Hirdetés

2021. március 5., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-12-11 16:47:30

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2901) redingitell válasza Csokishurka (#2887) üzenetére

redingitell
senior tag

Igen, annélkül nem is engedte telepíteni

(#2902) SH4D0W2011 válasza Acheron (#2884) üzenetére

SH4D0W2011
őstag

A loadout-oknál be tudod állítani a fegyver blueprint-eket, az M4A1 mellett pl. lesz egy nyíl, meg egy 1-es szám, arra menj rá. Az operátor skinek szintén elérhetőek már az elején, nem tudom fejből, hogy melyik operátoroknál van, de a fejük környékén megjelenik, hogy milyen gombot kell nyomni a customization-höz.

Console gamer

(#2903) Csokishurka válasza weri (#2896) üzenetére

Csokishurka
őstag

Hát de már levettem mindent Low-ra mindent kikapcsoltam, igy a 4gb-ból eszik egy picivel több mint 2gb-ot. Ne csinálja már. Bétában me elég volt? Ott semmi kilépés nem volt. Illetve hétvégén a peccs előtt csak párszor lépett ki akkor se volt semmi gond, egy kis akadás, szaggatás sem. Jah illetve már belőttem a virtuális memóriát is hogy a rendszer állítsa be.
@redingitell
Dehogynem én is úgy raktam fel, indításkor meg rányomsz a nemre és megy a régi driverrel.
Gondolkoztam hogy kettővel ezelőtti drivert felrakni, de ha van akinek megy az új driverrel normálisan akkor lehet fölösleges,

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2904) Maxxy10 válasza Xaels (#2891) üzenetére

Maxxy10
őstag

+1

Nagyon ott van a játék! Számomra hiánypótló volt egy ilyen FPS ami végre nem a múltban játszódik...

(#2905) Con Troll

Con Troll
senior tag

Az új Nvidia driverrel (és a frissült Geforce Experienc-szel) másnak sem megy a pár napja javasolt Élesítés funckió? Ha játékon belül megnyomom az Alt+F3-at, azt írja ki, hogy ehhez a funkcióhoz támogatott játék szükséges. :F
Geforce experience-ben engedélyezve vannak a kísérleti funkciók.

[ Szerkesztve ]

(#2906) Tom456 válasza Con Troll (#2905) üzenetére

Tom456
tag

Az Nvidia vezérlőpultban kell engedélyezni.

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#2907) Wans válasza venom8888 (#2898) üzenetére

Wans
aktív tag

hagyjuk mar ezt a hulyeseget, hogy a konzolosok kempelnek... miert honnan tudod, hogy az kempel meccs kozben, amikor a jatek kozben nem latod scoreboardon, hogy ki mivel tolja? pc-s nem kempel? egyebkent meg ezt a kempeleses dolgot meg mindig nem ertem. mindenki ugy jatszik ahogyan akar. johogy nem mar arra kerem meg az ellent, hogy alljon elem, hogy fejbe lohessem... a masik oldalrol meg nem ertem, hogy aki eger bill komboval megy, annak mivel jobb? akkora az aim assist controllereken, hogy siman elveszik a pc-seknek az elonye. killcamben szoktam visszanezni, hogy olyan finoman huzza ra a karakterem kozepere a fegyvert, hogy az nekem nem megy egerrel. es igy sok 1 az 1 elleni parharcot el is veszitek.

Origin: Provoxion

(#2908) Acheron válasza SH4D0W2011 (#2902) üzenetére

Acheron
senior tag

Köszönöm, este csekkolom :R
Csak skin végül is, de futok vele pár kört, ha már van.
Egyenlőre még csak próbálgatom a fegyvereket, az MW2 -ben anno a FAMAS -nál ragadtam le, kíváncsi vagyok, itt mi lesz a befutó elsődleges fegyó nálam (erős és messzire is pontos legyen)
Tegnap még csak a 11 -es szintig jutottam, erősen úgy tűnt, hogy a kezdő fegyvereim gyengébbek a haladóbbakénál, persze lehet, ez csak placebo.

