Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) zoltannagy válasza SH4D0W2011 (#2150) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Pedig nekünk kellene hamarabb, hisz 4500-al fizettem többet a digitálisert, mint ha, lemezen vettem volna meg boxra :D

(#2152) Jakesz válasza KaitouP (#2149) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha csak ettől lennének az elsők ennyire elől, akkor fene bánná. De a ranglistákat hackelik ezerrel, szóval felesleges egyáltalán rájuk nézni is.

(#2153) Deck válasza Jakesz (#2152) üzenetére


Deck
titán

"De a ranglistákat hackelik ezerrel, szóval felesleges egyáltalán rájuk nézni is."

Ez komoly? Hogy?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2154) DrTechnoid válasza oriic (#2141) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Hogyan indítottad el? Nekem ez van :

Ezt a verziót vettem meg :

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#2155) soo277 válasza SH4D0W2011 (#2150) üzenetére


soo277
őstag

Hát de tényleg,valaki holnap estére már maxos lesz :((( :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#2156) oriic válasza DrTechnoid (#2154) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxon.

Live-Die-Respawn

(#2157) mettek válasza DrTechnoid (#2154) üzenetére


mettek
addikt

Lehet pc-n is elindulna ha vpn-nel beallítanád Új Zélandot. Régen battlefield megjelenésnél mi is ezt csináltuk hogy hamarabb játszhassunk.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2158) mettek válasza soo277 (#2155) üzenetére


mettek
addikt

Aki annyira nolife kocka hogy holnapra kimaxolja azt úgy se lövöd le ha 1-es szinten van...magyarán tökmindegy.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2159) Deck válasza mettek (#2158) üzenetére


Deck
titán

Miért kell egyből nolife kockázni őket? Simán lehet, hogy valaki annyira jó vagy nem kell dolgoznia és van rá ideje épp..

PS5

(#2160) Con Troll válasza mettek (#2157) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nem menne VPN-nel sem, PC-n világszerte egyszerre indul el a játék.

(#2161) DrTechnoid válasza oriic (#2156) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz, akkor ahogy látom maradt a hajnali 3-as indítás :(( Ez de szar :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#2162) redhunter


redhunter
senior tag

youtube-on már van ps4 kampány végigjátszás video

PSN - RedFoxHun

(#2163) Laby válasza redhunter (#2162) üzenetére


Laby
senior tag

:DD :DD :DD :DD az beteg :D

(#2164) SH4D0W2011 válasza redhunter (#2162) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ne idegesíts, játszani akarunk, nem nézni. :))

(#2165) redhunter válasza SH4D0W2011 (#2164) üzenetére


redhunter
senior tag

Nem is azért irtam ,én bele sem néztem csak az időtartamra voltam kiváncsi hogy mennyi

PSN - RedFoxHun

(#2166) k-adi válasza Deck (#2159) üzenetére


k-adi
nagyúr

már ne hari, de ......... aki 1 nap alatt kimaxolja a szintet multiba az bizonyítottan nolifer. :) :)

amúgy nem értem mit sírtok, ki mikor kezdi.. pár napot nem bírtok ki? inkább reménykedjetek nem futtok bele price spoilerbe... oops

(#2167) SH4D0W2011 válasza redhunter (#2165) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tudom ám. :D Szerintem egy 6-7 óra elég, persze nem baj, ha hosszabb, csak ne legyen unalmas. :)

(#2166) k-adi: Szerintem a mi problémánk az, hogy az Acti még azoknak kedvez, akik fű alatt szerezték be a játékot vagy trükköznek, a többi normális vásárlót meg várakoztatják, mikor töknyóc lenne ha már őket is engednék játszani. ;) A spoilerezést meg még csak véletlenül se kezdd el. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2168) redhunter válasza SH4D0W2011 (#2167) üzenetére


redhunter
senior tag

Soha nem nézek bele olyan játék végigjátszásba amit ki akarok én is játszani, 6-7 óra háááát

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#2169) Deck válasza k-adi (#2166) üzenetére


Deck
titán

Nem, nem az.

