Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Liem válasza Tsebacsi (#27000) üzenetére


Liem
kezdő

És miből is kéne menteni magam?

(#27002) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! A6 4G (2016) Audiban milyen extrákat lehet/érdemes feloldani? (Start/Stop OFF, hátsó DRL, olajhőmérséklet, stb.) Van ezekről valahol valami lista?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#27003) Tsebacsi válasza Liem (#27001) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Minek is kéne magyaráznom a nyilvánvalót? :U

#27002newmoonlight:
A Sykovot javaslom, az menő egy A6-ban is! :K

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#27004) newmoonlight válasza newmoonlight (#27002) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Ez mintha egy kicsit félrement volna... :)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#27005) juve600 válasza newmoonlight (#27004) üzenetére


juve600
nagyúr

kicsit :DD :DD :DD

(#27006) nyul105 válasza Liem (#27001) üzenetére


nyul105
senior tag

Szerintem ő is viccelt. Látod, nem mindig jön át elsőre :)

(#27007) nutella1 válasza Liem (#26998) üzenetére


nutella1
őstag

Ennek örülök. :)

https://erdélyízei.com

(#27008) Kígyó válasza Acheron (#26997) üzenetére


Kígyó
senior tag

Légszi mond, hogy félreértem amit írsz! Mellesleg az sbmm-et azért nem méltatja senki, mert gyakorlatilag nincs. Engem is, és haverjaimat is random dobál be különböző erősségű lobbikba, simán jön velem szembe 0.2-es és 10-as k/d-s player is. Tehát a te gondolatmeneted szerint a tehetséges és tapasztalt játékosok közé kell bedobálni a kezdőket, mert megérdemlik a sikerélményt?? WTF??

(#27009) craftsman01 válasza nutella1 (#26994) üzenetére


craftsman01
senior tag

:D :DD

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#27010) Acheron válasza Kígyó (#27008) üzenetére


Acheron
őstag

Teljesen félreértetted, egyáltalán nem ezt, és főleg nem erről írtam.
Az SBMM tisztje szerint a megfelelő párosításról kellene gondoskodjon, de ez ennél jóval továbbmegy, ahogy azt már sokan, sokszor leírtuk, és leírták más fórumokon. Így egy kezdő is lehet győzhetetlen félisten néhány játékban, de sajnos a tapasztaltabbak gyakran megsínylik ezt a ténykedést. Ez egyáltalán nem arról szól, amit felemlítesz.

[ Szerkesztve ]

(#27011) Kígyó válasza Acheron (#27010) üzenetére


Kígyó
senior tag

Uhh, reméltem, akkor megnyugodtam! :D

(#27013) Chumlee válasza Roxbury (#27012) üzenetére


Chumlee
senior tag

Jajj neee, kaptak egy levelet? :Y
Leet az az oldal amit az utóbbi időben kerülök, mindennapra van egy reddit posztról írt cikkjük…

(#27014) nutella1 válasza Roxbury (#27012) üzenetére


nutella1
őstag

Az Activison mindent csinál, csak épp nem bekeményít. Minden évben ugyanaz a nóta. Most olvastam egy cikket, amelyben azt fejtegetik, mennyire komoly és mélységeibe hatoló munka egy újabb rész fejlesztése. Oda ne rohanjak.

https://erdélyízei.com

(#27015) Laraxior


Laraxior
titán

Kicsit megörültem, hogy dobtak be még egy automata shotit. A Streetsweepert.
Amíg ki nem ürült a tár... Elég komoly időbe telik visszatölteni, főleg ha 18-as.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27016) Glaz-dozfhut válasza Laraxior (#27015) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ja; addig elszívhatsz egy cigit, ha dohányos vagy, kimehetsz a mellékhelyiségbe. Kinyújtózkodhatsz. Kész haszon.

- Glaz-doz-fhut -

(#27017) Chumlee válasza Laraxior (#27015) üzenetére


Chumlee
senior tag

Az egy elég jól balanszolt fegyver lett közelre üt. Újra tölteni meg órákba teik :)) .

(#27018) Szellem. válasza Laraxior (#27015) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, jó shoti, de a töltése az szánalom. Nem is használom, mert ha tölteni kell 10-szer megölnek.
Nálam az R-9 shot meg a JAK a kedvenc. Korábban a 725 is kedvenc volt, egész addig amig szét nem nerfelték.

(#27019) Szellem. válasza Glaz-dozfhut (#27016) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Elszívhatsz addig egy cigit? :) Komplett fejátültetést is meg lehet lehet megcsinálni. :D

(#27020) nitro16


nitro16
senior tag

Sikerült megint jól kiadni ezt a frissítést. HDR beállítást jól elkúrta, és multi alatt ha van a fegyvereden valamilyen optic és változtatni akarsz a célkereszten akkor ha a rectile-ra mész nem lehet választani mert kidob a főmenübe.... :(((

(#27021) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok! Ez egy bug? Másnál nem így néz ki a finn lmg.

