Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) SH4D0W2011 válasza Maxxy10 (#3000) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jöhetne, lvl 44 vagyok, a cél elérni az 55-öt holnap estig, de nem túl esélyes. :DDD
Amúgy én valami halloween-i eventben is reménykedtem, ha már idén ilyen korán megjelent a játék.

(#3002) venom8888 válasza ProEvoFan (#2997) üzenetére


venom8888
őstag

Remelem tanulnak belole,es a kovetkezobel ugyan ezt a csapatot fogjak megbizni.

(#3003) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki RTX aktiválásban tudna segíteni ? Jöhet privátban is köszönöm .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3004) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Az miért van hogy tegnap többször is levettem a grafikát minimumra, de következő belépésnél mindig visszaállítja arra amit a legelső belépésnél adtam meg?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3005) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Csak egy gyors kérdés :single playerben egész játék alatt igy fog ugrálni a helyszínek között, vagy csak az eleje ilyen? Köszi előre is.

(#3006) spanglee001 válasza d3tox1c (#3005) üzenetére


spanglee001
addikt

az egészben

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3007) d3tox1c válasza spanglee001 (#3006) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszönöm :/

(#3008) Wans válasza jozefgucci1 (#3003) üzenetére


Wans
aktív tag

En anno a metro-nal akartam bekapcsolni a ray tracinget, de nem engedte. A megoldas vegul az lett, hogy frissiteni kellett a windowst manualisan, de azt most igy fejbol nem tudom mar, hogy hogyan kellett. :F

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3009) regener válasza Wans (#3008) üzenetére


regener
veterán

A játékra gondolt szerintem :D

(#3010) Highground


Highground
aktív tag

Bocs srácok, de dolgozom 😕 Ezért nem folytattam a Nat type témát. 😌 Nekem ahogy mondtam csak ki kellett lőnöm az Avast tűzfalat (mert nekem fizetős az Avast). És a windows tűzfalon csináltam az Activision-ös leírás szerint új szabályokat (4et) a kimenő és bejövő, TCP és UDP portoknak. Ezt megcsináltam és nekem moderate-ről open lett. DIGI-s FTTH netem van! DIGI saját Huawei routerével (DHCP bekapcsolva). De a routeren nem kellett állítanom semmit. Mondjuk én ott nem is találtam port forwarding részt...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#3011) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Erre valakinek valami ötlet?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#3012) Wans válasza regener (#3009) üzenetére


Wans
aktív tag

Az egyszeru. Options > Graphics> "Shadow&Lightning menu pont alatt ott van a DirectX Raytracing. En azt hittem az az eset van, amikor a jatek nem engedelyezi, pedig Rtx kartyam van. Nekem ez volt a bajom anno es akkor a windowst kellet frissitenem. :)

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3013) Exon válasza Ra's al Ghul (#3011) üzenetére


Exon
tag

Szia!

Ezeket végig csinátam: [link]. Nálam a game reinstall segített, azóta nem lépett ki az asztalra.

(#3014) KRoy19 válasza Wans (#3012) üzenetére


KRoy19
őstag

Modern Warfare Rtx-es kupont akar valakivel aktiváltatni a kollégai, nem ray tracinget kapcsolgatni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3015) jozefgucci1 válasza KRoy19 (#3014) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen azt szerettem volna :DDD Közben egy kedves fórumtárs már jelentkezett is . Egy RTX kártyára mennyi kódot lehet beaktiválni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3016) Wans válasza KRoy19 (#3014) üzenetére


Wans
aktív tag

jaaa, akkor semmi. :DDD

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3017) KRoy19 válasza jozefgucci1 (#3015) üzenetére


KRoy19
őstag

Szerintem ez nem kártyához kötött, hogy mennyit lehet aktiválni, hanem Nvidia Accounthoz, de hogy egy accounthoz mennyit lehet az passz.

