Hirdetés

2021. január 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-12-11 16:47:30

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23001) nanorambo

nanorambo
őstag

Ez a halloweeni tökfej effekt baromira szétcseszi a jatekot. :D
Legalábbis SD-ben nagyon nem jó. Sokkal jobban láthatóak a karakterek és hiaba van olyan perked, hogy thermal optic ne lásson a tökfej gyönyörűen világít ott is...

(#23002) GhostPetya válasza nanorambo (#23001) üzenetére

Ezt a pár napot csak kibírod. :D

Olvasd el! Call of Duty: Black Ops - Cold War bemutatóm: https://logout.hu/cikk/call_of_duty_black_ops_cold_war_bemutato/i_elozmeny_a_szeria_kozelmultja_es_jelene.html

(#23003) Laraxior válasza prokxy (#22980) üzenetére

Laraxior
titán

Milyen az új telo? Ma este elvileg jövök kicsit. :D
Nem mellesleg nekem is kell új telefon, úgy elmosta az óceán, mint a huzat :DDD

"...nem jó, de nem is tragikus..." "Michelinbe az autóra gumit használunk, nem csillagokat"

(#23004) oriic válasza Laraxior (#23003) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Ezért nem kellene sós vízbe menni telefonnal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23005) SipiBcs válasza oriic (#23000) üzenetére

SipiBcs
őstag

Köszi szépen

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23006) Micsurin válasza Acheron (#22993) üzenetére

Micsurin
veterán

De ez végtelenül frusztrál, az elején érthetően azt se tudtam hol vagyok a mappokon egyedül Crash-t ismertem fel régebbről meg Rust-ot és Scrapyardot a többin estem keltem így beálltam 1.0-ra kb (eddig ~600k - 600d) és most ha véletlenül felkúszok 1.1-köré azonnal jön a gyorsvonatos szívás. :DD Konkrétan büntet a program azért ha próbálsz tanulni és fejlődni.

Mondjuk ettől jobban zavar, hogy nem konzekvens a játék mert nem tudom, hogy pl a fa fal/láda felületeket mikor lehet átlőni és mikor nem. :B

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#23007) Laraxior válasza Micsurin (#23006) üzenetére

Laraxior
titán

Csak be kell állni egy sarokba az AA-12-vel. ;]

"...nem jó, de nem is tragikus..." "Michelinbe az autóra gumit használunk, nem csillagokat"

(#23008) Micsurin válasza Laraxior (#23007) üzenetére

Micsurin
veterán

...én általában az a gyökér vagyok inkább aki ha látja, hogy van kialakult arcvonal ahol 2-3 fél / oldal lövi egymást akkor kerül egyet és beszúr oldalról. :DDD :DDD

edit.: pont ezért nem élveztem annyira az új részt ott valahogy Miami kivételével nem igazán volt mód megkerülni a népet.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#23009) csibe1 válasza BITBOYS (#22997) üzenetére

csibe1
őstag

Pofás, de ez sajna csak kétlövetű, ha jól látom.
Nekem inkább a táras vagy pumpás verziók jönnek be.
Tegnap láttam az Armoryban egy 25-ös csigatárral szerelt shotit. Nyami ;] :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23010) Laraxior válasza csibe1 (#23009) üzenetére

Laraxior
titán

Van 32-es automata is ;]

(#23011) csibe1 válasza Laraxior (#23010) üzenetére

csibe1
őstag

Az jó cucc lehet. :K :C
Iiiigen, de ahhoz még meg kellene szereznem az automatát. :)
Elég nehezen akar összejönni a 3 hipfire kills 7 különböző meccsen Plunderben.
Valamiért már messzebbről is lődöznek rám a genyák, nem várják meg, hogy shoti távba érjek. :DDD
Most az originnel megyek, de kipróbáltam a 680-ast is az R09-es után.

(#23012) Micsurin válasza csibe1 (#23011) üzenetére

Micsurin
veterán

Ha látom, hogy shotival rohannak felém én is kivégzem őket még a safezoneon kívül Warzoneban. :DDD

(#23013) Plag válasza Laraxior (#23010) üzenetére

Plag
nagyúr

Melyik a 32-es automata shotgun?

