Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) venom8888


venom8888
őstag

beallitottam a grafikot fasza minden,de nem veszem meg ugy dontottem, 10p jatek eleg belole.

(#1202) KaitouP


KaitouP
veterán

Day 2 Recap: [link]

Ismert bugok:

Xbox users: We know of a bug with invites and joining up from the Xbox Dashboard. While this is being investigated, you can still send invites and join up with friends within the game.
Staying as a Party after a match: After completing a match as a party, some players are unable to find a new match and are stuck in the matchmaking lobby. We’re still looking into this issue, but in the meantime, disbanding your party and joining back up is a temporary solution while we work on a fix.
Spawning and Visuals: Spawning is currently inconsistent on some maps, so thank you for sharing your videos with us and sharing your feedback. We’ll continue to monitor the spawn system and we’ll update you if we deploy any changes. We will also be looking into lighting and exposure on various areas of the map, such as how you view dark rooms from the outside of a building and vice versa, for example.
PC: Blurriness while ADSing or in the matchmaking lobby.
PC: Some users are experiencing crashes. Please check existing threads on here if you’re experiencing any of these issues)
Voice chat: Voice chat is inconsistent when joining up with players on other platforms. This is being investigated.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1203) BullKoxa válasza Đusty (#1190) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szia. Ide be kell regisztrálni?vagy nem muszály?
És akkor lesz az új Cod letőltés elérhető.

Én már hajnal 03.00 fele szedtem volna, de nem tudtam szedni , nincsen olyan,hogy letőltés. Képet estleg hogy hol a letőltés kiírva az oldalukon?
Köszönöm szépen.

(#1204) BerserkGuts válasza venom8888 (#1197) üzenetére


BerserkGuts
őstag

+nem árt kikapcsolni a film effekt is
nem kell a sok kis fekete szemcse mert ha ezek benne vannak kevésbé észrevehetőek az ellenfelek

Tanulni kell a pályákat bár érdekes van aki ide született már az elejétől fogva ismeri az egészet mint a tenyerét mindig tudja ki hol van és hova kell menni

Érdekes az is hogy vannak nagyon nagyon gyenge játékosok is bár itt konzolosok voltak mind kb semmit nem tudtak hozzátenni átgázoltak rajtuk könnyedén
1 fecske meg nem csinál nyarat

Mondjuk ez a grund war mode vagy milyen BF utánzat eszméletlen szarul ment nekem is csak meghaltam szinte

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1205) KaitouP


KaitouP
veterán

32v32 Ground War tapasztalataim (PS4 Pro)

- Teljesen más mint a Battlefield által nyújtott nagy csaták, senki ne várja ugyan azt
- Fura a járműkezelés
- Annyira nem nagy a map
- A bullet drop fogalmát nem ismeri a játék, 100 kilométerről is úgy lövöm ki az ellenfelet, hogy pontosan rá célzok, nem fölé, vagy más irányba (és ez érthetetlen, hiszen BO4 Blackout-ban van bullet drop)
- Nagyjából 50 fps körül bírhatja a konzol, de gyakran elég durva drop-ok vannak
- Ez lesz az a játékmód, ahol biztosan kikapcsolom a cross-play-t, mert ez a koncepció így életképtelen, a jó géppel rendelkező PC-sek durva előnyben vannak

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1206) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Halloho! Ez a játékot csak a Blizzard oldaláról lehet szedni???

(#1207) KaitouP válasza KaitouP (#1205) üzenetére


KaitouP
veterán

Javítok: Van bullet drop, de elég hülyén van szimulálva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1208) KaitouP válasza BullKoxa (#1206) üzenetére


KaitouP
veterán

Battle.net kliensből, igen.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1209) BullKoxa válasza KaitouP (#1208) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi, mér szedem is . Hát kíváncsi leszek milyen utolsó Cod-m a CodV vagy mi fene volt , a 2. világháborús volt,a japános , ha jól emléxem .

(#1210) KaitouP válasza BullKoxa (#1209) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, az a Call of Duty: World at War volt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1211) venom8888 válasza BerserkGuts (#1204) üzenetére


venom8888
őstag

az a neve hogy film efekt az optionsban?

(#1212) KaitouP válasza venom8888 (#1211) üzenetére


KaitouP
veterán

Film grain.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1213) venom8888 válasza KaitouP (#1212) üzenetére


venom8888
őstag

vegyem le nullara?
Ezen kivul minden maxon van.
3865x2174 re van veve az a felbontas ize. ugy jo?

(#1214) oriic válasza venom8888 (#1213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a felbontása a monitorodnak? Valamiért első indításkor nekem PC-n el volt állítva és nem 1080p-ben futott. Homályos volt az egész.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1215) venom8888 válasza oriic (#1214) üzenetére


venom8888
őstag

Mar visza allitottam 2560x1440 re az a felbontasa a monitoromnak, 144fps em van fixen,de lehet at rakom 165Hz re, ugy milyen. Igy is brutalis a sebessege a jateknak,es meg sem rezzen a jatek,megy mint kes a vajban. te hogy lotted be magadnak?

