Hirdetés

2021. március 5., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-12-11 16:47:30

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2651) mettek

mettek
addikt

Most érkezett egy 7gb-os frissítés.

(#2652) regener

regener
veterán

Valaki tudja hova menti a játék az automata Theatre fájlokat?
Pont ki volt kapcsolva minden ami rögzít egy 5killes gránátnál, ismerősnél tippre be van kapcsolva még de nem találjuk a mappát ahová rakja őket.
(BF3 óta nem csináltam rendes videókat, a hullareptetésen kívül ezis poén lenne :D)

(#2653) BeeNiTTo

BeeNiTTo
tag

Sziasztok
Xbox :sl1msh4dy1995
Nagyon bejövős ez a rész eddig,remélem lesz egy kicsit több időm kiismerni a játékot :)

(#2654) mettek válasza regener (#2652) üzenetére

mettek
addikt

A játék menüjében alul van egy highlights gomb, arra katt és beadja az automatikisan rögzített jeleneteket...akár rögtön fel is tolható youtibera.

(#2655) ffodi

ffodi
veterán

A "csúszás/késés" problémámat látszólag megoldotta az, hogy kikapcsoltam a crossplay-t... így az utóbbi ~10-15 körben elég jól adta.

Korábban felmerült, hogy idegesítő hangja van a találatnak, az opciók között ki lehet kapcsolni. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2656) GAbre válasza kidboy_46 (#2649) üzenetére

GAbre
addikt

Ezért se nagyon csípem a konzolokat.
Még 1 játékról se hallottam,hogy kinyírja a pc-ket.
Konzolokon,meg már jó párról :)

Marvel-Avengers,Monster Hunter,Resident evil 3,Far Cry 6 is van!Postázásra felelősséget nem vállalok!!!

(#2657) petymeg

petymeg
addikt

Szevasztok!

PC-s verzióhoz hogy lehet hozzájutni?
Ja bocs látom, batle.net.
Újabb reg a steam, a rockstar, az ubisoft az origin meg ki tudja mi mellé.

[ Szerkesztve ]

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#2658) venom8888

venom8888
senior tag

Mit hoozott ez a 7Gb frissites, tudja valaki?
Ha ilyen gyorsan jonnek a 7Gb os frissitesek, hamar el erjuk az igert 175Gb os meretet :)

[ Szerkesztve ]

(#2659) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Tetszik a jatek, a pvp is jol megy a crash cunamik ellenere, de be kell vallanom a Spec Ops kuldetesek hulladekok lettek. Egy az, hogy pofatlanul csal a gep (3 Juggernaut egymas utan ellenfelkent most komolyan??) de ronda is, bugos es semmi izgalom nincs benne. A repulos (amit vartam nagyon) kuldetes kb semmi, de a tobbi is erosen agyzsibbaszto. Maradok PVP-nel. (2v2 Gunfight viszont nagy poen)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2660) Komi28 válasza huby80 (#2624) üzenetére

Komi28
aktív tag

Ja, lehet én is :D

(#2661) GhostPetya válasza oriic (#2659) üzenetére

Jaja, sokan mondják hogy olyan mintha pre-alpha lenne a játék ezen része. Valószínűleg nem is készültek el vele teljesen.

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2662) keIdor válasza oriic (#2659) üzenetére

keIdor
félisten

...és az a része a PS4 exklúzív, vagy hogy is van?
Akkor nem vesztenek sokat a PC, XO-sok...

(#2663) kidboy_46 válasza ProEvoFan (#2650) üzenetére

kidboy_46
őstag

De mi a baj? Tudja valaki?

