Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Laby


Laby
senior tag

Ez a Ground War szerintem ultra gáz. Nem értem miért akar Battlefield lenni ez a játék, annak jól áll ez a 64 fős tankos (és repülős) játék. Ultra gáz a tankok mozgása, meg az egész ami megy ezen, számomra full játszhatatlan. Sokkal jobban örültem volna egy WW2-höz hasonló war módnak, akár nagyobb létszámban is, amikor pontról pontra kell előre haladni vagy épp megvédeni a dolgokat.

Másik dolog, Nektek rendesen rotál minden pályát?
Én Dom, HQ, Cyber Attack módokban szoktam játszani, de nagyon-nagyon ritkán dobja csak be a Grazna Raid-et ami a Bétában is volt és tök szerettem.

(#2552) regener válasza SipiBcs (#2546) üzenetére


regener
veterán

Igen, 3770@4.1 és 1070 páros, majdnem maxon van minden és 80+ fps.
Tudom lövölde, de kell a grafika most :)
Spawnkor még mindig megröccen, mint a bétában is volt, de túlélem.

(#2553) NemMo válasza Laby (#2551) üzenetére


NemMo
őstag

Én még hq nem tudtam játszani, pedig be van állítva

(#2554) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Köszönöm a válaszokat. 4 éve nem codoztam, bf után megvett kilóra a béta 😎

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2555) boogie84 válasza SipiBcs (#2554) üzenetére


boogie84
veterán

Jönnek vissza az öregek! Köztük én is! :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2556) thegsl


thegsl
újonc

Egy rövid véleményt én is írnék eme csoda játékról.Eddig igen változatos a multiplayer része,de azért lenne mit bőven javítani.Szokásos módok jók, kicsit furcsa, hogy ennyire "belassult" a játék ezen része, de ez szerintem szokás kérdése.Van egy-két map, amit feleslegesen nagynak csináltak meg, valahogy nem illik annyira egy COD-hoz. Cyber Attack az kiváló, a Ground War meg....Hát ez szerintem nem kellett volna bele...
De eddig nekem kellemes csalódás lett, legalábbis a multiplayer. A single részével még nem játszottam, de arról is elég pozitív véleményeket olvastam :)

vagyok aki vagyok, de nem az aki lenni szeretnék

(#2557) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Játékon belül jött egy frissítés, és utána elérhető lett a XRK M4.

(#2558) KaitouP válasza Maxxy10 (#2439) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez nagyon megtisztelő, hálásan köszönöm! :R :B

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2559) KaitouP


KaitouP
veterán

Ismételten frissítettem a játékoslistát! :) Alakulunk: [link] :D
Nagyon szép számban vannak PC-sek a listán, aminek nagyon örülök, egyben buzdítanám a konzolos társaimat is, hogy gyarapodjunk a listára mi is. :D

Az alábbi képen nyíllal jelöltem ismételten, hogy kik azok, akik részéről adatpótlás szükséges - ez az a bizonyos kettőskereszt (#) utáni szám. Ha ez nincs a név mellett, nem tudjátok egymást jelölni. :)

Ha valaki mégsem találja magát a listán, vagy hibás adatot tapasztal, szóljon, és javítom! :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2560) 30z.Samu válasza KaitouP (#2559) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meg fogom venni, bár még nem döntöttem el mire is kéne. :D Első körben PC-re akartam, de már nem vagyok benne biztos. :D

Sic Parvis Magna

(#2561) Wans válasza KaitouP (#2559) üzenetére


Wans
aktív tag

Esténként vagy úgy általában szokot lenni közös lövölde? Dom vagy Tdm? Ph-s Cod Discord? Ha vagyunk páran, akik összeülünk és nyomjuk, abban benne vagyok. :))

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2562) Hublot válasza KaitouP (#2559) üzenetére


Hublot
senior tag

#21128 :R

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#2563) KaitouP válasza Wans (#2561) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a gondolat fogalmazódott meg bennem is, hogy egy közös egyeztetés után PH-s konzolosok és PC-sek, akár private lobby-ban lazán összeülhetnénk pár meccs erejéig. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2564) KaitouP válasza Hublot (#2562) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi, javítom! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2568) boogie84 válasza KaitouP (#2563) üzenetére


boogie84
veterán

Én HC-t játszom. Ha erre lesz lehetőség akkor benne vagyok egy PH-s mókában!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2569) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Vilagosìtsatok már fel, hogy a pisztolyokat hol találom?
Oké,megvan.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2570) #20411392


#20411392
törölt tag

A kampány végére értem veteránon. Egyszer még realistic szinten is végig megyek rajta.