Egyik lábam, itt a másik...

(#2909) KRoy19 válasza Con Troll (#2905) üzenetére

KRoy19
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2910) Con Troll

Con Troll
senior tag

Tom456 (#2906):
köszi, megtaláltam. Bár játék közben továbbra sem tudom előhívni a filtereket, hiába engedélyeztem. :F Meg mindenféle színbeállítás is volt a szűrők között, azt se találom.

KRoy19 (#2909):
Áhhá, szóval akkor ezért került ki belőle. A színbeállításokat hiányolom, már nem emlékszem miket huzigáltam merre, de sokkal szebb volt a játék színhatása. Mindegy, a sharpening a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

(#2911) KRoy19 válasza Con Troll (#2910) üzenetére

KRoy19
senior tag

Gondolom az Experience frissítésével észébe jutott a freestyle-nak, hogy hopp ezt a játékot még nem is támogatom. :D ( Egyébként mostmár beépített reshade is lesz)

(#2912) raggg válasza Wans (#2907) üzenetére

raggg
senior tag

Nem input alapú a matchmaking? :F

ragklaatPS

(#2913) Segal

Segal
veterán

Sziasztok
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Meg szeretném venni kupon formájában a játékot de nem teljesen egyértelmű az aktiválása a számomra. Addig oké hogy egy olyan gépen kell aktiválni experiensben amiben épp rtx kártya fut de utána honnan tudja a battle.net hogy nekem kóddal lett aktiválva? Össze kell kötni vele? Ha igen akkor hol és hogyan?
Ha nem akkor ott kapok megint pl valami kódot amit be kell ütnöm battle.net-en vagy hogy működik ez? Meddig van szükség az rtx karira? Az experienses kódbeírásig és utána mehet rtx nélküliről is? Köszönöm előre is ha valaki segít :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2914) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

(#2915) yozsee11 válasza raggg (#2912) üzenetére

yozsee11
aktív tag

Elméletileg igen, gyakorlatban pedig nem. Voltam tegnap is olyan lobbiban ahol én voltam egyedül PC+egér használó, a maradék 19 ember kontroller+PS4/XBOX volt.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#2916) RMZ250 válasza Segal (#2913) üzenetére

RMZ250
senior tag

Experiensben nem a kupont kell aktiválni, oda való kódot e-mailban kapod. a kupont Battleneten kell aktiválni. Legegyszerűbb ha az eladó reggeli neked.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen5 3600K,G.Skill RipjawsF4 3200C, Artic Liqid Freezer 240,EVGA GTX1080FTW, Xiaomi Mi Max3

(#2917) KRoy19 válasza Segal (#2913) üzenetére

KRoy19
senior tag

Az experience-be kell beütni a kuponkódot Rtx-es gépen, utána autómatikusan össze köti a battle.net fiókoddal. Ha ez megtörtént utána bármilyen gépre tudod telepíteni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#2918) Kanczy

Kanczy
veterán

Mi a kedvenc fegyveretek (az M4-en kívül ;])?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2919) Maxxy10 válasza Kanczy (#2918) üzenetére

Maxxy10
őstag

Van más fegyver? :D

(#2920) mettek válasza oriic (#2914) üzenetére

mettek
addikt

Annyiból futhqtná szerverkeresőre, dedikált szerverekre minden országban és normális hitregre...

(#2921) Xaels válasza Kanczy (#2918) üzenetére

Xaels
félisten
LOGOUT blog (1)

Kilo 141 is nagyon jó szerintem, ha kicsit húzod az Mp5 sem rossz de most pl. PP19-ezgetek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2922) lowzor válasza Kanczy (#2918) üzenetére

lowzor
veterán

Kilo 141 egyelőre.