(#2664) Csokishurka

Csokishurka
őstag

Valaki rájött már mit takar a 7Gb-os peccs?
Jó lenne valami a random kifagyásokra, orbitális FPS droppokra mikor betölt a map, illetve a tegnap kezdődött a mindenféle Memory és Direct X hibára hivatkozva történő kilépéseket.
Azt hittem az Radeon kártyáknál csinálja, de redditen sok Nvidia kártyás is volt akinek ugyanezt produkálja.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2665) oriic válasza keIdor (#2662) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Maga a Spec Ops minden platformon van, csak van egy kulon modja ami PSen erheto el.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2666) wwenigma válasza Csokishurka (#2664) üzenetére

wwenigma
Jómunkásember

Szerintem egyszeruen keves a gep hozza.... illetve eszmeletlen virtualis memoriat eszik 20GB körül ami nekem egy NVMe SSD-n van igy nem veszem eszre....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2667) GhostPetya válasza Csokishurka (#2664) üzenetére

Még nincs patch note, amint lesz, én vagy valaki posztolja.

[ Szerkesztve ]

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2668) lowzor válasza wwenigma (#2666) üzenetére

lowzor
veterán

9700K/RTX 2080Ti-s gépekkel is ugyanezt csinálja sokaknál Redditen. Az már csak nem kevés hozzá...

(#2669) venom8888

venom8888
senior tag

Mikor csinaljak meg a proci 100% on valo hajtast, mar a faszom ki van vele.

(#2670) wwenigma válasza lowzor (#2668) üzenetére

wwenigma
Jómunkásember

3700X/1070, csak akkor lépett ki eddig varatlanul amikor Alt+F3 helyett hogy bekapcsoljam az élesitest toltam egy Alt+F4-et. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2671) venom8888

venom8888
senior tag

Ami erdekes hogy a betaban szo szerint dupla fps em volt, es a vegleges jatekban meg fele?! Ez vicc

(#2672) phenomHUN

phenomHUN
aktív tag

Egy off kérdésem lenne: adott alza.hu-ról rendelt RTX 2060 kártya, amihez járt COD:MW kupon is, viszont egy 6 karakteres kódot küldtek ki, ami a blokkra van rányomtatva. Tőlük kell lekérnem? Mert ziher, hogy ez nem a promó kód. Valakinek volt tapasztalata velük?

"Aktiváló kód az elektronikus termékekhez"
"Call of Duty Modern Warfare (2019) A1B-CD2"

(#2673) wwenigma válasza phenomHUN (#2672) üzenetére

wwenigma
Jómunkásember

Alza fiokodban tudod kivaltani amit aztan nV-nel kell aktivalni.

[ Szerkesztve ]

(#2674) N@idia válasza venom8888 (#2669) üzenetére

N@idia
őstag

Azt semmikor szerintem! Nekem is i5 8500 procim van 80-85%-on hajtja a jatek a kártya meg 80-90% között malmozik. Én ultra beallitason játszom 110-140 fps között és nincs bajom a stabilitással sem nincs dx hiba stb. Ami zavar az a menü szaggatas, de ezt igazán orvosolhatnak :W

PC Master Race|Battlefield Fanatic|PSN ID: Lord_ReaPeR6S_ Origin ID: EdemsHUN Steam ID: N@idia Xbox ID NoobMester87

(#2675) venom8888 válasza N@idia (#2674) üzenetére

venom8888
senior tag

Engem az zavar hogy bbetaban volt 150 fos em, ultran minden. Itt meg van 60- 110, de hiaba van anyi, ha a procim 100% on megy,es miatta hullamzik az egesz kep. Amit hozza teszek, betaban nem volt ilyen.

(#2676) N@idia válasza venom8888 (#2675) üzenetére

N@idia
őstag

A hiba nálad lesz, mert neked jobb géped van, mint nekem és nálam nem fut 100%on a proci és nem ingadozik az fps sem 100 alatt csak akkor látom amikor a menüben vagyok. Próbáld nem oc-val hajtani a procid esetleg nézd meg a memóriát lehet nem dual-ban futnak az okozhatja ezeket a gondokat!

PC Master Race|Battlefield Fanatic|PSN ID: Lord_ReaPeR6S_ Origin ID: EdemsHUN Steam ID: N@idia Xbox ID NoobMester87

(#2677) venom8888 válasza N@idia (#2676) üzenetére

venom8888
senior tag

4.4Ghz en megy a proci OC val. Memoriak is jok.

