Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Clapaucius


Clapaucius
tag

Sziasztok!
PC-n nem lehet törölni véletlen a "felesleges" file-okat, mint konzolon?
Ki győzi ezt már szabad hellyel :Y

....

(#18002) omfgk


omfgk
addikt

Kipróbáltam a Grau-t botok ellen.
A recoil egy elég minimális nerfet kapott csak.

Remélhetőleg a damage range nerf azért ennél nagyobb.

Rytec érdekes lesz.
Egyelőre úgy tűnik ,hogy hasra ez is 1 hit.
Viszont sokkal gyorsabban lehet vele lőni mint az AX-50-el.

Meglátjuk ,hogy ezt mivel ellensúlyozták.

Sajnos az unlock - 15 különböző meccsen 3 quickscope

[ Szerkesztve ]

(#18003) atee válasza oriic (#17996) üzenetére


atee
őstag

Egyre jobb döntésnek tűnik, hogy hddre telepítettem már elsőre is :U

D-day 2002-01-04 01:54

(#18004) KRoy19


KRoy19
őstag

Jó ez az új Cheshire Park pálya.
Kb. senki sem tudta, hogy merre van arcal, csak forgolódtak össze vissza, én meg rush-oltam a CR 56-al és mészároltam. :))

[ Szerkesztve ]

(#18005) Acheron


Acheron
őstag

Úgy tűnik, valamit javítottak a háttérben, a korábbi patch -eket európai szeróról 1 - 2 MB/s -el szedte, most 60+ MB/s -al lekapta - 10 perc alatt. Nice.
A teljes helyfoglalás patch után PC -n 194 GB (előtte 191 körül volt, már csak a letöltés indítás után néztem rá.)

(#18006) KaitouP válasza oriic (#17984) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha igaz akkor az a HDR buff így elméletben bullshit, baromi OP. Most épp az AX-50-el mókáztam egy hosszú HDR időszak után, de így tűnik hogy a Rytec mellett megint a HDR fog jönni.

Kar98k buff okés, annak végre kellett egy kis löket hogy komolyabban vehető tolózáras legyen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18007) Laraxior válasza Acheron (#18005) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Pont akartam írni, hogy délelőtt 10 után vagyunk, de ennek ellenére maxon jön a cucc.
Teljesen lefoglalja a sávszélt, pont van nagyobb frissítés a telefonomra is, az meg csak csordogál :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18008) KaitouP válasza oriic (#17996) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudod kilőni a felesleges modulokat? Gondolom Spec Ops-t annyira nem tolod mostanában, elvileg tudod törölni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18009) Tomko78 válasza Acheron (#18005) üzenetére


Tomko78
őstag

Majd délután lesz ebből még 160kb/s is :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#18010) oriic válasza KaitouP (#18008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n nem :D

Mas:

Valami vegre tortenik:

One of the new intel documents added tonight is chilling 👀

“The Bunkers are opening. It is almost time. The shadows are here. We expected this.

And the prisoner? What do we do with him?

Put him in the spire box. Let him rot.”

Live-Die-Respawn

(#18011) KaitouP


KaitouP
veterán

- Fix for Kreuger’s eyes coming out of his character model while performing the Brassed Off execution

- Longshots now display the distance in the point feed - Ez tetszik

- MK2 Carbine: Faster movement speed, increased damage range - Rohadtul nem kellett volna, így is túl OP volt

- AK-47: Increased ADS speed - üdvözlendő, bár lehetett szépen redukálni, komolya pontosság vesztés árán (is)

No stock attachment: Increased weapon recoil, decreased ADS aiming steadiness - ezt is minek...

A többi elmegy, vagy lófütty.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18012) KaitouP válasza oriic (#18010) üzenetére


KaitouP
veterán

Látod látod, mégiscsak jó vót az az ikszboksz. :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18013) oriic válasza KaitouP (#18012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:D

Jon a vonat. Ugy lesz ahogy gondultuk, extra loot lesz rajta mint Apexben.

