Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84401) mezis válasza hucsikoi (#84399) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

[link]
(Már ha ez segítség... :U )

mezis

(#84402) hucsikoi válasza mezis (#84401) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Teljesen legális a windowsom, így nem igazán értem miért nem sikerül aktiválni. A hibakód, amit dobott (Hibakód: 0xC004F210) ezt találtam. Ez azért érdekes, mert a Microsoft oldalán található programmal töltöttem le, miután frissítettem win 10-re. Elméletileg ugyan annak kellene lennie. A gépemben nem történt változás, semmit sem cseréltem benne.

(#84403) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Koszi a velemenyeket!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#84404) mezis válasza hucsikoi (#84402) üzenetére


mezis
nagyúr

Kezdheted a birkózást az ÜFSZ-el.
Az MS már csak ilyen. Csicsa, csicsa,..... aztán meg van ami működik, van ami nem...

mezis

(#84405) sto1911 válasza hucsikoi (#84402) üzenetére


sto1911
veterán

En ugy emlekszem, hogy csak a frissites van ingyen, utana ha nullarol huzod ujra, akkor mar nem jar. A tevedes jogat fenntartom!

(#84406) Zsoleszhun válasza hucsikoi (#84402) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Várjál egy napot, a kollégám ugyanígy járt és egyszercsak beaktiválódott magától. Nem is kellett hozzá a kulcs mert hardver id alapján aktivál, emiatt, ha pl. eladod az alaplapodat akkor azzal ugrott a win10-ed is.

Hivatalos MS:
"Ha ingyenesen frissített Windows 10-re a Windows 7 vagy a Windows 8.1 eredeti példányát futtató jogosult eszközről, a Windows 10 automatikusan aktiválja magát az interneten, és digitális jogosultságot hoz létre az eszközéhez"

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#84407) hucsikoi válasza mezis (#84404) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ettől féltem. Gyanítom, hogy nem lesz egyszerű menet.

sto1911: Én úgy tudom, hogy akinek van eredeti win 7 vagy 8 ingyenesen kaja a win 10-et. Hamarosan kiderül, mert írnom kell az üfsz-nek.

Zsoltifree: Köszönöm, remélem nálam is így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#84408) sto1911 válasza hucsikoi (#84407) üzenetére


sto1911
veterán

Holnap fel is hivhatod oket, valoszinuleg gyorsabb lesz :)

(#84409) hucsikoi válasza Zsoleszhun (#84406) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Azért az elég húzós, hogy, ha veszek egy új alaplapot a gépembe vehetek egy win 10-et is. Na elmennek ám ...... nyaralni.

sto1911: Annyira nem sürgős, várok vele egy napot. Viszont telefonszámot nem találtam, csak visszahívási lehetőséget.

(#84410) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Aki a Rise of the Tomb Raider Nvidia-s akció keretein belül vásárol videokártyát és nincs szüksége a kuponra, szívesen megvásárolom tőle :)

Ipon-os GTX 970 akció

(#84411) Zsoleszhun válasza hucsikoi (#84409) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen. Erről eszembe jut egy zsid@ vicc de daa-raa úgyis törölné :DDD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#84412) sto1911 válasza hucsikoi (#84409) üzenetére


sto1911
veterán

Ha megis hivnod kell oket, ezeken elerhetoek:
06-80-452-017, 06-1-267-4636

(#84413) patex1983 válasza hucsikoi (#84409) üzenetére


patex1983
őstag

Azért nem teljesen így van. Nem ugrik a licenc, csak az ügyfélszolgálattal kell az aktiválást megcsináltatni egyszer, utána működni fog.

sto1911: Ha van jogtiszta win 7/8-ad, akkor ingyenesen tudsz frissíteni 10-re és termesztésen a tiszta telepítés is legálisan végigmegy már utána, hardver id alapján felismer.

[ Szerkesztve ]

X

(#84414) hucsikoi válasza Zsoleszhun (#84411) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Próba cseresznye, hátha nem. Egy vicc, még nem egyenlő a gyűlölködéssel. :D

sto1911: Oh köszönöm, felírom.

patex1983: Azért így már elég baráti.