(#2678) Laby

Laby
senior tag

Eddig a pontig marhára imádtam a játékot. Mára viszont rájött az összes nagytudású hogy a 725 Shotgun-nal lehetetlen nem ölni embert. Szó szerint volt olyan HQ meccsem ahol a 12 létszámból 10-en (!) ezzel a sz*rral mentek...Lehetetlen játszani a fegyver ellen. Az összes map kis utcákból, vagy házakból áll, és a világ végéről is 1 lövés vagyok ezzel a shotgun-nal. Nagyon remélem, hogy ez ellen tudnak valamit csinálni, mert most gyakorlatilag erről szól az összes szerver, hogy az emberek minimum a fele ezzel megy és esélyed sincs megmozdulni sem...

Van hivatalos fórum ahol lehetne jelezni ilyesmi dolgokat és visszajelzéseket adni?

(#2679) RazoR válasza venom8888 (#2677) üzenetére

RazoR
veterán

Nem kell ezt túlgondolni, nem a játék hibája, hanem a procid kevés már, egy 4 magos 6th genes i5 már karcsú.

(#2680) venom8888 válasza RazoR (#2679) üzenetére

venom8888
senior tag

De nem tudom mit tegyek. Vegyek egy bajos 3700x et, vagy egy 9700k-t ami melegszik,es csak 8/8 as. Vagy varjak jovo ev kozepeig amig kijon az uj Intel es hatha 10/20 as szeriak is lesznek benne. Nem tudom :(

(#2681) boogie84 válasza RazoR (#2679) üzenetére

boogie84
veterán

Nálam is maxon megy a proci, 2500K :DDD
Szépen fut a játék. Le...om h 100%-on megy. :B

(#2674) N@idia
menü nálam is szaggat néha, de ez nem hardver hiba szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#2682) keIdor válasza venom8888 (#2680) üzenetére

keIdor
félisten

Nem melegszik az, tessék i7-9700K 1 óra játék után: [kép]

Nyílván ha küldeném 1,3V 5000MHz-en, akkor nem ennyi volna, de annak nem látom értelmét.
Nálam se crash, se hibaüzenet, se low fps nincs.
Ki van teljesen maxolva a játék, csak RT nincs. 3200x1800 a render is, semmi bajom vele.

[ Szerkesztve ]

(#2683) venom8888 válasza keIdor (#2682) üzenetére

venom8888
senior tag

Igen ezt a pocit nezegetem mar honapok ota. De nekem 5 evre kellene cpu, es nem tudom , lehet 2 ev utan mar ez is 100% on menne egyes jatekok utan, a 3700x el szemben. :(

(#2684) keIdor válasza venom8888 (#2683) üzenetére

keIdor
félisten

Nem érdemes 5 évre tervezni procit.
Új gen konzolokkal olyan portok jönnek majd szerintem, hogy el fog az összes mai fogyni amint elkezdenek csak azokra fejleszteni. (2021-2022)

A 3700X tuti jövőtállobb lesz, mert konzolokban is lesz SMT, tehát használni fogják a 16 szálat.
A kettő közül én most az AMD-re szavaznék, de ahogy mondtam is, én nem terveznék 5 évre.
Nálam 1-2, max 3 évig van egy hardver.

Ha az anyagiakat nézem, inkább vennék most egy i5-8400-at és 2 év múlva megint fejlesztenék, mint egy drágábbat most de 5 évre előre. Nem lehet eltalálni mi lesz akkor, túl messze van.

(#2685) Csokishurka válasza wwenigma (#2666) üzenetére

Csokishurka
őstag

Öm a játék telepítése előtt (hogy legyen 175 Gb hely) kikapcsoltam a virtuális memóriát mivel ovlastam hogy 16Gb-nál fölösleges lennie mert az kb elég mindenre.
Ezt akkor sürgősen kapcsoljam vissza és lehet megoldódnak a gondjaim?
Mert az a furi hogy nem eszi meg 100%ban a memóriát.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2686) venom8888 válasza keIdor (#2684) üzenetére

venom8888
senior tag

lehet 3700x lesz a vege a dolognak. Csak ahogy olvasom a Ryzen forumot , szopnak vele sokan. En nem vagyok egy Bios kutato mint azok, allandoan ott amperkodnak stb. Atlag ember nem tudja oszerakni,beallitani mint az Intelt, egyedul az a bajom vele.

