Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) KaitouP


KaitouP
veterán

Szivárgás egy újfajta fejlődési rendszerről: [link]

40. évforduló alkalmából ingyenes calling card-okat kapunk:l: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1752) Tomko78 válasza KaitouP (#1751) üzenetére


Tomko78
őstag

erre a 40 es calling cardra inkább nem mondanék semmit elég a hozzá szólásokat nézni alatta :((( , remélem nem akarják a mw-t is elvinni a BO4 -es csillámponis skinek felé

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1753) soo277 válasza Tomko78 (#1752) üzenetére


soo277
őstag

Pedig nagyon úgy néz ki :((( :U

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#1754) dombi81 válasza Tomko78 (#1752) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez a 40-es calling card, most komolyan.. Tegye fel a kezét akinek tetszik! Atya úr isten..

(#1755) soo277 válasza dombi81 (#1754) üzenetére


soo277
őstag

át fog menni ez is dedoba, majd meglátjátok

BT: wersoo#21211

(#1756) KaitouP válasza Tomko78 (#1752) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezekkel a kártyákkal még semmi baj nincs. Legjobb tudomásom szerint a cég 40 éves történetéből való, kezdeti videojátékok utalnak vissza.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1757) dombi81 válasza KaitouP (#1756) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem szeretném ismételni fentebbről a kollégát, de azt muszáj ilyen "dedós" szinten? A végén Cumis skinek is lesznek?

(#1758) oriic válasza KaitouP (#1756) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, retro játékok vannak a képeken. :U

Live-Die-Respawn

(#1759) Xaels válasza dombi81 (#1757) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a vásárlók "igénye" és már évek óta mindig ez van, ezzel vagy megtanul az ember együtt élni vagy nem. Ez lett a COD-ból tetszik vagy sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1760) KaitouP válasza dombi81 (#1757) üzenetére


KaitouP
veterán

Elmagyaráznád hogy ebben mi a dedós szint? Ezek a ma már retro programoknak számító játékok anno pontosan így néztek ki, a második képek a kártyák jobb oldalán pontosan úgy is látod őket, ahogy akkor festettek, a kártyák dizájnerei pedig pontosan a stílus jegyében készítették el a kártyákat. Tökéletes munkát végeztek, visszaköszön a retro hangulat és színvilág.

Az egy dolog hogy játszotok, de nem ismertek játéktörténelmet, viszont ismeretek hiányában hülyeségeket mondani megint más. Nem attól lesz valami nem dedós, hogy csak egymás gyilkolászó katonákat látsz ilyen kártyákon például.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1761) KaitouP válasza oriic (#1758) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem divat ismerni videojátéktörténelmet sajnos. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1762) Tomko78 válasza KaitouP (#1760) üzenetére


Tomko78
őstag

Most őszintén a szivárványos calling cardal mire akarnak utalni ? hadd ne írjam le mert lehet kapok pár hónapos kitiltást :) Cod WWII is most kapott pár ilyet

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1763) KaitouP válasza Tomko78 (#1762) üzenetére


KaitouP
veterán

Ismétlem: retro hangulat és szinvilág.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1764) soo277


soo277
őstag

Ok hogy CoD meg minden, de ne legyenek már egy háborus játékban szivecskés meg lovacskás stb skinek, mert agyfa..t kapok

BT: wersoo#21211

(#1765) Tomko78 válasza KaitouP (#1763) üzenetére


Tomko78
őstag

Okés rendeben , ne feszegessük tovább :R Cod WWII pár hete kapta meg ezt a 40 éves cuccokat

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1766) soo277 válasza Tomko78 (#1765) üzenetére


soo277
őstag

szerintem is tényleg hadjuk,ugy se tudunk mit csinálni ellene :O

BT: wersoo#21211

(#1767) k-adi válasza Tomko78 (#1765) üzenetére


k-adi
nagyúr

jézus :D

(#1768) KaitouP válasza Tomko78 (#1765) üzenetére


KaitouP
veterán

Szvsz engem az idétlen, lövöldöző Leprechaun sokkal jobban zavar.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1769) Tomko78 válasza KaitouP (#1768) üzenetére


