


izee
senior tag

Vennék egy NKRO, lehetőleg mecha billentyűzetet, 24k-nál kezdődnek.
Nem akarom megfizetni. Ha mégis, akkor lehetőleg fehér alapon fekete betűset, könnyen nyomhatót, nem clickyt (red, brown).

Nézem az aprót ezügyben, találok nem gyenge alig használt Das Keyboard Model S professional gyárilag hangtompítva 22k, ami kivételesen olcsó beszerzési forrásból újonnan postával 29k német boltból.

1 nap alatt elvitték tőle ismerősi körben, de még ha kérem, nekem adta volna. Aztán éreztem, mint ha a fogamat húznák, úgyhogy alku nélkül, de elálltam a szándékomtól. Bár motoszkált bennem valami, hogy 10%-ot még alkudni kéne, és akkor vagy szerencsém van, vagy vki már le is foglalta [...], de ugyanúgy fájt volna, úgyhogy nem.

Ha gazdagodok általa, elviszem mások előtt ezt a jó vételt. Ha nem az, vagy nem pont az kell, akkor alku.

Valaki árul most Steelseries cuccokat kaimonról leesett árazással. 6Gv2-t megkérdezném, van-e 12k-ba, de még csak nem is az kell nekem, és őszintén szólva, ha nem létkérdés, nem támogatnám az extra feketézést.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#85667) atike válasza #05304832 (#85665) üzenetére


atike
nagyúr

Én autót úgy vettem, hogy megnéztem nagyon sokat, és a pár darabra, amire leszűkítettem a kört oda elvittem az autószerelő és a karosszériás cimbimet... :DDD

(#85668) diablo1984 válasza #05304832 (#85665) üzenetére


diablo1984
veterán

ez egy igen szép állapotú példány, benzines? mennyiért ment el?

(#85669) sto1911 válasza mghltm (#85664) üzenetére


sto1911
veterán

:K

(#85670) izee válasza #05304832 (#85665) üzenetére


izee
senior tag

Ebbe nem tudom milyen a motor, de a tied is szép. :D A régebbi szériában olyan faintos, ami 400.000km-t is megy javítás nélkül. Úgy érzem meglesz ennek ára. ;]
3 évesen 70.000 km-rel volt véve(voltak benne német útak is), valaki a céges autóját vette meg a cégtől egyenesen a vevő nevére íratva a távoli Budapesten. Ja és ha nem jelentkezek még aznap pénteken, ahogy feltette mégpedig fürgén, akkor másnál landol. Egyes kereskedők is magánemberként mennek oda, úgyhogy már-már tökmindegy mi az eladó akarata. :(

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#85672) csapee válasza #05304832 (#85665) üzenetére


csapee
senior tag

Kompressziot mertek, gyari erteken volt. Porlasztocsucsot csereltek benne a vetel utan kb. 50e km utan. De mivel az uj gazdaja nem gyarit vett igy nem is fogyaszt olyan jol. Kb 1l-el tobbet kajal igy. Elotte 4-5,5-bol elvolt.

Csapee

(#85673) Borosz


Borosz
senior tag

Egyszer hirdettem itt egy vezeték nélküli headsetet. Már nem emlékszem ki vette meg. Aki magára ismer PÜ. köszi. :)

(#85674) diablo1984 válasza csapee (#85672) üzenetére


diablo1984
veterán

csak a kompresszió mérés is szart sem jelent, csak annyit tudsz meg belőle, hogy kb egyformán kopnak e a hengerek, ha egy kilóg a sorból az akkor esélyes, hogy vagy gyűrű törött vagy árulás van!

hideg és meleg motornál van akkora difi a kompressziónál, hogy el sem hinnéd, ha az olaj letömít, akkor egy fos motornál is mérhetsz gyári értéket, az magában még semmit sem ér.....

(#85675) atike válasza #05304832 (#85671) üzenetére


atike
nagyúr

.....ki venne 4-500.000-al autót? :F Lemaradtam.... :DDD Én sem vennék... :) Én úgy értettem, hogy nem az szempont, hogy 100-150 vagy esetleg 200 van benne, hanem a műszaki és esztétikai állapota. :U

(#85676) mghltm


mghltm
addikt

ideznem magam korabbrol - 2 fajta hasznaltauto letezik: amelyikre kolteni kell es amelyikre sokat kell kolteni

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#85677) #77081088 válasza adorjant (#85654) üzenetére


#77081088
törölt tag

" csak a magyar ember az álmot kergeti legtöbbször,és ezért el is hozzák nekik a megfelelő emberek "

Igen,csak az a baj hogy addig amíg nem lesz olyan gazdaságunk mint pl Németországnak addig csak álmokat kergetni van pénzünk.

