Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Deck válasza BusinessGuy (#8000) üzenetére


Deck
titán

"Te élvezed...ő meg szintezik a legfosabb skillmentes agyatlan darapályán."

Pont, hogy kell skill ide is.. Valaki lassú ehez a pályához ez van. Azért, jó lenne elfogadni, hogy mindenki mást szeret a játékban és úgy játszik ahogy neki tetszik. Én élvezem a Shipment-et ez a kedvencem! Nem tudod ezt elfogadni?

Azt se értem, hogy te most jobban érzed magad, ha legyökerezel úgy egy videóst, hogy nem is ismered? Vagy önigazolás kell, hogy nem megy neked a Shipment? Vagy mert nem csinálod a Goldozást mert, neked a k/d a mindened?Mindenki annyit játszik amennyit szeretne vagy tud és azzal a játék típussal és úgy ahogy ő szeretne..
Miért, nem lehet elfogadni ezt? :U
Örülök, hogy te mindenkinél jobban tudod a játék lényeget!

Érezzem szarul magam a játék SAJÁT topikjában, hogy merek írni róla? Vagy mert játszok vele és csinálom a challengeket és camokat? Ne, hogy már..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#8002) Csokishurka válasza KaitouP (#7998) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nolife? :DDD
Hat igen munkahelyett valtottam ahol eleg gyakori a 10-12 ora es igy kevesebb a jatekido csak hetvegen tudom megtolni jobban a dolgokat.
Most van benne 8 nap 10 ora jatekidom igy hogy az elejtol megvettem.
9 gold van meg eddig.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8003) Csokishurka válasza Deck (#8001) üzenetére


Csokishurka
őstag

En szarok a kdra special, kb most 1.1, de en szeretem golden camokat huzni.
Megvaz elejen vissza kellett szokni rendesen a lovoldebe.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8004) Deck válasza Csokishurka (#8003) üzenetére


Deck
titán

Énis így vagyok vele. De hát látod nem ez a játék lényege.. :U

PS5

(#8005) dombi81 válasza Deck (#8004) üzenetére


dombi81
senior tag

A játék lényege, hogy élvezd. Az már teljesen mindegy mit és hogyan.

(#8006) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Gold bow


;]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8007) soo277 válasza BusinessGuy (#8000) üzenetére


soo277
őstag

Élvezem a játékot , én ugyan ezt csinálom, ezek a csilli villi baromságokat meg nem izgatnak

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#8008) stuka20 válasza Pro!Petya (#8006) üzenetére


stuka20
aktív tag

Ez igen, jó hamar meglett neked. :)

Btw, valami tipp, hogy smg-nél hol a legegyszerűbb longshotot gyűjteni?
Meg a.357-re valami taktika? Sosem találom el vele az embert, hiába van rajta lézer. Már úgy érzem nagyobb kín, mint a shield.

(#8009) Casanova*


Casanova*
veterán

Szerintem az FMJ nagyon-nagyon hasznos perk. Kempert könnyedén ki lehet lőni, hiába megy el az ablaktól,falon át leszedhető. Kocsikat,konténer sarkát is átlövi. Na és a repcsiket,helit nagyon hamar le lehet szedni FMJ-vel,nem kell ide rpg. :D M4-en a gripet lecseréltem FMJ-re. :K Hadd szóljon! :DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8010) Dave567


Dave567
addikt

Most miért kellett vissza állítani a statot?

(#8011) Dyingsoul válasza Dave567 (#8010) üzenetére


Dyingsoul
veterán

20-30 hsz-szel ezelőtt írták.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8012) Pro!Petya válasza stuka20 (#8008) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Köszi! :D
Nagyon jó meccseket lehet menni az íjjal, még úgy is h szinte csak egyedül csinálom az objective-t :DDD

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.357 Longshotra nagyon jó a sima XRK setup! Én is ezzel vittem végig.
Nem kell nagyon messzi célt vadászni mert itt csökken a "longshot" távja mint pl egy smg esetében! Ez fontos mert ha úgy csinálod mint a többi fegyvernél akkor hajad kihullik a végére.
Értem ezalatt azt a távolságot ami az SMG-nek Longshot-hoz kell, az itt a .357-nél bőven a fele de még lehet kevesebb is. HC-Shoot-on pikk pakk meglehet csinálni ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8013) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Üdv mindenki. Mit tudtok, kijavították a hibát, amiről tegnap beszéltünk? A tegnapi újra telepítés nem segített.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#8014) Deck válasza Csokishurka (#8002) üzenetére


Deck
titán

90 napja jelent meg a játék.
Te beletettél 8 nap 10 órát. (202 óra)
= napi 2,2 óra átlag
Én 20 napja vettem kb és 2 nap 15 órát. (63 óra)
= napi 3,1 óra átlag

Tehát ha jól számoltam a napiba minimális a különbség. Láthatod, hogy nem napi 12-24 órákról van szó.
Persze ez egy átlag. Én is inkább hétvégente játszottam.
:DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#8015) stuka20 válasza Pro!Petya (#8012) üzenetére


stuka20
aktív tag

Bár az smg-t kérdeztem, de ezeket az infókat is megköszönöm.

