Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85351) Sebestyen01 válasza #65675776 (#85350) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hol van az lefektetve a szabalyzatban hogy kliens oldalon nem futhat a bongeszoben az adblocker, vagy masmilyen szuro? :U Jo hogy nem mar azert mert regisztraltam egy ingyenes forumra majd hagyom hogy mindenfele szar villogjon itt nekem jobbrol balra balrol jobbra :U
A sajat bongeszomben meg azt futtatok amit akarok, semmi koze hozza a tisztelt PH lapcsaladnak ;)
Egyszerubb lett volna amugy hogy ha karitativ jelleggel irtok egy szosszenetet hogy gyerekek fejleszteni akarunk ezt azt es mivel jelenleg sokan adblockert hasznaltok igy a bannerek nem termelnek elegendo penzt vagyon par tizezren 200 ftal szalljon mar be akinek modjaban all! Hidd el tobben utaltak volna mint a mondvacsinalt premium tagsagert aminek a 90%a ertelmetlen hulyesegbol tevodik ossze amit senki sem hasznal!

[ Szerkesztve ]

(#85352) Zola007 válasza #65675776 (#85350) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, csak éppen itt nem egyirányú szolgáltatást ad a szolgáltató, hanem cserébe a felhasználók a tudásukat, segítőkészségüket, idejüket teszik bele a fórumba.
Ez egy kölcsönös adok-kapok viszony, amit most próbálnak egyoldalúsítani.
Te tudod a legjobban, hiszen Ti, moderátorok ingyen dolgoztok nekik.

Ha elhúz a fórumozó, akkor nincs kinek reklámozni. Ennyire egyszerű, ezt kellene felérni ésszel.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85353) 7Sony7 válasza Zola007 (#85340) üzenetére


7Sony7
addikt

Sokáig nem használtam blokkolót, de egy időben akkora reklám volt állandóan, hogy már tényleg zavaró volt fórumozni. Na, ekkor kerestem blokkolót, mert ez már több a soknál. Megértem a reklámokat, de mikor már nagy mértékben csökkenti a felhasználói élményt, az már nem elfogadható.

-

(#85354) mong08 válasza #65675776 (#85350) üzenetére


mong08
tag

Az,hogy kinek milyenek az internetezési szokásai,ki milyen oldalakon fordul meg az mindenkinek az egyéni szociális problémája.Van aki írtja a vírusokat, van aki nem. De igen, ez egy fórum, biztosítva nekünk a felületet, tárhelyet,információ bázist, moderálásról, egyebekről most ne szóljunk.. szóval azt hiszem ILLIK KIKAPCSOLNI a blokkolókat egy ilyen oldalon.

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85355) copass válasza mezis (#85349) üzenetére


copass
veterán

vannak topikok ahol a privátban segítség kérés fizetős móka...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#85356) Sebestyen01 válasza copass (#85355) üzenetére


Sebestyen01
őstag

What? :Y

[ Szerkesztve ]

(#85357) saril válasza #65675776 (#85350) üzenetére


saril
senior tag

ha csak a beépített vírusírtót használod és tegyük fel a külsős programok jobbak, pl kaspersky, nod, avg akkor honnan tudod hogy nincs kártékony kód a gépeden? miből állapítod meg? bízol a win10 erejében?
teszem azt bill naplózó vagy más adatlopó amivel játszi könnyedséggel lopják el jelszavaidat, személyes adataidat.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#85358) Zola007 válasza copass (#85355) üzenetére


Zola007
veterán

a számlát is privátban küldi?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85359) mong08 válasza saril (#85357) üzenetére


mong08
tag

Onnan, hogy az estimese.hu és egyebek biztos nem vírusos, nem kell védekezni ellene. Külső támadás ellen meg ott a router tűzfala.. meg a windows tűzfala.. meg a ház tűzfala.. ja ez csak a kőműveseknek hír. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85360) saril válasza mong08 (#85359) üzenetére


saril
senior tag

:C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#85361) diablo1984 válasza #65675776 (#85350) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem sem a klasszikus módon jött be, valami videó lejátszót telepítettem vagy mit és az mellett települt pár törölhetetlen telepítés, egyszerűen nem lehet a telepített cuccok közül leszednem, ott figyel és kész! persze mindenhová beépült, utorrentbe, chromba, minden villog mint atom! windowst nem volt kedvem telepíteni.....

(#85362) #33253120 válasza copass (#85355) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azok melyikek?
Jöhet priviben is... :)

(#85363) mong08 válasza #33253120 (#85362) üzenetére


mong08
tag

Adnál, vagy kérnél ? :DD

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85364) #33253120 válasza diablo1984 (#85361) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kamu kmplayerrel jártam így jó pár éve.

