Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) KRoy19 válasza novakalex (#2945) üzenetére


KRoy19
őstag

Nekem így van.

(#2952) Wans válasza Xaels (#2949) üzenetére


Wans
aktív tag

én próbáltam, nekem nem jött be, mert nagyanyám előbb kiér a postáshoz, mire kilövöm azt a 20 db lőszert. ja és az a 20 lőszer nem sok... (de legalább kevés)
viszont az AK az egészen elfogadható. most van rajta egy red dot, egy foregrip, egy ilyen light stock szerűség meg spetnaz barrel. azzal egészen elfogadható, de az M4 még így is fényévekkel jobb...

Btw, valaki most DOMI? fönt vagyok disco-n domis csatornán. :K

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2953) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Itt nincs Prestige lvl55-nèl?
Mikor kapok új loadout-ot?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2954) Acheron válasza bulikavagyok (#2928) üzenetére


Acheron
őstag

Persze, mindenki megy kiszedni, és előbb - utóbb ki is szedik, de addig három - ötször lelő, míg te egyszer őt, így a KD aránya jó lesz. Ha kifejezetten a KD arány miatt megy valaki játszani, akár ki is fizetődhet. Az MW2 -ben, ami mára sajnos tele van csalóval PC -n, néha én is bekempeltem így egy -egy pályát, ahol észrevettem, hogy komolyabb cheater activity van. Ott jó dolog szívatni őket, de tisztességes játékban jobb szeretem a FtF harcot, lássuk, ki a gyorsabb (vagy inkább kinek jobb a pingje ;] ) Többnyire nem én, de azért jól szórakozok - végül is ez egy játék :D

(#2955) boogie84 válasza mcwolf79 (#2953) üzenetére


boogie84
veterán

Ma lattam 85os lvl-t. :Y

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2956) oriic válasza boogie84 (#2955) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már bőven vannak 100 felett is.

Live-Die-Respawn

(#2957) mettek válasza boogie84 (#2955) üzenetére


mettek
addikt

Én is 80on vagyok. Szabin vtam a héten így csak a cod ment.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2958) lowzor válasza oriic (#2956) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor én elbújok, mert még csak 30-as vagyok. :D

(#2959) Laby válasza Acheron (#2954) üzenetére


Laby
senior tag

És szerinted ha cheater volt akkor nem látta hogy ott ülsz a sarokba és hagyta hogy lelődd?! Vélhetően nem cheater, csak jobb játékos. :)

[ Szerkesztve ]

(#2960) Con Troll válasza KaitouP (#2940) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ne már, Terminal? Hányszor akarják még visszahozni azt a pályát? Ha jól számolom ez a negyedik vagy ötödik CoD, amiben benne lesz. Annyira azért nem nagy szám. :(((

(#2961) boogie84 válasza oriic (#2956) üzenetére


boogie84
veterán

Megemlitem a fonokomnek! Remelem megerti majd a betegszabit... :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2962) lacus83 válasza lowzor (#2958) üzenetére


lacus83
senior tag

Én meg akkor a elő se jövök 17el :DDD

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#2963) bulikavagyok válasza Acheron (#2954) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért ötször biztosan nem. :B Mondjuk max kétszer. De általában olyan eldugott helyeken találkozok velük, h szerintem egy körben nincs 6-8 killnél többjük. Oké, a K/D arányuk sanszos, h rendben lesz. De tényleg ez a legfontosabb valakinek, és ezért képes feladni a játék élvezetét?! Komolyan, alig hiszem el.

lowzor: 30 eleje én is.

