Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Lomha 8V válasza prokxy (#14000) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Mert itt lakik, Ausztriában.

(#14002) prokxy válasza Lomha 8V (#14001) üzenetére


prokxy
veterán

200+ pinggel? Nem gondolom...olyan rohadt érdekes, hogy ha vki ilyen lelőhetetlen, akkor az mindig 150-200+ pinges. A mi csapatunkban volt, nem hagyott nekünk killt...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14003) prokxy válasza Lomha 8V (#14001) üzenetére


prokxy
veterán

Félre ne értsd, biztos vannak csecsemő koruk óra COD-ozó fiatalok, akik a 38 éves fejemet, a 15-16 éves FPS múltammal kb szanaszét lövik, de azért amikor a killcam-ben látom ma pár körben, hogy már a fal mögött követ úgy, hogy se uav, se spottolva nem vagyok, ilyenkor elgondolkozom, hogy hagyom a PC-t a büdös picsába és veszek egy PS-t, rádugom az egeret, billt és elmehetnek a csíterek a fenébe, nekem a hajam meg nem hullik ki és minden hardver épen marad.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14004) - = Zk = - válasza prokxy (#14003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont ezért hagytam abba az online gémelést.....
nagyon kicsi a határ a csaló vs pro player között... ink nem foglalkozom ezzel már... én is elmondhatok pár év PVP-ét a hátam mögött.. elég volt.. meghagyom ezt másoknak.. :K ;)

számomra a WZ is élvezhető volt... 1,5 hétig... jött egy kerek pecs és kresselések, godmodeonplayerek stb...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14005) prokxy válasza - = Zk = - (#14004) üzenetére


prokxy
veterán

Mostani körben is lépnek ki az emberek sorban, enemy vtol, enemy chopper gunner, enemy apjafasza, néz jobbra az enemy, oldalt nekem, majd bamm, fejes, off, haltam is.

Kövi kör: úgy jövök be, hogy már a vtol szarrálő...nice. Lehet hagyom mára, mert szétbaszok vmit.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14007) nanorambo válasza #98320896 (#14006) üzenetére


nanorambo
őstag

Van a youtube-on pár "elemző videó" a játék sztorijáról. Mondjuk úgy, hogy egyfelől nem éppen korrekt a történet, másfelől baromi hullámzó a színvonala :D

Price a korábbi részekben nagyon badass vén róka volt. Itt meg...hát... inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#14008) geckowize válasza MaddeNNNN (#13995) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Köszi a tippet, de a jelenlegi helyzetben (covid) el szeretném kerülni, hogy bárki ismeretlennel személyesen kelljen találkoznom. Így a posta maradna, viszont vakon postáztatni meg ugyancsak nem szeretném a cuccokat, mert kicsit zsákbamacskának érzem az ilyet.

Közben utánanéztem és a játék PS (+ Xbox) változata is támogatja natívan az USB billentyűzetet és egeret. Utánaolvasva az jött le, hogy egy PS4 Pro + bill + egér valós alternatíva lenne egy másodlagos PC helyett, főleg, hogy az 55" 4K tévén is menne natív felbontásban a játék, nem beszélve a konstans FPS-ről, és 0 grafikai kompromisszumról.

További előny PS-sel kapcsolatban, hogy ha lecseng barátnőmnél az játszási láz, egy új, garis PS4-et könnyebb lesz eladni, mint egy már eredetileg is használtan vett PC-t, főleg ha nincs is már gari az alkatrészeire.

Ha esetleg játszik itt valaki PS4-gyel bill+egér kombóval, leírná mennyiben más játszani, mint PC-n? :R

(#14009) s.bala31 válasza prokxy (#14005) üzenetére


s.bala31
őstag

Eddig azt hittem csak velem történnek ilyesmik :) Ami még számomra talán a cheaterektől is idegesítőbb ha valaki beleszarik a feladatokba és csak a kill-re megy, függetlenül attól hogy csapattárs-e vagy ellenfél. Az elmúlt pár napban azzal szívatott a játék hogy sorra olyan csapattársakat rakott be mellém akik szartak rá hogy domination, vagy HQ, HP meccs megy nyomták mintha TDM lenne. Én meg rohangáltam egyedül foglalni.

(#14010) Corpuscle válasza s.bala31 (#14009) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kill confirmed próbáld ki. Talán ott a legkevesebb a kemper, illetve önmagában csak killel nem igazán lehet boldogulni. Arányaiban ott vagyok a legtöbbször a győztes csapatban. Az xp is pörög szépen.