[ Szerkesztve ]

(#3018) Csokishurka válasza Exon (#3013) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem így voltak a kifagyások:
Elején befagy a kép majd kilép --> megszűnt
Volt valamelyik dev erro de már ez is megszűnt.
Most ami nekem is van a csak csak szimplán kilép és kidob asztalra.
Próbáltam reinstall, prioritást belőni normalra, low graphon, scan and repair, és reinstall shaders ez utóbbi után több meccsen keresztül tök jó volt, de utána megint kilépett.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3019) Kanczy


Kanczy
veterán

Kegyetlenül érezhető valamilyen különbség meccsek között. Van, amikor soha senkit nem tudok lelőni, nem adja a fejeseket, stb; és van, amikor minden összejön. Nem tudom, hogy ez connection kérdés-e, de nagyon idegesítő... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3020) minimumgame


minimumgame
tag

Sziasztok! Ha RTX kártyával aktiválják nekem a játékot az accountomra akkor utána tudok vele játszani úgy, hogy nekem nem RTX kártyám van?

(#3021) Tomko78 válasza Kanczy (#3019) üzenetére


Tomko78
őstag

Pontosan , mikor meg lenne egy jó lobby , de ez meg állandóan minden egyes kör útán kilép és új lobbyt keres :W Béta jobb volt mint ez , lehet csak beetetés volt a béta teszt , de elég idegesítő , haver nem tudd játszani mert 2 percenként kifagy neki , és a béta meg simán futott neki

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#3022) Wans válasza Tomko78 (#3021) üzenetére


Wans
aktív tag

Itt is havernál szintén. Minden meccsből kidobja. Pedig eddig futott neki normálisan. Most frissítette az nvidia drivert, de ugyanúgy kifagy neki. :(

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3023) KRoy19 válasza minimumgame (#3020) üzenetére


KRoy19
őstag

Igen

(#3024) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mekkora vicc ez a szar. Már a kampányt sem tudom betölteni, mert kifagy közben. :W

(#3025) regener


regener
veterán

Ground War mode minden egyes meccsen kifagy, csak nálam ilyen?
Elkezdek laggolni, ping pedig 45 körül csak, majd egyszer megáll a játék és kidob a menübe egy perc után Connection Lost-al.

[ Szerkesztve ]

(#3026) GAbre válasza regener (#3025) üzenetére


GAbre
veterán

https://gamepod.hu/hir/maris_rekordot_dontott_a_call_of_duty_modern_warfa.html
Hát nem mondom,hogy rossz,de nekem cod 4 jobban adta :D

Avatar

(#3027) boogie84 válasza Ra's al Ghul (#3011) üzenetére


boogie84
veterán

Hali, korábban írta valaki, hogy újratelepítette. Utána is csinálta neki h egyszerűen csak kilépett a játék, aztán egyszer csak jó lett.
Ma délelőtt hiba nélkül futott neki a játék.

(#3020) minimumgame
persze, én is így játszom, meg sokan mások még rajtunk kívül :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3028) bulikavagyok válasza oriic (#2992) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

UPnP-t bekapcsoltam és open lett játékon belül is.

(#3029) regener válasza GAbre (#3026) üzenetére


regener
veterán

Így remélem lesz pénz időben javítani a bugokat :D
Pl. Gunfight-ban kidob AFK-ért ha a társad lelövi az ellent mégha te mozogsz és lősz is...

Mostmeg berak egy olyan Gunfight-ba ahol 0-4 vezet az ellen és 1v2-ben erőlködjek..

[ Szerkesztve ]

(#3030) WaterWave


WaterWave
veterán

Holnap ps4-re én is megveszem aztán mehet a ground war

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3031) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Megcsináltam port nyitásokat tűzfalon és most ezt látom, akkor ez jó hogy open?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3032) Dave567 válasza ProEvoFan (#2997) üzenetére


Dave567
addikt

Kotic papa foglalkozhatna a javításokkal is, nem mindig csak a pénzt bezsebelni....

(#3033) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah most lett kurvára elegem, egy tetves 5 percet nem tudok játszani se multi se a single playerrel. Így elbaszni egy játékot...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3034) dombi81 válasza Csokishurka (#3033) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem elfogy a vram? :R

(#3035) lowzor válasza Csokishurka (#3033) üzenetére


lowzor
veterán

OC vagy alulfesz nincs a VGA-n, vagy valamelyik másik periférián?
MSI Afterburner vagy hasonló nem fut a háttérben?
Grafikát vedd le full lowra, ha még nem próbáltad úgy.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A kampányban azt nem vette be a gyomrom, hogy :gyerekkel kellet ölni. :W

(#3037) #20411392 válasza Maxxy10 (#3036) üzenetére


#20411392
törölt tag

Az igazán szomorú az, hogy ez még mindig semmi a valósághoz képest.