PS5

(#2170) soo277 válasza k-adi (#2166) üzenetére


soo277
őstag

Hát vannak ennyire böszme állatok, az már bebizonyosodott sokszor 😜

BT: wersoo#21211

(#2171) KRoy19 válasza soo277 (#2170) üzenetére


KRoy19
őstag

Na, ne beszéljetek így a játékostársaitokról, mert törölve lesz a kommentetek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2172) soo277 válasza KRoy19 (#2171) üzenetére


soo277
őstag

Jaaa oksi

BT: wersoo#21211

(#2173) BandiHUN válasza yozsee11 (#2142) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R
Végre újra külön HC DOM! Én DOM only voltam a BO4-ben,míg össze nem vonták az SD-vel...a HQ a másik kedvenc :DD Az FFA nem is hiányzik HC-n,ott semmi értelme. LMG+kemp

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2174) Chereiose


Chereiose
addikt

PC n nem éjféltől lehet tolni már? :U

(#2175) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Day One Patch Notes

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#2176) oriic válasza Chereiose (#2174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajnali 3.

Live-Die-Respawn

(#2177) dombi81 válasza oriic (#2176) üzenetére


dombi81
senior tag

Hajnali 3-tól játsszon a hóher. Lesz még rá minimum egy év. :)

(#2178) Acheron


Acheron
őstag

Uhh, háromig igen nehéz lesz várni (nem mintha máskor nem lennék fel addig, de most kínosan sok idő... :D ) de muszáj ma (holnap) belenéznem...
(#2149) GhostPetya:
Ez teljesen érthetetlen számomra. A bétánál sikerült nagyjából egy időben indítani, az éles induláskor meg... Én nem sajnálom mástól a jót, de ha pl (PS exklúzív tartalommal hirdetett játék ellenére) egy másik platformon már órákkal előbb játszható, míg azok, akik minimum ugyanannyit lecsengettek érte, csak nézik, hogy más már "élvezkedik", akkor az kissé zokon esik :((( Vajon milyen technikai gátja van 2019 -ben, hogy minden platformon egyszerre indulhasson a játék? Mindegy, várom a három órát, addig tolok még pár óra MW2 -t :D
(#2162) redhunter:
Na, az beteg :D
(#2171) KRoy19
Engedd már el a témát, kérlek. A PH fórumok egyik legnagyobb értéke az önszabályozás, én a magam részéről örülök, hogy a topicnak van gazdája (és van gazdája :K ). Nem olvastam ama ominózus kommentet, nem tudom ki ellen és hogyan szólt, de a kiemelt tartalmat látva ennél sokkal kulturáltabban is meg lehetett volna fogalmazni ugyanazt a véleményt - és nem fájt volna kevésbé...

[ Szerkesztve ]

(#2179) KRoy19 válasza Acheron (#2178) üzenetére


KRoy19
őstag

Jó igazad van, el engedtem.

(#2180) Chereiose válasza oriic (#2176) üzenetére


Chereiose
addikt

:R

(#2181) John1994 válasza KaitouP (#2084) üzenetére


John1994
csendes tag

Köszi! Azt hittem, majd kulcsot kapok, és bárhol telepíthetem. De így is jó lesz.

(#2182) RazoR


RazoR
veterán

Hosszú évek óta az első COD amit várok, az előzőt is megvettem a BR miatt de van benne kb. 3 órám. Várom a holnapot!