(#8016) soo277 válasza stuka20 (#8008) üzenetére


soo277
őstag

Én amit kaptunk 357 es blueprintet, nekem azzal nagyon adja, levettem lézert azt go, közelre, távolra, Hc rá simára, mindenhol Baszo

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#8017) BusinessGuy válasza Deck (#8001) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

A gyökér véletlenül sem neked szólt hanem az olyan videósoknak akik verik a mellüket a maxolásért és nagy pofával hirdetik hogy most ilyenkor mi van mit csináljanak..
A K/D-t is lefosom,a játék élményéért játszom. Nem azért hogy maxoljak vagy k/d jó legyen.
Még csak azt sem írtam nem fogadom el, szimplán leírtam hogy lehet valakinek ilyen gyorsan meg minden. Bocs ha félreérthető vagy sértő voltam.

(#8018) Casanova*


Casanova*
veterán

Ez de jó szoros,izgalmas S&D meccs volt. És végül megnyertük. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8019) piero86 válasza BusinessGuy (#8017) üzenetére


piero86
aktív tag

Egyetértek. Mi is csak haverokkal szórakozunk, semmi véresen komoly. Nekem pl csak egy Gold skin van meg, azzal is szórakoztam egy darabig. (M13) Úgy vagyok vele, hogy ha meglesz valami akkor meglesz, de nem azért játszom. Az hogy a Damascus meglegyen viszont esélytelen nálam.

(#8020) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Az iav chalange-et nem kéne számolnia ground warban pl?

Avatar

(#8021) Pro!Petya válasza stuka20 (#8015) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jah oks , akkor az smg volt a lényeg nem a .357 ... sorry akkor rosszul értettem. :B
Nekem ez a favorit mikor longshootot csinálok:
Shoot house -on mid , roncstelep A pont felé nézve , C sarok nagy konténer teteje.
Reflex bőven elég , FMJ perk és TAC laser kötelező a többit meg ahogy érzed.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8022) KaitouP válasza Csoffadalom (#8013) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyelőre sajnos nem, bár jelezték a fejlesztők hogy egy kis időre szükségük lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8023) Casanova* válasza Pro!Petya (#8021) üzenetére


Casanova*
veterán

Fmj ok. Tac laser miért kötelező? Nem egy nagy szám, és látni a lézert,ami nem jó.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8024) Csokishurka válasza Deck (#8014) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen de én is inkább hétvégente nyomom, mag jó az ünnepek alatt orrvérzésig ment :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8025) Csokishurka válasza Casanova* (#8023) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mert nagy ADS-at a recoil controlt.
Ha tehetem nem használom mert látszik a csak, de pl kar98-ra vagy mk2-re kell.
Illetve sniperekre is mert a scope csillogás miatt úgyis látnak akkor már tök mindegy,

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8026) Pro!Petya válasza Casanova* (#8023) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mert javítja azt amit a reflex v egyéb célzó ront rajta, sőt jobb statot is ad többbnyire.
Nem oda célzol vele ahova lőni fogsz hanem az elé /mellé/ falra és nem látják, onnan már csak egy mozdulat a kill.
(Meg jobb is ha nem várod a célpontot hanem ráhúzod a célkeresztet mikor megjelenik így még tudsz korrigálni mert lekövethető.)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8027) stuka20 válasza Pro!Petya (#8021) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nekem nagyon nem adja a .357 :/ többit köszönöm.

(#8028) Csoffadalom válasza KaitouP (#8022) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azóta már megy, toltam pár meccset, de a spec-ops-ot továbbra is le akarja tölteni. Lényeg hogy megy, köszi mindent.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#8029) Casanova* válasza Pro!Petya (#8026) üzenetére


Casanova*
veterán

Végülis igaz. Sdbe sajnos nem jó,de domiban lehet vele darálni.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8030) Casanova* válasza Csokishurka (#8025) üzenetére


Casanova*
veterán

Igen,de ha sdben lopakodsz,sokat számít,hogy látják a lézert.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8031) KaitouP válasza Csoffadalom (#8028) üzenetére


KaitouP
veterán

Addig csak ignoráld annak ellenére hogy le akarja tölteni, játsz, aztán úgyis jön majd a patch nemsokára.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8032) Xaels válasza Casanova* (#8030) üzenetére


Xaels
félisten

Én ugyan nem használom a lézert, de lehet vele ésszel közlekedni. Ha a lábad elé célzol akkor nem fog látszani, ha a sarokban gubbasztva nem a szemközti falra célzol hanem a melletted lévő falra akkor sem fog látszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8033) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