Live-Die-Respawn

(#18014) KaitouP válasza oriic (#18013) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, akkor ott is kerülöm majd a direktben oda való érkezést, hogy aztán ordas módon hátulról iktassam ki az önkéntes Indiana Jonesokat. :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18015) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Rytec lövedékei eléggé érdekesek, egyik durvább mint a másik :D
És amennyiben a FAL csak jobb lett a mostani ápdéttel az számomra istenkirály :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18016) Laraxior


Laraxior
titán

Aha, megérkezett a roham...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18017) Szellem. válasza Laraxior (#18016) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az a fura, hogy ez azóta van így, amikor a koronavírus miatt bejelentették, hogy a battle.net, steam, és a többiek csökkentik a netes sávszélt, hogy ne legyen leterhelve a forgalom miatt a net. Erről volt is több cikk. Azóta van ez, hogy ha többen töltenek, akkor ilyen szar a sebesség.
A játék megjelenésekor, meg a season 1-2 alatt én sosem tapasztaltam ilyen szar sebességeket. A season 3 és 4 már nekem is ezt dobta, ha az elején azonnal nem szedtem le.

(#18018) BITBOYS


BITBOYS
addikt

MP5, Grau gyengébb lett, sniper fegyverek + Kar98k erősödött..senki sem lesz a pálya közepén, illetve még többen fognak csipázni.

(#18016) Laraxior

Szokásos, Ázsia szerver 5MB/s

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18019) lowzor válasza Szellem. (#18017) üzenetére


lowzor
veterán

Inkább a Warzone megjelenése óta ilyen.

(#18020) Tomko78 válasza Laraxior (#18016) üzenetére


Tomko78
őstag

Olyan negatívak vagyunk ma ;] de arra figyelni kell ezt át írja megint 0.85-re , VideoMemoryScale = 0.55 , pedig olyan jól szedte le ma :D

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#18021) dudu5130 válasza BITBOYS (#18018) üzenetére


dudu5130
őstag

De még így is szeritnem bőven jó a Grau, pláne azzal a célzóval. Próbálgattam az M13-mal és az M4-gyel szemben is még mindig azzal hoztam össze a legtöbb killt.

(#18022) Laraxior válasza Tomko78 (#18020) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor majd optimalizálás után át kell írni megint... csodás.
Lassan már a felhasználók írják a játékok motorjait is... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18023) Evil Snowman válasza KaitouP (#18011) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

No stock attachment: Increased weapon recoil, decreased ADS aiming steadiness - ezt is minek... no offense, de ezzel legalább kicsit élethűbb lesz a dolog.
Még jó, hogy egy 7.62-es ammoval (AK-47) ellátott gépkarabély válltámasz nélkül jobban visszarúg, plusz az ADS közbeni pontosság is csökken. :R

[ Szerkesztve ]

(#18024) lowzor válasza Evil Snowman (#18023) üzenetére


lowzor
veterán

Az ilyen hülyeségek helyett inkább az RPG-t nerfelhették volna. A leg OP-bb dolog az egész játékban, de ez valamiért nem zavarja őket.

(#18025) KaitouP válasza Evil Snowman (#18023) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha megfigyelted jól, akkor eddig is így volt. Tovább semmi értelme növelni az értékeket, ezzel az attachmentel short/mid range használható az adott fegyver, midre már azért manuális korrigálásra szorul lövéss közben a cucc, vagy rövid sorozatokra. Hülyeség volt megváltoztatni ezt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18026) Evil Snowman válasza KaitouP (#18025) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Engem nem egyszer laser beam-eltek le no stock feat. archangel grauval 120 méterről. Úgy hogy a gyereek kidarálta a tárból mind a 60 skulót egyben. Visszanéztem, kb 0 recoilja volt a folyamat alatt. Ez nem normális, függetlenül attól, hogy Grauról beszélünk. :B

(#18027) atee válasza lowzor (#18024) üzenetére


atee
őstag

+1 Legalább ne lehetne olyan gyorsan újratölteni perkel se.. kész vicc!
A C4 dobálásra is ki lehetne találni valamit. Lassan messzebbre dobják mint a gránátot!