A játékoslista csak nekem nem egyértelmű, hogy hogyan lehet feliratkozni? :F

[ Szerkesztve ]

(#2183) Acheron válasza RazoR (#2182) üzenetére


Acheron
őstag

Itt volt szó róla.
Bahh, kiderült, hogy reggel korán kell kelnem, a három óra kivárása erősen veszélyzónába ugrott... Ráadásul szombaton szintén korán kelés, egész napos program, sok vezetéssel...,
No de mindegy is, a lényeg, hogy itt az idő :D
(#2179) KRoy19: :R

(#2184) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Hosszú évek óta végre egy faxa CoD. Az utolsó kettő is első napos vétel volt, de egyikkel sem játszottam 15 óránál többet. Ebbe szerintem ma meglesz a 10 órám. :D A városi pályák nagyon adják (London, Pertograd), és az Euphrates Bridge is ultra hangulatos, plusz az éjszakai pályák is jók lettek. Egyértelműen sokkal szebb One X-en mint a béta volt - nekem ez sokat számít. Ja! És nem tudom, h a bétában volt-e realism mode, de itt instant a kedvencem lett.
Az egyetlen probléma, h elég kevesen játszanak még, nincs tele minden lobbi. Be is kapcsoltam, a crossplay-t, néha elég vicces volt az arány ;]

És egyszer felkerültem a lista tetejére is. Ez elég nagy szó, mert amúgy viszonylag pancser koca játékos vagyok. :B

Az igazságtalan startért panaszkodóknak: Igazatok van, érthető a panaszotok, de ez nem a játék hibája. Xboxon minden játék hamarabb indul ezzel a kis trükkel.

[ Szerkesztve ]

(#2185) #91166208 válasza bulikavagyok (#2184) üzenetére


#91166208
törölt tag

Örülök hogy tudsz játszani. Én nem váltottam régiót. Én meg várom a holnapot. Ugye van ez a cipos nyeremeny játék az első 300 játékos elér egy bizonyos szintet. Ez akkor lenne fer ha mindenki egyszerre kezdene el játszani. Na mindegy. Ma nyomtam a fortnite ot holnaptól cod. Jo játékot mindenkinek. Akinek van párja közölni vele ez most pasis hétvége. Természetesen kivételek a hölgy játékosok, nekik is sok sikert. Mindenkinek jo játékot. Találkozunk a csatatéren. Ha valaki partiba jönne velem : ManoHun nem vagyok kezdő de profi sem. 🤟😴

(#2186) yagami01


yagami01
aktív tag

Igazán lehetett volna hosszabb a kampány... ( tudom, hogy multin van a hangsúly, de nekem minden játékban fontosabb az egyjátékos rész ) Legalább 1-2 órával. Na mindegy. :)

(#2187) KaitouP válasza RazoR (#2182) üzenetére


KaitouP
veterán

1. Írd meg a platformodat, és a játékban használt nicknevedet itt, vagy nekem privát üzenetben (utóbbit gyorsabban és előbb észreveszem).
2. Várj két pillanatot.
3. Mire eszmélsz, 90% hogy rajta vagy a listán. :) (Ha nem, akkor is fel fogsz kerülni, csak légy türelemmel. ;) )

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2188) KaitouP válasza Acheron (#2178) üzenetére


KaitouP
veterán

Valóban, és valahol ez az egész egy kicsit gerinctelenebb mint az xy időre szóló exkluzivitás. Persze nem arról van szó, hogy ne bírná ki az ember, mert nem vagyunk már gyerekek, szimplán az a frusztráló az egészben, hogy nem egyenlően vannak kezelve a játékosok, holott mindenki kisebb eltéréssel, de ugyanannyi pénzt adott a produktumért. Ez van, azért ne hagyjuk, hogy ez vegye el a kedvünket. Chill & Play. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2189) N@idia válasza KaitouP (#2188) üzenetére


N@idia
őstag

Igazság szerint én pénzt sem adtam érte, mert a kártya mellé volt ajándék a játék, de konzolra előrendeltem, de aztán igy hogy pc-re megkaptam lemondtam a konzolos változatot. Szóval én abszolút nem panaszkodok, hogy holnapig kell várnom arra, hogy játszani tudjak vele, bár a hajnal 3 is csábitóan hangzik, de a főnököm nem örülne, ha játék miatt nem mennék be dolgozni nem beszélve a csajomról is akivel a hétvégén kéne találkoznom, de hirtelen lázas lettem ez a fránya téli időszak is folyton bekavar, pont a játék megjelenésekor a nők ezt is nehezen értik meg... ;] :D :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2190) KaitouP


