Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) KaitouP válasza oriic (#16995) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, nagyon egyetértek, egy Terminalal lenne teljes az összkép. :K Kihagyott ziccer lenne, talán S5-ben megkapjuk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17002) Laraxior válasza Dragon3000 (#17000) üzenetére


Laraxior
titán

Ugysem tudod elmagyarazni az itt ertetlenkedoknek, hoborgoknek...
Senkinek sincsen semmias dolga az eletben csak jatszani. En reggel, illetve delelott inditottam el, azota is jon... Majd ha leer, kiprobalom. :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17003) oriic válasza Laraxior (#17002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg semmit nem indítottam el. Hajnalban otthagytam a gépet, Battle.net meg automatikusan frissített. Hazaértem melóból, lent volt a patch. :)

Live-Die-Respawn

(#17004) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Ha a BattlePass-t megveszem akkor a benne lévő operátorokat megkapom (ha kigyűjtöm) vagy csak skineket ad? (nincs meg az MW, csak Warzone-ozok)

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#17005) Dragon3000 válasza Laraxior (#17002) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ami engem ilyenkor szokott zavarni, hogy update után sokszor laggolnak a szerverek, viszont ezzel kezdhetnének valamit, hogy a frissítés miatti terheltség ennyire ne éreztesse hatását játék közben. Amúgy, amíg nem jött az ingyenes warzone, addig szinte max sebességgel jöttek a frissítések.

(#17006) keIdor válasza oriic (#17003) üzenetére


keIdor
titán

Én ha nem vagyok otthon, vagy nem használom a gépet akkor kikapcs, ez igaz az összes eszközre.
Felhasználói szokásoktól függ erősen. Ha 40 GB-os patchekről beszélünk, akkor infrastruktúrát is csináljanak már hozzá...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17007) Pedro78


Pedro78
senior tag

Season pass tartalmat hol tudom megnezni? ingame nem jo mert nem jott meg le, tanyanet powa.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#17008) dombi81 válasza keIdor (#17006) üzenetére


dombi81
senior tag

Utoljára a 2000-es évek elején volt szokás bekapcsolva hagyni éjjelre, vagy reggelente a gépet, hogy mire felébredsz vagy hazaérsz, jöjjön le az a kőkemény 4,3 gb-nyi adat. De akkor legalább nyugodt lehettél, hogy addigra biztosan lejön, nem volt rá más opció, sem lehetőséged. Ám az, hogy 2020-ban 40 gigát töltögetsz 20 órán keresztül, és teljesen mindegy milyen oknál fogva: elfogadhatatlan.

(#17009) juve600 válasza dombi81 (#17008) üzenetére


juve600
nagyúr

sajnos ez így van

(#17010) csuzda válasza dombi81 (#17008) üzenetére


csuzda
aktív tag

Tegnap este beállítottam bios-ban, hogy ma reggel 9:53kor kapcsolja be a gépet, a battle.net meg automatikusan frissít. Mikor 4 körül haza értem még volt hátra 36GB és leállt a töltés... Kicsit sem voltam ideges, közben meg az összes barátomnak lazán lejött PS-re.

[ Szerkesztve ]

(#17011) mokus1 válasza dombi81 (#17008) üzenetére


mokus1
addikt

Szerintem nem.

Rengeteg játékos van. Mindenki egyszerre tölti, persze hogy nem bírja. Irreálisan nagyot kellene fejleszteni hogy menjen mindenkinél normális sebességen.

Két dolgot lehetne maximalizalni a letoltest egy gépen, és ha megoldhato nem 8x gigás frissiteseket kiadni.

(#17012) hitchins


hitchins
őstag

Fegyvereknel a gunsmith mellett megjelent egy store menupont ahol tovabbi blueprintek vannak. Ezeket hogy lehet feloldani? Storeban csomagban lattam parat de nem mindegyiket.
pl van egy feher m4 / white noise, amire azt irja (season 3)

[ Szerkesztve ]

(#17013) dombi81 válasza mokus1 (#17011) üzenetére


dombi81
senior tag

Szerintem meg ne a haszonszerzés legyen az egyetlen cél, korábban is játszottak ennyien a COD-dal. Nincsenek felkészülve erre, két év múlva várhatóan fel lesznek.