(#2687) jozefgucci1 válasza venom8888 (#2686) üzenetére

jozefgucci1
addikt

Olvasom a posztjaid alatt ezt az amperkodás dolgot , de szerintem ezt egy picit túlspirázod . Nekem az R5 3600 semmi mókolást nem kívánt , tökéletesem megy két hónapja . Haverom gyerekének 2600x et raktam össze az szintén hasít ! Jó lenne nem riogatni másokat úgy hogy te még nem is vettél ilyet .

Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#2688) lowzor válasza wwenigma (#2670) üzenetére

lowzor
veterán

Nyilván ha minden gépen csinálná, akkor ki sem adták volna a játékot. :D

(#2674)N@idia:

A reinstall megoldotta akkor nálad a dev errort?

(#2689) N@idia válasza lowzor (#2688) üzenetére

N@idia
őstag

Igen megoldotta! El is felejtettem neked válaszolni :B

(#2690) dombi81 válasza lowzor (#2668) üzenetére

dombi81
senior tag

Az én konfigommal is kifagyott random, nem egyszer.

(#2691) lowzor válasza dombi81 (#2690) üzenetére

lowzor
veterán

Most valami csoda folytán megy úgy nálam, hogy a textúra normalon van, a többi minden maxon. Ha a textúrát high-ra teszem, akkor azonnal "dev error 6065".
De még mindig jobb így a helyzet, mintha full lowon kéne játszanom.
Mondjuk az előbb toltam kb 1 órát, aztán csonttá fagyott és kilépett mindenféle hibaüzenet nélkül.

(#2692) regener válasza venom8888 (#2669) üzenetére

regener
veterán

Akkor igyál meg egy sört és hanyagold az ide írogatást ilyen stílusban...

(#2693) juve600 válasza venom8888 (#2669) üzenetére

juve600
nagyúr

Tipp:
Ha valaki full hd-ban tolja és Nvidia kártyája van érdemes bekapcsolni az Nvidia Freestyle sharpeninget. Sokkal élesebb a játék, teljesen mintha nagyobb felbontásban játszana az ember teljesítmény vesztés nélkül.

(#2694) KRoy19 válasza juve600 (#2693) üzenetére

KRoy19
senior tag

Hm, valahonnan ismerős ez a komment.....

Egyébként ez a 100%-os proci használaton nem fog segíteni. Vagy cserélni kell a procit erősebbre , vagy GPU limitet kell teremteni a felbontás és vagy a grafikai részletesség növelésével. Utóbbi esetben nyilván alacsonyabb fps szám lesz az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#2695) lacus83 válasza juve600 (#2693) üzenetére

lacus83
senior tag

Szia.

Azt gondolom játékon belül találom?!

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 3000Mhz RGB,LC Power 600W Gold,GT 720 2GB, mert megtehetem :-) LG 27GL850

(#2696) KRoy19 válasza lacus83 (#2695) üzenetére

KRoy19
senior tag

(#2697) N@idia válasza juve600 (#2693) üzenetére

N@idia
őstag

Ezt hol találom :F

[ Szerkesztve ]

(#2698) kidboy_46

kidboy_46
őstag

Napi off aki nem ismerné. :C :DD

(#2699) weri válasza venom8888 (#2686) üzenetére

weri
aktív tag

Hidd el meg annyit se kell allitani rajta mint a intelnel. Annyira "hulye" biztosra csinaltak meg ezeket a ryzsakat :)

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#2700) Csokishurka

Csokishurka
őstag

Hogy ha mondjuk GW-n használom a Kill Chain perket akkor az a Nuke-hoz is hozzá fog adódni?

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.