KaitouP
veterán

A (fél-hivatalos?) indulást követően nyomban egy rahedli írás született charlieINTEL -en is (innen dolgozok ha információszerzésről van szó (kivéve ha oriic ír Gamepod -ra :DDD), hiteles külföldi forrásnak tekinthető), a legtöbbje töltelék cikk, ezeket nem linkelném, mindenki fedezze fel maga a játékot. :)

A teljesség igénye nélkül viszont egy-két írás, ha valaki olvasni szeretne, és még nem kezdheti el a játékot:

Fegyverenként 103 festést szerezhetünk: [link]
Modern Warfare PS4-exkluzív Survival mód részletek: [link]
Theater módot egyelőre nem tartalmaz a játék: [link]
2XP tokenek működése a játékban: [link] (ez számunkra azzal, hogy itthon nem forgalmaznak ilyen kódokat tartalmazó terméket, annyira nem releváns)
Akár 71 szinten keresztül fejleszthetjük a fegyvereinket, ami rengeteg kiegészítőt jelent: [link]
Mission Challenge -k működése a játékban: [link]
A Quick Play rotációból kikerültek az éjszakai pályák: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2191) KaitouP válasza N@idia (#2189) üzenetére


KaitouP
veterán

Érthető, holnap nekem is munka 14-ig, ráadásul hivatalban dolgozok, és a héten kezdtem... :DDD Szóval, bár nem lett volna rossz, de a szabadság sem jöhetett szóba. Munka után meg a barátnőm az első, aztán minden más. :K Emiatt nem is panaszkodom, régóta nem a gaming a prioritás, és ez számomra így a legjobb. :K

(De azért a global launch akkor is mehetett volna egyszerre... ;] )

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2192) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Nekem tetszett a story. Régen játszottam Cod single-t, lehet azért is élveztem ennyire. Vannak nagyon jó részek. Jöhet a multi. Petya! Ez így elég spoiler mentes volt remélem. :)

(#2193) Acheron válasza KaitouP (#2188) üzenetére


Acheron
őstag

Az enyémet nem veszi el. Pár órára a várt megjelenés, holnap már tuti tolni fogom, akinek már ma van ehhez szerencséje, élvezze, nem sajnálom tőle :N Ez már így maradt, a lényeg, hogy holnaptól a legjobban kiélvezze mindenki a játékot - nagyon bízom benne, hogy olyan jó lesz, amilyennek sokan vártuk. Ez a mondás jelmondatnak is jó lenne egy PH csapatnak, Chill & Play :D

(#2194) KaitouP válasza Corpuscle (#2192) üzenetére


KaitouP
veterán

Lekötelezel! :R Örülök hogy élvezted. :) (Mehet a spoileres beszélgetés is, amint szereztem spoiler tag-et. :K)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2195) KaitouP válasza Acheron (#2193) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehetne, valóban. :D Mindenki nyugodjon le, játsszon, aki meg nem bír magával annak regula. ;] (Just kidding ofc.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2196) N@idia


N@idia
őstag



Na sikerült megoldani :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2197) bulikavagyok válasza #91166208 (#2185) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Muszáj ma játszanom mert holnaptól hétvége, és akkor már úgy sem sokat fogok. A nyereményjátékról nem hallottam, de ha van ilyen, akkor ez tényleg nem fair.

[ Szerkesztve ]

(#2198) k-adi válasza bulikavagyok (#2197) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaaaaaa szóval igazából egy adidas cipő miatt megy a rinya?? na már mindent értek :D jo gammmmmát sok hecccsátot

(#2199) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Mi ez a 100 megás update a még el se indítható játékra? :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#2200) DrTechnoid válasza KaitouP (#2187) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A nevem : DrTechnoid#2507
Platform : PC

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.