Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Golyo69 válasza Csokishurka (#8999) üzenetére


Golyo69
senior tag

Jaja
Meg sztem szar lett a Rust, itt még fosabb a spawn mint a Shipmenten.
Azért ez nagyobb pálya.....lehetne normális helyre visszakerulni nem a darálóba :)
Tegnap kb 5-6 szor vissza rakott ugyan arra a helyre ahol előtte lelottek és kb. 1 masodprceket éltem... Ezt megoldhatnák mert így fos

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#9002) dombi81


dombi81
senior tag

Már a múltkor lehet kérdeztem, de SLI-vel játssza valaki ezt a játékot? Ha igen, hogyan skálázódik?

(#9003) Laby válasza Corpuscle (#8978) üzenetére


Laby
senior tag

Ja, hogy naponta van 1 óra? Azt hittem hogy az egyszeri alkalom aztán ennyi.

(#9004) oriic válasza Corpuscle (#8978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze aztan jonne siras hogy jaj kimaxoltam jatekot nincsentartalomajatekban... ;]

Live-Die-Respawn

(#9005) Corpuscle válasza oriic (#9004) üzenetére


Corpuscle
őstag

Úgy-úgy! :) Oszt estére lesz valami gyönyörű babarózsaszín klánjelzésünk? :D

(#9003) Laby Amit beállít a góré. Azért írta Petya az időpontot, onnan indul az 1 óra.

(#9006) oriic válasza Corpuscle (#9005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem, de 10 orat viaszarakom 9re szerintem.
:D

Live-Die-Respawn

(#9007) Corpuscle válasza oriic (#9006) üzenetére


Corpuscle
őstag

Már ez is valami! :D De ennyit is beszéltünk eredetileg. :DDD

(#9008) dunc válasza Deck (#9000) üzenetére


dunc
nagyúr

Rush is jó arra acélra.

(#9009) stilo18 válasza venom8888 (#8991) üzenetére


stilo18
addikt

SD - ről tudok nyilatkozni.

Minden fegyver, minden kiegészítő választható, ami engedélyezett a módban, függetlenül attól, hogy "normál" módban már negnyitottad - e az adott kiegészítőt pl..
Nincsenek pl shotik, MR fegyverek, nincs benne az összes gránát, perk...

5 vs 5 - be megy, friendly fire - el.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9010) Laby válasza Corpuscle (#9005) üzenetére


Laby
senior tag

Oké, ezt elsőre is értettem, de én azt hittem hogy ez egyszer ellőhető 1 óra, de ezek szerint minden nap el lehet lőni ilyen 1 órás dupla xp-t?

(#9011) Corpuscle válasza Laby (#9010) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen.

(#9012) raggg válasza Deck (#9000) üzenetére


raggg
senior tag

longshot is shipmenten? : O

ragklaatPS

(#9013) Deck válasza raggg (#9012) üzenetére


Deck
titán

Az Shoothouse-on.

PS5

(#9014) laragirl83 válasza Corpuscle (#9011) üzenetére


laragirl83
őstag

Dupla exp? Nem csak +10%?

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9015) Deck válasza laragirl83 (#9014) üzenetére


Deck
titán

+10% van alapból.

PS5

(#9016) Corpuscle válasza Deck (#9015) üzenetére


Corpuscle
őstag

Alapból nincs +10%, csak Battle Pass-sal.

(#9014) laragirl83 : Igen, dupla.

(#9017) Deck válasza Corpuscle (#9016) üzenetére


Deck
titán

Akkor a BP miatt alapból van +10%.. :DDD Gondoltam, hogy emiatt de nem tudtam. Köszi! :R

PS5

(#9018) Wrathrash


Wrathrash
csendes tag

valakinek van bármi megoldásra arra a gondra, vagy találkozott más is vele,hogy season 2 óta a grafikus beállításokat elfelejti restart után?