(#2923) Segal válasza RMZ250 (#2916) üzenetére

Segal
veterán

Na pont ez a problem hogy nem biztos hogy tudja nekem regelni :(
Akkor ha jól értem a kapott kódot battle.net-en kell beírnom de nem a játékot tölthetem utána hanem emailban kapok egy kódot és azt kell beírnom experiensbe egy olyan gépen amin rtx fut?
Plusz jöjjön a nap leghülyébb kérdése :B . Hova kell battle.net-en a kódot beírni? Bocsánat a retardáltságomért de itt még soha sem volt erre szükségem.

KRoy19? Na várjál. Most nézem hogy te meg pont az ellenkezőjét írod.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2924) RMZ250 válasza Segal (#2923) üzenetére

RMZ250
senior tag

Lehet én kevertem össze, de itt a leírás:
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/campaigns/call-of-duty-modern-warfare-bundle/redemption-instructions/

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen5 3600K,G.Skill RipjawsF4 3200C, Artic Liqid Freezer 240,EVGA GTX1080FTW, Xiaomi Mi Max3

(#2925) Rison77 válasza Segal (#2923) üzenetére

Rison77
senior tag

Megnyitod az Experience-t, ott van egy olyan hogy beváltás, ha rtx kódot veszel, azt a kódot oda beírod, ha nem rtx kártya van a gépben akkor kiírja hibának, hogy csak rtx kártyával tudod aktiválni. RTX kártyával elfogadja kiírja, hogy az egy modern warfare, és csinál neked egy kis linket, hogy ott tudsz bejelentkezni a battle.net kliensbe, miután bejelentkeztél automatikusan hozzáadja ahhoz a fiókhoz.

(#2926) Segal válasza Rison77 (#2925) üzenetére

Segal
veterán

Köszi így már elég egyértelmű a dolog. :R Csak eddig ez a "Follow the remaining instructions on screen" dolog semmit sem mondott. :N

(#2927) Tomko78 válasza Kanczy (#2918) üzenetére

Tomko78
őstag

AK 47 :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, a ki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2928) bulikavagyok válasza Acheron (#2884) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Itt olvastam több embertől is, h ez már kempelés. De amúgy szerintem sem az.

"Milyen izgalmas játéka lehetett.." - komolyan nem értem, h mi ebben jó?! Egyrészt dögunalmas lehet, másrészt az eredményessége is megkérdőjelezhető. Ha engem leszed így valaki, utána jó eséllyel megtalálom és kiszedem onnan. Gondolom, h más is így van ezzel. :)

Csokishurka: +1

venom8888: Szerintem is tévedsz.

Xaels: Én is kevesebbet alszom amióta megjelent ez a játék. :B Furcsa, mert amúgy már nagyon kezdek lejönni a gamerkedésről.

Kanczy: Kilo 141 egyelőre

[ Szerkesztve ]

Audi S5 Coupé eladó! -> https://tinyurl.hu/EmoP/

(#2929) Csokishurka válasza Kanczy (#2918) üzenetére

Csokishurka
őstag

Oden!!!!! (De sajnos kezdek rájönni hogy kevés a többi AR-el szemben)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2930) NemMo válasza Wans (#2907) üzenetére

NemMo
senior tag

Aim asist ide vagy oda fordulni sokkal gyorsabb egérrel, ami nagy előny

(#2931) Wans válasza NemMo (#2930) üzenetére

Wans
aktív tag

lehet, de az elegge ritka sztem, amikor nekem 180 fokot kell fordulnom, mert mogottem van valaki. es az is altalaban 98%ban halal.

(#2932) JSaN válasza Kanczy (#2918) üzenetére

JSaN
őstag

EBR-14, szenvedtem vele eleinte de mar kezdek belejonni, es most mar elvezem. Igaz kis mapokon semmit nem er, de nem is jatszok ott, 10-20 es felete tolom, DOM 20, GW, stb.

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#2933) Maxxy10

Maxxy10
őstag

Annyira nem voltam otthon a BO4-ben.
De szokták változtatni a fegyver metat? Buff/Nerf?