Hozza a legjobb cod kampányok szintjét. Meghozta a kedvem a cod4 remasztihoz.

(#2571) bigdigit


bigdigit
addikt

Battle.net ID: Bigdigit#2783

(#2572) ffodi


ffodi
veterán

A single elég jó eddig, viszont a multi nagy csalódás...a beta sokkal jobban adta...

Ha a FoV-t nem rakom 100 fölé olyan lassú a játék, hogy meg lehetne operálni míg 10 lépést megteszek.
Hogyan lehet az, hogy az ellenfél mindig sokkal előbb lát, mint én őt, illetve valahogy belém kevesebb golyó kell, mint az ellenfélbe? Valahogy nincs összhangban az, amit én látok, és ami a killcam-ben visszaköszön.
Végül pedig hihetetlennek tartom, hogy az ellenfélnek mindig van radarja, és azt mindenki ilyen jól használja. Rendszeresen előfordul, hogy azt látom a killcam-ben, hogy már akkor rám tartotta a fegyvert, amikor még simán az épületben/fal mögött voltam. Tuti, hogy nem láthatott.... :W

Szerk.: Ja, és akkor a másodperces lagokról és sz@r latencyről még nem is beszéltem...

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2573) Highground válasza ffodi (#2572) üzenetére


Highground
aktív tag

#2520 ---> #2548

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2574) Rison77 válasza ffodi (#2572) üzenetére


Rison77
senior tag

Igen sajnos, eléggé értékelhetetlen tákolmány lett. Nem vagyok már mai csirke reakció terén, de ez, hogy felbukkan előttem és konkrétan még kattintani sincs időm mert instant halok, kill cambe meg már a fél tárat megkaptam és utána halok. Bizakodtam benne, hogy a béta után még csiszolgatnak rajta, de konkrétan pont nem érdekelte őket az egész.

(#2575) wwenigma válasza Rison77 (#2574) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bunny humpingot toljad, ne allj bele direktbe. :]

Netcode meg valoszinuleg olyan lehet mint a BO2 óta... [link] En egyelore nem vettem eszre.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2576) 30z.Samu válasza Rison77 (#2574) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ezek only PC gondok vagy konzolon is fellelhető ez?

Sic Parvis Magna

(#2577) #20411392 válasza 30z.Samu (#2576) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ezek olyan gondok, amik nem is jelentkeznek mindenkinél.
Én pl teljesen élem a multit. Jól jön a pár száz óra titanfall 1-2 közelmúlt. Nem látok nagy bajt a net-kóddal. Kell még egy kis pályaismeret, de így is pluszosan zárom bőven a meneteket.

A játék tempója tökéletes számomra. Főleg, hogy már megvan a perk, amivel két primary fegyvert tudok vinni. Így már az újratöltés miatt sem kell megállni annyit.

(#2578) Deck válasza 30z.Samu (#2576) üzenetére


Deck
titán

Cross play esetén igen hisz kapható őket.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2579) Hublot


Hublot
senior tag

Ilyen köröket megyek de baromi nehéz mert sokan ajtó és egyéb dolgok mögött kempelnek nulla mozgás szóval ilyen egy életem egy halálom rambó módban kell tolni. :D
Szűk helyeken, épületen belül MP5 nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#2580) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ó hogy tudtam hogy a Butcher az Cotyar at Expanse-ból. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2581) Wans válasza Hublot (#2579) üzenetére


Wans
aktív tag

Én most próbáltam az M13-at, valamint a Scar-H-t. M13-at lvl 37-ig vittem, a scarral lvl-3as vagyok, de kb eselyem nincsem azokkal szemben, akik m4-et hasznalnak. Szvsz vagy m4-et kellene nerfelni, vagy a tobbi fegyvert kellen buffolni, de ez igy egyelore nincsen rendesen kibalanszolva sztem.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2582) redingitell


redingitell
senior tag

Nekem teljesen jól fut, játszható, nem tapasztaltam gondokat.
EasyAC mondta meg a frankót: rambó mod on, és akkor eredményes az ember.......