(#85365) #33253120 válasza mong08 (#85363) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kíváncsi vagyok. Gondolom nem a nők, nőügyek topicban van ilyen... :D

Saccra Android-windows warez, game cheat jellegű dolgok lehetnek...

(#85366) mong08 válasza #33253120 (#85365) üzenetére


mong08
tag

Azok miért lennének, kis gugli tudással azokkal kapcsolatban szinte mindent megtalálsz .

Szak dolgok.. hogyan kell szakszerűen behajtani egy hatos csavart és ilyesmi.. hogyan kell kicserélni a kávéfőző gumitömítését.. na, ezekért én pénzt kérnék.. :DD

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85367) Zola007 válasza mong08 (#85366) üzenetére


Zola007
veterán

én a helyedben külön pénzt kérnék a 6-os csavar behajtás és a 6-os csavar kihajtási tutorialért ;]
Sőt, a 10mm fölötti méretek már felárasak lennének :))
törtcsavar kiszedési útmutató meg annyiba kerülne, hogy részletre is meg lehetne venni :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85368) mong08 válasza Zola007 (#85367) üzenetére


mong08
tag

Tucc élni. :D
Bele sem merek gondolni... jobbos, vagy balos csavar ? :U :DD
Csavaranya, vagy anyacsavar ?? ;]

Négyezerért, de csak félszemmel ?? :DD

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#85369) Zola007 válasza mong08 (#85368) üzenetére


Zola007
veterán

"Tucc élni."
Tudok bizony!
És 5000-ért megmutatom, hogy kell ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85370) SOAD19 válasza copass (#85346) üzenetére


SOAD19
addikt

Nincs mit! Jól néz ki a táska, és a quechua-t is szeretem, eddig még nem csalódtam a termékeikben, pedig igencsak kedvező áron mérik őket.
Ha esetleg bicajjal közlekedsz, és ezért van szükséged vízhatlan táskára, akkor ajánlom a figyelmedbe ezt a kabátot is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#85371) Zola007 válasza SOAD19 (#85370) üzenetére


Zola007
veterán

"Ha esetleg bicajjal közlekedsz, és ezért van szükséged vízhatlan táskára, akkor ajánlom a figyelmedbe ezt a kabátot is:"

Belőled jó sales-manager lenne, emlékeztetsz erre a viccre :)

Új eladót vesznek fel egy nagy áruházba.
A főnök elmagyarázza neki:
- Az ember nem azzal csinál üzletet, amit a vevő akar, hanem azzal, amit
azon kívül elad neki. Rögtön megmutatom a következő vevőnél.
Bejön egy nő:
- Jó napot, egy speciális függönymosószert kérnék.
- Parancsoljon. És itt van hozzá egy flakon üvegtisztító.
- Minek az üvegtisztító?
- Ha már a függönyök tiszták, akkor az ablakoknak is ragyogniuk kell!
- Teljesen igaza van, köszönöm szépen!

A főnök a következő vevőt az újonchoz irányítja. Egy idő után a vevő egy halom áruval megrakodva távozik. A főnök kérdi az új fiút, hogy mennyiért vásárolt az illető.
- 28 millió forintért - mondja a srác.
A főnök majdnem hanyatt esik a csodálkozástól.
- Mit vett?
- Két horgot akart venni, de én nagyobbakat ajánlottam neki, hátha
nagy halat fog. Ehhez azonban szükség volt erősebb zsinórokra és
nagyobb botokra. A nagy hal nem fér be egy kis haltartóba, ezért adtam
neki egy vízbe merülőt. A felszerelés természetesen nem fért el az ő
régi csónakjában, ezért bemutattam neki a legújabb motoros
kishajónkat. Ezzel csak az volt a probléma, hogy az autója nem bírta
volna el a hajót. Szerencsére eszembe jutott az a Jeep, amit a múlt
héten kaptunk.
A főnök teljesen elhűlve kérdezi:
- És mindez úgy kezdődött, hogy két horgot akart venni?
- Hát, tulajdonképpen ő csak tampont akart a feleségének de mondtam
neki, ha már úgyis el van b*szva a hétvégéje, menjen inkább horgászni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85372) #65675776 válasza saril (#85357) üzenetére


#65675776
törölt tag

Látszana a gép működéséből ha valami nem lenne rendben. A kártékony kód minden esetben használ valamilyen erőforrást, ezt a használatot pedig nem fogja tudni elrejteni még a Windows Resource Monitorja elől sem.