(#3038) Csokishurka válasza dombi81 (#3034) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ne haragudj kicsit fogalomzavarban vagyok most.
Vram alatt a vga memóriát érted vagy a winben beállítóható virtuláis memóriát?
A VGA ramnak kevesebb mint a felét használom. 4gb-ból kb 1,8at
Virtuális ramnak meg belőttem hogy rendszer állítsa be, de van 42gb szabad helyem az ssd-n.

Lowzor
Ha az OC a húzás lenne nem nincs felhúzva deazt sem tudom hol tudom megnézni hogy kevés e neki faszkó.
Nem fut semmi ilyen, multkor teszteltem hogy minden kikapcsoltam de úgysem volt jó.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3039) boogie84 válasza Csokishurka (#3033) üzenetére


boogie84
veterán

Kipróbáltad ami nálam működik? Reinstall?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3040) Laby


Laby
senior tag

Na én PC-ről 2 haverom meg PS-ről nyomta és kipróbáltuk közösen a crossplay részt. Igazából ment zökkenőmentesen az egész, szóval frankón tudunk játszani most már együtt.

Egy dolog viszont elég fapados, de lehet hogy valamelyikőtök tud rá megoldást?!
PC-n van Teamspeaker, meg Discord amiken lehet elég jó minőségben beszélgetni, ezek viszont PS4-re nincsenek. Csak úgy tudtuk összehozni, hogy CoD játékon belül a voice chat-et only party-ra állítottuk és azon belül beszéltünk. Ez viszont ultra gagyi hangminőségű, halk és késik is elég sokat.
Nincs más megoldás esetleg, hogy lehessen dumálni PC-ről konzolosokkal?

(#3041) #91166208 válasza Laby (#3040) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ez engem is érdekelne. Erre keresem a megoldást én is.

(#3042) Csokishurka válasza boogie84 (#3039) üzenetére


Csokishurka
őstag

Persze meg volt, első percben kidobott. Eddig legtovább shader reinstallel húzta, vagy 4-5 meccs ment minden gond nélkül, de most már az sem segít.
amúgy tolja még valaki ilyen viszonylag gyengább configgal mint az enyém neki is csinálja?
(adatlapomon ott van)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3043) Csokishurka válasza #91166208 (#3041) üzenetére


Csokishurka
őstag

Lehet hülyeség de telefonra is van discord, azzal felmehetnél headsettel.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3044) Xaels válasza Laby (#3040) üzenetére


Xaels
félisten

Mobilon van Discord.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3045) regener


regener
veterán

Mobillal Discordozva viszont kiesik a játékhang a fülesből :D

Esetleg böngészőben megnyitni a Discrodot a PS4-en és onnan bejelentkezve csatlakozni a hanghoz, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#3046) Deck válasza Xaels (#3044) üzenetére


Deck
titán

Ha van egy PC a közelben megoldható amúgy. Ha a PS4 hangját átviszed PC-re majd PC-n Discord-ozol akkor mehet mindkettő. Hallod a játékot de tudsz beszélni is mellette.

PS5

(#3047) Laby válasza Deck (#3046) üzenetére


Laby
senior tag

Igen, ilyen megoldást olvastam viszont nincs PC a konzolosoknál sajnos, úgyhogy ez kiesett. A mobilos verzió is kiesik, mert akkor mono-ba megy a játék egyik fülre másikra a beszélgetés.

(#3048) Deck válasza Laby (#3047) üzenetére


Deck
titán

Laptop se akkor gondolom. Kár hogy Discord nincs PS-re.

PS5

(#3049) lowzor válasza Csokishurka (#3042) üzenetére


lowzor
veterán

Ezzel a konfiggal vígan kéne futnia.
Nálam is minden baja volt, aztán valami csoda folytán megjavult.
Igaz a textúrát nem tudom high-ra feltolni, mert azonnal kifagy, pedig simán benne lennék az általa kiírt VRAM keretben.

(#3050) Csokishurka válasza lowzor (#3049) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen és vígan is fut, már mint FPS ügyileg :) . Szóval nem értem hát várom a kövi patchet mint a messiást.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.