(#1216) oriic válasza venom8888 (#1215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1080p-72Hz. De PCn csak megnéztem hogy fut, én Xbox-on játszom inkább.

Live-Die-Respawn

(#1217) venom8888 válasza oriic (#1216) üzenetére


venom8888
őstag

szerintem osze sem lehet hasonlitani pc meg box ot. Ugy rangatom a fejem benne mint egy epilepszias, nagyon gyors a jatek, minden sarkon lelovok valakit. vagy eppen engemet lonek le. de mar most sikerult 18killt generalni, 3 mecs utan.

(#1218) mettek


mettek
addikt

Nekem az alaplapi hang recseg és megakasztja a játékot. Most átváltottam külső hangkártyára így nincs gond. Ez windows probléma lehet?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1219) KaitouP válasza mettek (#1218) üzenetére


KaitouP
veterán

Bármi elképzelhető, egyelőre nem olvastam erre vonatkozó bug report-ot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1220) pandras83


pandras83
senior tag

1 óra játék után röviden: stílustalan, idióta fos az egész ground war, végig az az érzésem volt mintha egy battlefield 3-4 paródiában lennék. Nevetséges a time to kill, idétlenek a járművek. Recoil szintén vicc. Vegye csak akinek ez kell, a dice hátha visszatér egy normális, modern battlefield-del, bár ez a szintén vicc bfv után aligha lehetséges.

Cyberfuck Patchrunner

(#1221) dombi81


dombi81
senior tag

Nem is tudtam, hogy Open Beta van. Szerintem a játék telitalálat, egyelőre én így érzem.

(#1222) KaitouP válasza dombi81 (#1221) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig még ma is volt róla szó. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1223) dombi81 válasza KaitouP (#1222) üzenetére


dombi81
senior tag

Telefonomra érkezett a Blizzard mail ;)

(#1224) mettek válasza pandras83 (#1220) üzenetére


mettek
addikt

Ezt a részét ugyanigy látom...nem alkalmas Bqttlefield szintű játékra. De a többi játékmód jó benne sztem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1225) KaitouP válasza dombi81 (#1223) üzenetére


KaitouP
veterán

Legalább megtudtad hogy van béta, az a lényeg. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1226) Acheron


Acheron
őstag

Még hajnalban próbáltam a Ground War módot, leginkább esés - kelés volt részemről, nagyon rosszul ment, nem sikerült ráérezni (igaz, négy - fél öt körül már nagyon nem voltam friss, de szerintem ugyanígy aláztak volna éberebben is) Nagyon más (nekem), mint a megszokott TDM, Dom és egyéb módok. A járművek valóban furcsán irányíthatók, erősen megszokás igényes. Néha olyan érzésem volt, hogy a fegyvereim nem sebeznek - pl egy könnyű páncélossal keresztülmentem a pályán, buzgón durogtattam az ellenfélre, közvetlenül mellettük robbantak a lövedékek - és egy kill sem jött össze (végül kilőttek). Az M4A1 -el többször közvetlen közelről soroztam meg egy - egy komát, láttam, hallottam a találatokat - de vagy megfordult és lelőtt, vagy más terített le ez idő alatt. Egyedül a Sniperrel tudtam lehozni néhány killt, de mivel nagy volt a nyüzsgés, azzal meg elég hamar kiszedtek mindenhonnan. Szóval egyelőre igen gyengének érzem magam ezen tudományban - meglátjuk, sikerül - e megbarátkozni vele.
Attól tartok, ma nem lesz időm próbálgatni (családi program), bár nehéz lesz ellenállni, ha éjjel hazaérek.

(#1227) soo277 válasza Acheron (#1226) üzenetére


soo277
őstag

Csippázni nagyon jó rajta, végre nem egy 5x5m pálya

BT: wersoo#21211

(#1228) huby80


huby80
senior tag

Valakinek pc-n sikerült az ADS mouse sensitivity lejebb venni? akármit álltok ugyanz :(((

(#1229) Balage195


Balage195
csendes tag

Sziasztok
Valakinek ötlet?
Be se enged a játék töltőképernyő után kidob Server Dissconect-tel

(#1230) venom8888


venom8888
őstag

Nekem a war modban akadozik a game,olyan mint ha az eger nem erne hozza neha az egerpadhoz. SIma jatekmodban,megy mint a villam.

(#1231) KaitouP válasza huby80 (#1228) üzenetére


KaitouP
veterán

Tegnap volt róla szó itt, hogy bugos mindenkinek, rajta van az IW az ügyön.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1232) Mizol29


Mizol29
senior tag

Nekem egyfolytában Fatal errort dob a játék. Ezzel találkozott már valaki? Ötlet?