Az AVG egyébként sok szempontból inkább viselkedik vírusként, mint irtóként. Pl anyám notijáról rendszeresen le kell szednem a WebTuneUp nevű hányadékukat, mert hiába utasítom el a telepítését, csakazért is felrakja időnként. Amikor leszedem, meg még kérdezik, hogy miért. Maga az AVG az egyik leggusztustalanabbul viselkedő "vírusirtó". Egyébként meg olyan sokat érnek ezek a sw-ek, hogy ismerősöm gépéről rendszeresen kell leszednem mindenféle mocskokat, mert hiába fut jelenleg az Avast (korábban AVG, Avira, Kaspersky is volt nála), akkor is felkerülnek, és gyönyörű védelmi rendszereink mégcsak nem is jelzik őket. Aztán tőlem kérdezi, hogy miért van tele toolbarokkal a böngésző, miért nem működik semmi sem az asztalon (mert volt vírus, ami az egész asztalt lecserélte), miért kapja meg a leveleit mindenki...

Ha a jelszavaim ellopták volna, akkor azt észrevettem vona már. De még mindig be tudok lépni mindenhova, és a bejelentkezési naplók nem írnak más bejelentkezést a sajátjaimon kívül. Volt már több ismerősöm is, akiknek lopták el jelszavait. A böngésző adatbázisából, külső bővítmény adatbázisából, egyikőjüknek pedig felhőről. Nekem sehol sincsenek mentve a jelszavaim.

A kártékony kódok a mai napig az emberi felelőtlenségre épírtenek szinte kizárólag. Nem kell minden hülyeségre gondolkodás nélkül rákattintani. És akkor lehet látogatni kb bármiféle oldalt. Sokan úgy szerzik be a vírusokat, hogy valami feldob egy üzenetet, és mivel az akadályozza a programuk gyors elérését, olvasás nélkül az OK-ra kattintanak. Aztán hogy az egy hibaüzenet volt, vagy egy vírus telepítője, azt már nem tudják megmondani. Emiatt van az is, hogy sokan segítséget kérnének (-Indítottam volna, de feldobott egy hibvaüzenetet. -Mit írt? -Nem tudom, mert egyből kinyomtam.), de nem lehet, mert semmit sem tudnak mondani arról, hogy mi is a hiba. Pedig többnyire az alkalmazás bele tolja az arcukba, csak el kellett volna olvasniuk.

Sebestyen01: Alapelvek II. / 12.: A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban.

Zola007: Igen, de ezt a felületet fenn kell tartani valamiből. Abból, hogy a fórumon megy a beszélgetés nem lesz bevétele egyik oldalnak sem. A bevétel 100%-ban a reklámokból, gyártói promóciókból jött eddig. A reklámpiac viszont az utóbbi években nagyon összement, köszönhetően a google-nek és a fb-nak. A példád valamilyen szinten az úthálózathoz hasonlítható. Ott is van egy infrastruktúra, mait az állam biztosít, ez felel meg a fórumnak jelen esetben. A hsz-ok írása pedig maga a frogalom az úton. A hírek, cikkek és reklámok pedig az utak mellett elhelyezett ilyen-olyan plakátok, információs táblák. Ami a nagy különbség: az államnak van bevétele abból, hogy te közlekedsz az úton. Egyrészt az üzemanyagba építve, másrészt a reklámok után is (ez nem az úthoz van kötve közvetlenül, de ha nem jelentene érdemi hirdetőfelületet, számottevő bevétellel, akkor nem lennének az óriáshirdetőtáblák sem). Másrészt az úthálózaton zajló kereskedelmi tevékenység hajtja a gazdaságot, amiből megint bevétel van. A fórumok esetében viszont nincs ez az utóbbi és nem is lesz. A prémium tagság a külön fizetendő útdíjhoz hasonlítható. Csak jóval olcsóbban kijön.

[ Szerkesztve ]

(#85373) Sebestyen01 válasza #65675776 (#85372) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez esetben sokan megszegjuk az alapelvek ezen reszet! :K

(#85374) diablo1984 válasza #33253120 (#85364) üzenetére


diablo1984
veterán

azazazaz volt! nem is értettem a dolgot, de pipa voltam miatta és letörölhetetlen, egyszerűen ezek a szarok ott vannak a telepített dolgok között, de nem tudom törölni, immunis mindenre!

(#85375) mezis válasza #65675776 (#85372) üzenetére


mezis
nagyúr

"...Alapelvek II. / 12.: A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja...."