(#17014) keIdor válasza dombi81 (#17008) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek. Nálam így áll jelenleg a dolog, ezt megpróbálva is csak pár percig jó, felmegy 2-3MB/s-ra, aztán ugyanúgy leáll.
Nem fogom állandóan újraindítgatni meg átírni a korlátot, kb. 10x megtettem, de elég volt.
Nevetséges. Úgy gondolom a 60€ árban meg a millió mikrótranzakcióban a karbantartás és infrastruktúra benne kéne, hogy legyen! Maradtak volna Steam-en, az elég stabil lett manapság.
Majd visszatérnek 5 év múlva, mint most a hülye EA is tette. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17015) keIdor válasza mokus1 (#17011) üzenetére


keIdor
titán

Ez sem igaz, érdekes a Steam mára elég jó lett, 5 éve az is ezt csinálta, de mára több millió emberrel stabil marad.
Az Xbox Live is mindenkinél gyors, van rajta 40 millió felhasználó.

Mennyien játsszák a PC CoD-ot? Néhány százezer a korábbi részekből kiindulva.
Az lett volna a megoldás, hogy pre-download-ot engedik egy héttel korábban, mert tudjuk, hogy készen volt csak jött a #blacklivesmatter és a hülye amerikai központúság miatt csúsztatták.
Csúsztassák az installt, de ez ebben a formában vicc.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17016) Dragon3000 válasza keIdor (#17015) üzenetére


Dragon3000
veterán

Eddig 50 millió feletti számokat írtak, így az a néhány százezer kicsit kevés. Amúgy a battle.net nem hal le csak a COD szerverek, így ilyen a steamen is megtörténhet. Amúgy epic-nél rosszabb volt az ingyenes GTA-nál, mert ott az oldal és a kliens is lehalt, így a többi játékkal se lehetett játszani.

[ Szerkesztve ]

(#17017) Dictator^ válasza Tomko78 (#16991) üzenetére


Dictator^
veterán

Én reggel meló előtt benyomtam a gépet, és egy jót reggeliztem.
15 percre rá indultam, addigra lent volt az egész :P

/Az előzőt season patchet én is beszopt@m../

A Ghost küldetéseket valaki már végigcsinálta?
Mindenkinél ugyanaz? (TV stationnél volt az első item, amit fel tudtam venni ami azt hiszem az Airportra küld)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#17018) Acheron válasza Acheron (#16997) üzenetére


Acheron
őstag

Nos, kis utánajárással azt találtam, hogy a Rytec AMR (aka Barrett .50) csak később jön a szezonban, szóval pici üröm az örömben. Az is fura, amit ez egyik korábban linkelt videón látni, hogy .50 cal fegyvertől merőbben szokatlanul, gyakorlatilag nulla a visszarúgása. Feltételezem a játékba érkező fegyvernél ez nem így lesz (MW2 -ben sokan pont azért nem kedvelték, mert bár félautomataként gyorsan lehetett vele ismételni, de a jelentős visszarúgás miatt nehézkes volt vele célozni (már ha nem ismerted a trükkjét ;] ))
Mindegy, addig is befejezem a HDR goldozását. Kell még 5 x 3 kill halál nélkül, meglehet, az még ma este befigyel. Utána már csak Dragunov elvtárssal kell elbeszélgetnünk néhány száz delikvenssel, hogy meglegyen a platina erre az osztályra is.

(#17019) venom8888


venom8888
őstag

15 oraja toltom es 4 Gb jott le .

(#17020) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

hát a kedvenc shipment 24/7 hová tűnt??? ez a trench egy igazi foskazán cserébe. A scrapyardtól se vagyok elájulva. Ezért vártam 12 órát mire letöltötte? Ehh el is ment a kedvem a játéktól. Majd talán holnap visszajön.

(#17021) laragirl83


laragirl83
őstag

GALIL vmi veszett jó, asszem' ha kimaxolom váltja graut. :K

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#17022) lowzor


lowzor
veterán

Végre egy 7.62-es AR került bele, nem egy hatszázötvenkettedik 5.56-os. :K

(#17023) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#17024) BandiHUN válasza hitchins (#17012) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az csak annyi,hogy mostmár megnézheted a fegyóknál,melyik csomagban van olyan még,és behozza neked a pakkot megvenni,ha kell.Sajna nem lehet külön fegyót venni...