(#84415) Zsoleszhun válasza hucsikoi (#84414) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az öreg Kohn bácsi a reptéren colát akar venni az automatából, bedob egy dollárt és megnyomja a gombot.
Semmi nem jön ki.
Bedob még egy dollárt, megnyomja a gombot de megint csak semmi.
- Ügyes, nagyon ügyes - állapitja meg az öreg

Szóval hardware id. Ügyes, nagyon ügyes :DDD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#84416) schulc99 válasza arpeen2 (#84395) üzenetére


schulc99
tag

Első körben az EON-tól lesz kérve egy automata csere ha hajlandó erre.
Ha nem akkor saját költségre kell majd kicseréltetni.
Mivel a lakás albérlet így sajnos a tulajra kell várnom hogy intézkedjen.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#84417) csapee válasza hucsikoi (#84409) üzenetére


csapee
senior tag

Oem vagy retail windows volt a 7-es?
Most volt hardvercsere vagy nem ?
Oem windowsnal szivas van, de ezert volt olcsobb.

Csapee

(#84418) #33253120 válasza Zsoleszhun (#84406) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem igazán hwid alapján aktivál, hanem az online accounthoz rendeli hozzá a kulcsot, így újratelepítés után a windows fiókkal belépve aktiválódik ha kap netet.
Viszont abban egyezünk, hogy érdemes pár napot várni.
Nálam volt olyan, hogy az Insider két nap után aktiválta magát... :)

(#84419) izee válasza #33253120 (#84418) üzenetére


izee
senior tag

Ha már témánál vagyunk, mi történik akkor, ha történetesen ugyanolyan típusú vagy megegyező chipsetes alaplapra cserélek? És nem szeretnék windowst telepíteni, hanem csak rákötni a hdd-t és hadd menjen minden, ahogy régen.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#84420) MY2K válasza HUTCHDB (#84391) üzenetére


MY2K
aktív tag

Én tavaly rendeltem a Pandawill-ről telefont. Kb itthon a Galaxy A5-nek felel meg. Az A5 akkor 90 körül mozgott itthon + előfizetés. A rendelt termék ára megállt 50k körül ebbe benne van a termék ára, dhl posta, vám, áfa. 5 nap alatt megérkezett.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#84421) patex1983 válasza #33253120 (#84418) üzenetére


patex1983
őstag

Ezt megint cáfolnom kell, saját tapasztalat alapján. Frissítettem win 8.1 pro-ról 10-re, ekkor live-os online fiókom volt, ezt követően csináltam egy tiszta telepítést és csak offline fiókokat hoztam létre, a win10 pedig gond nélkül aktiválódott.

#84416 schulc99: Azt nem fogja az eon cserélni, az ő hatáskörük a villanyóráig terjed, pontosabban annak az elmenő kapcsáig (általában), onnantól a te sajátod a hálózat, azt csinálsz vele amit és ahogy akarsz.

[ Szerkesztve ]

X

(#84422) #33253120 válasza patex1983 (#84421) üzenetére


#33253120
törölt tag

Na, ez nekem új. Megint tanultam valamit. :)

(#84423) hucsikoi válasza csapee (#84417) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ha jól emlékszem OEM. Miért lenne szívás? Sehol sem olvastam, hogy OEM verziót nem lehet frissíteni win 10-re. Az OEM tudomásom szerint azért olcsóbb, mert csak azon az egy gépen futtathatod, amihez vásároltad, míg a másik verziót nyugodtan felteheted egy másik gépre, ha az előzőn már nincs fent. Esküdni azért nem mernék rá, hogy így van. Mint írtam nem lett cserélve semmi sem a gépben.

Zsoltifree: Nem csodálom, hogy eszedbe jutott. :D

(#84424) thomasvold válasza hucsikoi (#84423) üzenetére


thomasvold
őstag

Nekem is OEM Win7-em volt, mégis át tudtam vinni asztali gépre és utána frissítettem Win10-re.

(#84425) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Sziasztok!

Egy Dell Latitude D830 (T7300-as procc 2Gb memória, 100GB HDD - kuka akku) mennyit érhet mostanság?
Vagy van esetleg beárazós fórum erre is?