(#23014) Laraxior válasza Plag (#23013) üzenetére

Laraxior
titán

JAK-12, hivatalos neve AA-12.
De van hozzá 8-as robbanólövedék is, az nagyon messzire elvisz, meg 8-as tüzes lőszer is. :D

[ Szerkesztve ]

(#23015) Plag válasza Laraxior (#23014) üzenetére

Plag
nagyúr

Okés, csak, hogy lesz ebből automata? 32-es tárral nyomom, de nekem kell nyomogatni az egeret a lövésnél. Segítesz Lara?

(#23016) Micsurin válasza Laraxior (#23014) üzenetére

Micsurin
veterán

Ezek vannak szimpla multiban is? Akkor nem káprázott a szemem a tüzes lőszer láttán tegnapelőtt. :DDD

(#23017) csibe1 válasza Micsurin (#23012) üzenetére

csibe1
őstag

Éppen ezért jön össze nehezen, mert messzebbről az AN-94-est használom, csak közelre váltok shotira; ha épp el nem felejtem.
Tegnap a TV Stationon mászkáltam, és egyszer csak megpördültem, a csóka meg ott volt mögöttem. Bele is küldtem a tárat az AN-ből, nem volt idő váltani. :D
Utána törpöltem rajta, hogy vagy rafkós volt, és megállt amikor én is; vagy Dead Silence volt nála, de nem hallottam, hogy jönne.

(#23018) Laraxior válasza Plag (#23015) üzenetére

Laraxior
titán

Ez alapból automata, nem is tudod átállítani egyes lövésre. :))

#23016 Micsurin: Némelyikhez meg kell csinálni pár ezt azt, és akkor benne lesz. :K

(#23019) Plag válasza Laraxior (#23018) üzenetére

Plag
nagyúr

Ezt inkább le sem írtam volna. :) Basszus tényleg automata. Én meg nyomkodtam egyesével és még jó ideges is lettem, hogy miért ilyen lassú ez a szar. :((( :D :D

(#23020) csibe1

csibe1
őstag

Meglett az AN-94-esre a cső alá tehető shoti.
Azt honnan szedi a lőszert? Egyszer 8 lőszerrel volt utána hattal, de aztán vett fel menet közben, mert 8 lett a tárban, de plusz lőszer nem volt hozzá.

(#23021) csibe1

csibe1
őstag

Van egy olyan napi feladat, hogy "6 kill Legendary weapons".
Gondoltam ne kelljen keresgélni viszem a Halloween-es Pumpkin Punishert.
Épp a végén lőttem ki vele a csávót a quadról, de nem adta meg.
Azt hiszem hagyom is a francba az ilyen fegyveres feladatokat, mert semmi értelme nincs.

(#23022) oriic válasza csibe1 (#23021) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Legendary weapon, amit a földről veszel fel, vagy ládából. (Esetleg sikeres contract teljesítés után)

szerk:

Plunderben is működik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23023) Micsurin válasza csibe1 (#23021) üzenetére

Micsurin
veterán

Pedig marha könnyű legendaryt találni a mappon. :)
BR Soloban könnyen meg lesz.

(#23024) Tsebacsi

Tsebacsi
veterán

Ma hajnal óta (fél2kor volt az első) nem tudok egy plundert sem végigjátszani, mert folyton megfagy a kép majd errort dob (most 3 volt egymás után)

Másnál is csinálja ezt, vagy én lettem kitüntetve ezzel?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#23025) csibe1 válasza oriic (#23022) üzenetére

csibe1
őstag

Igen, találok is általában.
A sajáttal meg nem működik, pedig ugyanúgy Legendary. :F
Nem tudom miért nem mindegy.
Szopjanak szöget, most ez ugrott be erről. ;] :DDD

Micsurin
Tudom, majd minden ládában van, főleg nagyobb épületekben.

Tsebacsi
Tegnap nekem is kifagyott egyszer, lehet azért, mert nem vártam meg a shaderpack betöltését, és mászkáltam a menüben. Utána nem volt gond.

Azt tudja valaki, hogy miért töltögeti a shadereket minden indulásnál?