(#2583) Highground válasza redingitell (#2582) üzenetére


Highground
aktív tag

Te vagy az első akitől ezt hallom :) Youtube-on is azt mondják inkább, hogy mivel a mapok nagyobbak, és több az open area, nem kifizetődő a run n gun. De mintha itt is azt olvastam volna.
Még mielőtt valaki azt hinné (az előző hszeimből), hogy csak fikázom a gamet, 35 vagyok és anno 10-12 évvel ezelőtt MW-be 500, MW2-be meg beletoltam vagy 1000 órát (minimum). De valahogy nehezen hiszem el, hogy ennek a játéknak sok köze lenne az akkori MW-khez. Persze modern hadviselés meg minden, de szerintem kicsit talán túl nagy volt a hype. Én is alig vártam már, hogy végre újra codozhassak 10 év után, de a beta nagyon lelombozott. Anno a cod run n gun volt. A BF nem. Most ez valahogy még videók alapján sem adja vissza a régi cod érzést. A lag compensation-t nem is említve. Aki szerint a codnak nem run n gun-nak kell lennie az nem játszott túl sok codot, vagy ha igen akkor nem tudom... komolyan. Régen pont ezért szidták a BFesek, hogy "eszetlen lövölde". Tágra nyitott szemekkel figyelem a kritikákat és a véleményeket, mert az elmúlt 3-4 codba beleszaladtam felesleges pénzkidobás terén. Legutóbb a BO4-re is sokan mondták, hogy "régi cod feeling"-es... mondjuk ott legalább nem működött ilyen vadul a lag compensation. Legalábbis nekem. Pár napja még fent volt, felmentem játszani úgy, hogy hosszú hónapok óta nem játszottam fps játékot sem. 4-5 meccsen keresztül top 3-ban voltam. Gondoltam bemelegítek a beta-ra. Vigyorral a képemen (még havernak is elújságoltam akinek már azóta gyereke született) konstatáltam, hogy azért még van bennem valami a régiből. Jött a beta... utolsó 2 hely kibérelve. De komolyan... azt hittem megőrülök. Amit itt is egyre többen említenek (amúgy régebben nekem MW3-ban és BO2-ben volt hasonló érzésem), hogy egyszerűen esélytelen voltam bárkivel is 1v1-ben tűzharcot nyerni. "Shoot first, die first" szinte mindig. Félreértés ne essék! Vérzik a szívem, mert amúgy kurvakibaszottul jól néz ki a játék és nagyon játszanék vele, de szerintem több idegeskedést okozna mint örömöt. Single (4-5 órás) miatt meg abszolút nem ér meg 60 eur-t. Amúgy is multis voltam mindig is codban. Abszolút megértem aki megvette, én is a szakadék szélén táncoltam/táncolok. De el kell engedjem ha nem csinálnak valamit ezzel a túlhajtott lag compensation-el...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2584) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudtam mire vállalkozok mikor elkezdtem ezt a lila pisztolyos küldetést 😒
Szinte képtelenség pisztollyal olni, még realism módban is. Használhatatlanok.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2585) mettek


mettek
addikt

Én konkrétan rage quitoltam mert felcseszett ismét. A végén volt egy arc amelyik egy szobát kempelt shootgunnal és ennyi volt a játéka zászlófoglalós mófban...persze meglőtte a 20/4-es statját...engem kb 8szor lőtt le úgy hogy én még nem is láttam őt de haltam. Killcamban azért máshogy nézett ki.

Vicc.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2586) lowzor válasza ffodi (#2572) üzenetére


lowzor
veterán

A latency nálam is nagyon pocsék, 80 alatt még nem láttam. De van, hogy végig 180 alá sem megy. Lehet, hogy ezért lő le előbb az ellenfél, minthogy én egyáltalán észrevenném őt.

