Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) nanorambo


nanorambo
őstag

Ez a halloweeni tökfej effekt baromira szétcseszi a jatekot. :D
Legalábbis SD-ben nagyon nem jó. Sokkal jobban láthatóak a karakterek és hiaba van olyan perked, hogy thermal optic ne lásson a tökfej gyönyörűen világít ott is...

(#23002) KaitouP válasza nanorambo (#23001) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt a pár napot csak kibírod. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23003) Laraxior válasza prokxy (#22980) üzenetére


Laraxior
titán

Milyen az új telo? Ma este elvileg jövök kicsit. :D
Nem mellesleg nekem is kell új telefon, úgy elmosta az óceán, mint a huzat :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23004) oriic válasza Laraxior (#23003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért nem kellene sós vízbe menni telefonnal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23005) SipiBcs válasza oriic (#23000) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszi szépen

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23006) Micsurin válasza Acheron (#22993) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De ez végtelenül frusztrál, az elején érthetően azt se tudtam hol vagyok a mappokon egyedül Crash-t ismertem fel régebbről meg Rust-ot és Scrapyardot a többin estem keltem így beálltam 1.0-ra kb (eddig ~600k - 600d) és most ha véletlenül felkúszok 1.1-köré azonnal jön a gyorsvonatos szívás. :DD Konkrétan büntet a program azért ha próbálsz tanulni és fejlődni.

Mondjuk ettől jobban zavar, hogy nem konzekvens a játék mert nem tudom, hogy pl a fa fal/láda felületeket mikor lehet átlőni és mikor nem. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23007) Laraxior válasza Micsurin (#23006) üzenetére


Laraxior
titán

Csak be kell állni egy sarokba az AA-12-vel. ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23008) Micsurin válasza Laraxior (#23007) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...én általában az a gyökér vagyok inkább aki ha látja, hogy van kialakult arcvonal ahol 2-3 fél / oldal lövi egymást akkor kerül egyet és beszúr oldalról. :DDD :DDD

edit.: pont ezért nem élveztem annyira az új részt ott valahogy Miami kivételével nem igazán volt mód megkerülni a népet.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23009) csibe1 válasza BITBOYS (#22997) üzenetére


csibe1
addikt

Pofás, de ez sajna csak kétlövetű, ha jól látom.
Nekem inkább a táras vagy pumpás verziók jönnek be.
Tegnap láttam az Armoryban egy 25-ös csigatárral szerelt shotit. Nyami ;] :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23010) Laraxior válasza csibe1 (#23009) üzenetére


Laraxior
titán

Van 32-es automata is ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23011) csibe1 válasza Laraxior (#23010) üzenetére


csibe1
addikt

Az jó cucc lehet. :K :C
Iiiigen, de ahhoz még meg kellene szereznem az automatát. :)
Elég nehezen akar összejönni a 3 hipfire kills 7 különböző meccsen Plunderben.
Valamiért már messzebbről is lődöznek rám a genyák, nem várják meg, hogy shoti távba érjek. :DDD
Most az originnel megyek, de kipróbáltam a 680-ast is az R09-es után.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23012) Micsurin válasza csibe1 (#23011) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha látom, hogy shotival rohannak felém én is kivégzem őket még a safezoneon kívül Warzoneban. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23013) Szellem. válasza Laraxior (#23010) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Melyik a 32-es automata shotgun?

(#23014) Laraxior válasza Szellem. (#23013) üzenetére


Laraxior
titán

JAK-12, hivatalos neve AA-12.
De van hozzá 8-as robbanólövedék is, az nagyon messzire elvisz, meg 8-as tüzes lőszer is. :D

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23015) Szellem. válasza Laraxior (#23014) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Okés, csak, hogy lesz ebből automata? 32-es tárral nyomom, de nekem kell nyomogatni az egeret a lövésnél. Segítesz Lara?