Tomko78
őstag

Vagy az oroszok , pl mesterien űzik a gombászkodást , nini itt egy sarok üljünk itt míg ki nem nő valami , hogy a nyakuk nyujjon meg ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1770) dombi81 válasza KaitouP (#1768) üzenetére


dombi81
senior tag

A játék"történelmet" ismerem, így túl a negyedik x-en. Azonosulni viszont elég nehéz bizonyos dolgokkal, de nem a játéktörténelemmel. Nem attól lesz eredeti valami, hogy ráfogják a game historyra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1771) Dave567 válasza KaitouP (#1749) üzenetére


Dave567
addikt

Azért jobban megy ha vannak rajta kiegek, stabilabb meg minden, legalább is ebben.

Mw1-ben Pl mikor hálóztunk, én 55 szinten voltam, többiek meg alapon, sima Mp5 vs SD persze nálam volt az SD, nehezen tudtak hozzám érni, sokkal stabilabb volt számomra, mint az alap.

(#1772) lowzor válasza Dave567 (#1771) üzenetére


lowzor
veterán

COD 4-ben nekem például az AK-47 adta legjobban, mindenféle kiegészítő nélkül, szóval kinek mi...
Az meg kb az elejétől elérhető volt. Magas szinteken csak ilyen P90 szintű okádékokat lehetett feloldani.

(#1773) Hublot válasza lowzor (#1772) üzenetére


Hublot
senior tag

Nekem BR módban jó volt majdnem az összes fegyver. :K [link]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1776) venom8888 válasza SH4D0W2011 (#1774) üzenetére


venom8888
őstag

Szinten az angol primark ban, tegnap voltam es lattam COD os melegito nadragot,es pulovert is.

(#1777) Dave567 válasza lowzor (#1772) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem még az M4, olyan szépen, meg pontosan lehetett vele lőni, őröm volt az a fegyver.

[ Szerkesztve ]

(#1778) KaitouP válasza dombi81 (#1770) üzenetére


KaitouP
veterán

Az hogy te mivel tudsz azonosulni és mivel nem, az a magánügyed, nem tartozik senkire magadon kívül. Az, hogy ezek a játékbeli calling card-ok meg 40. évfordulót ünnepelnek, és eredetien utalnak vissza a játéktörténelem egy bizonyos, fontos szeletére, azok meg tények. ;)
Ha nem tetszik, nem kell rájuk nézni, se használni őket. Ettől viszont a játék az értékéből nem veszít semmit.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1779) KaitouP válasza Dave567 (#1771) üzenetére


KaitouP
veterán

Az csak egy illúzió volt, hogy stabilabb volt számodra. Nyertél némi láthatatlanságot, csökkentetted a torkolattüzet, halkabb lett a fegyvered, és ennyi, amennyit nyertél vele.
Veszítettél viszont a damage range-ből:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1780) dombi81 válasza KaitouP (#1778) üzenetére


dombi81
senior tag

Igen, de szépen is néznénk ki ha a játék értékéből veszítene. ;)

(#1781) Zin


Zin
senior tag

Hol tudom megvárásolni PC-re a játékot ha megjelenik?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1782) oriic válasza Zin (#1781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battle.net.

Live-Die-Respawn

(#1783) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#1775) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Azokat nem igazán kerestem, de ha találok valahol, akkor hozom az infót. :)

(#1784) KaitouP válasza dombi81 (#1780) üzenetére


KaitouP
veterán

Az biztos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1785) Con Troll válasza SH4D0W2011 (#1783) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ebayen találtam Totino's kódot. ~1800ft/darab.

