Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84251) dewil666 válasza XtremLor (#84246) üzenetére


dewil666
őstag

Igen az mx4-re is az van írva. Viszont szerintem nem mindegy hogy mennyi a hőingadozása.
Ha nagy akkor én úgy gondolom hamarabb kiszárad és a 8év már nem is igaz.
Laptopnál tapasztaltam egy év után ~5fokos emelkedést (rendszeresen van tisztítva)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#84252) XtremLor válasza dewil666 (#84251) üzenetére


XtremLor
őstag

5fok nekem keves, persze nem mindegy mihez hasznalod, nekem asztaliba most 3 eve van mx2 a alpenföhn matterhorn alatt, 550 rpm mellett 33fokos most is a cpu...eszem agaban sincs hozza nyulni.

(#84247) daa-raa : Ne sokat fizess nekik, rossz munkat vegeznek!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#84253) fenergie84 válasza XtremLor (#84252) üzenetére


fenergie84
addikt

nekem is matterhorn-om van, szintén MX-2-t használok :K
Eddig ez a legjobb paszta, amivel dolgom volt.

(#84254) Zola007 válasza #65675776 (#84247) üzenetére


Zola007
veterán

Nagyon függ attól, hogy hol van használva a gép!

Panelban, főleg ha állatot is tart valaki, akkor havonta-kéthavonta érdemes kitakarítani az asztalit, laptopot pedig úgy 1000 üzemóránként kitakarítani.

Korábban téglaépületben laktam, járólap volt, könnyű volt takarítani, alig volt por, elég volt hetente-kéthetente egyszer végigszaladni a porszívóval, egy S-bag porzsák kitartott egy évig.
Ott a gépet félévente takarítottam (napi 10-12 órás üzem mellett) és alig volt benne por.

Most panelban lakom, száraz a levegő mint a fene (30-40% páratartalom), padlószőnyeg (rühellem), nagy a forgalom a buszvégállomás miatt és annyi por keletkezik, hogy minden nap porszívózhatnék. A minap takarítottam, raktam be új porzsákot, gondoltam lemérem. Üresen 36 gramm volt, miután végigmentem az 50nm-es lakáson 91 gramm.
55 gramm por, szösz, stb keletkezik basszus pár nap alatt :((( , pedig semmi koszolós munkát vagy szerelést nem csinálok otthon és még háziállat sincs.
A gépet pedig havonta kell takarítanom mert így néz ki belül mint a képeden és kézzel szedem belőle a porcicát, akkorára híznak egy hónap alatt.
Pedig ez egy APU-s gép alacsony fordulatú (800-1000 rpm) ventikkel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84255) dewil666 válasza XtremLor (#84252) üzenetére


dewil666
őstag

Igen az teljesen érthető, nem is kell piszkálni ha jó a hőfok. Az 5fok emelkedést terhelt hőfok alatt értem. Idle nem is fog emelkedni. Gondolom van kupak a procin így nagyobb a felület amit pasztázol, nehezebben is tud kiszáradni. Laptopba a kupak hiánya miatt nincs olyan nagy a hőátadó felület így a kevesebb paszta hamarabb szárad. Az asztaliban nekem Brocken van mx4-el :)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#84256) 7Sony7 válasza Fricu (#84242) üzenetére


7Sony7
addikt

Most hogy mondod- tényleg volt fenn régebben valami alaplapi program, ami visszavette a tempót.

-

(#84257) arpeen2 válasza dewil666 (#84251) üzenetére


arpeen2
senior tag

Van vmi (sztem noname) hővezető pasztám otthon, fogkrémes tubusnyi kiszerelésben, bizonyosan több mint 8 éves, teljesen ugyanúgy kenhető mint újkorában, pedig a kupakja sem zár jól. Még Sensei intézte anno, már ha emlékszik itt még vki rá :)

(#84258) dewil666 válasza arpeen2 (#84257) üzenetére


dewil666
őstag

Lehet orosz :DD

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#84259) Antimatrix


Antimatrix
tag

Kérdésem:

Az egyik barátom felesége kitörölte VIBER-ben híváslistát - ki tudja miért igy ez az állapot
- kellene a híváslista - mert valakinek a száma vagy mifene csak abban van/volt meg - és az időpont is fontos lenne hogy "mikor hívta"

Telefonon keresztül nem tudja megmondani
hogy rendszer memóriában van/volt a program vagy SD kártyáról fut

AKi meg tudja oldani az kérem jelentkezzem priviben vagy telefonon
- aki ezt pénzét teszi mert "érteni /program kell hozzá" - szerintem ezt is kifizetik amennyiben fontos az infó

aki javítás alatt a feleség cserére szavazna :D - ez nem megoldás mert szeretik egymást

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#84260) atike válasza dewil666 (#84258) üzenetére


atike
nagyúr

Épp hogy japán, nem? :DDD

(#84261) gergom91


gergom91
tag

Op3n Dott telefonhoz (Medion P4502) érintő panel + fólia 3000 forintért, illetve ugyanehhez a telefonhoz egy nagyjából 2 hetet használt akkumulátor 2000-ért eladó. ;)

(#84262) lappy válasza Antimatrix (#84259) üzenetére


lappy
őstag

[link]
egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#84263) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Én ezt használom, már van vagy 10-12 éves, a hobbielektronikában vettem, akkoriban még nem volt ez mindennapos dolog. Biztosan nincs olyan jó mint az mx-2, de még mindig kenhető állapotban van.

¯\_(ツ)_/¯

(#84264) dewil666 válasza atike (#84260) üzenetére


dewil666
őstag

Orosz az és cipő paszta :DD

NE VEGYÉTEK KOMOLYAN CSAK VICCELŐDÜNK!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#84265) csapee válasza lappy (#84262) üzenetére


csapee
senior tag

Tehát magyarul:
Izraeli testvereink nem torlik a sajat szerverukon tarolt hivaslistat, azt megorzik a Moszadnak. Tobb mint ciki.:U

Csapee

(#84266) mezis


mezis
nagyúr

Hogy is van ez a szelektív hulladék gyűjtés ?
Ma reggel láttam az egyik utcán megy a kukák ürítése és repül ugyanoda a kukák mellé lerakott karácsonyfa (fenyőfa).
Egy utcával arrébb meg robogott egy daruval is felszerelt teherautó, rajta egy halom karácsonyfával.... :F :F

Pár nappal ezelőtt a Kossuth Rádióban meg fél óráig arról beszéltek, hogy hol, milyen gondosan szervezik meg a karácsonyfák újra hasznosítását...

Vagyis ez úgy megy, hogy kampány van, szövegelni is tudunk, aztán meg csináljuk úgy, ahogy a legolcsóbb ? :Y

mezis

(#84267) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Eladó egy Lenovo A760 okostelefon szép állapotban, érdeklődni privátban lehet.

(#84268) Fricu válasza dewil666 (#84245) üzenetére


Fricu
tag

Nekem a két foknyi különbség nem éri meg.
Többet nyer az órajel és a fesz visszavetelevel.

Fricu

(#84269) erik365


erik365
aktív tag

Ha valakinek van eladó Raspberry Pi2 akkor az ne tartsa magában :R

1.4 T-jet M32

(#84270) Fricu válasza 7Sony7 (#84256) üzenetére


Fricu
tag

Amit én írok az winfos energia állítási séma nem külön progi, hogy működjön, ahhoz kell az amd proci driver

Fricu

(#84271) Fricu válasza mezis (#84266) üzenetére


Fricu
tag

Én magam láttam, hogy egy platora borítottak a külön konténerekbe szedett üveget, műanyagot, papírt

Fricu

(#84272) Csöves válasza mezis (#84266) üzenetére


Csöves
senior tag

Kuka mellé tettük mi is és feldobták a kuka ürítés után.

Aquila non captat muscas.

