Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) BusinessGuy válasza adakiller (#6000) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Este egy kc-t sem nyomtam és beadta. :)
Szerintem a győzelmek, legalábbis este annyit nyertem ahánnyal nőtt a szám.

(#6002) Dave567 válasza adakiller (#5999) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor meg minek van köze hozzá?
Van egy modem ,Optikán jön a net. Cat7 kábelal csatlakozok a géphez, win10et használok..
Más játékok remekül mennek, és aki tegnap kezdte haverom is kérdezte miért kell ennyi golyó az enemybe...

(#6003) RazoR válasza Dave567 (#6002) üzenetére


RazoR
veterán

Továbbra sem értem, hogy ha ennyire szar szerinted a játék akkor minek játszol vele????
Minek jársz ide fikázni és próbálni meggyőzni mindenkit, hogy márpedig szar a játék mert szerinted az és aki nem így gondolja az hülye? Komolyan nem értem, hogy ez mire jó, mi értelme van....
3 napja csak a sírókáról szól a topik meg a lúzerezésedről, rohadt unalmas már! :(((

(#6004) Segal válasza RazoR (#6003) üzenetére


Segal
veterán

Nézz át a pubg témába. Az egész téma 90%-a a sírás hogy így lecsaltak, úgy szar a játék, megint csak skint jött és érdemi frissítés nem, de mégis mindenki aki oda ír napi szinten indítja a játékot...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6005) adakiller válasza Dave567 (#6002) üzenetére


adakiller
senior tag

attól hogy nem érted amit írok még nincs igazad... ha méred a netet akkor mérd meg azt is mennyi adatot tölt fel másodpercenként... kbyte-okról beszélünk. szerinted van értelme több száz megás uploadnak játék esetén? meg a cat7 kábelnek?

nem marad más neked, csak az egyéb más játék. hidd el mindenkinek jobb lesz :D

(#6006) laragirl83


laragirl83
őstag

Késve bár DE elkészült... :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#6007) BusinessGuy válasza Dave567 (#6002) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Azért amiért a többi részben is ha nem HC-zel,pláne a Cod4 (és tréács féle 5) utáni p2p szarokban ahol a netkód mellett a hitreg is katasztrófa volt?... Egyre inkább igazolódik hogy sok közöd nem volt a régiekhez csak az mw2 és az utáni p2p szarokhoz...De ahogy nézem a netes dolgokhoz sem.

Milyen pinged van egyáltalán a játékban? Framerate nem ingadozik? Szolgáltatódnál egy sebességteszten a pinged? Stbstb...

Ahogy írtam 60-70 körüli ping a plafon amit eddig láttam általában 40-60 között az átlag, amik kifejezetten jobbak mint az eddigi dedikált szerver mentes részek pingjei, alig rosszabbak mint amit Cod4-ben mikor bérelt szerverre mentél.
Hányan írjuk még le neked...Ha ennyire fáj hogy végre nem szemét a COD mint az előző részek a Cod4 után, hagyd a fenébe. De próbálkozni meggyőzni hogy ez szar miközben nem véletlenül brutális siker és a népek java elégedett vele kivéve azokat a gyerkőcöket akik eddig a rohangálós 5 méterről lekéselős agyrémet imádták...Nos enyhén szólva is nevetséges. Nem tetszik?Skip. De butaságokat ne terjesszünk róla...

[ Szerkesztve ]

(#6008) Dave567 válasza BusinessGuy (#6007) üzenetére


Dave567
addikt

Megnézem este, de 6ms, 700/300 szokott lenni, pontosan most nem tudom.
Amúgy a k/D -D milyen a játékban, mármint neked?

(#6009) Pro!Petya válasza shotika (#5993) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ha a hiba a játékban lenne akkor az nem csak pár embernél jelentkezne, nem de?! :U
Nálam egyszer sem lép ki , fagy le vagy crashel stb stb és szerintem ezzel 99% -a így van a usereknek.
Különben elképzelheted hogy néznének ki a fórumok.... :K ;)
Szval a hiba nálad van , meg kell keresni.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6010) BandiHUN válasza Pro!Petya (#6009) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem is valami egyedi hiba lehet...nekem egyszer lépett ki,az első nagyobb frissítéskor,amikor a blizzard is várósan léptette be az embereket,más semmi.Pedig több,mint 3 nap játékidőt ír a számláló,a gépem se über,a win is 1 éves,és teljes gépcsere is volt alatta újrarakás nélkül,stb.Igaz tuningom nincs,csak a vidkari gyári OC-je.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6011) Acheron