Lesz ez még tovább fejlesztve: pl.: a hirdetéseket meg kell tanulni, a tudásról számot is kell adni vagy fizetni... ;]

mezis

(#85376) bobace


bobace
őstag

És pl. a Javascript blokkolót hova számolja? Mert az végülis nem adblock, csak minden külső scriptet tilt.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#85377) sto1911 válasza #65675776 (#85372) üzenetére


sto1911
veterán

Mivel ellenorizni nem tudjak, igy csak disznek van az alapelvekben. Soha semmilyen kozuk nem lesz a kliens oldalhoz, akarhogy is pedaloznak. Fejlodjenek vagy pusztuljanak ki. Ez van.

(#85378) #65675776 válasza sto1911 (#85377) üzenetére


#65675776
törölt tag

Biztos vagy abban, hogy nem lehet ellenőrizni? Egyre több oldalon van ilyen megoldás.

(#85379) sto1911 válasza #65675776 (#85378) üzenetére


sto1911
veterán

Gondolom latjak, hogy adott IP-re letoltodik-e a tartalmon kivul a reklam is. Tiltsak akkor ki az embert erte. Ja, hogy akkor nem maradna user?

Inkabb a minoseget kellene emelni, nem a usert fikazni.

Majd fejlodik az adblock is, mint ahogy a warez es a vedelem. Majd letolti a reklamokat es nem jeleniti meg. Vagy kamu feedbacket kuld az oldalnak, amitol megjelenitettnek tunik a reklam stb. Majd a hozzaertok megoldjak. De amig olyan teszteket csinalnak, ahol a sajat maguk altal keszitett screenshoton mas van, mint leirva, azert mert lusta megnezni es inkabb bemasolja a standard szoveget, addig inkabb magukkal kellene torodniuk. Plusz ugye amit meg korabban irtam. Rengeteget sullyedt a szinvonala az oldalnak amiota ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#85380) Sebestyen01 válasza #65675776 (#85378) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Es mi jogon ellenorztek ti azt hogy kliens oldalon mi van a gepen? :U Ha jol tudom nincs ra jogosultsag vagy igen ?

(#85381) Zola007 válasza #65675776 (#85372) üzenetére


Zola007
veterán

Csak éppen pont az teszi lehetővé a reklámozást, az hozza létre a reklám felvevőpiacát, hogy sokan írnak ide. És nem azért írnak ide sokan, mert olyan értelmes cikkek vannak.
Szerintem a legnagyobb forgalma nem a cikkekhez kapcsolódó topikoknak van.
Én speciel nem olvasok cikkeket, mégis írok, kérdezek, segítek/segítettem egy csomó fórumban.

A példád nem igazán helytálló, mert az autóúton nem a felezővonalon vannak a hirdetőtáblák, hanem oldalt, és nem vagyok kötelező bámulni őket.

De nézzük más oldalról. Van pl. egy ügyfélszolgálat, amihez a PH adja az épületet, bent ingyen dolgoznak emberek és válaszolnak az érdeklődőkkérdéseire (mint itt a fórumon, csak szóban)
Az épület falai pedig tele vannak reklámokkal.
De mi is teszi lehetővé az épület létezését? A reklámok?
Anyagilag igen. De mi teszi lehetővé a reklámozást?
A reklámok azért létezhetnek, mert ülnek az épületben ingyen dolgozó segítőkész emberek, akikhez sokan fordulnak és közben látják a falon a reklámokat.
Tehát ez egy kölcsönös viszony, amit lehet egyoldalúsítani és majd az idő eldönti, hogy beválik-e vagy elhúznak a mostani látogatók.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85382) Sebestyen01 válasza Zola007 (#85381) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az evolucio mar nem egyszer bebizonyitotta hogy a szimbiozis megszunese utan az egyik fel biztosan beadja a kulcsot, nem nehez kitalalni hogy az eloldalusitas utan mi tortenne! :N

(#85383) sto1911 válasza Sebestyen01 (#85380) üzenetére


sto1911
veterán

Azt nem tudjak ellenorizni, csak annyit, hogy adott cimre mik toltodnek le a szerverukrol.

(#85384) Sebestyen01 válasza sto1911 (#85383) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat a szemetet nem, azt dobnak eleget a postaladaba :DDD

(#85385) PindurAnna válasza copass (#85333) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Treklandban vannak a Simonffy utca elején.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#85386) copass válasza SOAD19 (#85370) üzenetére


copass
veterán

kabát most ilyen van télire, de majd lehet veszek egyet tavaszőszre. én bírom a decathlon-t mert van minden olcsón is, futócuccokat onnan vettem tök olcsón és bírják a strapát.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#85387) #77081088 válasza PLaci58 (#85316) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nem felbontás probléma szerintem. Hiába szerkesztgetem mindig ugyan az történik.Mégpedig hogy a rendszer csak úgy engedi a külső fájl képernyőképként kezelését,hogy abból ki szeretne vágni, nem hajlandó az teljes képet használni. Ezt hogyan lehet megoldani? Korábban használtam a QuickPic Galéria apot,ha azzal készítettem képernyőképet akkor teljes módban használta. Most a lolliban ezt én nem találom,vagy nincs is ez az egyszerű lehetőség meg?