[ Szerkesztve ]

(#23026) oriic válasza csibe1 (#23025) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Most erre mit mondjak? :D Nyilván azt akarják, hogy kicsit dolgozz meg a napi betevő XP-ért, nem csak beugrasz punderbe és leszedsz 6 randomjóskát. :D

Live-Die-Respawn

(#23027) csibe1 válasza oriic (#23026) üzenetére

csibe1
őstag

A fene a bundájukat. :D
Ingyen XP és CP hétvége nem lesz valamikor? :DD

(#23028) jegesfater válasza Tsebacsi (#23024) üzenetére

jegesfater
csendes tag

Szia!
Nálam is volt ilyesmi, de ami a nagyobb baj, hogy nem talál lobbyt a játék...Kereséskor a pingek 15 sec alatt eljutnak 350-ig, de nem talál semmit. Erre tud valaki megoldást? Reinstall, a NAT openen van, router újraindítás már meg volt.. Nekem reinstallnál megoldódott az a probléma, amit kérdeztél!

(#23029) Dave567

Dave567
addikt

Mi az már, hogy az a szét esős golyó, meg a villám nagyobbat sebez, el se talál vele és halott vagyok, mi ez a szánalmas játék ami lett...

MEg, hogy rám spawolnak, hát komolyan viccc..

[ Szerkesztve ]

(#23030) atee

atee
őstag

Hetek óta nem játszom. Most volt pár órám és nekimentem ennek a halloween eventnek. Kész is van. Erre pumpkin punisher blueprint meg kiderül, hogy bugos... :D Majd egyszer talán megkapom... vannak dolgok amik nem változnak :C

(#23031) Micsurin válasza atee (#23030) üzenetére

Micsurin
veterán

Buggos ha nem mész utána nem fogod megkapni. Menj végig minden területen és nyiss egy ládát. Ahol dob konfettit a láda ott nem számolta el a megszerzett cuccot, meg kell keresd ott újra. Jellemzően 1-1 terület szokott mindenkinek így beragadni ha beragad.

(#23032) atee válasza Micsurin (#23031) üzenetére

atee
őstag

Köszi. Akkor ez ígymarad. Legközelebb talán jövő vasárnap lenne időm újra végigmenni.
Kapják be :C

[ Szerkesztve ]

(#23033) Micsurin válasza atee (#23032) üzenetére

Micsurin
veterán

Nem nagy cucc szerintem az a Grau ami azt illeti. Mondjuk én eleve nem vagyok a Grautól hasra esve, Ak - M4 - AUG556 kiváltják számomra.

(#23034) Micsurin

Micsurin
veterán

Azt hiszem elintéztem, hogy a következő órában a sarokba legyek ültetve egyedül és játek nélkül. :DDD :DDD

1 perc vagy 2 volt hátra mikor bedobott:

Igazából minden is beadta hipből, zoomolva, rakéta is majd volt pofám erre ráhívni a VTOL-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23035) atee válasza Micsurin (#23033) üzenetére

atee
őstag

Én se használom a graut. M13 fetisiszta vagyok ;]

(#23036) csibe1 válasza Micsurin (#23034) üzenetére

csibe1
őstag

Csíter-e vagy-é? ;] :DDD
Ha így haladsz még a következő életedben is kitiltanak a multiból! :DD

(#23037) Micsurin válasza atee (#23035) üzenetére

Micsurin
veterán

M13-at valahogy nagyon nem érzem kezdek ráérezni a SCAR-ra is most már, hogy rendesen kioldottam GhostPetya :R kisebb nagyobb módosításokkal de bejövős a build. De az M13 valahogy olyan semmilyen nekem.

csibe1 Nyugi a következő 2 meccsben olyan szép és reális dolgok voltak, hogy ma kivételesen már 02:30-kor letettem a kontrollert a megszokott 03:00-03:15 helyett. :DDD

(#23038) GhostPetya válasza Micsurin (#23037) üzenetére

Örömmel hallom, örülök hogy segíthettem. :R

Olvasd el! Call of Duty: Black Ops - Cold War bemutatóm: https://logout.hu/cikk/call_of_duty_black_ops_cold_war_bemutato/i_elozmeny_a_szeria_kozelmultja_es_jelene.html

(#23039) atee válasza Micsurin (#23037) üzenetére

atee
őstag

SCAR sok helyen nagy kedvencem. Itt is kigoldoztam, de kicsi a tárkapacitása nekem.