Acheron
őstag

A fórumokon javarészt nem a problémamentes játékosok írnak a működési gondokról, én sem írom le mindennap, hogy a játék remekül megy, az indulás óta összesen két alkalommal tapasztaltam fagyást (az első két hétben, azóta semmi). Nem eszi meg sem a rendszer-, sem a video memóriát, nem hajtja százon a processzort, stb. Igaz, beállítottam az fps limoteket, ahol kellett, igazítva a monitor sebességhez (feleslegesen ne akarjon ingame 144 fps -nél többet kitolni, menüben pedig a 60 is bőven elég). Én semmit nem látok abból, hogy a rendszer akadna, laggolna, kifagyna, ezért nem gondolom, hogy ez a játék hibája, sokkal inkább kliens oldalon kell megkeresni a hiba okát. Jah, a sok golyó kell az enemybe engem is zavart: remek megoldás a HC mód, max két skuló, és kész. No persze akit zavar, hogy ő is fekszik egy - két golyótól...
Ha valakinek gondja van a játékkal, az jó helyre jön ide, mert sokan próbálnak segíteni, és egyre több a tapasztalat. De a céltalan fikázásnak semmi értelmét nem látom, sem az egyént, sem a topikot nem viszi előre. :(

(#6012) KaitouP válasza Acheron (#6011) üzenetére


KaitouP
veterán

Éppen ezért szeretném újra felszólítani az érintetteket (kinek nem inge...) , hogy a céltalan, eszetlen, obszcén megnyilvánulásokat mind a topik témája, mind egymás felé fejezzük be, ellenkező esetben ezek a kommenteket törlésre kerülnek, ha ez sem elég, akkor majd kérek moderátori segítséget. Köszöntem!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6013) laja80 válasza shotika (#5989) üzenetére


laja80
tag

Szia,nálam is ugyanez a helyzet, ha esetleg sikerül vmi megoldást találnod jelezd kérlek! :R

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#6014) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tudom nem nagy segítség de nálam sincs semmilyen para pc-n. Nem dobál és fagy ki. Sztem sokat számít, h friss driverek legyenek a gépen meg lehetőleg eredeti win stb.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6015) RazoR válasza Bennyboy (#6014) üzenetére


RazoR
veterán

Nálam sincs semmi gond.

Sokan elfelejtik, hogy ehhez nem feltétlen elég egy olyan gép amin egy single játék elfut, illetve mivel rengeteg segítséget kérő embernek nincs kitöltve az adatlapján, hogy milyen gépe van, így elég nehéz bármit is tanácsolni.

(#6016) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Negyedik gold is meglett illetve új rekord. ( Killstreakek nélkül )
Illetve kipróbáltam azt a killstreak kombot hogy vtol, c gunner és ac130. Elég hatásos volt tdmen.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6017) spanglee001


spanglee001
addikt

a 100on pörgő procira és akadó játékra, megtaláltam a megoldást. kidobtam az i5 öt és rályzen re cseréltem olcsóbb és 40en pörög, nem akad a játék több az fps :C :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6018) RazoR válasza spanglee001 (#6017) üzenetére


RazoR
veterán

Ez az egyik, ha nem a legjobb megoldás az ilyen problémára! :K

Milyen i5 volt?

(#6019) spanglee001 válasza RazoR (#6018) üzenetére


spanglee001
addikt

i5 7600k lett ryzen5 3600

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6020) oriic válasza spanglee001 (#6019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat hozza. :C Amugy 3600 nem OP kicsit?:D Betat probaltam PC-n a 2600 is boven eleg volt hozza. VGA volt keves 1440p-re nalam. (1060)

Live-Die-Respawn

(#6021) Pro!Petya válasza RazoR (#6015) üzenetére


Pro!Petya
addikt

És valahogy mindig annál van probléma aki még az adatlapját sem képes kitölteni... :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6022) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

De felkurtam magam....elkezdem a kivégzést és a folyamat felénél lelönek...ilyen még nem volt eddig.
A másik meg a belelövök hármat (hallom fülesen ahogy megkapja) megfordul és kinyír.Nem, ne gyertek nekem a "menjek HCra" mert ez nem normális dolog.Folyamat >25 ping meccsekben vagyok.Ez nagyon idegesítő.... Ez miatt megy el a kedvem az egésztől... :((

[ Szerkesztve ]