[ Szerkesztve ]

(#2964) mcwolf79 válasza bulikavagyok (#2963) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az a baj , hogy a sok gyökér az objektíva alapú játèkokat is TDM-kènt kezeli. Baxik pl. A zászlóra, csak az èrdekli ,hogy minél több frag-je legyen. Ez sokszor a meccs bukását jelenti, de nem nagyon szokta őket bez zavarni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2965) Highground válasza Con Troll (#2960) üzenetére


Highground
aktív tag

Hát ha valahol, akkor itt van létjogosultsága egy Terminal visszatérésnek. Mégiscsak MW... :) De ha jól néztem még csak 2x hozták vissza. MW3 és IW (COD Online ugye csak Kínában volt). Én pl. MW2 óta nem játszottam rajta. (IW-t meg sem vettem) Ráadásul nem véletlenül hozzák vissza, egy ikonikus MW map amit a játékosok többsége szeretett játszani (főleg TDM-ben).

mcwolf79: Ez szintén visszavezethető a sok camperre... Sokan TDM-ből átmennek más játékmódokba a camperek elől, úgy hogy soha nem játszottak értelmes játékmódot, csak TDM fragfest-et :) Mondom ezt úgy, hogy én is full casual TDM-es vagyok. De mondjuk én játszottam sok BF-et(2-3-4) ezért nem rohangálok eszetlenül. COD-ban viszont pont ezt szeretem(szerettem), hogy itt felmegyek, nyomok pár TDM-et és lejövök.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2966) bulikavagyok válasza mcwolf79 (#2964) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt vettem észre, sajnos. Ezért nem játszok CoD-ban mást TDM-en kívül. Illetve a HC KC a kedvencem, de az sajnos még nem aktív.
BF-ben mondjuk más a helyzet, ott nagyon csípem a Conquest módot. Akkora térképen valahogy sokkal jobban adja ez a "foglalósdi", plusz kevésbé tűnik fel, h van a lobbiban egy-két idióta aki TDM-ezik.

[ Szerkesztve ]

(#2967) lowzor


lowzor
veterán

Én szerintem átköltözök HC-re, mert már egyre többször fordul elő, hogy előbb kezdem el lőni, beleeresztek egy tárat, de valahogy mégis az ellenfél lő le engem. :D

(#2968) bulikavagyok válasza lowzor (#2967) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez velem HC-ban is elég gyakran előfordul. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2969) Highground válasza bulikavagyok (#2968) üzenetére


Highground
aktív tag

NAT type-otok milyen? Moderate vagy open? Én mióta átállítottam open-re egy picit jobbnak tűnik az arány.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2970) bulikavagyok válasza Highground (#2969) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na ez egy érdekes kérdés. A játékon belül általában strict vagy moderate (open-t nem láttam még), kint a box beállításainál legtöbbször moderate, ritkán open. Szval sokszor mást látok játékon belül, és mást a rendszer beállításokban.

[ Szerkesztve ]

(#2971) lowzor válasza Highground (#2969) üzenetére


lowzor
veterán

Moderate.
Egyelőre nem tudom még átállítani, mert nem sikerült rájönnöm, hogy hogy kell port forwardingolni a routeremmel.

(#2972) Highground válasza bulikavagyok (#2970) üzenetére


Highground
aktív tag

A strict az már gáz. A moderate-re vannak olyanok akik azt mondják "jóvanazúgy", bár a játék nem ezt mondja. Régen a hősidőkben ha moderate volt a NAT akkor már gondok voltak a (steam-es) barát meghívással, és a dedikált szerverre néha-néha nem engedett fel. Strict-el annak idején nem is jött be a szerverlista, és nem is tudtam csatlakozni baráthoz. Az már nagyon gáz.
Angolul tudóknak: NAT type FAQ és beállítási segédlet
Portok amiket át kell engedni a tűzfalon
Igazából PC-n csak a windows tűzfalnál kell a bejövő-kimenő TCP-UDP portokat engedélyezni.* Konzolon nem tudom megmondom őszintén, mert nem volt sosem, de gondolom a leírás segít :)

*Nekem legalábbis ezután "open" lett moderate-ről... :/

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2973) Acheron válasza Laby (#2959) üzenetére