(#2587) Wans válasza mcwolf79 (#2584) üzenetére


Wans
aktív tag

En mar megcsinaltam. x16-ot hasznaltam hozza (a glock 17es?). miutan meglett a jobb triger hozza es gyorsabban lehetett vele loni, azota konnyebben adja a killeket.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2588) Xaels válasza Highground (#2583) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem meg vagy 3000 órám van COD4-ben PC-n és másik annyi COD2-ben. Igaz a nagy része SD ami soha nem volt run n gun. A TDM meg a DOM és a régi HQ is az lehet, TDM-ben 6-7-es KD-kat lőttem... de az akkor volt. Most már konzolon játszom és elengedtem a teljesítményt. 1-ik körben top, másikban esek-kelek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2589) redingitell válasza Highground (#2583) üzenetére


redingitell
senior tag

Én a te korod fordítottja vagyok :DD Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az fps játékok kezdetén már próbálkoztam ezzel az életérzéssel. Még talán a wolfenstein első verziója volt ami sima labirintus kék falakkal ha jól emlékszem, utána meg jött a quake. Szóval megfordult a képernyőn már 1-2 fajta fps. Én a Black ops I után fordultam el a cod-tól, és a BF3-al kezdtem a BF pályafutásom, ami most a BFV-el megszakadt, mert véleményem szerint gyalázatos amit a DICE művel. És bizony most egy pár óra játék után is azt kell mondjam, hogy az egyik legjobban sikerül cod került most a kezembe a COD2 óta. Az 1v1 esetén pedig nagyjából 50%-os arányban én jövök ki jobban, pedig aztán nem erőmű van a gépházamban, és a net is rézdrótos....

(#2590) 30z.Samu válasza mettek (#2585) üzenetére


30z.Samu
félisten

Milyen a pinged?

Sic Parvis Magna

(#2591) mettek válasza 30z.Samu (#2590) üzenetére


mettek
addikt

40-60 közötti. Ahogy néztem kb mindegy mit ír. Ez alapjaiban rosszul van megírva. Van hogy hitelem az embert de ő lő le engem aztán killcamben meg nem is kap tőlem sebzést, nem szürkül be a képe.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2592) polgi803


polgi803
őstag

PC Id: polimorph#2614

(#2593) 30z.Samu válasza mettek (#2591) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdekes... :(

Sic Parvis Magna

(#2594) ffodi válasza mettek (#2591) üzenetére


ffodi
veterán

Pont ugyan ezt látom. most utóbbi meccsek alatt ~55 ms volt a latency, szóval nem olyan vészes, de megint sokszor előfordult, hogy a killcam-ben már rég bent voltam az épületben és lőttek, miközben én ebből annyit láttam a valóságban, hogy belépek az épületbe és bumm meghaltam... lehet pihentetni kell kicsit a játékot, amíg rendberakják, mert ez így értékelhetetlen számomra, és rendkívül felk*rja az agyam...

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2595) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Másnak is van közel minden meccs után Memoryerror:0 1793-as hiba és utána kilép a játék? Eléggé idegesítő.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2596) Hublot


Hublot
senior tag

Mentem egy kört MP5-el. Játék közben párszor megálltam próbáltam állítani a játékon mert néha nagyon fura az egész. Gondolom majd jön valami javítás mert néha kifagy illetve velem is előfordul, hogy instant halok miközben már rég a palit lövöm. :R
[link]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#2597) 3L1T3


3L1T3
addikt

Amikor lelőnek , az a hang csak engem idegesít de marhára?

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2598) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ground warra ki melyik snipert használja? HDR vagy AX-50, messzire nem mindig halnak egy hitbe az emberek, elég zavaró mert utána felfedem magam és lelőnek. Szumma melyik jobb nagy rangre? Mert a HDR-nél nagyobb a range de nincs akkora damage.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2599) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Ti melyik audio mixet használjátok? Próbálgattam Home Theatert, Studio Referencet, stb, de valahogy egyiket se érzem igazán jónak.

(#2600) bulikavagyok válasza Chosen (#2599) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Fejessel vagy hifivel? Én egy SteelSeries Arctis 9x-el egyelőre a Home Theatert tartom a legjobbnak. De bizonytalan vagyok még. A Studio Reference baromi halk sajnos - tehát azt biztos, h nem fogom használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.