(#14012) Xaels válasza prokxy (#14005) üzenetére


Xaels
félisten

Napok óta ez van velem WZ-ban is. Meglátnak és úgy lefekszem full armorral, hogy reakcióm sincs rá. Ma Downtown-ban felmentem sniperkedni tetőre amíg a többiek húzták a Recon-t fedezésnek mert ott rohangáltak a tetőn körülötte. Tiszta nyert helyzetből csipegettem őket, majd egyszercsak arconvert egy rakéta minden jel nélkül többszáz méterről egy magas toronyház tetején. De egyik nap Farmlanden szűkült a kör és szószerint láthatatlanná váltak az ellenségek. Láttam kidobta a lehelyezhető fedezéket majd az is láthatatlanná vált és a semmiből jöttek a golyók. Volt ilyen bug az esportos rucikkal is emlékeim szerint...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14013) zoltannagy válasza s.bala31 (#14009) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Sajnos nagyon sok ilyen játékos van vagy épp a fegyvert húzzák és másba szarnak bele.
Régen (még az MW2-es korszakban) szerettem SD-zni is mert akkor volt egy jó csapat is hozzá és korrektül játzszottunk egymás ellen. Sajnos már nehéz megszervezni így SD-t pl. nem is nagyon játszottam azóta.

(#14014) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Mi a retek van ezzel a játékkal már megint?! :W
6. meccsbe dob be ahol full vesztésre áll a csapat.. :(((
F@szom ebbe a sbmm rendszerbe..., hogy ha nyerek pár meccsett akkor utána csak azért is szopóágra tesz. Vicc hogy baxotttul nem rajtam múlik hogy nyerek vagy vesztek mert egy 130-0 statos meccsett visszafordítani nincs idegrendszerem :((
(normális ember jó hogy kilép ahogy meglátja a statot , csak a skinre verőknek érhet meg pár fraget)
Komolyan már annak is örülnöm kell ha lobbyból startol a map?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14015) atee válasza Pro!Petya (#14014) üzenetére


atee
őstag

Úgy szar ez a rendszer ahogy van. Nem elég, hogy nem választhatsz mapokat. Sokszor szivat ilyenekkel is. És minél jobban játszol annál valószínűbb az is, hogy bedob egy-egy csalót is ellened... komlyan nem értem ebbe mi a jó....

D-day 2002-01-04 01:54

(#14016) Lomha 8V válasza prokxy (#14003) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nem értem én félre, nagyon jól tudom, hogy miről beszélsz. Sokat játszok randomokkal és mindig megpróbálok velük beszélgetni. Sokszor kapok kínai csapattársakat és szinte mindig kiderül, hogy itt laknak kicsit nyugatabbra. De mivel a legtöbb csaló ázsiai, azt is el tudom képzelni, hogy direkt jönnek európai szerverre, mert nekik is elegük van.

(#14017) Pro!Petya válasza atee (#14015) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ráadásul, beleszámolja a statba ezeket az alapból vesztes meccseket is amikre bedob :W
Csodálkoztam is hogy a fenébe van még mindig csak 1,45-ös win rate-m...
hát így. :((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14018) Hzoltan969 válasza Pro!Petya (#14017) üzenetére


Hzoltan969
tag

Az azért fura lenne... ha menet közben csatlakoztál, még ki is írja meccs végén, hogy nem számolja a stat-ba.

(#14019) bobby45


bobby45
tag

(#14020) bobby45


bobby45
tag

“Balra! Ott van! Lőjj már az istenit” 😂😂😂

(#14021) G33Z@


G33Z@
tag

Sziasztok! Sikerült végre öszelövöldöznöm a Renetti Akimbo-t. Azt szeretném kérdezni be lehet úgy állítani, hogy zoomoljon jobb egérgombra, mert most külön lövöldöz a jobb és bal pisztoly.

(#14022) n42 válasza lowzor (#13971) üzenetére


n42
tag

Sziasztok, dev error 6036 hibára nekem ez működött, azóta egyetlen crashem sem volt, pedig rohadt sokat játszottam a tegnapi napom!

(#14023) omfgk válasza G33Z@ (#14021) üzenetére


omfgk
addikt

Akimbo esetén nincs Aim Down Sight.
Tehát mindig csípőből fogsz vele lőni.

(#14024) G33Z@


G33Z@
tag

Köszi. Am nem vagyok hasraesve tőle, csak a kíváncsiság hajtott.

(#14025) omfgk válasza G33Z@ (#14024) üzenetére


omfgk
addikt

Akimbo és Burst?

(#14026) danilla


danilla
őstag

Első streamemben (vensegemre elkedztem streamelni :U ) ossze is jott egy victory negy fos csapatban :N de egyedul nyertem meg (mert az egyik tars kifagyott, a masik ketto meg vegleg elhalalozott)
Sajat kill recordot is dontottem :DD

Ejfel utan masnak is laggoltak a szerverek, nalunk folyamatosan ingadozott 60 es N/A kozt?

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#14027) lacy86 válasza danilla (#14026) üzenetére


lacy86
addikt

Szep WIN volt! 👍
kivártál , nem kapkodtad el.

Ez amugy melyik fegyo volt es milyen beallitasokkal?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#14028) danilla válasza lacy86 (#14027) üzenetére


danilla
őstag

Koszonom!

