Hirdetés

2021. március 5., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-12-11 16:47:30

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2251) Wans

Wans
aktív tag

Sziasztok!
Én is elkezdtem ma tolni az ipart PC-n, nekem is nagyon tetszik, reggel 8-tól egészen most délután fél 3-ig ki se kapcsoltam. :DDD A játék sebessége jól van eltalálva. A grafika nekem nagyon tetszik, főleg, hogy a bétához képest itt már teljesen ki lehet kapcsolni a film grain-t. Jól van optimalizálva, nem akad. Talán a mappoknak száma, (amiket eddig bedobott), az egy kicsit kevés, illetve talán van egy map, ami nekem nem tetszik. Három dolgot hiányolok eddig. Az egyik az FFA, ami eddig alap volt a cod-okban, valamint a régebbről ismert demolition. Továbbá nem tudom, hogy a ground war móddal mi lett? Ezt leszámítva nekem is nagyon tetszik a játék. :)

Origin: Provoxion

(#2252) gyuribácsi88 válasza ProEvoFan (#2244) üzenetére

gyuribácsi88
addikt

Ez nem igaz, xbox360-as időkben alig találkoztam kemperrel cod-ban, pedig akkor nagyon sokat játszottam, az utóbbi években lett egyre borzalmasabb a helyzet, és nem csak itt, a bf pl hatványozottan rosszabb lett ilyen szempontból. Nem tudom kit szórakoztat az hogy beül valahova, nem csinál semmit csak 1 pontot néz, és aki elé rohan azt lelövi, de kedves egészségére, biztos nagyon jó virtuális játékélmény lehet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2253) Corpuscle válasza oriic (#2249) üzenetére

Corpuscle
őstag

Néhány festést feloldottam az MP5-re. Igen jól néznek ki, nem olyan bazári, mint BO4-ben némelyik. 7.30 óta sikerült lvl19-ig jutni. :D
Este vagy?

"arany középút"

(#2254) takogeri33 válasza Deck (#2250) üzenetére

takogeri33
csendes tag

Bankkártyás vagy PayPal - el vásároltatok PC - re ?

[ Szerkesztve ]

(#2255) lowzor

lowzor
veterán

Valakinek még előjött ez a dev error 6065?

(#2256) Deck válasza takogeri33 (#2254) üzenetére

Deck
nagyúr

Nem PC-n játszom.

PlayStation 5 & Sony Bravia XH90

(#2257) KRoy19

KRoy19
senior tag

Na bekapcsoltam a játékot PC-n. Nem vagyok elragadtratva az élménytől. Kezdve azzal, hogy a menü 3 másodpercenként megakad, és folytatva azzal, hogy a grafikai beállításokra ha rá akarok menni, akkor szimplán kidob az egész menüből.

[ Szerkesztve ]

(#2258) Mizol29 válasza lowzor (#2255) üzenetére

Mizol29
aktív tag

Nekem ilyen error nyílt bétában volt. Először hdd-re töltöttem le utána meg leszedtem megint csak ssd-re. Ekkor már jó volt

(#2259) lowzor válasza Mizol29 (#2258) üzenetére

lowzor
veterán

Nekem a beta hibátlan volt.
Nem lenne jó, ha újra le kéne szedni, mert 3 nap, mire a netem letölti. :D :(

(#2260) oriic válasza Corpuscle (#2253) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Leszek igen. Csak előtte ránézek még Spec Ops-ra is.

___

Btw, a sztorihoz:

Ez a kis csavar a végén, hogy időben a COD4 előtt járunk egy alternatív világban tetszik nagyon, de remélem egy esetleges folytatásban nem simán a COD4-et kapjuk meg ilyen köntösben, de a full régi sztorival, mert az úgy kevés lenne.

Live-Die-Respawn

(#2261) KRoy19

KRoy19
senior tag

Na át nyomtam a tv-re ott bele tudok menni a grafikai beállításokba, de ha a monitorra rakom akkor az istenért sem. (4K Samsung TV és 144hz-es Samsung monitor)
WTF?

(#2262) Mizol29 válasza lowzor (#2259) üzenetére

Mizol29
aktív tag

Nem is azt írtam, hogy ezzel a probléma megszűnik. Nálam ez megoldotta lehet nálad meg valami más. Olvass utána reditten. Lehet másnál is fenáll ez.