(#27022) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Valakivel történt már olyan MW-ben hogy ha Customize - on belül rákattintott a Reticle menüpontra akkor visszadobta a főmenübe? :F (Scan and Repair megvolt de változás nincs)
Tegnap még jó volt..

szerk.: jó már látom másnak is.. :DDD akkor a frissités :C

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#27023) Acheron válasza ridiculous (#27022) üzenetére


Acheron
őstag

A frissítés óta ilyen, sajnos. Reméljük hamarosan javítják egy gyors bugfix -el.
Ámbár vannak kétségeim, a cruise missile boost funkciója sem működik normálisan már kb egy hónapja - hang van, gyorsulás nincs, legalábbis a korábbihoz hasonló nincs.

(#27024) csibe1 válasza Acheron (#27023) üzenetére


csibe1
addikt

"hang van, gyorsulás nincs, legalábbis a korábbihoz hasonló nincs"

Akkor most csak a hangbooost van egyelőre. :D

A boost hiba csak átmeneti, kérjük szíves türelmüket a javításig. ;] :DDD

Acti közlemény is lehetne a Patch notesben. :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#27025) Acheron válasza csibe1 (#27024) üzenetére


Acheron
őstag

Igaz, 06.18 -as hiba, valóban átmeneti, átment egyik hónapból a másikba :D
Köszi, ezt nem láttam még, ezek szerint legalább tudnak róla. :R
A reticle hiba sem zavarna, ha nem épp most akartam volna kimaxolni a holo irányzékokat, az utolsó feloldása van hátra - 3 kill holo irányzékkal 150 meccsben - remélem, a hiba alatt is számolja...

(#27026) Acheron válasza Acheron (#27025) üzenetére


Acheron
őstag

Cruise missile témában tett megjegyzések visszavonva - ugyan majd egy hónap kellett hozzá, de ezzel a frissítésel úgy tűnik, javították, a boost most már nem csak hang(robbanás), hanem tényleg odapörköl - mondhatni "újra szól a hatlövetű". Well done.

[ Szerkesztve ]

(#27027) ridiculous válasza Acheron (#27025) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Számolja! Warzone - on belül meg tudod nézni, ott érdekesmód működik. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#27028) Acheron válasza ridiculous (#27027) üzenetére


Acheron
őstag

Thanks!
Nyugodtabban alszok :) .
Mintha ezen múlna, de azért tényleg köszi! :DDD .

(#27030) gjung44 válasza Roxbury (#27029) üzenetére


gjung44
tag

és ezt miért nem tudja megcsinálni a többivel is? mindegyik abbahagyná a tevékenységét ha a szabadsága lenne a tét vagy egy akkora birság amit két élet alatt sem tudna megfizetni

(#27031) Mappa


Mappa
addikt

Sziasztok!

Battlepassban volt free watch amit meg is adott de ha Watch select-nél rá megyek, és kiválasztanám nincs ott, pedig a zöld kis négyzet indikátor jelzi, hogy van új óra. Ez bug? Van valami megoldás rá ?

nem kötelező megadni

(#27032) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Tudjátok esetleg miért nem bírok XBOX-on Ground War-t tolni, minden indítádnál egy hosszabb töktés után Transmission error - vigorous hibát dob?
TDM-nél néhány pályánál, Ground War-nál eddig 20-ból 20x ez a hiba már jó ideje (hetek kb.). :W

[ Szerkesztve ]

(#27033) hitchins válasza gjung44 (#27030) üzenetére


hitchins
őstag

Biztos egy letunt kor szulotte vagyok mar de en ezt az egesz csalas baromsagot nem ertem. Mi ebben a jo annak aki csinalja?
Biztos van itt is olyan aki csinal ilyet tenyleg leirhatna megis miert csinalja. Mi elvezet van abban hogy tudod igy ersz el akarmit. Mert erteke biztos nincs.

Nekem ez kb olyan mintha Baseball utovel mennel a ringbe Mike Tyson ellen igy hogy neki ossze van kotve hatul a keze es laba.
Aztan meg verned a melled hogy te lenyomtad Tysont.