Grau 5.56 (Monolit suppressor, archangel barrel, 60-as tar, xrk void II markolat)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#14029) Land


Land
veterán

Ezzzazzz!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14030) dombi81 válasza Land (#14029) üzenetére


dombi81
senior tag

Bravo!!! :C

(#14031) boogie84 válasza Land (#14029) üzenetére


boogie84
veterán

Kemeny vagy csoki! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14032) KaitouP


KaitouP
veterán

Egy kisebb frissítés keretében visszakerült a korábban bug mentesítésért kivett Aniyah Palace pálya a rotációba:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14033) dombi81 válasza Land (#14029) üzenetére


dombi81
senior tag

Hány munkaórád van ebben az egészben? Azért ez nem kis feladat.

(#14034) Hege1234 válasza Land (#14029) üzenetére


Hege1234
addikt

nice :C

a 2. képnek van egy beütött a házi pálesz hanguata :D

(#14035) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Talon másnál is bugos? A 2 plundert nem akarja megadni.

(#14036) DrTechnoid válasza Land (#14029) üzenetére


DrTechnoid
őstag

GRATZ!! Látom a pajzsot hagytad utoljára , szerintem nekem is az lesz a hunyó :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14037) Land válasza DrTechnoid (#14036) üzenetére


Land
veterán

Köszi! Only shipmenten azt toljad. Anélkül megarage lesz. Jövő héten elvileg shipment visszatér.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14038) omfgk válasza KaitouP (#14032) üzenetére


omfgk
addikt

Remélem akkor megoldották, hogy a kupolára ne mászhassanak fel a jómadarak.

(#14039) Laby válasza Land (#14029) üzenetére


Laby
senior tag

Grat :)
A pajzsot leszámítva szerintem "könnyedén" megugorható a dolog, a többivel Shipment-en gyorsan lehet haladni és nem is idegesítő.
Én egész addig jutottam a platinákkal amíg jött a pajzs és megláttam, hogy milyen feladatok vannak hozzá. Bele sem fogtam, esélytelen, hogy 1 hónapon keresztül azzal bohóckodjak és idegbeteggé váljak... :D

(#14040) nincsnév007 válasza omfgk (#14025) üzenetére


nincsnév007
őstag

renettit hogy lehet burtstá alakítani?

(#14041) Acheron válasza nincsnév007 (#14040) üzenetére


Acheron
őstag

46 - os szinttől elérhető.

(#14042) Land válasza dombi81 (#14033) üzenetére


Land
veterán

Első körben a fegyvereket lvl maxoltam (kivéve a 4 launchert és a shieldet), aztán kb. 2 hétig csak játszottam, majd elhatároztam, hogy a kedveltebb fegyvereimet goldozom, végül mindet megcsináltam.
Az arányom megsínylette. Jelenleg 1-es a K/D-m, de innen simán feljebb fogom hozni.
Óraszámom játék szerint: 364 óra

Laby: "1 hónapon keresztül azzal bohóckodjak és idegbeteggé váljak"
Nincs annyi. 1 hét mondjuk. A 3 killes utsó küldiben priviben tudok segíteni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14043) nincsnév007 válasza Acheron (#14041) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#14044) Dyingsoul válasza Land (#14037) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Noob kérdés: de hogy tudsz csak shipmenten játszani? Akárhogy nézem a filtereket nem állítható be csak shipment. Néha bekerül a rotációba hogy van shipment only mód de van hogy hetekig nincs.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14045) TaRka94 válasza Dyingsoul (#14044) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nincs is olyan még, írták nem sokkal előttes hogy elvileg visszakerül jövő héten. Cabin feverben van nagy esély hogy azt hozza. Én azon szoktam. Jobban szeretem a kissebb mapokat.

(#14046) Dyingsoul válasza TaRka94 (#14045) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen azt láttam, hogy írták, hogy visszakerül. De mióta van warzone egy kezemen meg tudom számolni hány órát multiztam . :D Nem nagyon követtem a multi rotációkat, akkor voltam mikor még volt shipment only hosszabb ideig majd kivették és nem tudom valaha visszakerült-e (ez talán még S2 elején volt vagy S1 végén).

Szóval csak arra lettem volna kíváncsi mennyi ideig fog maradni ha tényleg visszakerül, hogy tudjam mennyi idő van egy kis farmolásra. Anno én is nekiálltam lett 3-4 gold skinem shipmentből de meguntam. Azóta kicsit lenyugodtam a warzone-nal is és most gondoltam ráfekszek még pár új fegyverre, ezért érdekel. De így gondolom nem közvetíti az Activision a terveit hogy mi mennyi ideig marad a játékban.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14047) Tomko78 válasza TaRka94 (#14045) üzenetére


Tomko78
őstag

Most is van cabin feverben csak ritkán adja be a shipmentet

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14048) TaRka94 válasza Tomko78 (#14047) üzenetére


TaRka94
senior tag

Igen igen, inkább hackney yardot szokta nekem meg rustot.

(#14049) dombi81 válasza Tomko78 (#14047) üzenetére


dombi81
senior tag

Elég ritkán, százévente egyszer.

(#14050) Tomko78 válasza dombi81 (#14049) üzenetére


Tomko78
őstag

de ha be adja akkor jöhet a banzájjj :)tegnap meg ma is sikerült egy egy shipment :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.