Nagy fos lett ez az update,a map szétkempelős,mint ami régen volt,cserébe kihalt sivár,kopár,az új smg az első 20 szintig kritikán aluli,mert HC-n is 3 golyó egy ellen,és lassú a reload,most kaptam meg 20-szal a 40es dobtárat+FMJ+hátha lesz jobb cső rá.Pontosnak pontos,de mire számítana,ereje nem marad,30méterről 2 kell fejbe ADS-el :(
Gagyi cuccok vannak a seasonban is.Nomeg csalók,3 körből 2-ben is volt,WH-sok,kis dedós kölykök,oltották egymást mikrofonba,miközben ment az öregekre a foszfor meg a gunship. :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17025) hitchins válasza BandiHUN (#17024) üzenetére


hitchins
őstag

koszi
szoval ha season 3-at latok azt jelenti hogy meg az elozo sesonban volt benne valami pakkban? Azaz mar meg sem lehet venni.

(#17026) Acheron


Acheron
őstag

Oh, man, eléggé átszabták a Scrapyard pályát, meg kellett állnom szétnézni, hogy mi hol van... De azért szép, nosztalgiázom... :) A pihenőhelyeket (értsd, camp) azért erősen megnyirbálták, ezt más, régi pályákon is látom (igaz, a camperek mindig találnak helyet... :) )
Szerencsére ez most kisebb mértékben érint :D
Fél óra csapatás után az 5x3 kill HDR -el abszolválva, jöhet a Dragunov, kíváncsi vagyok rá, korábban alig használtam.
(#17025) hitchins: Dehogynem, amit feldob, ahhoz a packhoz oda is navigálhatsz, megveheted (akár season 1 blueprint). Épp csak nem magát a fegyót, hanem azt a bundle -t, ami tartalmazza azt a blueprint -et. Cash legyen a tárcában :D

[ Szerkesztve ]

(#17027) BandiHUN válasza hitchins (#17025) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pakkokat tudsz venni,azok nem hozzáférhetők,amik a korábbi seasonok tierjeiben voltak,és nem érted el/később kezdted.Vásárolható holmi nem évült el,csak nem minden kapható egyszerre,változik a store.Azt viszont nem tudom,hogy a fegyónál mutatja-behozza-e az összes pakkot,amiben van variáns,elvileg úgy néztem,igen.

Mondjuk fegyót venni nem éri meg szerintem,hacsak nem traceres vagy dismembermentes,mert csak kinézetben más.+ugye soron kívül meglesznek az adott kiegek.De húzni élvezetesebb a kiegekért,a kinézet meg addig jó,míg el nem kezded cserélgetni a cuccokat,amire jó esély is van,mert korántsem a legjobb cuccot tudod megvenni.Magyarán ha használod,úgyis fejlődsz,és úgyis elcsesznéd a kinézetét.
BO4-ben jó volt,hogy ott a camokat lehetett venni...ráadásul a komolyabbak animáltak is voltak,és mindenre rátehetőek+változtak killtől,headshottól függően...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17028) ridiculous válasza ridiculous (#17004) üzenetére


ridiculous
aktív tag

erre valaki tud nekem válaszolni? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#17029) BandiHUN válasza ridiculous (#17028) üzenetére


BandiHUN
veterán

Megkapod,persze!Énnekem is úgy vannak meg pl.a singleplayeresek,mert egy percet sem singléztem...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17030) ridiculous válasza BandiHUN (#17029) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Hát akkor nekem ez instabuy :DD
Köszönöm a választ! :R

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#17031) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

na jó mára elég is volt a sok retek csíterből még streameli :DDD :DD a nyomorult

falat minek bámulja akkor meg a padlót alulról felfelé nézi nem ám a a lépcső lejárót ahonnan lejönnek dehogy végig nézi a falat és követi az idióta

és még ő mer csinálni videót hogy csalót talál ezeket ki veszi be :F

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#17032) mokus1 válasza keIdor (#17015) üzenetére


mokus1
addikt

Ebben igazad van, de azokhoz kell is a hatalmas szerverpark mivel nem egy-egy játékról szól hanem sokról.
Illetve azt sem tudom, ha nem lett volna ez a járvány akkor ennyire befut-e és ennyire terheltek lesznek-e a szerverek. Eltudom képzelni, hogy ők sem készültek ekkora sikerre.