(#2263) GhostPetya válasza DrTechnoid (#2200) üzenetére

Bekerültél: [link] :R

Gyertek, jelentkezzetek bátran a listára! :)

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2264) jarnyz

jarnyz
aktív tag

Ha már oric-nak ennyire tetszett, akkor most megvásároltam szépen én is PC-re :) . Nagyon rég volt már ilyen. Legutóbb a humblebundliban behúztam a cod wwii-t és tetszett.

XSX | Samsung 55Q80T | AOC 32" 1440p@144Hz | Xiaomi mi 9t | PS5 preordered

(#2265) GhostPetya

Ide is megérkezett, be is táraztam nasival, ne csak a fegyvert tárazzam a játékban. :DDD Happy lauch day everyone! :D

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2266) lowzor válasza Mizol29 (#2262) üzenetére

lowzor
veterán

Sokaknál fennáll.
Én szerintem megtaláltam a megoldást.
Nyomtam egy repairt a Battle.net-el a COD-ra, és így már tökéletes lett.

[ Szerkesztve ]

(#2267) Csokishurka

Csokishurka
őstag

Nektek nem lép ki pcn a játék csak úgy random?
Pár alakalommal beállt a kép 3-4 mpre majd kilépett, de mostanában csak simán kilép 2-3 meccsenként, rohadt idegesítő.
Ati rx570, valaki másnál is előfordul?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2268) GhostPetya

Megérkeztek a játék első értékelései: [link]

(#2269) soo277

soo277
senior tag

jaajde állat singlibe ez a gázos pálya,mikor két gyerekkel mészz ááááá nagyon fasza,tetsik

[ Szerkesztve ]

don't CRY

(#2270) HaZsolt

HaZsolt
őstag

Elorendeoi bonus dlct es a double xpt hol valtjatok be? Ps storeban nem lehet.

(#2271) Corpuscle

Corpuscle
őstag

A napi acsi nálam bugos volt, nem számolta. Újraindítás segít.

"arany középút"

(#2272) SH4D0W2011 válasza HaZsolt (#2270) üzenetére

SH4D0W2011
őstag

(#2273) Shadowfax

Shadowfax
addikt

Ez most komoly, hogy nincs Ground war? :U Erre vártam a Beta óta...

(#2274) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Valamiért a robbanások egy ilyen fekete négyzetként látszódnak csak. Roppant zavaró. :(

Live-Die-Respawn

(#2275) ProEvoFan válasza GhostPetya (#2263) üzenetére

ProEvoFan
veterán

Megvettem én is.PS storeban, digitálisan... úgy sem fogom eladni vagy mikor erre sor kerülne, már a kutyának sem kell majd. :)

PSN ID: ProEvoFan_hun

Vegyetek fel bátran, egérrel fogom játszani, cross playben.
Még ismerkednem kell az egér+TV párossal - fogalmam nincs milyen lesz így játszani, kicsit tartok tőle - de utána szívesen csatlakozok PH partyhoz.

Xbox: ProEvoFan79 ; Playstation: ProEvoFan_hun

(#2276) dombi81 válasza soo277 (#2269) üzenetére

dombi81
senior tag

Most kezdtem el játszani, de játékmódot hogyan kell választani a játékban PC-n? HC DOM-ot szeretnék, viszont csak quickplay lehetőség van.. Random éppen bedob vmit.

[ Szerkesztve ]

(#2277) bulikavagyok válasza kidboy_46 (#2247) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Kilo 141, gránátvetővel. De még 20-as szintű sem vagyok, tehát várom a javaslatokat. :B

dombi81: A Quickplay Filteren belül X-et kell nyomni boxon és akkor átvált HC-ra!

[ Szerkesztve ]

Audi S5 Coupé eladó! -> https://tinyurl.hu/EmoP/

(#2278) d3tox1c válasza ProEvoFan (#2275) üzenetére

d3tox1c
senior tag

Felveszlek estefelé :)
Igaz, ez a jatek meg nincs meg, de en is pro evo fan vagyok :D
Sorry az off-ért :p

(#2279) k-adi válasza soo277 (#2221) üzenetére

k-adi
veterán

lol ez nem újdonság...sajna.

minden codban ez megy :D akármilyen mód, akkor is tdm-et játszik mindenki, vagy 99% :(

(#2280) Plafoon

Plafoon
tag

Jó a sztori? Megéri Kitolni?

(#2281) kidboy_46 válasza bulikavagyok (#2277) üzenetére

kidboy_46
őstag

MP5, kiló 141 és M4. M4 nagyon pirit szerintem eddig a legjobb fegyver. De ennyi ablak patkány kempelőt rég láttam egy helyen. Ezek bujocskaznak inkább. Menjen át BF be ott a menő nem itt.