(#27034) Tsebacsi válasza hitchins (#27033) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sok ilyen ember van manapság, nem az eszköz számít, csak a cél, és a kicsinyes érzése, hogy most kicseszik másokkal, és ő lövi le őket, tökmind1, hogy milyen módon. Neki ebből is sikerélménye származik, csak épp a rossz nevelés miatt ez fals.
Az ilyenek szoktak csoportba-bandákba verődve balhékat keresni, mert egyedül nyuszik hozzá.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#27035) nutella1 válasza hitchins (#27033) üzenetére


nutella1
őstag

Az ilyenek lelki sérült emberek, a való életben semmilyen eredményt nem tudnak felmutatni. Társas kapcsolataik érzelemmentesek, minden cselekedetük pusztán önzés. Kb. ez játékban és az életben való csalás lélektana. Rengeteg ilyen élőlény van.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#27036) csibe1 válasza gjung44 (#27030) üzenetére


csibe1
addikt

Azért, mert a konzol a fő bevételi forrás. :)
A játékok nagy része már konzolport, nem igazán van külön PC verzió.
A másik topikban már ki lett tárgyalva.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#27037) hitchins


hitchins
őstag

Ennek az oldalnak a velemnyet ismerem. Csak tenyleg kivancsi lennek hogy a masik oldalon allo mit mond.
Megvaltozni nem fog de szivesen meghallgatnam.

(#27038) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ez a On-demand texture streaming az mi?

(#27039) GAbre válasza nincsnév007 (#27038) üzenetére


GAbre
veterán

Valaki tudja a megoldást a laggra [link] ?
Mostanában megint előjött.Hiába van VideoMemoryScale belőve. :W

Avatar

(#27040) gjung44 válasza csibe1 (#27036) üzenetére


gjung44
tag

szerintem nincs értelme külön kezelni a két platformot ebböl a szempontbol, a konzolosok nagy részét ugyanugy érinti a pc-s csalás a crossplay miatt :U tudom hogy ki lehet kapcsolni de nagyon sok konzolost szoktam látni a lobbykban igy ök is szivnak velünk együtt

(#27041) Glaz-dozfhut válasza hitchins (#27037) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Máshol egy hozzászólásban olvastam, ahol is vállalta az ürge és azt monda, hogy lépés tudjon tartani a profibb csapattársaival, mert neki nincs ideje annyit játszani.
Magamban én is filozofáltam rajta. Most elsőre az lett volna a válaszom, hogy szereti a hangeffekteket.

- Glaz-doz-fhut -

(#27042) Frod válasza Szellem. (#27019) üzenetére


Frod
addikt

Na jó, most már keresek egy videót erről a reload-ról :D

Szerk: oké, mindent értek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#27043) Daffchy válasza Daffchy (#27032) üzenetére


Daffchy
őstag

Senki? :(

(#27044) regener válasza Frod (#27042) üzenetére


regener
veterán

Majdnem 1mp / töltény :Y
Tényleg durva a 18-as tárral :DDD

(#27045) Szellem. válasza Frod (#27042) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon kemény a töltési idő. Nem éri meg használni.

(#27046) Liem válasza gjung44 (#27040) üzenetére


Liem
kezdő

Hát xbox-n nem lehet és rengeteg csalóvan a rebirth-ben! :W

(#27047) NY_A válasza hitchins (#27033) üzenetére


NY_A
őstag

Én csak az unokaöcséimből tudok kiindulni, akik nem tudnak veszíteni. Bármilyen játéknál, legyen az számítógép vagy társasjáték ha nem úgy megy ahogy ők gondolják vagy ne adj ég veszítenek akkor hiszti van. Gondolom az ilyenek fognak később csaláshoz folyamodni, mert a módszer mindegy, csak ők nyerjenek. Ráadásul ebből kesőbb sem szabadulnak mivel önerőből nem tudnak teljesíteni mert nem fektetnek bele annyit, hogy tudást és rutint szerezzenek.

(#27048) Dave567 válasza NY_A (#27047) üzenetére


Dave567
addikt

Én se szeretek veszíteni, sőt utálok, még se csalok.
Bár ennél a játéknál megértem, a csalást, mivel maga a játék maga is cheatel, engedi a gyengéket nyeréshez jutni, ami szánalom....

(#27049) csibe1 válasza Szellem. (#27045) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, én azért is maradtam a JAK-12-esnél.
Azzal még az Ingramos csókákat is ki lehet szedni. :D
A 32-es tár meg a 3-4 fős csapatra is elég. :K
Amikor bejött az Ingram-DMR14 kombó; szanaszét lőttem jópár ilyen összeállítással futkározó emberkét, esélyük sem volt közelről. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#27050) Liem válasza hitchins (#27037) üzenetére


Liem
kezdő

Az ilyen segfejek sunyognak kevesett találsz.most felyeztem be egy meccset a végén egy 31kill-es csaló nyert, úgy derült ki hogy magyarok hogy gratuláltak egymásnak "szép volt srácok" . Megkérdeztem tőlük ,hogy mi volt a szép mi volt amit ők hozzá tettek a meccshez? Az egyikük röhögött egyett azt leléptek. Szóval beszélgetni nem nagyon lehet velük, és mivel gratulálnak egy másnak gondolom elhiszik magukról ,hogy jó jatékosok! Ügyesek voltak!! :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.