Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) GAbre válasza oriic (#1999) üzenetére


GAbre
veterán

Kínától várná ezt az ember.
Ha nem tették meg már alapban.

Avatar

(#2002) Tomko78


Tomko78
őstag

Na pc-re most 128 gb lehet lefele szedni :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2003) redingitell


redingitell
senior tag

Nem akar elindulni a letöltés..... :DD

(#2004) boogie84 válasza redingitell (#2003) üzenetére


boogie84
veterán

Indítsd el újra a battlenetet. ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2005) lowzor válasza Tomko78 (#2002) üzenetére


lowzor
veterán

A tanyanetemmel örülök, ha leér péntekig. :D

(#2006) Acheron válasza boogie84 (#2004) üzenetére


Acheron
őstag

Igen, már tölthető, csorog lefelé. :K
Cirka 120 GB.

(#2007) Tomko78 válasza lowzor (#2005) üzenetére


Tomko78
őstag

Na de mennyivel jobb , hogy nem pénteken kell ezt csinálni ;] péntekre legalább lejön :C Nekem is ingadozó van mikor 13 MB/s jön van mikor 50 MB/s , gondolom most jó páran elkezdték szedni

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2008) lacus83 válasza Tomko78 (#2007) üzenetére


lacus83
senior tag

Sajnos ez benne volt a pakliban de legalább előbb van a user.
Nálam viszont Bf5 a maga 80+gigájával megy épp a 3Tb hddre.
Szóval jah kevés már ma egy 240ssd.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#2009) Tomko78 válasza lacus83 (#2008) üzenetére


Tomko78
őstag

erre van nekem egy 500 GB M.2 ssd , azon csak azok a játékok vannak amivel per pill játszok , rendszernek meg elég egy 240 gb M.2 ssd is , mindne más megy a 1 TB HDD-re :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2010) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

PS4-re ingyenes Call of Duty®: Modern Warfare® - Going Dark Launch Theme. :)

Szerk.: Hát ez tényleg elég dark. :DDD Szerintem én inkább megvárom a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#2011) soo277 válasza SH4D0W2011 (#2010) üzenetére


soo277
őstag

Csepereg lefelé, PC

BT: wersoo#21211

(#2012) voodoo98 válasza soo277 (#2011) üzenetére


voodoo98
addikt

128Gb! :Y

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2013) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akiknek lemezen van meg a játék konzolon, az játszhat már, élnek szerverek, patchelte magát a játék. Játszható pvp és kampány is.

Live-Die-Respawn

(#2014) redingitell válasza boogie84 (#2004) üzenetére


redingitell
senior tag

:R

(#2015) Acheron válasza oriic (#2013) üzenetére


Acheron
őstag

No, ez alapján kíváncsi leszek, a digitális PC előrendelőknek elindul -e, ha lejön a teljes játék (nekem még csak a fele jött le), vagy tartják maguk a korábban publikált PC indulási időpontokhoz (nálunk 10.25 03:00)
Nem emlékszem, hogy lett volna arról hír, hogy konzolokon hamarabb fog indulni, mint PC -n :F Mindenesetre az Install helyett már a Play gomb látszik - igaz, egyelőre inaktívan - a Battle.net oldalon.
(#2016) GhostPetya: Jah, hogy ezek szerint csak a kiszivárgott verziót megvevők tolhatják már? Fene a fejüket...

[ Szerkesztve ]

(#2016) KaitouP válasza oriic (#2013) üzenetére


KaitouP
veterán

Én meg várhatok péntekig a hivalatos megjelenésre, és szállításra a boltból. :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2017) Corpuscle válasza KaitouP (#2016) üzenetére


Corpuscle
őstag

Digitális? Valamit elbaltáznak és lesz belőle hétfő. Ne így legyen!

(#2018) lowzor válasza Corpuscle (#2017) üzenetére


lowzor
veterán

Kedvencem volt, mikor a dobozos GTA V PC előrendelésemet a konzolok szervizétől 1 héttel a megjelenés után kaptam meg. Közben garantálva volt, hogy a megjelenés napján kézhez kapom. :D

[ Szerkesztve ]

(#2019) Corpuscle válasza lowzor (#2018) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ismerős. A “számos boltból” Cod Waw személyesen előrendelve helyi üzletből, átvétel napján nem találták az előrendelést. Válasz: A következő szállításkor érdeklődjek, biztos marad belőle. :(((