(#1233) regener válasza Mizol29 (#1232) üzenetére


regener
veterán

Ground War mode iszonyatosan laggol, 3-ról 200 fölé ugrik fel a ping, iszonyat idegesítő.

(#1234) Đusty válasza bul07 (#1195) üzenetére


Đusty
addikt

Most nézem a hivatalos gépigénynek is elég a win7 miért kellene ezen csodálkozni?
[link]

(#1235) Mizol29 válasza regener (#1233) üzenetére


Mizol29
senior tag

Mondjuk ez rajtam nem segít mert konkrétan játszani nem tudok így, de mindegy akkor kimarad nekem. Ez van

(#1236) regener válasza Mizol29 (#1235) üzenetére


regener
veterán

Ja bocs, nem válasz akart lenni :D

(#1237) shotika


shotika
őstag

Na, én is eljutottam végre a bétára, 3 perc után én azt mondtam, hogy ez nekem kötelező vétel lesz. A játékmenet fluid, grafika fasza (és egész jól fut), gunplay adja (4. meccsen megvolt egy 11-es killstreak :D )

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1238) dombi81 válasza shotika (#1237) üzenetére


dombi81
senior tag

Aim Down Sight-ot hogy állítom fix-re?

(#1239) lowzor válasza Mizol29 (#1235) üzenetére


lowzor
veterán

Talán a 8 giga RAM kevés neki.

(#1240) SQX_Barto válasza dombi81 (#1238) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az aimnal atallitod hold-rol toggle-re
Option -> Weapon -> Aim Down Sight Behavior

Nekem is kb elso dolgom volt megkeresni, mert jobban szeretem azt.

Szerk.: a vicces, hogy nem erzem, hogy annyira kellene nekem ez a jatek, a beta se kotott le, jatszottam vagy ket meccset.
Felraktam a MoH Warfightert, a singlet meg ugysem vittem vegig regen.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1241) bul07 válasza Đusty (#1234) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert nálam W8.1 és nem hajlandó elindulni mert DX 12-őt kér, úgy látszik hogy W8-at nem csipázza ez a csuda játék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1242) Mizol29 válasza lowzor (#1239) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nem hinném. Olvasgattam most fórumokat és sokaknál fenáll ez a probléma, de a megoldás rejtély. Valakinek a win újratelepítés megoldotta valakinek meg más. Mindegy nem a világ vége. Az ideget nem fogom emiatt enni. Letöröltem a picsába.

(#1243) Tomko78 válasza shotika (#1237) üzenetére


Tomko78
őstag

Ezt most nagyon eltalálták , reméljük a végleges játék is ilyen lesz :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1244) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez a 32v32 iszonyat dara itt nem is nagyon lehet taktikázni , mert valaki úgy is oldalba-hátba lő :DD A grafika jobb lett végre ,de hát 2019-van szóval már ez nagyon érett. A járművek -robbanás hát nem egy BF az biztos ,de hát ez csak egy Cod . Biztosan nem veszem meg .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1245) dombi81 válasza jozefgucci1 (#1244) üzenetére


dombi81
senior tag

Ezt a játékot az fogja megvenni aki szeret vele játszani, de nem kocajátékos szinten. :DD

(#1246) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Nekem a 431.36 -s Nv driver van fent ! 2K-ban , G-Sync GTX1080 elég rosszul fut, és vannak akadások is . Másnál is ilyen a játék .( PL: BFV , 110 Fps-l megy ) , ez meg 80-90 ,kb csak az épületekben van 100 körül.
A másik meg az,hogy elvileg a Schift-l fut , de nem mindig fut vele valamikor 2x kell nyomni, egy hónapos ajánlott mechanikus billentyűzet . Na meg a jobb klikk az egérrel - az meg mintha be lenne szívva az ember olyan érzésem van, olyan lassan céloz az ember.
Másnál is meg meg akad a kép?

Ki milyen beállításokkal játszik akinek hasonló gépe van mint nekem?

[ Szerkesztve ]

(#1247) Kanczy válasza dombi81 (#1245) üzenetére


Kanczy
veterán

Pedig én pontosan így fontolgatom. Szerintem kb. 5 éve nem vettem CoD-ot, de ez most tetszik. Látok rá egy kis esélyt, hogy megvegyem :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1248) KaitouP válasza jozefgucci1 (#1244) üzenetére


KaitouP
veterán

Két külön kategóriát képvisel a játék továbbra is az fps játékok műfaján belül, totál felesleges összehasonlítani a kettőt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1249) KaitouP


KaitouP
veterán

Day 3 Update: [link]

Level Cap: 30-ra növelve.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1250) lowzor válasza jozefgucci1 (#1244) üzenetére


lowzor
veterán

A BF4 utáni BF-ek számomra egyenesen a vállalhatatlan kategóriát képviselik.
A következőnél remélhetőleg ők is gurítanak egy normálisat, legalább egy BF4 szintűt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.