(#2282) Xaels válasza Plafoon (#2280) üzenetére

Xaels
félisten
LOGOUT blog (1)

Szerintem jó, de nem értem még a végére.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2283) L_ajos

L_ajos
őstag

Yogsara #21730 - játszunk skacok :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S20+ | Canon EOS 1300D Kit

(#2284) jarnyz

jarnyz
aktív tag

Még csak bő egy órát tudtam belerakni, de hozza a régi cod multi érzést. Eddig tetszik.

XSX | Samsung 55Q80T | AOC 32" 1440p@144Hz | Xiaomi mi 9t | PS5 preordered

(#2285) bulikavagyok válasza kidboy_46 (#2281) üzenetére

bulikavagyok
veterán

M4A1-gyel sokat nyomtam, tényleg adja, de végül a Kilo 141-nél maradtam inkább - már meg nem mondom, h miért?!

(#2286) Hikvision

Hikvision
senior tag

Elég jól sikerült az optimalizálás, i7 9700K + RTX 2080 Minden Maxon, 2560x1080 és kiakasztja a 144Hz-es Monitort, mondom bekapcsolom a csoda Ray Tracing-et, hogy megegye a kártyát, aztán elsőre nem történt semmi, mondom fura, utána újraindítottam a játékot, és pályától függően 95-144 fps-t tartja a gép.

16 éve a PH-n.

(#2287) dombi81 válasza Hikvision (#2286) üzenetére

dombi81
senior tag

Igen, és elég rendes különbség van a "csoda Ray Tracing" és az a nélküli grafika közt, mintha két különböző játék volna.

(#2288) WaterWave

WaterWave
veterán

ps4-en próbálta már valaki a 32-32 es játékmódot? Pár szóban milyen?

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#2289) boogie84

boogie84
veterán

Sziasztok,
elindítom a játékot és olyan sercegés megy a zene alatt h nem bírom fejemen tartani a fülest. Egyedi probléma lehet?
Új NV driver van fent. Más programnál nincs semmi probléma.
Ötletek? :R

(#2290) Jakesz

Jakesz
őstag

Spec Ops meg Survival érdekel valakit? Oda keresnék játékosokat.

(#2291) bulikavagyok válasza WaterWave (#2288) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Egy szóban: elérhetetlen (egyelőre). :B

Más: tegnap öt óra alatt nem láttam annyi kempingezőt mint ma egy alatt. :W

[ Szerkesztve ]

(#2292) Deck

Deck
nagyúr

PS4 PRO-n vagy XBOX One X-en néz ki annyira jól (nyilván nem) vagy hasonlóan a játék mint PC-n? PC-n RTX-el fullon valami elképesztő. Konzolon HDR-el vajon? Ezt csak mint kíváncsiságból kérdem mert még nem találtam összehasonlító videót.

[ Szerkesztve ]

PlayStation 5 & Sony Bravia XH90

(#2293) boogie84 válasza boogie84 (#2289) üzenetére

boogie84
veterán

Egész játék serceg... Eddig nagyszerű játékélmény. :DDD

(#2294) juve600

juve600
nagyúr

[link] 47 euro PC-re

(#2295) WaterWave válasza bulikavagyok (#2291) üzenetére

WaterWave
veterán

miért elérhetetlen?

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#2296) Chereiose válasza juve600 (#2294) üzenetére

Chereiose
addikt

Ez amúgy a legolcsóbb eddig? Picit még így is magas az ára sztem :U

(#2297) Acheron

Acheron
senior tag

No, én még csak most értem gép elé, pedig azt hittem, már délelőtt tolni fogom. Azt hiszem, kampány, multi lesz a sorrend nálam, mert bár viszket a tenyerem jófajta multi meccsekre, egy kis belerázódás a környezetbe nem fog ártani. Hátha addigra a kemping szakosztály is átalakul némiképp (bár sokkal inkább kemperek legyenek, mintsem csalók)

Egyik lábam, itt a másik...

(#2298) lowzor válasza juve600 (#2294) üzenetére

lowzor
veterán

Ez font...

(#2299) RazoR válasza GhostPetya (#2263) üzenetére

RazoR
veterán

Ha jól gondolom kéne mindenki neve mellé a #számsor is mert anélkül nem lehet bejelölni senkit battle.net-en.... :)

(#2300) GhostPetya válasza RazoR (#2299) üzenetére

Egy valakinek ott van, a többiek nem írták a számsorukat, ha valóban így van ahogy mondod. :) Ha nekem nem írjátok meg, nem tudom kitalálni, hogy mi a számsorotok.

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.