(#2020) Acheron válasza Corpuscle (#2019) üzenetére


Acheron
őstag

Ilyenkor annyira nem bánom, hogy most PC -re csak digitális változat van... :(

(#2021) KaitouP válasza Acheron (#2015) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, és roppant gusztustalannak tartom. Ha egyszer valaminek ADOTT ÉS FIXÁLT a megjelenési dátuma, akkor nehogy már engedjék azt játszani, aki feketén valahogy megszerezte magának a játékot. :((( :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2022) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Elkezdtem a Six című sorozatot, erre hopp, egy ismerős arc. :))

(#2023) KaitouP válasza Corpuscle (#2017) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem játszik, mert egyben gyűjtöm is a játékot, ergo szeretném ha fizikai formában lenne meg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2024) KaitouP


KaitouP
veterán

Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy TILOS A HIRDETÉS a Prohardver lapcsalád valamennyi topikjában, úgy jelen topik esetében is! Másodjára hirdet egy bizonyos fórumtárs, mely tevékenység tiltott, erre ott a HardverApró, egyéb topikokban a fórumon viszont tilos arra utalni, hogy ő maga mennyiért adja az adott terméket.

Megértéseteket köszönöm!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2025) KaitouP


KaitouP
veterán

Az Activision bejelentett egy "Modern Warfare x Pusha T x adidas" együttműködés jegyében készült cipőt, melyet 300 szerencsés játékos nyerhet meg - ennyi készült ugyanis a limitált kiadású cipőből. Úgy nyerhető meg, hogy a játékos eléri a 56. (Officer Rank) szintet a játékban november 1. -ig (11:59PM PT), majd belép a fiókjába ezen a weboldalon: [link]
Emellett egy 141 Calling Card is a szerencsés játékosoké lehet.

Forrás: [link]

Továbbá egy útmutatót szeretnék megosztani veletek Activision account készítéséhez. Ez az account újdonság, és nagyon fontos a cross-play szempontjából. Itt olvasható a regisztráció menete: [link]

Megjelent a ‘The Making of Call of Duty: Modern Warfare’ art book a játék megjelenése előtt pár nappal, mely megvásárlásával egy exkluzív Krueger Operator skin is a játékosé lehet: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2026) Acheron válasza KaitouP (#2021) üzenetére


Acheron
őstag

Teljesen egyetértek - néhány(millió)an normálisan, nem kis pénzért előrendeltük a játékot, és várunk a sorunkra, míg néhány ügyeskedő más ügyeskedőknek hála már élvezi az áldásait. Fura lesz, ha az Activision semmit nem lép erre, elvégre most ez igen könnyen megfogható: aki jelen idő szerint játszik, az vagy hivatalos tesztelő (akit alighanem ismernek, mert az ő megbízásukból tolja) vagy "feketepéter" - utóbbiaknak kitűnő alkalom lenne leosztani egy pár hónapos bannt (sorry, béketűrő ember vagyok, de a játékokhoz kötődő csalások kiidegelnek :B ;] )
(#2023) GhostPetya: Ejj, bizony, fizetnék egy üres, kód nélküli PC -s dobozért is, csak hogy komplett legyen a gyűjtemény - a DLC -k híján eddig mind megvan fizikailag is :K
(#2025) GhostPetya: Ha jól értem, az Activision account az új játékosoknak szükséges, mivel a bétához ezt már nélkülözhetetlen volt.
Közben: még 19 GB...

[ Szerkesztve ]

(#2027) GAbre válasza Acheron (#2026) üzenetére


GAbre
veterán

Én arra tippelek,hogy pont azért engedték a szervereket,mert vki kiszellőztette 250dolcsiért,már,és ezzel vágnak vissza.
Bár lehet,csak nemtörődömség.

Avatar

(#2028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pályák:

Aniyah palace
Arklov peak
Azhir cave
Azhir cave (night)
Docks
Euphrates bridge
Grazna raid
Gulag showers
gun runner
Gun runner (night)
Hackney Yard
HY (night)
Hill
King
Piccadilly
Pine
Rammaza
Rammaza (night)
Speedball
St. Petrograd
Stack

Live-Die-Respawn

(#2029) #91166208 válasza KaitouP (#2025) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nem tudom te és ti hogy vagytok vele de én nem rajongok a crossplay játékért. A konzolok arra lettek kitalalva a kanapebol egy kontrollerrel játsz egy jót. De most már a konzolra is lehet Bill és egeret rakni. Aki meg csak néha ül le játszani és csak hobbi színten jatszik annak kész kínszenvedés lesz játszani olyanok ellen akik PC n illetve konzolon Bill egér komboval játszanak illetve a csaló ellen már bocsánat hogy így fogalmazok. Ne értsetek félre tudom kell haladni a korral de ez a crossplay egy f***ság. Én nem vagyok bena játékos de a profitol is nagyon nagyon messze vagyok. De pl ma ww2 Ben én nem tudom kik voltak benn a partiban de az ellenfelek a 10 perces meccsen jatekosonkent 70 és 100 kill között voltak. Legfőképp arra kellene törekedni, hogy a kezdőket és a full profikat külön szedni, mert élvezhetetlen lesz a játék. Elnézést ha baromságnak tűnik amit írok vagy egyet értetek vagy nem. De ennek ellenére én nagyon várom már az új cod játékot, évek óta nem vártam ennyire semmit mint ezt. Lassan péntek. :R