(#6023) laragirl83 válasza ProEvoFan (#6022) üzenetére


laragirl83
őstag

Ebbe én is beleszaladok sűrűn, szó szerint, megküldöm, loccs, kapja, elveszem tüzet, de pont nem nyiffan meg aztán ledarál :DD
Mondjuk ez az én fakkságom inkább, nem tom miért sporolok azon a +1,2 lovedéken :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#6024) Corpuscle válasza ProEvoFan (#6022) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az sem sokkal jobb, ha a pácienst szedik le. Én így tettem, a csapattárs szaladt utánam és puskatussal ütlegelt. Gondolom kellett volna az acsihoz neki. :DDD
Legutóbb Oric kezdte a kivégzést, nem szedtem le, csak egy lövést küldtem az ellenbe. Legalább egy assist legyen belőle. :DDD

(#6025) RazoR válasza Corpuscle (#6024) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem tegnap olyan volt mintha kivédtem volna a kivégzést, ez létezik? Elindult az animáció, de mintha visszaütött volna a karakter és az ellen halt meg... :F

(#6026) Corpuscle válasza RazoR (#6025) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerintem ilyen nincs, más szedte ki. Arra nem emlékszel mit írt ki a halálra (ki által, mivel)? A killt megkaptad rá?

[ Szerkesztve ]

(#6027) RazoR válasza Corpuscle (#6026) üzenetére


RazoR
veterán

Nem tudom shoothouse volt úgyhogy ment tovább a dara.

(#6028) Dave567 válasza ProEvoFan (#6022) üzenetére


Dave567
addikt

:DD :DD Én 6-ot lövök bele....

(#6029) adakiller válasza Pro!Petya (#6009) üzenetére


adakiller
senior tag

nálam sem fagyott eddig ki, pedig eddig 3 nap 11 óra tiszta játékidőm van. semmi rendelennesség, pedig OC-zve van a CPU és a GPU is.

akiknél fagyás van lehet egy winreinstall sem elvetendő ötlet.

(#6030) Acheron válasza ProEvoFan (#6022) üzenetére


Acheron
őstag

Én úgy vettem észre, hogy amikor elkezdi, akkor már be is adja a killt, csak az animáció nem megy végig. Engem többször is félbeszakítottak gyilok közben, mégis gyorsan összejöttekezek a pontok.
Egy ismerős játékostárs szerint neki azt is beszámolta a rendszer, amikor rajta követték el a kivégzést (nekem is gyanús volt, hogy talán nem végeztem el annyiszor a finishing move - ot, mint amennyit számolt) Érdemes követni a számlálón (ha a finishing move küldetést csinálod, vagy épp Krueger -t akarod unlockolni.)
Ellenben én eléggé belejöttem, a minap hátulról kivégzett egy ellenfél, majd őt is lelőtték. Respawn után nem messze előttem futott be egy romos épületbe, nosza, utána, sikerült futtában elkapnom hátulról ugyanúgy egy kivégzéssel. Ennyiben maradtunk a továbbiakban :)

[ Szerkesztve ]

(#6031) lacus83 válasza spanglee001 (#6017) üzenetére


lacus83
senior tag

A több mag miatt nem mert Ryzen. 6magos I5 el sem akad.
Sajnos a 4 magos CPU már jó ideje kevés a multikhoz.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#6032) Redcaster


Redcaster
őstag

Van esetleg PH-s klán? Csatlakoznék ha lehetséges :K

(#6033) shotika válasza Pro!Petya (#6009) üzenetére


shotika
őstag

Redditen tobb ezer hsz szolt arrol, hogy kilepked a jatek. Es itt is minden heten megjelenik valaki, akinek ezzel van gondja.
Mindenesetre egyelore megoldottam, a dokumentumok kozott kitoroltem a jatek mappajat, ujrabeallitotta magat, es azota nem fagyott ki.
Masik forumozonak: foloslegesnek tartom megosztani a gepem infojat, megfelel a hivatalos AJANLOTT kovetelmenyeknek (de ha beirnam, az elso az lenne, hogy ez meg ez nem jo) - 1 honapos win10, driverek es minden a legfrisebb, de ezekre altalaban ugyelek is.
A jatek szetfagy minden update utan, es nekem kell torolgetnem meg allitgatnom, ugy gondolom, ez nem az en gepem hibaja, ha HANGSULYOZOM minden mas jatek tokeletesen mukodik. De a legnonszenszebb az egeszben, hogy utana helyrejon egy dokumentum mappa torlessel. (Hirtelen jo lesz neki a konfigom?:D)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6034) dombi81 válasza shotika (#6033) üzenetére


dombi81
senior tag

Ha jobban belegondolsz, az "ajánlott"' követelményekhez nem írhatják oda, hogy ezen és ezen a hardveren nem fut normálisan, akkor hová lenne business faktor? Személy szerint én már belefutottam hasonló problémákba, egyéb más játékok terén. Teljesen mindegy volt milyen frissítés, milyen driver volt telepítve, stb..
Sajnos ez van, majd megoldódik. :R

(#6035) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha be van rakva 2 field upgrade akkor melyiket mutatja a csìk, amelyik a töltöttsèget jelzi? Ha mondjuk az egyik gyorsabban tölt mint a másik akkor melyiket mutatja?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6036) BusinessGuy válasza shotika (#6033) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Redditen minden játéknál ezer hsz erről szól minden játéknál,és általában a színe java valamilyen olyan error amit hw esetleg valamilyen sw okoz. Ha a játéknak baja lenne mindenkinél jelentkezne.Ehhez képest elenyésző számú embernek van gondja.