(#23016) Micsurin válasza Laraxior (#23014) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek vannak szimpla multiban is? Akkor nem káprázott a szemem a tüzes lőszer láttán tegnapelőtt. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23017) csibe1 válasza Micsurin (#23012) üzenetére


csibe1
addikt

Éppen ezért jön össze nehezen, mert messzebbről az AN-94-est használom, csak közelre váltok shotira; ha épp el nem felejtem.
Tegnap a TV Stationon mászkáltam, és egyszer csak megpördültem, a csóka meg ott volt mögöttem. Bele is küldtem a tárat az AN-ből, nem volt idő váltani. :D
Utána törpöltem rajta, hogy vagy rafkós volt, és megállt amikor én is; vagy Dead Silence volt nála, de nem hallottam, hogy jönne.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23018) Laraxior válasza Szellem. (#23015) üzenetére


Laraxior
titán

Ez alapból automata, nem is tudod átállítani egyes lövésre. :))

#23016 Micsurin: Némelyikhez meg kell csinálni pár ezt azt, és akkor benne lesz. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23019) Szellem. válasza Laraxior (#23018) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt inkább le sem írtam volna. :) Basszus tényleg automata. Én meg nyomkodtam egyesével és még jó ideges is lettem, hogy miért ilyen lassú ez a szar. :((( :D :D

(#23020) csibe1


csibe1
addikt

Meglett az AN-94-esre a cső alá tehető shoti.
Azt honnan szedi a lőszert? Egyszer 8 lőszerrel volt utána hattal, de aztán vett fel menet közben, mert 8 lett a tárban, de plusz lőszer nem volt hozzá.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23021) csibe1


csibe1
addikt

Van egy olyan napi feladat, hogy "6 kill Legendary weapons".
Gondoltam ne kelljen keresgélni viszem a Halloween-es Pumpkin Punishert.
Épp a végén lőttem ki vele a csávót a quadról, de nem adta meg.
Azt hiszem hagyom is a francba az ilyen fegyveres feladatokat, mert semmi értelme nincs.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23022) oriic válasza csibe1 (#23021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legendary weapon, amit a földről veszel fel, vagy ládából. (Esetleg sikeres contract teljesítés után)

szerk:

Plunderben is működik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23023) Micsurin válasza csibe1 (#23021) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pedig marha könnyű legendaryt találni a mappon. :)
BR Soloban könnyen meg lesz.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23024) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ma hajnal óta (fél2kor volt az első) nem tudok egy plundert sem végigjátszani, mert folyton megfagy a kép majd errort dob (most 3 volt egymás után)

Másnál is csinálja ezt, vagy én lettem kitüntetve ezzel?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23025) csibe1 válasza oriic (#23022) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, találok is általában.
A sajáttal meg nem működik, pedig ugyanúgy Legendary. :F
Nem tudom miért nem mindegy.
Szopjanak szöget, most ez ugrott be erről. ;] :DDD

Micsurin
Tudom, majd minden ládában van, főleg nagyobb épületekben.

Tsebacsi
Tegnap nekem is kifagyott egyszer, lehet azért, mert nem vártam meg a shaderpack betöltését, és mászkáltam a menüben. Utána nem volt gond.

Azt tudja valaki, hogy miért töltögeti a shadereket minden indulásnál?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23026) oriic válasza csibe1 (#23025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most erre mit mondjak? :D Nyilván azt akarják, hogy kicsit dolgozz meg a napi betevő XP-ért, nem csak beugrasz punderbe és leszedsz 6 randomjóskát. :D

Live-Die-Respawn

(#23027) csibe1 válasza oriic (#23026) üzenetére


csibe1
addikt

A fene a bundájukat. :D
Ingyen XP és CP hétvége nem lesz valamikor? :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23028) jegesfater válasza Tsebacsi (#23024) üzenetére


jegesfater
csendes tag

Szia!
Nálam is volt ilyesmi, de ami a nagyobb baj, hogy nem talál lobbyt a játék...Kereséskor a pingek 15 sec alatt eljutnak 350-ig, de nem talál semmit. Erre tud valaki megoldást? Reinstall, a NAT openen van, router újraindítás már meg volt.. Nekem reinstallnál megoldódott az a probléma, amit kérdeztél!