D-day 2002-01-04 01:54

(#18028) Evil Snowman válasza lowzor (#18024) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

RPG érdekes kérdés, engem nem zavar, ha mozgásban vagyok nem igazán tudnak kilőni velem engem. Ha meg kempelünk egy házban (tudom a pokolban égjen el a lelkünk :DDD ) a haverokkal, akkor lerakunk 2-3 bográcsálványt és probléma letudva.

(#18029) KaitouP válasza Evil Snowman (#18026) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott akkor más van a dologban, esetleg kompenzálta a megfelelő barrel + underbarrel + muzzle opcióval. Vagy csalt, bár ezt látatlanban nem feltételez én senkiről.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18030) Laraxior


Laraxior
titán

Most akkor miket lehet keresni Warzone mapon? Megint vannak bunkernyitó kártyák? Mert a telefonok csörögnek még mindig... :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18031) lowzor válasza Evil Snowman (#18028) üzenetére


lowzor
veterán

Én is mindig mozgásban vagyok, de valahogy így is mindig megtalálnak vele.
Meg is kapom legtöbbször a "Most launcher deaths" plecsnit.
Amúgy minden második "Play of the game" arról szól, hogy 1 rakétát odahánynak, aztán 4-5 embert megöl. Szánalmas.

(#18032) soo277 válasza Laraxior (#18016) üzenetére


soo277
őstag

1gigás nettel :F bármely régióból,na köszi ,tényleg :U

BT: wersoo#21211

(#18033) oriic válasza Laraxior (#18030) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig sem volt koze kartyaknak a csorgo telefonokhoz. Azok meg mindig a 11es bunkerhez kellennek. ;] Ott van most vmi valtozas.

Live-Die-Respawn

(#18034) omfgk válasza soo277 (#18032) üzenetére


omfgk
addikt

Ha nem kezdi el az ember reggel tölteni akkor lehet neked akár 10 gigabites neted is...

(#18035) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Mire haza érek lent lesz. Asszony tölti lefelé. :))

(#18036) shotika válasza KaitouP (#18011) üzenetére


shotika
őstag

Kár, hogy értéket nem írnak a növelésről/csökkentésről...

Na mondjuk a Dragunov buff beteg, tegnap épp Warzone-ban mentem vele brutál kört, 14 kill vele, képzelem ezután mi lesz.
Amax nerfnek nem örülök, mert jóval pontatlanabb volt, mint a Grau, jobban rá kellett tartani vele távolra.

Ha egyszer leér az update, az AK-ra ránézek, ott valóban lehetett érezni, hogy nagyon lassú az ADS.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18037) omfgk


omfgk
addikt

Úgy tűnik ,hogy az AX-50 és a HDR azért lett buffolva ,hogy legyen helye a Rytek-nek.

A Damage Range a Rytek esetében most kb úgy néz ki mint az update előtti AX-50.
71 méterig a hasi rész is 1 hit, felette csak a mellkas és fej.
Ez volt az AX-50-nél 75 méter, de most ugye emelték. Meglátjuk ,hogy pontosan mennyire.
Erre még nem találtam statot.
A HDR-nél pedig 100 méter volt. Ez lett most gyakorlatilag végtelen.

Ha nem lett volna buffolva az AX-50/HDR páros akkor a Rytek nagyon OP lett volna hozzájuk képest (főleg az AX-50-et ütötte volna).

[ Szerkesztve ]

(#18038) Televan74


Televan74
nagyúr

Hova tűnt a Warzone menüjéből a Warzone Rumble! ? :F
Csak a BR,a Plunder és a Practice mode & Trials van. Amúgy a Rumble -be az autós gázolás a legidegesítőbb.Még a Sniper,RPG,Gránát, C4 killt is jobban elfogadom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18039) dombi81


dombi81
senior tag

Shoot the Ship visszakerült, az már pozitívum. A grafika is mintha megint élesebb lenne, aztán lehet bemesélem magamnak. Egyik patch-nél elmosódottabb, a másiknál meg nem annyira, azt hiszem így korrekt leginkább.