ELADÓ:
- fehér Sony Xperia Tipo st21i - T-Mobil függő - 2db ajándék szilikon tokkal -8e
- hibás Epson Stylus DX4050 multifunkciós készülék, akit érdekel egy értelmes ajánlatért viheti.
- Huawei 736 (Vodafone) kompletten dobozában - zsebkopott - 3e
- mikro headset - 8e
- 4x100-ról 5x112-ra átalakító nyomtávgyűrű (egy pár!) - 7e
- VW Golf III használt első lökhárító (CL), új fényezhető hátsó lökhárító -13e - a kettő

(#84426) hucsikoi válasza thomasvold (#84424) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Általában minden nagykapu mellett van egy kiskapu. Ez alapján csak egy gépen lehet használni az OEM verziót. A kiskapu pedig, hogy a win 7 aktiválásánál lehetőség van telefonos aktiválásra. Sikertelen aktiválás esetén felhívod a megadott számot és megadod a termékkulcsot. A rendszer ellenőrzi, hogy használatban van-e az adott termékkulcs és, ha nincs, ad egy számsort, amivel tudod aktiválni. Következő telepítéskor már az eredeti termékkulcsot elfogadja. Ezt itt olvastam a PH-n, az egyik fórumon (talán a win 7 topicban), de most nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#84427) thomasvold válasza hucsikoi (#84426) üzenetére


thomasvold
őstag

Én nem tudom ez hogy működik, nem is jártam utána. Van egy Dell laposom, azon volt Win7 Pro matrica. Be is aktiváltam a laposra. Mikor kijött a Win10, asztali gépemre feltelepítettem a Win7-et, beaktiváltam a laptopom kódjával, szépen aktiválta, utána frissítettem Win10-re. Aztán csináltam egy teljes újrahúzást Win10-el és ahogy írják, automatikusan aktiválta magát a Win10. Ennyi a történet,tovább nem is foglalkoztam vele.

(#84428) hucsikoi válasza thomasvold (#84427) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Mielőtt vettem a win 7-et, olvasgattam róla és akkor találtam rá a PH-s bejegyzésre. A most linkelt oldalt pedig most találtam. Mivel nekem fix gépre kell, így én se nagyon foglalkozok vele. Igazából nekem most az a gondom, hogy nem tudom aktiválni.

(#84429) thomasvold válasza hucsikoi (#84428) üzenetére


thomasvold
őstag

Értelek. Az az igazság, hogy én is meglepődtem, mikor ezt a dolgot sikerült összehoznom, mivel én is a PH-s Win10-es topikban érdeklődtem erről a Win7 "átvitelről" laposról asztali fix gépre. Ott egyöntetűen az volt a válasz, hogy esély sincs rá. Gondoltam megpróbálom, veszteni nem vesztek semmit vele és sikerült. Csak azért írtam ,hogy nem lehetetlen. Nekem is a végcél az volt, hogy a fix asztali gépemre valahogy át tudjam varázsolni.

(#84430) csapee válasza hucsikoi (#84423) üzenetére


csapee
senior tag

Oem windows és hardvercsere a szívás (a tisztánlátás miatt kérdeztem külön a cserét). Win10-re egy évig lehetséges áttérni, az nem lehet akadály. :U
Mondjuk én már lehet visszamennék, mikor már másodjára frissíti le az Inteles videodrivert rosszra megkérdezés nélkül a tableten, kicsit több mint gonosz.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#84431) sto1911 válasza hucsikoi (#84426) üzenetére


sto1911
veterán

A sajat OEM kulcsomat kiprobaltam virtualis gepeken, egyszerre 3 gepen volt aktivalva ugyanaz a kulcs, gond nelkul ment. Kettorol uninstallaltam a kulcsokat, a harmadiknal elfelejtettem es toroltem a VM-et. Vagy emiatt vagy nem, a fizikai gepen mar nem fogadta el a kulcsot, viszont en is hivtam oket, es beaktivaltak :D

Ha mar igy szoba hoztatok a 10-est, tegnap este engedtem 7-rol frissiteni. Elso loginig volt fenn, mert az egyik naponta hasznalt programom kijelentette, hogy o marpedig nem hajlando futni 10-en... :W (Az xpadder volt az, ha valakit erintene esetleg).

[ Szerkesztve ]

(#84432) hucsikoi válasza sto1911 (#84431) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Elég érdekesen működnek az egyszer biztos. Erre írtam, hogy minden nagykapu mellett létezik egy kiskapu. Igazából nekem sem hiányzott a 10, nekem tökéletes volt a 7.

csapee: Nekem eddig még semmi gondom se volt az OEM miatt. Lényegesen olcsóbb, mint a dobozos. Remélem most sem lesz vele gond és hamarosan aktiválva lesz.

(#84433) XmoD


XmoD
aktív tag

Lenovo x220-hoz keresek Windows 7 Pro OEM lemezt! Csak a lemezre van szükségem, kulcsom van.