(#85388) agymenő válasza mezis (#85301) üzenetére


agymenő
tag

Egy külső VGA berakása megszünteti a problémákat bár eléggé döcög a windows így is de a filmet lehet nézni megint. Garancia van még a gépre megy gariba.

AMD Ryzen R5 3600/LC Power 120/ MSI B450-A Pro Max/2x 8Gb Kingston Hyper X 3000MHz/Palit RTX 3060Ti 8Gb Dual/240 SSD Kingstone/1Tb Toshiba HDD/FSP Hyper K Pro 700W/ Rampage CARISMA MESH ATX/24" 1080p freesync LG

(#85389) htc07 válasza sto1911 (#85383) üzenetére


htc07
addikt

Nem is érdekük ellenőrizni, nekik az a lényeg, hogy letöltődik-e.

(#85390) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Eladó kacatok:
-Infineon 512MB DDR400, kétoldalas 1000Ft
-Patriot 2x256MB DDR400, egyoldalas, hűtőbordával 500Ft
-PQI 256MB DDR333, egyoldalas 250Ft
-Infineon 256MB DDR266, egyoldalas 250Ft
-LG GSA-4081B IDE DVD 1000Ft
-Sony AD-7200A 1200Ft
-Dobozos AM2+ X2 7750 2.7GHz 4000Ft
-LGA775-ös gyári hűtő 500Ft
-Fehér ATX ház 500Ft
Még mindig keresek elektronikában jártas szakembert, aki egy FSP ATX tápot, és egy Powercom szünetmentest meg tudna nézni/javítani.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#85391) dew28


dew28
aktív tag

Sziasztok
pontos tipusokat nem tudok de mi lehet a hiba akkor ha egy x2 7750 es proci asrock lapban 450es ujabb chieftec tappal egy ssd es egy hdd tarsasagaban meg egy max 110w-ot fogyaszto vga-val alap dolgok kozben is kikapcsol a gep? 300as tappal lett win telepitve ra, nem volt baja, majd random elkezte par nap mulva, akkor lett tapcsere. es megint csinalja..

[ Szerkesztve ]

(#85392) diablo1984 válasza dew28 (#85391) üzenetére


diablo1984
veterán

alaplap kondijai milyen állapotnak örvendenek? elbírja a proci tdp-jét?

(#85393) fenergie84 válasza dew28 (#85391) üzenetére


fenergie84
addikt

Kikapcsol, tehát leáll, vagy újraindul?
(Ha az ssd az amit tőlem vettél, akkor azt olcsón visszavásárolnám :DDD)

(#85394) SOAD19 válasza Zola007 (#85371) üzenetére


SOAD19
addikt

Tudtam én, hogy pályát tévesztettem. Köszönöm az iránymutatást! :D

(#85386) copass

Értem. Én egy átmeneti szerű, b'twin bicajos kabáthoz vettem, arra szoktam rávenni, ha esni kezd.

(#85395) Zola007


Zola007
veterán

nem bírok rájönni mi bújik meg az egyik rendszeralkalmazás mögött
az egyik svchost.exe a sok közül rendre 50% körüli processzorterhelést produkál. Ha kilövöm, nem történik semmi, max a windows7 témája tűnik el és klasszikus színezetű (olyan windows 98-as) lesz a fejléc, start menü
ötlete van valakinek hogyan tudnám megnézni mit is művel pontosan?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85396) mezis válasza htc07 (#85389) üzenetére


mezis
nagyúr

Hova számolják az anonim internetezőkhöz való letöltéseket ? :F

mezis

(#85397) mezis válasza Zola007 (#85395) üzenetére


mezis
nagyúr

Process Explorer, Process Hacker 2 sem mutatja ?

mezis

(#85398) Zola007 válasza mezis (#85397) üzenetére


Zola007
veterán

megnézem, ha legközelebb is előjön

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85399) copass válasza Zola007 (#85398) üzenetére


copass
veterán

system explorer megmutatja neked hogy mi használja az svchost-ot.
de van direkt viewer is.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#85400) Laraxior válasza Zola007 (#85395) üzenetére


Laraxior
titán

Windows update on vagy off? Kapcsold ki... Az hasznalja folyamatosan az svchostot.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.