[ Szerkesztve ]

(#1786) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#1785) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az a baj, hogy ebből 3 kéne... Na majd még meglátom, azért köszi! (Nesze neked mikrotranzakció, megy itt anélkül is a pénz. :DDD)

És akkor a dupla XP-s Doritos angol Amazonról újra, lehet lesz még más is, aki nassolni akar. :D

(#1787) KaitouP


KaitouP
veterán

Minden beszerezhető bónusz tartalom listája egy helyen (előrendelői bónuszok, élelmiszercsomagokból szerezhető tartalmak, stb.): [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1788) KaitouP


KaitouP
veterán

BREAKING hír: az Infinity Ward NEM dolgozik supply drop és lootbox rendszeren a Modern Warfare-hez: [link]

Az IW egyik fejlesztője azt mondta, téves információk terjengenek a különböző internetes weboldalukon es fórumokon, ugyanis a fejlesztők kifejezetten nem terveznek lootbox rendszert a játékhoz. A "funkcionális cuccok" (értsd: minden ami nem kozmetikai item) a játékmenetben való előrehaladás során lesznek megszerezhetőek. További információt ezzel kapcsolatban a héten osztanak meg a fejlesztők.

Megj.: Ez a kijelentés tovább erősítheti azt az elméletet, miszerint ezúttal pontosan látjuk majd azt, hogy mit veszünk a pénzünkért. Nincs lutri, nincs zsákbamacska.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1789) Laby válasza KaitouP (#1788) üzenetére


Laby
senior tag

Tudom, hogy kevés embernek ez a véleménye, de én nem örülök ennek. Így kb. 1-2 hét alatt meglesz minden fegyver és semmi érdeked nem lesz fejlődni és elérni dolgokat. Lootbox rendszerben az tetszik, hogy a napi, heti küldiket pörgetni kell folyamatosan hogy kapjál dobozokat és hátha pottyan a kiszemelt fegyverek közül valamelyik. Engem ez izgalommal tart és sokkal tovább oda köt a játékhoz, mintha nincs célom csak az adott játékmódot megnyerni aztán ennyi.
Így meg küldetésekért kapok majd festéseket és hasonló nagyon fontos dolgokat?! Azért nem lesz túl sok értelme küldetéseket abszolválni.

Abban azért reményekedek, hogyha az alap fegyvereket fejlődéssel el lehet érni, azért dobozból különböző variánsokkal lehet majd extrázni. Más külső, más célzó, +10-20% fejlődés hogyha azzal mész...stb.

(#1790) SH4D0W2011 válasza Laby (#1789) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akinek 1-2 hét alatt meglesz minden, annak túl sok szabadideje van. :D
Ezekért a küldetésekért egyébként el tudom képzelni, hogy járhatnak komolyabb dolgok is, akár fegyver variánsok, ha lesznek. Tudom, izgalmas a szerencsejáték, de egyben bosszantó is tud lenni, én pl. WWII-ben voltam annyira szerencsétlen, hogy megjelenés után egy évvel esett ki ládából a kedvenc fegyverem azon variánsa, amire nagyon vágytam. Így meg legalább látod, miért dolgozol, nem lutri az egész. Amúgy pont le is írtam nemrég a WWII topicban, hogy nekem pont ez a ládákért állandó Shipment pörgetés, hogy minél hamarabb meglegyen dolog ölte ki az élvezetet a játékból.

(#1791) Xaels válasza Laby (#1789) üzenetére


Xaels
félisten

Ha csak amiatt játszol ilyesmivel, hogy bizbaszokat gyűjtögess akkor már régen rossz. Amúgy szvsz egy procedurálisan generált multi lenne érdekes, a kicsi mapokat nem lenne akkora meló szvsz megoldani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1792) Csokishurka válasza Laby (#1789) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem a CoD4és MW2-ben is bőven elég volt a presige és azok a camok amiket lehetett unlockolni ahogy használtad a fegyvert.
Anno az sem érdekelt volna ha csak skin nélküli fegyverek vannak, csak játszak, daráljak és ez most sincs másképp.
BO4-ben is utáltam, hogy minden villog mindenhol, hogy ezt az arc festést unlockoltam meg ezt a matricát nyitottam meg azt a charmot.....
De kinek mi.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1793) Laby válasza Csokishurka (#1792) üzenetére