(#84273) mghltm válasza Fricu (#84271) üzenetére


mghltm
addikt

a latszat csal

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#84274) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Csinálnék egy kis közvélemény kutatást, aki Hosszúpályiban, Monostorpályiban vagy Létavértesen lakik írja már le, hogy milyen internetcsomagot szolgáltat a Telekom. Mindenütt csak 10 megabit a maximum?

Természetesen xDSL technológiára gondolok, gondolom más nincs.

[ Szerkesztve ]

(#84275) Zola007 válasza mghltm (#84273) üzenetére


Zola007
veterán

Sajnos nem.
Legalábbis Miskolcon biztos, hogy egybe borítják (tották).
Ott álltam tőle 5 méterre, egy rakterű kukáskocsi, simán behúzták ugyanabba a papírt, műanyagot.

Nekem azzal van tele a to:ko:m, hogy mindenhol mások a szabályok a a hulladékgyűjtő szigeteken.
Van ahol lehet a műanyagba hungarocellt tenni, van ahol nem.
Van ahol lehet étolajos flakont beletenni, van ahol nem.
Van ahol a margarinos, joghurtos, kefíres dobozkát be lehet dobni, van ahol nem.
Van ahol a tejes dobozt a papírhoz kell, máshol a műanyaghoz.

Holy Fakken...ezzel őrjítik meg a népet és emiatt van olyan ismerősöm, aki egyébként gyűjtené külön, de azt mondja, hogy inkább az üvegen és papíron kívül kihajít mindent sima szemétbe, mert nincs kedve ezzel szórakozni

RTL-en is volt erről hír
"A hulladékgazdálkodó cég vezetője az RTL Klub ma esti híradójában reagált a felvételre. Azt mondta, a benzinköltség miatt egy autóval jobban megéri a műanyagok és a papírok elszállítása, még úgy is, hogy utána újra szétválogatják az egészet. Így viszont kétszer végzik el ugyanazt a munkát. Egyszer az emberek, egyszer meg ők.

Ezt a következőképp magyarázzák: ugyan lehetne eleve egy helyre gyűjteni a műanyagot és a papírt, de nem akarják összezavarni a lakosságot ezzel. Ehelyett külön embereket vesznek fel arra, hogy a már egyszer szelektíven gyűjtött szemetet újraválogassák."

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84276) #65675776 válasza Fricu (#84270) üzenetére


#65675776
törölt tag

XP alatt még kellett. Vista óta az OS része ez a driver, nem kell külön telepíteni.

(#84277) HWSW válasza mezis (#84266) üzenetére


HWSW
tag

Az úgy van, hogy pl. Hajdúböszörményben megvannak a szelektív kukák, de azokat egy kamion hordja el, egyszerre, egy raktérben, összeborogatva, majd a telepen (gondolom) közhaszontalanok (tisztelet a kivételnek) szétválogatják. A telep vezetője mondta ezt a városi TV-ben (igaz, már vagy 2 éve), mert olcsóbb a telepen szétválogatni, mint minden egyes kukához külön kiszállni.

[ Szerkesztve ]

(#84278) Mikulásbá válasza HWSW (#84277) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem közhasznúak,saját dolgozók vannak.

(#84279) csapee válasza Atomantiii (#84274) üzenetére


csapee
senior tag

Hajdúbagos - 30Mbit (Telekom Adsl)
Amúgy T-pontban tudják egzaktul megmondani cím alapján hogy mennyit lehet bekötni. Ők is tudják, hogy a Telekom oldalon nem teljesen jó értékeket ad meg.

HWSW: a közhaszontalanokat átfogalmaznám, inkább a szenvedő félre pejoratív. Nem pedig arra az elmebetegre aki kitalálta.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#84280) Atomantiii válasza csapee (#84279) üzenetére


Atomantiii
őstag

Na még ők se tudják pontosan és akkor már gondolom VDSL-en vagy már ha 30 mega. Na meg ezek szerint közel vagy a DSLAM-hoz.

Én még analógon vagyok, nem tudom ha átraknak digitálisra elérhető lesz-e nagyobb csomag.