Acheron
őstag

Hmm, elég rég tolom már ahhoz, hogy jó eséllyel be tudjam lőni, ki a cheater, és ki az, aki spontán jobb (utóbbi nem kevés, egyáltalán nem gondolom nagy spílernek magam :N )
Egyébként sosem hagyják, rövid időn belül ki fognak szedni. De addig jó eséllyel kettőt - hármat kikapsz a bolyból. Ugorj át az MW2 -be, ha mostanság nem jártál arra, meg fogsz lepődni, ha a fegyóid nem azok, amiket beállítottál magadnak, sőt, a billentyűid sem úgy működnek. De ezek nem cheaterek, á, dehogy ;]
Félreértés ne essék, kicsit sem akarom védeni a campereket - ebben az új játékban eddig többet szívattak, mint bármilyen cheater (utóbbival még eggyel sem találkoztam itt, hála az égnek - nálam jobb játékossal viszont többel is, c'est la vie :D ).
(#2964) mcwolf79: Ez sajnos tényleg így van, pedig pl egy Dom teljesen másról szól. Azt én sem értem, hogy ha valaki nem tudja feldolgozni, hogy az ő rossz K/D arányával is tud nyerni a csapata, akkor minek megy ilyen meccset játszani :F Azért (is) jó ez a játék, mert mindenki megtalálhatja a neki való játékmódot.

[ Szerkesztve ]

(#2974) bulikavagyok válasza Highground (#2972) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt vágom, de a box beállításainál soha nem láttam még strict-et. És szerintem ha az lenne, már feltűnt volna. Szval szerintem a játék jelzi sz*rul. :)
De köszi a linket, megpróbálom én is fix open-re beállítani. :R

[ Szerkesztve ]

(#2975) lowzor válasza Highground (#2972) üzenetére


lowzor
veterán

Átengedtem a 3074-es portot (ami elvileg a COD MW-é) TCP-n meg UDP-n is, de még mindig moderate... :(((

(#2976) Acheron válasza lowzor (#2975) üzenetére


Acheron
őstag

Próbáld meg újratenni a vírusirtód (már ha van), nálam anno az MW2 esetén ez oldotta meg. A vírusirtó tűzfala fogta a játékot, a portokkal hiába varázsoltam bármit is. Vírusirtó újra install és alkalmazások újra engedélyezése után minden helyreállt. Nem biztos, hogy ez a gond, de ez is egy eshetőség.

(#2977) lowzor válasza Acheron (#2976) üzenetére


lowzor
veterán

Az lesz, köszi a tippet! :)

(#2978) D4v3 válasza Acheron (#2976) üzenetére


D4v3
őstag

Nekem sem változott semmi sajna, vírusírtóm csak az alap win10-es van. DIGI net miatt lehet kéne a routeren is mókolni valamit?

(#2979) spanglee001


spanglee001
addikt

ez a shaders optimize telepítés, minden nap lemegy? :O :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2980) spanglee001


spanglee001
addikt

azt a watch selectet hogy lehet unlockolni? és miért nem kapok matricákat a fegyókra :F sosem codoztam, itt nekem minden új :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2981) wwenigma válasza D4v3 (#2978) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezek a portok kellenek, a : a tól-ig jelenti.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2982) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Tapasztaltatok olyat, hogy a játék egyszer csak kilép az asztalra mindenféle hibaüzenet nélkül?
Néztem, és Windows Event Logs-ban sem találtam bejegyzést.
Teljesen úgy tűnik mintha szimplán kiléptem volna a játékból vagy alt+f4 -et nyomtam volna.

Ha igen akkor ti, hogyan oldottátok meg, hogy ne forduljon elő többet?
Illetve, ha nem akkor van bármi infótok, vajon tudnak erről a hibáról a fejlesztők?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#2983) oriic válasza spanglee001 (#2980) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Matricákat a barrackban lévő kihívások teljesítévésvel lehet szerezni. Az órák egyelőre mindenkinek zárva vannak, egyedül ha megveszed a store-ban valódi pénzért a veterán packkot, akkor kapsz egyet. Később jönnek majd újak is.