(#2030) GAbre válasza #91166208 (#2029) üzenetére


GAbre
veterán

Szerintem nem köteleznek a crossplay-re.
Csak kereshetsz majd olyan szervert is,amin pc-sek is vannak.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#2031) SH4D0W2011 válasza #91166208 (#2029) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tudom, mi vagyunk az elenyésző, jelentéktelen kisebbség, de én veled értek egyet. Viszont szerencsére nem kötelező a crossplay, a beállítások között kikapcsolható. Emellett pedig input alapú matchmaking lesz, szóval ha más konzolon egerezik, azzal sem fog összeereszteni, hacsak nem egy olyan ismerőssel vagy partyban.

[ Szerkesztve ]

(#2032) #91166208 válasza SH4D0W2011 (#2031) üzenetére


#91166208
törölt tag

Első dolgom lesz kikapcsolni. Mindenkinek más az értékrendje és úgy éli az életét ahogy szeretne de nekem nincs annyi időm játszani mint másoknak. Család az első, jó most szabin vagyok de az más. Én nem engedném meg Bill és egér támogatást egy konzolon se. Remélem nem köveztek meg ez miatt. De ma kicsit elment a kedvem a ww2 meccs közben. Ezt a meccset nem felejtem el soha, 10 perc alatt 79 szer lőttek le. Az elmúlt 21 evben nem volt ilyen. Valaki elhiszi valaki nem. De ez szégyen, hogy nincs egy olyan program vagy valami algoritmus vagy nem tudom mi ami el dönti hogy ki kivel játszik vagy rang alapján vagy kill alapján nem tudom.

(#2033) Acheron válasza SH4D0W2011 (#2031) üzenetére


Acheron
őstag

Azért az input alapú összeválogatást még meg kell nézni élesben - a béta során, ahol a lobby -ban megadta a játék, hogy kivel és milyen bemeneti eszközzel vagy összeeresztve, nem egyszer volt konzol - kontroller kijelezve, (sőt, PC -kontrollert is láttam bár ennek szerintem nem sok értelme van...). Hogy ez mennyire valós, egyelőre nem tudni. A lényeggel egyetértek - remélem el tudják szeparálni beviteli eszköz szerint a játékosokat, és a skill egyensúly is biztosítva lesz valamilyen szinten. De ahogy írták már előttem, ki is kapcsolható.
(#2032) kidboy_46 Ennek látszólag nem sok köze van a crossplay -hez. Ha 10 perc alatt 79 -szer (vagyis percenként kb 8 -szor) lőnek le, akkor ott valami gond van, vagy te vagy nagyon indiszponált (velem is megesik néhány pohár Scotch után :D ) vagy az ellenfél nem játszik tisztességes eszközökkel. De főképpen, az első két perc után miért nem hagytad őket a francba, és kerestél tisztességesebb ellenfelet? :F

[ Szerkesztve ]

(#2034) KaitouP válasza Acheron (#2026) üzenetére


KaitouP
veterán

Természetesen igen, aki bétázott, annak kell legyen ilyen account-ja is, a szükséges Activison account regisztráció azoknak szól, akik nem vettek részt a bétában.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2035) lowzor válasza #91166208 (#2032) üzenetére


lowzor
veterán

"10 perc alatt 79 szer lőttek le"

Na, az tényleg mozgalmas lehetett. :D

(#2036) KaitouP válasza oriic (#2028) üzenetére


KaitouP
veterán

Szuper, ez kelleni fog az összefoglalóhoz, köszi! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2037) KaitouP


KaitouP
veterán

(#2038) kidboy_46

Úgy látom azért vannak tévinformációk a fejedben a cross-play működését illetően, ezért linkelném az összefoglalóban megtalálható V. A Cross-play és annak működése pontot, röviden és tömören az egész lényegét itt olvashatod.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2038) #91166208 válasza lowzor (#2035) üzenetére


#91166208
törölt tag

Figyelj amint visszarakott partiba már feküdtem is. Mintha tudták volna hova dob vissza a játék. Ott álltak és vártak. Néhány killem volt csak de az is véletlen volt. 700 + szintes ellenfelek voltak és volt 1000 szintes is.