(#23040) csibe1 válasza Micsurin (#23037) üzenetére

csibe1
őstag

Jól van, megnyugodtam akkor, hogy nem átkoznak ki mégsem a szerókról. :C

Tegnap megint olyan misztikus volt a játék; előfordult néha, hogy az első 2-3 lövés eltűnt az éterben, csak a shoti csattogott. :F
Ez elég kellemetlen ha ott vagy pár méterre az ellenféltől, és épp kezd megfordulni, hogy mi a fax van. Aztán meglettek a skulók, ledaráltam a csávót, de addigra meg odaértek a haverjai. :DDD
Utána már igyekeztem biztosra menni, és ha lehetett akkor közvetlen közelről lőttem shotival.
Szerintem pár sniperes emberke sűrűn és cifrán emlegette a családfámat. ;] :DDD

(#23041) CptAdamica

CptAdamica
addikt

Annyira vicc ez a játék.

1. kör: 2 embert is játszi könnyedséggel ledarálok sima uzi-val
2. kör: garuval 20-25 golyó sem elég az emberbe, simán meghalok
3. kör: csávó fejét lövöm, úgy hogy a létra tetején vagyok, de ő simán kapcsol és kidarál, killcamet megnézve nagyon szépen ragadt rám a célkereszt :D
4. kör: fos ak-val simán ledarálom a 3 fő csapat 2 tagját, úgy hogy kb mindegyik lőtt

Pedig minden esetben ugyan úgy lövök, de nagyon látszik, hogy nem mindig ugyan úgy sebeznek a fegyverek.

Megyen!

(#23042) Micsurin válasza CptAdamica (#23041) üzenetére

Micsurin
veterán

Az AK nem fos, nekem az M4-AN94 mellett a harmadik nagy kedvencem, ha tudod kezelni akkor nagyon szépen csapdos. Főleg HC-n ha a csipásnak csipás maradt a szeme és nem lőtt el elsőre.:D

(#23043) Dave567 válasza CptAdamica (#23041) üzenetére

Dave567
addikt

Ugye nem a Core-t nyomod??? :DD :DD

Meg ilyen Latnecy melett mit vár az ember??

[ Szerkesztve ]

(#23044) CptAdamica válasza Dave567 (#23043) üzenetére

CptAdamica
addikt

WZ :D

#23042Micsurin
Nálam az alap modell az kb használhatatlan, mármint, az ellenfél simán ledarál, mire 5 golyót kilövöm automatában. :D Van egy kék, az már sokkal jobb.

Megyen!

(#23045) Micsurin válasza CptAdamica (#23044) üzenetére

Micsurin
veterán

...ne tessen fejre célozni vele és nem lesznek ilyen gondok. :D M4-el, AUG-al nem kell annyira célozni tudni és recoilt kezelni mint Ak-val ezzel együtt szerintem az Ak nagyon is jó. :K

(#23046) CptAdamica válasza Micsurin (#23045) üzenetére

CptAdamica
addikt

Ha meglenne az alap játék, akkor biztosan kihúznám az AK-t is, meg az AN-t, az nagy kedvenc volt BF4-ben. :)

#23043Dave567
Egyszer tényleg kíváncsi lennék WZ-ben a többiek pingjére.

Megyen!

(#23047) csibe1 válasza Micsurin (#23042) üzenetére

csibe1
őstag

Lost connection to host! :D
Na ilyet se láttam még, épp egy fél perccel a vége előtt dobott ki. :C

Az AN-94 jó kis fegyver, még ha nincs is meg minden hozzá.
Nem kell ész nélkül lőni - nyomni neki, hanem szépen kattintgatni, és akkor hármas sorozatokkal messzebbre is pontos.
Most a játék előtti bohóckodásban így szedtem le három embert, headshot-longshot kombóval. :D

CptAdamica
Épp előtted írtam a játék "misztikumáról" :DDD

(#23048) pulffy

pulffy
őstag

Jaj de jó, holnap végre eltünnekna jumpscare-rek, már kezdett teli leni a hócipőm velük.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#23049) csibe1

csibe1
őstag

Ehh, mai újdonság: "Kicked for inactivity"
Elmennek ám a csába, de hamar gyorsan.
Anno ezt utáltam meg a CoD4-es szerókon is, hogy rohangászni kellett, mert kinyírt a játék, mert akkor majd nem kempelsz. :F
Most meg itt is, pfff....
Látom alakul a színvonal :O :DDD

(#23050) Micsurin válasza csibe1 (#23049) üzenetére

Micsurin
veterán

Ez buggos eléggé nyugi engem araszolás miatt kickelt egyik nap BR-ben... marhára örültem neki top 20 soloban. Ez a játék komolyabb rage-eket vált ki belőlem mint a Dark Souls 3. :DDD :DDD

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.