Live-Die-Respawn

(#2984) mcwolf79 válasza Highground (#2969) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szintén zenész. Kint a box "open"-t mutat, bent a COD "moderate"-et.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2985) bulikavagyok válasza mcwolf79 (#2984) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én tegnap este próbálgattam még, egy YT videó segítségével kint beállítottam open-re (moderate-ről), de a játékban ugyanúgy strict maradt. :F Olyan mintha bugos lenne - mivel amúgy játék közben nem tapasztalok semmilyen problémát.

[ Szerkesztve ]

(#2986) Csokishurka válasza Xaels (#2949) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem nagy csalódás, pedig MW2-ben csak azzal nyomtam. Lehet egyszer kimaxolom hátha úgy elfogadható lesz. De sajnos most harmatgyengének tűnik.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2987) Csokishurka válasza bulikavagyok (#2985) üzenetére


Csokishurka
őstag

Valaki pár mondatban le tudná írni konyhanyelven mi ez a strict és Nat Type? :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2988) bulikavagyok válasza Csokishurka (#2987) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Itt olvashatsz róla egy rövid leírást: Miért fontos a NAT?

[ Szerkesztve ]

(#2989) Csokishurka válasza bulikavagyok (#2988) üzenetére


Csokishurka
őstag

Áhh így már tiszta. Köszi :R
Hát szoktak problémáim lenni a hanggal discordon nem hallanak és én sem hallok senkit de csak akkor mikor valamit tölt a játék, de eddig sosem volt ilyen probléma egyik játéknál sem.
Valamint nálam is ez hogy hiába kezdem el hamarabb lőni az ellenfelet rámfordul és bedarál.
Akkor lehet majd ezeket megnézem és beállítom. Csak UPC-s routeren nem tudom hogy kell belőni ezt a port fowardod de majd megoldom.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2990) RazoR válasza Csokishurka (#2989) üzenetére


RazoR
veterán

Ha a legújabb típus van akkor sehogy sajnos. Az egyetlen mód, hogy átrakod brodge módban és veszel egy normális routert.

(#2991) bulikavagyok válasza Csokishurka (#2989) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rám is vár egy UPC-s router/modem beállítás, ha megvagyok vele, röviden leírom majd a folyamatot. Bár őszintén szólva szinte biztos vagyok abban, h ez a játék hibája (mivel mindenhol máshol nyitott a NAT).

[ Szerkesztve ]

(#2992) oriic válasza bulikavagyok (#2991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

UPC itt is. Gepen es jatekban is open nat, nem csinaltam portfowardingot, egyedul az uPnp van bekapcsolva.

ConnectBoxom van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2993) bulikavagyok válasza oriic (#2992) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nálad nyitott mindenhol? Akkor ez egyre rejtélyesebb. Délután rárepülök a modememre. Köszi! :R

(#2994) Csokishurka válasza RazoR (#2990) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát ilyenem van:
[link]
Ha hazaértem átnézem a dolgokat! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#2995) KaitouP válasza oriic (#2992) üzenetére


KaitouP
veterán

Fura, mert a UPC - nél nálam is open volt mindig, amióta Digin vagyok viszont (PPPoE) azóta minden ilyen game esetében moderate státuszt látok. Eddig még nem volt idő foglalkozni vele (ha volt is, annyira nem éreztem szükségét), de most én is megnézem ezt a port forwarding-ot.

BTW ha valaki összeszedni szépen a port forwarding menetét moderate nat esetén (meg akar strict esetén is), azt bedobom az összefoglalóba, hasznos infó lenne. :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2996) lowzor


lowzor
veterán

Én már a routeren is beállítottam a port forwardingot, lelőttem a vírusirtót is, de még mindig moderate. Több ötletem már nincs. :D

(#2997) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Rekord, rekord hátán. :K

(#2998) novakalex válasza KRoy19 (#2951) üzenetére


novakalex
aktív tag

És AA vagy vmi van bekapcsolva? :)

(#2999) RazoR válasza oriic (#2992) üzenetére


RazoR
veterán

500-as UPC van nálam is és Open a Nat status úgy, hogy semmihez nem nyúltam.

(#3000) Maxxy10 válasza ProEvoFan (#2997) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ennek örömére jöhetne egy dupla Xp hétvége :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.