(#84434) sto1911 válasza hucsikoi (#84432) üzenetére


sto1911
veterán

En ugy vettem eszre, hogy ha egyszer mar volt megveve egy licenszed, akkor barmikor ujra tudod aktivaltatni masik gepen is (felteve, hogy csak egyen aktiv egyszerre), es ezt a kiskaput ok maguk nyitjak ki, nem kell kijatszani semmit sem erte. Es ennek csak orulhetunk :)

(#84435) hucsikoi válasza sto1911 (#84434) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Igen, minden bizonnyal így van. Most néztem meg újra, hogy mi újság aktiválás ügyben és sikeres volt az aktiválás. Ezek szerint a Microsoftra is érvényes a vasárnapi zárva tartás.

Köszönet Zsoltifree kollégának és mindenkinek, aki segített. :R

(#84436) Abri


Abri
aktív tag

Új Transcend usb3.0 pendrive
32Gb 4000Ft
64Gb 7000Ft

Új Samsung Class10 Micro SD
16Gb 2500Ft
32Gb 4500Ft
64Gb 7500Ft

(#84437) dew28


dew28
aktív tag

Asus Me372CL LTE tablet
Apple Ipad 4 16GB LTE tablet.

[ Szerkesztve ]

(#84438) SocketA


SocketA
aktív tag

(#84439) izee válasza SocketA (#84438) üzenetére


izee
senior tag

Nagyot csökkent az ára.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#84440) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Szükségem lenne egy 2-2,5 méteres gömbre. Üreges belsővel de elég masszív fallal, hogy szállítani lehessen. Anyag mindegy, csak megfeleljen a kritériumoknak. Valami tipp, hogy hol készítenének ilyet? Valami vékony lemez, vagy plasztik lenne az igazi. Gumi nem igazán jó, mert olyan kell, amit ki lehet nyitni, és bele lehet dobni kitöltött kérdőíveket. Kvázi mint egy óriás gömbpersely.

(#84441) Zola007 válasza izee (#84439) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem ez másik gép, az mintha nem lett volna kijelző és akkuhibás

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84442) lappy válasza Bobby G. (#84440) üzenetére


lappy
őstag

Doboz nem jo?

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#84443) izee válasza Zola007 (#84441) üzenetére


izee
senior tag

Csak abból indultam ki, h ez az erő céges laptopban biztos 35-40k szokott lenni, és hirtelen meg nem ér "semmit".

Ráadásul amikor írtam, azt hittem, talán nem hibás.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#84444) Borosz


Borosz
senior tag

Lumia 710 csere is jöhet:
- DDR2-800 1/2GB
- Külső 2,5" USB ház/hdd
- DD3-1066 memória
- Sata HDD

(#84445) Salex1


Salex1
senior tag

Lehet kapni valahol a környéken vagy itthoni olcsóbb webshopban 1.5V-os AA akkut? (Nem 1.2V!!) A legjobb "önkisülésmentes" lenne.

[ Szerkesztve ]

(#84446) gps76


gps76
őstag

Autós kamera eladó(FullHD, 170° látószög, HDMI). [link]. - 9500 Ft

Salex1: Akkuban nem fogsz találni olyat,esetleg 3.7 V lithium-ból valami elektronikával csökkentett 1.5 V-ra és ceruzaelem méretű,de ott meg a kapacitás lesz sovány.[link]

[ Szerkesztve ]

(#84447) SocketA válasza izee (#84439) üzenetére


SocketA
aktív tag

(#84439) izee: Ezt a gépet még csak most hirdettem meg. A kijelzőhiba és a rossz akkumulátor miatt adom ilyen árban.

(#84441) Zola007 Így van! ;)

Vannak kis esztétikai hibásak vagy hibátlan darabok is ebből a típusból, nyugodtan keressen privátban, akit érdekel! :R

[ Szerkesztve ]

(#84448) sto1911 válasza gps76 (#84446) üzenetére


sto1911
veterán

Ennek a kameranak van valami markaja?

(#84449) erik365 válasza Salex1 (#84445) üzenetére


erik365
aktív tag

NI-ZN akku, csak spéci töltő kell hozzá.

1.4 T-jet M32

(#84450) arpeen2 válasza gps76 (#84446) üzenetére


arpeen2
senior tag

Van 1.5V (1.6V) akku keress rá az 1.5V NiZn -re ebay-en. Nem olyan régi dolog, de már kapható pár éve és ahogy hallom, nem rosszak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.