(#18040) Acheron válasza dombi81 (#18039) üzenetére


Acheron
őstag

Helyes, Shoothouse már hiányzott, kedvelem azt a pályát, mindenféle fegyverrel jól játszható.
(#18020) Tomko78: Kicsit frusztráló az is, hogy ennyi idő után sem tudtak mit kezdeni azzal, hogy minden kisebb nagyobb frissítés után (vagy néha csak random módon) átállítja a képernyő méretezést Borderless -re, a felbontást pedig 50% -ra. Többnyire már a menüben látszik, hogy rettentő vacak a kép, de ha játék közben veszem észre, és átállítom, nem egyszer ledarálnak közben - pl tegnap.

Úgy tűnik, megvan az esti program, a PKM -et befejezem, utána kinyitom ezt a Rytec csodát, megnézem, mire lehet jó.

(#18041) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv! Valaki megtudja mondani, PS-en hogy lehet csak a warzone-t letölteni? Xboxra találtam már hasonlót, de PS-re meg semmit, és konzolon se tudok rájönni egyszerűen hogy kéne :C

(#18042) Slavia válasza Acheron (#18040) üzenetére


Slavia
aktív tag

borderless probléma szintén nem fogják javítani .....

(#18043) omfgk


omfgk
addikt

Hát ezt sikerült elbaszniuk.
A HDR totál OP. Brutális..

Meglőttem vele a legjobb körömet a jelenlegi COD-ban.

Gunship-ig eljutottam. Miután a killstreakeket elhasználtam (nem haltam meg közben), lőttem őket tovább.

Első tactical Nuke-om lett.
Csak HDR...
Ami feltűnt, hogy nem volt hitmarker. Akit eltaláltam az meghalt.

AX-50-et nem próbáltam még, de ezek után úgy gondolom ,hogy az se lett gyengébb...

De nem is értem ,hogy miből gondolták azt ,hogy a lower-torso is 1 hit kell ,hogy legyen bármilyen távolságból...
Ezek totál hülyék. Tényleg nem játszanak a saját játékukkal.

[ Szerkesztve ]

(#18044) BITBOYS válasza omfgk (#18043) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ettől tartottam, bár azt nem gondoltam volna, hogy ennyire felhúzzák az egyébként is erős snipereket.
Az új snipert meg nem lesz egyszerű kifarmolni a csak warzone tulajoknak most, hogy nincs 50v50.

(#18021) dudu5130

Még nem néztem milyen lett, meg nem is nagyon használtam mostanában.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18045) Komi28


Komi28
senior tag

Segítség kellene: minimap nem működik vagy csak minden 4-5 csatában és akkor nincs semmi felirat sem pl. ellenfél neve, fejlövés stb. Mitől lehet?

(#18046) omfgk válasza BITBOYS (#18044) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, az a baj ,hogy 15 különböző körben kell 3 quickscope...

Ez a fenti köröm csak 1db, még így is... Pedig megtettem amit lehetett. :))

Most ugyanaz lesz mint a Bruen után. 1 hétig mindenki Marksman vagy Sniper fegyóval fog rohangászni.

[ Szerkesztve ]

(#18047) BITBOYS válasza omfgk (#18046) üzenetére


BITBOYS
addikt

Plunderen már találkoztam a damascus camo verziójával :)
Éppen próbáltam a lehetetlent kar98 társaságában, de ezt így lehetetlen megcsinálni. Keresem a megoldást, de egyelőre semmi más nincs csak a megvásárlása :D

mod: ...tényleg, ha megveszem tudom fejleszteni? Vagy csak akkor ha az alap fegyvert is beszerzem?

Elvileg így a legegyszerűbb beszerezni...márakinek :D [link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18048) KaitouP


KaitouP
veterán

Új Warzone trailer: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18049) WaterWave


WaterWave
veterán

Nekem tetszik az uj változás, sokszor meglőttem ax50 fegyoval de sokszor csak downra ment, most tuti halál... Emlitsuk meg, megemelték 15o-ről 2oo-ra a játékosállományt... hatalmas piros pont.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18050) Rinkasime


Rinkasime
tag

Waiting on another update.. ezt látom 15 perce és semmi mi ez a sz*r???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.