(#9019) ates2 válasza Wrathrash (#9018) üzenetére


ates2
senior tag

Nekem csak mikor elsőnek indítottam el akkor volt de,mindent vissza állítottam és jó volt,viszont a texture bugok kurva idegesítők meg hogy nincs árnyék,reméljük azt kurva hamar javítják mert így a játék minecraft filing ...

(#9020) JSaN válasza dombi81 (#8902) üzenetére


JSaN
addikt

Masfel honapja huztam fel egy zsir uj SSD-re, es azota ment a patch elotti utolso percig jatszottam este 7 ig, majd patcheles utan el allitva indult el, sok minden mas is elallitodott de vissza allitottam. Az egerrel viszont nem tudok mit csinalni, nincs look. :W
Nem hasznalok semilyen mokol progit, szoszerint egy jogtiszta win10+CAD meg par jatek van fent.
De most jobb híján neki allok egy full formazassal, vicc ez az egesz. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9021) dombi81 válasza JSaN (#9020) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez valóban vicc. Nálam csak annyit jelzett patch után, hogy a beállításai megváltoztak, kívánja elindítani az új beállításokkal? És no-t nyomtam. Mint mindig ilyenkor. Soha egyik patch után sem volt gondom.

(#9022) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battle royale-ból:

[link]

Live-Die-Respawn

(#9023) Casanova*


Casanova*
veterán

Jó pár aimbotossal találkoztam. Most meg színezik a nevüket. Enemynek zöld ,meg kék színű a nevük,nem piros. Mintha csapattársak lennének. Ennyi csalóval nem találkoztam más codban. Szánalmas ez az új cod! :W

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9024) TommyS_27 válasza Casanova* (#9023) üzenetére


TommyS_27
senior tag

ez azért erős túlzás :U

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Korai battle royale gameplay

[link]

Live-Die-Respawn

(#9026) Deck válasza TommyS_27 (#9024) üzenetére


Deck
titán

Valamire fogni kell az eredményeket.

PS5

(#9027) Casanova* válasza TommyS_27 (#9024) üzenetére


Casanova*
veterán

Nem viccelek! Mi az,hogy lehet színezni a nevet. Ilyet engedélyezni??? Vicc! Más codban ez tiltva van. Elég sokat játszottam mostanában. Jó pár aimbotossal találkoztam. Mind lvl 10-20 körüliek voltak és már arany,meg damascus camoval lőttek. Vicc,hogy még nem bannolták őket. Miért nem ezen dolgoznak és nem a csilivili anyámnyila cuccokon. Mernék fogadni,hogy vannak sokan whsok is. -.- Egyik hacker fórumban számos hack cuccokat árulnak az új codra. Nem hiszem el,hogy ennyi év után sem tudják kivédeni a csalókat. Vagy szerintem nem is foglalkoznak vele. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9028) KaitouP


KaitouP
veterán

Valamennyi Regiment/klán jelentkezést ami eddig beérkezett hozzám itt és privát üzenet formájában elintéztem! :) Ha valaki mégse kapta volna meg, ellenőrizze a megadott nicknevét, szóljon nekem, és újra megküldöm a meghívást!

Az összefoglalóban található útmutató alapján továbbra is jelentkezzetek bátran, illetve azt is megtaláljátok a leírásban, hogy hogyan tehetitek sárgává/arannyá PH! előtagot is!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9029) Deck válasza KaitouP (#9028) üzenetére


Deck
titán

Meglehetne oldani, hogy meghívjak 2 embert? Vagy csak te tudsz? :R

PS5

(#9030) ates2


ates2
senior tag

valaki magyarázza már el mit csináltak a játékkal ? játszhatatlan,konkrétan 1 másodperc alatt meghalok. Előző patcheknél nem volt ilyen. :O

(#9031) KaitouP válasza Deck (#9029) üzenetére


KaitouP
veterán

Pfú, nem tudom hogy mit látsz meghívott tagként, milyen opciók vannak. Ha nincs ilyen opció, akkor passzintsd át a neveket privátban, minden további nélkül meghívom őket. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9032) Deck válasza KaitouP (#9031) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#9033) ates2 válasza ates2 (#9030) üzenetére


ates2
senior tag

arról már nem is beszélve,hogy olyan akadások vannak beszarok,ezt most vettem észre :p