(#23029) Dave567


Dave567
addikt

Mi az már, hogy az a szét esős golyó, meg a villám nagyobbat sebez, el se talál vele és halott vagyok, mi ez a szánalmas játék ami lett...

MEg, hogy rám spawolnak, hát komolyan viccc..

[ Szerkesztve ]

(#23030) atee


atee
őstag

Hetek óta nem játszom. Most volt pár órám és nekimentem ennek a halloween eventnek. Kész is van. Erre pumpkin punisher blueprint meg kiderül, hogy bugos... :D Majd egyszer talán megkapom... vannak dolgok amik nem változnak :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#23031) Micsurin válasza atee (#23030) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Buggos ha nem mész utána nem fogod megkapni. Menj végig minden területen és nyiss egy ládát. Ahol dob konfettit a láda ott nem számolta el a megszerzett cuccot, meg kell keresd ott újra. Jellemzően 1-1 terület szokott mindenkinek így beragadni ha beragad.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23032) atee válasza Micsurin (#23031) üzenetére


atee
őstag

Köszi. Akkor ez ígymarad. Legközelebb talán jövő vasárnap lenne időm újra végigmenni.
Kapják be :C

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#23033) Micsurin válasza atee (#23032) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem nagy cucc szerintem az a Grau ami azt illeti. Mondjuk én eleve nem vagyok a Grautól hasra esve, Ak - M4 - AUG556 kiváltják számomra.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23034) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azt hiszem elintéztem, hogy a következő órában a sarokba legyek ültetve egyedül és játek nélkül. :DDD :DDD

1 perc vagy 2 volt hátra mikor bedobott:

Igazából minden is beadta hipből, zoomolva, rakéta is majd volt pofám erre ráhívni a VTOL-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23035) atee válasza Micsurin (#23033) üzenetére


atee
őstag

Én se használom a graut. M13 fetisiszta vagyok ;]

D-day 2002-01-04 01:54

(#23036) csibe1 válasza Micsurin (#23034) üzenetére


csibe1
addikt

Csíter-e vagy-é? ;] :DDD
Ha így haladsz még a következő életedben is kitiltanak a multiból! :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23037) Micsurin válasza atee (#23035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

M13-at valahogy nagyon nem érzem kezdek ráérezni a SCAR-ra is most már, hogy rendesen kioldottam GhostPetya :R kisebb nagyobb módosításokkal de bejövős a build. De az M13 valahogy olyan semmilyen nekem.

csibe1 Nyugi a következő 2 meccsben olyan szép és reális dolgok voltak, hogy ma kivételesen már 02:30-kor letettem a kontrollert a megszokott 03:00-03:15 helyett. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23038) KaitouP válasza Micsurin (#23037) üzenetére


KaitouP
veterán

Örömmel hallom, örülök hogy segíthettem. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23039) atee válasza Micsurin (#23037) üzenetére


atee
őstag

SCAR sok helyen nagy kedvencem. Itt is kigoldoztam, de kicsi a tárkapacitása nekem.

D-day 2002-01-04 01:54

(#23040) csibe1 válasza Micsurin (#23037) üzenetére


csibe1
addikt

Jól van, megnyugodtam akkor, hogy nem átkoznak ki mégsem a szerókról. :C

Tegnap megint olyan misztikus volt a játék; előfordult néha, hogy az első 2-3 lövés eltűnt az éterben, csak a shoti csattogott. :F
Ez elég kellemetlen ha ott vagy pár méterre az ellenféltől, és épp kezd megfordulni, hogy mi a fax van. Aztán meglettek a skulók, ledaráltam a csávót, de addigra meg odaértek a haverjai. :DDD
Utána már igyekeztem biztosra menni, és ha lehetett akkor közvetlen közelről lőttem shotival.
Szerintem pár sniperes emberke sűrűn és cifrán emlegette a családfámat. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23041) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Annyira vicc ez a játék.