Laby
senior tag

Régen (10-15 éve) nekem is elég volt ennyi, de teljesen más volt akkor minden. Manapság habár utálom a csilli-villi bugyutaságokat, de nekem igen is sokat dob a játékon hogyha küldetésekkel plusz feladatokat is kapok és ezzel plusz célokjaim vannak amiket szeretnék elérni. Önmagában public szerveren TDM vagy HQ...stb. is nagyon jó és szórakoztató, de arra én hamarabb ráunok mintha küldetésekkel extrázva van még a játék.

WW2-ben pont ez a Sturngewehr pottyant először nekem, büdös nagy mázlim volt vele. :D Ennek ellenére volt több fegyver amire fél évig-évig vártam mire lejött és idegesítő volt hogy sosem jön, még is igyekeztem minden esetben gyűjteni minél több dobozt hogy több esélyem legyen megszerezni. Ez pedig elég jól jön, hogy folyamatosan van plusz célom játék közben.

Prestige meg oké, lehet hogy tényleg nem 1-2 hét, de legyen 2-3 hónap. Kimaxolod, de már a max szint előtt jóval megvan minden fegyvered, azért az olyan sokat nem ad hozzá, vagy legalábbis korábbi játékoknál nem adott.

(#1794) Deck válasza KaitouP (#1788) üzenetére


Deck
titán

Szinpatikus ez. Amúgy a 2v2 nem lesz külön? Az érdekelne engem. Amit láttam amúgy mikor kipróbáltam a játékot, hogy mintha nem ugrálna benne majdnem mindenki mint a BO4-be pl.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1795) KaitouP válasza Deck (#1794) üzenetére


KaitouP
veterán

De lesz 2v2 Gunfight mód. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1796) venom8888


venom8888
őstag

En a BR modra vagyok kivancsi hogy lesz-e

(#1797) boogie84


boogie84
veterán

Nem lenne rossz, ha pl egyes módokban a feladatok elvégzése több pontot adna, mint a kill. (hátha nem lenne ész nélküli tdm az összes játékmódból)
De tudom, ez nem az a sorozat. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1798) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Január végén jön a Battle Royale mód F2P kiadásban? (A srác folyamatosan valós infókat szivárogtatott ki eddig, szóval akár igaz is lehet)

Live-Die-Respawn

(#1799) BandiHUN válasza boogie84 (#1797) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez amiatt sem megy,hogy a camo-k,kiegek feloldásához kill,fejes kell.Meg a szép stathoz...Az lenne jó,ha tényleg le lehetne tudni a fejlődést pár hét alatt,és nem lenne prestige/nem úgy,hogy cuccreset,és egy csomó holmival jó darabig nem lehet tolni,mint most.Alig vártam a master prestige-t BO4-ben,hogy végre azzal mehessek mindig,ami tetszik.Nomeg ottvan,hogy mondjuk fejesekért járnak a camo-k...már az van,hogy az objective inkább eszköz ölni.Túl nagy a gunfight fontossága.Nomeg killstreakek...Régen volt lehetőség olyan killstreakekre,ami support volt,és halállal se nullázódtak,vagyis lehetett tudni,hogy fixen eltolhattad a beállított hármat,mégha csak körönként 1-1x is.De nem frusztrált.Én is jobbszeretem a wint,a foglalást,vagy akár csak több életet beáldozni egy kellemetlen kemperre,de NEM KIFIZETŐDŐ.Sajnos a mártírkodás max önvállonveregetésre jó itt,nem halad a skin,fegyó,szint,de hurrá,win... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1800) Xaels válasza boogie84 (#1797) üzenetére


Xaels
félisten

WW2-ben ezért is bírom a WAR módot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.