Próbálkozni kell mi a probléma. Az egyik ismerősnek például az egere software-ében egy opció az egeret felrántotta random időközönként a játék. Semmi másban nem volt neki még ilyen, itt valamivel akadt. Egérprofilt váltott,azóta nem jelentkezett a hiba.
Ez van. Kismillió hw kismillió sw kombinációval. Egy szaros alaplapi hangkártya driver is okozhat galibát,volt már rá példa....

(#6037) BusinessGuy válasza lacus83 (#6031) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

A 4 magos sem akad ott más error volt....Egyik öreg klántársunk gyakorlatilag 3570k-val tolja a 1080ti-vel 1080p highon 100 fps limittel probléma nélkül...

MÁS : Akinek ilyen rálövök de megfordul és lelő meg sokat kell belelőni baja van csináljon már egy videót hogy lássuk mi is ez hogyan is történik. A mai világban nem egy was ist das a videórögzítés nvidia és amd kártyákon ugye... Ping kiiratással. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#6038) KaitouP


KaitouP
veterán

A Call of Duty: Modern Warfare a legnépszerűbb Call of Duty játék ebben a konzol generációban, (500 millió órát öltek bele a játékosok az elmúlt 50 napban), az elmúlt 6 évre való tekintettel az abszolút #1 rész: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6039) boogie84 válasza BusinessGuy (#6036) üzenetére


boogie84
veterán

Már hogy ne lehetne a játékkal probléma? Pár hete én is szoptam az egyik patch után. Dev Error... Következő patch-csel javították és elismerték h szar volt a játék! ;)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6040) BusinessGuy válasza boogie84 (#6039) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ilyen nyilván lehet pláne ha elismerik, de amiket írnak egyesek péel fagyások ... Ha ez a játék hibája vajon miért nem általános hiba mint az általad említett patch utáni? :U

[ Szerkesztve ]

(#6041) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Itt a patch. Xbox-on 14 GB.

(#6042) ProEvoFan válasza KaitouP (#6038) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Meg is érdemli....még akkor is a néha felbasz. :D

(#6043) Acheron válasza Corpuscle (#6041) üzenetére


Acheron
őstag

PC -n is közel 15GB, csorog szépen lefelé.

(#6044) Tomko78


Tomko78
őstag

Megnéztem hátha javítottak már rajta , hogy ha az első textúra highon van nem zabálja a memóriát , ezek szerint nem sikerült nekik , még jó hogy nem 1440p tolom ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6045) dombi81 válasza Tomko78 (#6044) üzenetére


dombi81
senior tag

HC Shipment and Vacant. Yes!!! :R

(#6046) GAbre


GAbre
veterán

Imádom,amikor az ember korrekt utólagos fizetést kér,vesz 1 kódot,és visszadobják a megrendelést az 5. megerősítés után.
Valakinek kell cod játék 8k-ba ma?

Avatar

(#6047) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Shipment a WWII-ben működött, itt eleg trágya lett. Kár hogy nem lehet ignorálni. Káosz, és itt a nagyon rossz èrtelemben. Piszok kicsi lett ennyi emberhez.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6048) lowzor válasza mcwolf79 (#6047) üzenetére


lowzor
veterán

Az a COD4-ben is káosz volt, azért volt népszerű. Tökéletes a céltalan daráláshoz.

(#6049) dombi81 válasza mcwolf79 (#6047) üzenetére


dombi81
senior tag

Valóban, de a Vacant nagyon jó szerintem, leszámítva, hogy ott meg eléggé idejét múlt a grafikai megvalósítás. Ezzel sokat nem kellett dolgozni.
#6048): A káosszal önmagában nem lenne probléma, ha lenne is hozzá tér. Itt nincs.

[ Szerkesztve ]

(#6050) lowzor válasza dombi81 (#6049) üzenetére


lowzor
veterán

A káoszhoz pont tér nem kell. :D
Hidd el sláger lesz, a Shoot House-nál is többen fogják szeretni.
COD4-ben voltak 40 fős, 24/7 Shipmentes szerók, állandóan tele voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.