1. kör: 2 embert is játszi könnyedséggel ledarálok sima uzi-val
2. kör: garuval 20-25 golyó sem elég az emberbe, simán meghalok
3. kör: csávó fejét lövöm, úgy hogy a létra tetején vagyok, de ő simán kapcsol és kidarál, killcamet megnézve nagyon szépen ragadt rám a célkereszt :D
4. kör: fos ak-val simán ledarálom a 3 fő csapat 2 tagját, úgy hogy kb mindegyik lőtt

Pedig minden esetben ugyan úgy lövök, de nagyon látszik, hogy nem mindig ugyan úgy sebeznek a fegyverek.

Megyen!

(#23042) Micsurin válasza CptAdamica (#23041) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az AK nem fos, nekem az M4-AN94 mellett a harmadik nagy kedvencem, ha tudod kezelni akkor nagyon szépen csapdos. Főleg HC-n ha a csipásnak csipás maradt a szeme és nem lőtt el elsőre.:D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23043) Dave567 válasza CptAdamica (#23041) üzenetére


Dave567
addikt

Ugye nem a Core-t nyomod??? :DD :DD




Meg ilyen Latnecy melett mit vár az ember??


[ Szerkesztve ]

(#23044) CptAdamica válasza Dave567 (#23043) üzenetére


CptAdamica
veterán

WZ :D

#23042Micsurin
Nálam az alap modell az kb használhatatlan, mármint, az ellenfél simán ledarál, mire 5 golyót kilövöm automatában. :D Van egy kék, az már sokkal jobb.

Megyen!

(#23045) Micsurin válasza CptAdamica (#23044) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...ne tessen fejre célozni vele és nem lesznek ilyen gondok. :D M4-el, AUG-al nem kell annyira célozni tudni és recoilt kezelni mint Ak-val ezzel együtt szerintem az Ak nagyon is jó. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23046) CptAdamica válasza Micsurin (#23045) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha meglenne az alap játék, akkor biztosan kihúznám az AK-t is, meg az AN-t, az nagy kedvenc volt BF4-ben. :)

#23043Dave567
Egyszer tényleg kíváncsi lennék WZ-ben a többiek pingjére.

Megyen!

(#23047) csibe1 válasza Micsurin (#23042) üzenetére


csibe1
addikt

Lost connection to host! :D
Na ilyet se láttam még, épp egy fél perccel a vége előtt dobott ki. :C

Az AN-94 jó kis fegyver, még ha nincs is meg minden hozzá.
Nem kell ész nélkül lőni - nyomni neki, hanem szépen kattintgatni, és akkor hármas sorozatokkal messzebbre is pontos.
Most a játék előtti bohóckodásban így szedtem le három embert, headshot-longshot kombóval. :D

CptAdamica
Épp előtted írtam a játék "misztikumáról" :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23048) pulffy


pulffy
őstag

Jaj de jó, holnap végre eltünnekna jumpscare-rek, már kezdett teli leni a hócipőm velük.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#23049) csibe1


csibe1
addikt

Ehh, mai újdonság: "Kicked for inactivity"
Elmennek ám a csába, de hamar gyorsan.
Anno ezt utáltam meg a CoD4-es szerókon is, hogy rohangászni kellett, mert kinyírt a játék, mert akkor majd nem kempelsz. :F
Most meg itt is, pfff....
Látom alakul a színvonal :O :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23050) Micsurin válasza csibe1 (#23049) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez buggos eléggé nyugi engem araszolás miatt kickelt egyik nap BR-ben... marhára örültem neki top 20 soloban. Ez a játék komolyabb rage-eket vált ki belőlem mint a Dark Souls 3. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.