A Filter-ben másnál is be van ragadva a kis zöld négyzet?
Sehogy sem tudom kiszedni onnan mindent végig nyomkodtam de ugyanúgy megmaradt. :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8034) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Hú ez a frissítés, ez gyalázat, rég nem idegesítettem fel magam 1 szutykos játék miatt, hisz csak 1 játék. Nem hiszem el, hogy eddig 2-3 meccsenként volt 1 lelőhetetlen, most meccsenként 2-3.
.357-est csinálom, HC ship, gyerek áll, kempel, Tőle 3 cm-re, pisztoly az oldalába, lövés-semmi, lövés-semmi, na 3.-ra beadta, fut egyenes vonalba, mögötte állok ugyan ez. HC shoot, longshot, rajt a távcső, gyerek hasal, feje a célkeresztbe, levegő visszatart, lövés-semmi, lövés, észrevesz lelő. Ping 38. Tudom ez nem a játék hibája, Én vagyok szkíííííltelen béna játékos.
Bocs de ezt most ki kellett adnom magamból.
Már tudom, hogy tudok videót készíteni, ha lesz még ilyen felveszem.

(#8035) Dave567 válasza Pro!Petya (#8033) üzenetére


Dave567
addikt

Az szomorít el, hogy nem marad úgy, ha beállítom...

(#8036) Dave567 válasza Qtya72 (#8034) üzenetére


Dave567
addikt

Tudom milyen ez, sok videó van fent róla...
De van macros videó is fent, azt is simán használják már, olyan egerem van, de nem vinne rá a lélek....

(#8037) Qtya72 válasza Dave567 (#8036) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Nem értem ezen mit befolyásol a macro, Nekem is tudja az egerem is, bill-em is, csak Én nem tudom, hogy mi az pontosan, és hogyan kell használni. Bár nem is érdekel, meg ujjaim korlátozott száma miatt használni se tudnám.

(#8038) Casanova*


Casanova*
veterán

Meg lett a kedvenc fegyóm ezzel a beállítással. Még növeltem a mobilityn. Mintha smg lenne,annyira fürge lett,még gyorsabban aim. Mobility a lényeg,igaz nem pontos. Kisebb mapokon nagyon gyilkos! Mondjuk messzire is jó,de csak ha rögtön pontosan eltalálod a célt (pillanatig pontos) és azonnal meghal,mert utána már nagyon felhúz a recoil. Próbáltátok már így? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8039) Dave567 válasza Qtya72 (#8037) üzenetére


Dave567
addikt

Semmit, csak írtam, hogy már használják azt is.

Írd be youtubeon.

(#8040) Csokishurka válasza Casanova* (#8038) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ugyanezt hasznalom en is annyi hogy a perk helyett red dot a grip helyett meg compensator

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8041) Casanova* válasza Csokishurka (#8040) üzenetére


Casanova*
veterán

Úgy is jó! Az enyém gyorsabb,gyorsabban rád zoomolok. 😁Ezzel a beállítással sokkal több közelharcot nyerek meg.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8042) pulffy válasza Casanova* (#8038) üzenetére


pulffy
őstag

Hát nem tudom... Kell az a perk oda? Helyette lehetne barrelt vagy muzlet rakni.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8043) Casanova* válasza pulffy (#8042) üzenetére


Casanova*
veterán

Hamar kifogyok,meg ugye nagyobb mapokon nem mindig lehet szedni a scavengert. Amugy a muzzle levesz a mobilityből,lassít. Nem jó 😁

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8044) #50433536


#50433536
törölt tag

Sziasztok!
Megvenném a játékot, de nem akarok zsákba macskát.
Van lehetőség ingyen kipróbálni a játékot néhány órára vagy napra?

(#8045) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Anno COD2 klánozáskor imádtam a CTF-et ezért most kipróbáltam de valami vicc mennyi kell az emberekbe.... 2 perc után azt hittem átütöm a monitort :DDD
Nyugodtan megcsinálhatnák az összes módot HC-ra is ami csak Core-on elérhető :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8046) craftsman01 válasza #50433536 (#8044) üzenetére


craftsman01
senior tag

Volt, már nincs. Nem tudom hány éves vagy de ha a cod 4 multi bejött annó és sokat toltad mint én :) akkor ez is befog jönni ha fiatalabb vagy és a falon futkosó repkedős cod jött be akkor inkább hagyd.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#8047) craftsman01 válasza Pro!Petya (#8045) üzenetére


craftsman01
senior tag

Na igen én cod 4-ben imádtam a CTF-et. persze javarészt modolt pályákon toltuk. Paintersteam volt a kedvencem.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#8048) #50433536 válasza craftsman01 (#8046) üzenetére


#50433536
törölt tag

Hi!
40-es vagyok, eddig a Battlefield-et nyomtam, de az új rész nagyon rossz lett. (Szép grafika, de súlyos hibák a játékban, TTK/hitreg, anti cheat nincs, borzalmas balance, hitboxok.. brrrr...)

Az MW3 megvan, azt szerettem, de kicsik voltak a pályák. Azt olvastam, hogy az új COD-ban van egy nagy pályás, 64 fős Battlefield koppintás. Arra lennék kíváncsi.

(#8050) dombi81


dombi81
senior tag

Srácok, valaki a játékot próbálta SLI-vel? Működik, vagy egyáltalán nem skálázódik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.