[ Szerkesztve ]

(#84281) mezis válasza HWSW (#84277) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem hiszem, hogy a háztartási hulladékot válogatnák.
A szelektívet, azt igen. Van amikor a gyűjtő teherautón 3 rekesz van, papírnak, üvegnek, műanyag,fémnek. Ez csak a béka perspektívából tűnik összeöntésnek.

Zola007: "Mindenki másképp csinálja......" :D

[ Szerkesztve ]

mezis

(#84282) sNORh


sNORh
addikt

Keresek halott S3 minit

Valamint telefont 24k-ig

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#84283) csapee válasza Atomantiii (#84280) üzenetére


csapee
senior tag

700m kb
Egy bugos Speedport modem van letéve (ha segít beazonosítani a kapcsolat típusát.)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#84284) elfelejtette


elfelejtette
veterán

6tűs pci-e tápkábel átalakítót keresek.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#84285) 7Sony7


7Sony7
addikt

Candy mosógép alkatrászt (csapágy) tud valaki olcsón?

-

(#84286) erik365 válasza 7Sony7 (#84285) üzenetére


erik365
aktív tag

Meg kellene mérni hanyas csapágy, belső átmérő, külső átmérő, vastagság.
Aztán venni egy jó minőségű c3-ast.

1.4 T-jet M32

(#84288) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Eladó autógumi:
- 195/65 R15
- 4db Nokian All Weather +
- DOT 2008/2009
- profil tolómérővel 7mm felett van
- nincs kirepedzve, elöregedve a felület (október-március, csak városban, és nem 400Nm tépkedte az aszfaltot)
- "téliként" használtam, cirka 15-18e km van benne

Ára: 20e HUF.

(#84289) 7Sony7 válasza erik365 (#84286) üzenetére


7Sony7
addikt

Az a baj, hogy egy nagy műanyag vacakba van belepréselve, és nem szerelgető. Komplett kellene. 20.000ft a kettő. Gondoltsm, hátha van olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

-

(#84290) erik365 válasza 7Sony7 (#84289) üzenetére


erik365
aktív tag

Egy jó esztergályos?

1.4 T-jet M32

(#84291) zolikaDB válasza erik365 (#84290) üzenetére


zolikaDB
veterán

Csapágyat vagy házat akartok esztergáltatni?

(#84292) 7Sony7


7Sony7
addikt

Jól van gyerekek, alakul ez. :) holnap szétszedem, és fotózok.

-

(#84293) erik365 válasza zolikaDB (#84291) üzenetére


erik365
aktív tag

Hát én semmit, de a kollégának javasoltam egy ház esztergálását :D

1.4 T-jet M32

(#84294) HWSW válasza Mikulásbá (#84278) üzenetére


HWSW
tag

Ezt nem tudtam, de úgy mennyivel több zsé maradna a zsebben. :)

[ Szerkesztve ]

(#84295) Mikulásbá válasza HWSW (#84294) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezt csak az okosok tudják ott fenn. :U

[ Szerkesztve ]

(#84296) lappy


lappy
őstag


Villanyszerelőknek kötelező munkaruha :) :D

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#84297) #65675776 válasza lappy (#84296) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én egy Maginot-vonal vagyok! Neked mi a szupererőd?

(#84298) Borosz


Borosz
senior tag

Akit érdekel egy Acer Q45T-AM alaplap az írjon rám. S775, DDR3*4slot, PCIe, Sata, stb. Hűtővel. Annyit tudok róla, hogy egy E8400-as már nem megy benne, de gyengébb már igen. Főként 1066-os fsb-s proccok. Olcsón adom az eredeti árhoz képest. (~9K volt) Árajánlatokat PÜ-ben.

(#84300) Fricu válasza mezis (#84281) üzenetére


Fricu
tag

Ja, az emelős IFA-n rejtett fakkok vannak a konténerek tartalmának..
Fölemeli, befordítja középre, kinyitja az alját, és ami benne volt megy a platóra.
Aztán visszateszi az üreset a helyére, kész.
Én magam láttam, nemegyszer Pomázon, gondolom itt se megy másként.

Fricu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.