(#85678) hcs57


hcs57
őstag

Ez azért elgondolkoztató, hogy Debrecenben kevesebb torkos étterem lesz csütörtökön, mint pl. Hajdúszoboszlón: [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#85680) atike válasza #05304832 (#85679) üzenetére


atike
nagyúr

Jólvanna, nem mentem végig vissza, csak 3-4-5 választ... :DDD

(#85681) Zola007 válasza #77081088 (#85677) üzenetére


Zola007
veterán

Erre mondják: jobban élünk, mint élhetnénk.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85682) Laraxior válasza #05304832 (#85679) üzenetére


Laraxior
titán

Az enyémben 235 volt, valosan, de megkockaztatom ha 135 lett volna hamarabb elviszik :)) Állapotra ugy is nézett ki, de maganszemelykent nem foglalkoztam vele, bezzeg a sok kereskedő aki hivott...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#85683) dewil666 válasza mghltm (#85645) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm szépen!
Nem is tudtam hogy van ilyen is :R
Itt benne van minden jármű ami magyar forgalmival rendelkezik?
Lehet hinni az itteni adatnak?

(#85682) Laraxior Mociba mennyi km van? Vagyis mennyivel vetted?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#85684) diablo1984 válasza dewil666 (#85683) üzenetére


diablo1984
veterán

benne van, ami már magyar rendszámmal rendelkezik, ha más nem 1 adattal, de amit 4-6 éve hoztak be és akkor megtekerték ebből sosem fog kiderülni, ez a magyarban forgalomba helyezett autókra jó, vagy már régóta magyarban lévőre, illetve a sok gazdaváltáson átesettet lehet vele nyomon követni, de annak oka is van....

(#85685) dewil666 válasza diablo1984 (#85684) üzenetére


dewil666
őstag

Akkor ha jól értem 10-13 éves autó ami itt lett forgalomba helyezve ellenőrizhető és valós km állást kapok?!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#85686) sto1911 válasza dewil666 (#85685) üzenetére


sto1911
veterán

Csak 2012 ota viszik fel a km-adatokat.

(#85687) mghltm válasza dewil666 (#85685) üzenetére


mghltm
addikt

inkabb km allasokat kapsz, ami talan valos. hiaba hazai egy auto, lehet azert ugyeskedni...

ui: ha 10-13 eves hasznaltban gondolkodsz, akkor valami egyszerubb szivo benzines es tomegmodell ( astra, golf, focus, octavia vagy japan / koreai, de persze olasz / francia autok kozott is vannak kivalo peldanyok )

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#85688) csapee válasza dewil666 (#85685) üzenetére


csapee
senior tag

Szemfenyvesztes, aki ugyeskedni akar igy is megtudja tenni. Minden muszaki vizsga elott visszatekeri, eladaskor kaszal. Ha menetkozben igazoltataskor is rogzitenek, akkor erne vmit. Latszatintezkedes...

Csapee

(#85689) mghltm válasza sto1911 (#85669) üzenetére


mghltm
addikt

szep nagy joszag, siman elgyel 4-5 fot + csomagokat

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#85690) sto1911 válasza mghltm (#85689) üzenetére


sto1911
veterán

Az bizony, pont azert vettem. Egy hajo ez az auto :Y

(#85691) Zola007 válasza csapee (#85688) üzenetére


Zola007
veterán

Azért az meglehetősen elenyésző hányad, aki minden vizsga előtt megtekeri.
Szerintem ha 1000-ből egy, akkor sokat mondok

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85692) csapee válasza Zola007 (#85691) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor en ismerek belole 1-et.:)

Csapee

(#85693) Zola007 válasza csapee (#85692) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor b_szd tarkón helyettem is, kérlek :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85694) atike válasza Zola007 (#85693) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DD :DD

(#85696) Gercsa


Gercsa
senior tag

Komplett Haswell gép hétvégi átvétellel eladó:

Intel Celeron G1820 2.7 GHz CPU
Asrock H81M-DGS s1150 alaplap
2X2GB DDR3
160GB HDD
Ház, FSP táp.

25.000 HUF

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#85697) diablo1984 válasza Zola007 (#85693) üzenetére


diablo1984
veterán

én olyan céget ismerek ahol minden olajcserekor visszatolnak egy cserényi km-t és kap olajat és szűrőt, utána a következő olajcserekor viszik a szervízbe és így megy minden olajcsere! a gariidőt húzzák vele, de abban is a duplája km lesz mire eladják majd......

(#85698) dewil666 válasza diablo1984 (#85697) üzenetére


dewil666
őstag

Na akkor úgy látom autót is inkább újonnan érdemes venni :(((

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#85699) sto1911 válasza dewil666 (#85698) üzenetére


sto1911
veterán

Ha hajlando vagy 3 even belul elbukni a vetelar 30-40-50%-at, akkor igen.

(#85700) JohnyBlue válasza sto1911 (#85699) üzenetére


JohnyBlue
őstag

és aki mondjuk 10+ évre veszi az új autót?

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.