Ebben igazad van, ez is megoldás lenne, sőt talán a legjobb.

(#17033) Laraxior


Laraxior
titán

Mindjárt leér nekem is :DDD :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17034) KaitouP válasza Laraxior (#17033) üzenetére


KaitouP
veterán

Mond hogy nem tegnap óta töltöd... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17035) oriic válasza KaitouP (#17034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hat na. A németeknél lassú a nyet. ;]

Live-Die-Respawn

(#17036) Laraxior válasza KaitouP (#17034) üzenetére


Laraxior
titán

Hát de. De éjszaka, csak 3 órát ment a gép :DDD Asia-n felejtettem, ezért inkább most indult be, amikor elindítottam. De lent van.
Mondjuk én nem értem ezeket a seasonöket, meg battle pass, meg tudomisén... Megyek futkározni, lövöldözni, aztán majd csak bead valamit. :DDD
Amúgy tényleg nem egy veszett a nett, 6.5MB/s... a feltöltés meg itt gyakorlatilag nulla, nem szeretik a torrentet itt..drága.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17037) KaitouP válasza oriic (#17035) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaj de csúnya roast volt ez. :DDD ;] :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17038) oriic válasza KaitouP (#17037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Áh Lara tudja hogy csak hülyülök, régről ismerem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17039) KaitouP válasza Laraxior (#17036) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja hát Asia-n, úgy nem csodálom. :DDD

Season = játékra és főleg vásárlásra ösztönző content halom. Többet ne is láss bele. De elég jó trade, ha legalább a kövi pass árat kifarmolod. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17040) KaitouP válasza oriic (#17038) üzenetére


KaitouP
veterán

:R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17041) Laraxior


Laraxior
titán

Hát... azért a grafika, mintha nem lenne ugyanaz, mint a patch előtt.
Ez az új Warzone mód meg... :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17042) atee válasza Laraxior (#17041) üzenetére


atee
őstag

+1
Annak az új warzone módnak semmi értelme. :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#17043) Redcaster


Redcaster
őstag

Nekem PC-n van meg a teljes játék, PS-en csak a warzone-t nyomom. Az normális ,hogy külön számolja a BP-ben összeszedett cod pontokat? Amikor PC-n játszok, oda számolja, van jelenleg 300, ha PS-en, akkor oda, ott jelenleg 100. Ha ez így normális, akkor elég nagy kib*szás, mert mostanában kb fele-fele játékidőt töltöm a 2 gépen, így a következő BP árát nehéz lesz összeszedni :(((

(#17044) lowzor


lowzor
veterán

Fasza a Scrapyard. :K
Első meccsem rajta:

(#17045) prokxy válasza lowzor (#17044) üzenetére


prokxy
veterán

Én 1x voltam rajta tegnap, sbmm pont a szuper oldalra rakott, talán a 0.2-es KD meg is volt, felénél nem bírtam tovább, altf4. Nagyon kemper map, nem jött be eddig.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17046) lacy86


lacy86
addikt

Nektek melyik fegyok jottek be jobban a multiban?
En most megprobalom elkezdeni a Fennech-et felhuzni. De nem sok remenyt adok neki :( :)

(#17047) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17048) lowzor válasza prokxy (#17045) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem annyi előnyöm van, hogy már ismerem az MW2-ből.
Amúgy egy gyors SMG-vel nagyon jót lehet rusholni rajta.

(#17050) dombi81 válasza Laraxior (#17041) üzenetére


dombi81
senior tag

A grafika minden egyes patchelésnél változik sajna, ritkán letisztult. Létezik a homályos, homályosabb, még homályosabb kategória. Mintha álló helyzetben is aktív volna a kikapcsolt motion blur. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.