(#2039) #91166208 válasza KaitouP (#2037) üzenetére


#91166208
törölt tag

Elolvastam tudomásul vettem. Kerdesem. Ha játék közben vált valaki Bill és egér kombora vagy a csapatomban van egy aki így játszik vagy ellenfeleben már borul minden. Mindegy lehet én vagyok túl elvakult vagy valakik szerint hülye. Ha ugy ítéled meg hogy a kommentjeim fölöslegesek töröld nyugodtan.

(#2040) #91166208 válasza Acheron (#2033) üzenetére


#91166208
törölt tag

Mert ha belépek egy partiba akkor akár mi van vegigcsinalom. Egyetlen egy játékból se lépek ki csak azért mert rosszul megy. Meg ha akármennyire kevés pontot is gyűjtök de legalább gyűjtöm a pontokat.

(#2041) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Battle.net-en meg tudom úgy vásárolni a játékot, hogy ajándékba veszem, de az illetőnek még nincs bnet accountja? Ha gift-ként indítom a vásárlást, akkor kéri, hogy adjam meg a bnet ID-ját (ami még nincs).

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2042) Acheron válasza #91166208 (#2038) üzenetére


Acheron
őstag

Ez az a pont, ahol jó eséllyel keresni kell egy másik játékmenetet. Játszani azért megy az ember, hogy élvezze, nem azért, hogy pár "jóarc" halálra szívassa. Belefuthat ez ember csalókba és belefuthat vérprofikba. Jó estben az ember észreveszi a különbséget - utóbbiaktól lehet tanulni, előbbieket ott kell hagyni nagyon hamar. De legjobb esetben magafajtákkal játszik - és élvezi.
Ha megnyugtat, a bétában volt olyan pálya, ahol csupa konzolos - kontrolleres srác közé dobott be a vakszerencse egyedüli PC -s, bill + egér arcként - és nem én voltam a legjobb. Kontrollerrel is lehet igen ügyesen tolni - és egérrel halál bénán - nem csak ezen múlik.
(#2040) kidboy_46
Ezt tisztelem, a csapatot nem szívesen hagyja ott az ember, én is csak ha egyértelmű csalás van - de néha muszáj, magadért.

[ Szerkesztve ]

(#2043) GAbre válasza A_ScHuLcZ (#2041) üzenetére


GAbre
veterán

Nem hiszem,hogy lehetséges ez.
Csinálj 1et akkor neki.

Avatar

(#2044) Deck válasza #91166208 (#2039) üzenetére


Deck
titán

Nem lehet menet közben váltani és gyorsan kicserélni én úgy tudom. De ez elég logikus is. Sőt, be sem kell kapcsolnod a cross playt.

Amúgy meg inkább a xim4-esek zavarjanak akikhez kontrollert fog kiírni pedig egereznek. De ők mindenhol ott vannak.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2045) Acheron


Acheron
őstag

El is felejtettem, lejött a teljes anyag, a játék ready, de "This game cannot be played yet" (ami jelen idő szerint normális is).
Ilyen formán viszont érdekes, hogy a szürkében megszerzett dobozos verziók mennek. :U

[ Szerkesztve ]

(#2046) venom8888


venom8888
őstag

116 gb nekem, miert kulonbbozo nem vagom

(#2047) SH4D0W2011 válasza Acheron (#2045) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem még van 4 fájl, amit egyelőre nem töltött le. Remélem éjféltől az is jön lefelé, mert már álmos vagyok. :D

(#2048) Acheron válasza SH4D0W2011 (#2047) üzenetére


Acheron
őstag

Nekem eddig 290 file, 12 mappa jött le, de itt abbahagyta töltést. Úgy vagyok vele, hogy 10.25 03:00 -ig én nem várok változást, ha lesz, az ajándék, ha nem, akkor úgy is remek - pénteken már tolhatjuk :D Azt hiszem, először kitolom a kampányt, utána egy - két év multi :D

(#2049) SH4D0W2011 válasza Acheron (#2048) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Most nézem, lehet már ezek is lent vannak, mert azt írja, hogy telepítésre vár. Még jó, hogy vártam éjfélig. :DDD
Nekem sajnos lesz két nap csúszás, mert péntek-szombat munkanap. :O Vasárnap belenézek kicsit multiba talán haverokkal, jövő hét elején letolom a kampányt, aztán az én tervem is hasonló. :D

(#2050) lowzor válasza Acheron (#2048) üzenetére


lowzor
veterán

A kampányt én a büdös életben nem fogom megnyitni szerintem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.