(#2934) Deck válasza Maxxy10 (#2933) üzenetére

Deck
nagyúr

Igen.

PlayStation 5 & Sony Bravia XH90

(#2935) Con Troll

Con Troll
senior tag

Aki már eljutott addig: nálatok számolja az officer challangeket a játék? Nekem az istenért sem akarja számolni a teljesített feladatokat, játék újraindítás után sem, ahogy az a többi challangenél működik.

[ Szerkesztve ]

(#2936) Wans válasza Con Troll (#2935) üzenetére

Wans
aktív tag

szamolja, habar egy kicsit bugosan irja nekem. eddig egy ribbont (challenget) teljesitettem is.

(#2937) Hublot válasza Kanczy (#2918) üzenetére

Hublot
aktív tag

MP5

“Az se mindegy milyen. Piros legyen, sárga tetővel.”

(#2938) GhostPetya válasza Maxxy10 (#2933) üzenetére

BO4-ben havonta, de nemrég nyilatkozták az IW részéről hogy nagyon balanszolni a fegyvereket nem tervezik.

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2939) KRoy19 válasza Kanczy (#2918) üzenetére

KRoy19
senior tag

Nekem az M91-jön be.
Lehet vele kaszálni... :DDD

(#2940) GhostPetya

Kiszivárgott a lehetséges DLC térképek listája: [link]

[ Szerkesztve ]

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2941) Laby válasza Kanczy (#2918) üzenetére

Laby
senior tag

Nekem az MP5 és az AK47, pályától függ.
Amúgy az LMG-k is eléggé állatok, meg nyilván az M4 is. Sniper-ek is baszók, de kevés pályán van csak haszna. Szerintem amúgy az összes fegyverrel lehet állatul menni, kinek melyik tetszik külcsínre, szerintem magadra lehet szabni mindegyiket.

(#2942) Corpuscle válasza GhostPetya (#2940) üzenetére

Corpuscle
őstag

Ez így rendben is lenne. Mennyi régi kedvenc. :)

"arany középút"

(#2943) Maxxy10 válasza GhostPetya (#2940) üzenetére

Maxxy10
őstag

Mikortól fognak jönni?

(#2944) Highground válasza GhostPetya (#2940) üzenetére

Highground
aktív tag

Terminal, Scrapyard :C Basszus a nosztalgia MW2 után először ÁÁÁ! Alig várom! :DD
Jöhetne még több MW2 map!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2945) novakalex válasza KRoy19 (#2848) üzenetére

novakalex
aktív tag

Mik a legjobb beállítások ott? :)

(#2946) boogie84 válasza Kanczy (#2918) üzenetére

boogie84
veterán

FAL, P90, MP5, most kezdtem az M13-at és várom a SCAR-t és az AK-t. Nekem kb ezekkel kis is lesz lőve az arzenál. :B

[ Szerkesztve ]

(#2947) jarnyz

jarnyz
aktív tag

Baromi idegesítő, hogy berak olyan meccsekbe, amik már bukottak...inkább várnék 1 perccel többet tiszta indulásra. A kilépőket pedig büntesse meg a játék.

XSX | Samsung 55Q80T | AOC 32" 1440p@144Hz | Xiaomi mi 9t | PS5 preordered

(#2948) GhostPetya válasza Maxxy10 (#2943) üzenetére

Fogalmam sincs. Nincs dátum.

[ Szerkesztve ]

(#2949) Xaels válasza boogie84 (#2946) üzenetére

Xaels
félisten
LOGOUT blog (1)

SCAR nekem is régi kedvenc, most kaptam meg kíváncsi leszek itt milyen.

Ez a Ground War ide nagyon nem kellett, simán kijött volna 8 másik térkép ezek helyett. Ha BF-ezni akarok akkor ott a BF, hozzáteszem azt is szeretem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2950) duronx

duronx
aktív tag

Leálltak a blizzard szerverei hibát kapok. wtf :((( másnál is csinálja?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.