(#9034) nincsnév007


nincsnév007
őstag

bugos vagy miért lettem újra egyes szintű? csak újra kellett inditani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9035) csƵ


csƵ
őstag

Valaki tegyen már tisztába. Létezik cheat a játékhoz? Néha úgy lőnek le a killcam szerint, hogy nem is látszódom egyáltalán, az meg úgy odahúzza a célkeresztet, mintha előtte lennék, pedig csak a fejem búbja lóg ki 50 méterről.
Az is fura, hogy míg én a játék kezdete után 3 perccel 1 ellenféllel találkozom, addig másnak már van 15 killje is.

[ Szerkesztve ]

(#9036) KaitouP


KaitouP
veterán

A YouTube 160 millió dollárt fizetett az Activision-nek többek közt 3 évi CoD League exkluzív közvetítési jogért is: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9037) Casanova* válasza csƵ (#9035) üzenetére


Casanova*
veterán

Van ez így :D Ám dögivel vannak chet cuccok a játékhoz. Egyik fórumban árulják. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9038) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Egy dolgot figyeltem meg, ami nem hagy nyugodni. Ha van a 12 játékos között legalább egy 100 feletti pingű játékos, akkor nekem nagyon nem adja a hit-et. Viszont a magass pingű játékos akár az ellenfélnél van, akár saját oldalon, szinte minden esetben ő a top gamer. Nekem így is gáz az 58-as ping, szinte mindig hátrányban vagyok. Másnál is van ilyen tapasztalat?

Ha 60 körüli pingesekkel vagyok, akkor nincs gondom, maximum noob vagyok és annyi. :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9039) k-adi válasza csƵ (#9035) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Valaki tegyen már tisztába."

Pelenkázzunk be? :D

(#9040) Casanova* válasza k-adi (#9039) üzenetére


Casanova*
veterán

Utána büfögtesd meg,altasd el. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9041) csƵ válasza SipiBcs (#9038) üzenetére


csƵ
őstag

Engem rohadtul zavar a pingem. Még anno CoD2-ben megszoktam 20ms-t és most így valami botrány. Nem tudom, mennyi lehet pontosan, mert az Xbox nem írja ki, de tuti 80ms megvan, mert rengeteg olyan példa van, hogy én elbújok a lövés elől, killcam szerint meg meg se mozdultam. Vagy akár az is tömegével fordul elő, hogy meglövöm, jelzi a találatot, ő visszalő és meghalok. Killcam szerint volt többször, hogy rá se lőttem!

(#9042) KaitouP


KaitouP
veterán

Egyes esetekben (leginkább PC-s játékosok esetén) a megadott ID alapján valamiért se klánmeghívást, se barát kérelmet nem tudok küldeni, ezért próbáljátok azt a ID-t megírni nekem, amit a képen az Activision ID alatt láttok.

Minta:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9043) Deck válasza csƵ (#9041) üzenetére


Deck
titán

A Latency-t láthatod játékon belül.

PS5

(#9044) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
fiam gépén a frissítés után kifagy ha videó beállításokat állítjuk. Directx hibát ír.
Nem tudjátok mi a megoldás erre ?

(#9045) csƵ válasza Deck (#9043) üzenetére


csƵ
őstag

És ezen hogyan lehet csökkenteni?

(#9046) Dave567 válasza csƵ (#9045) üzenetére


Dave567
addikt

Mennyi?

(#9047) Dave567 válasza SipiBcs (#9038) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, ez már nem a régi COD, ezt el kel fogadni.
CAMPELJ SOKAT
Én mindig kilépkedek ha olyat tapasztalok, hogy valami nem stimmel.
Addig megyek így amíg nem adja...

[ Szerkesztve ]

(#9048) dunc válasza Casanova* (#9040) üzenetére


dunc
nagyúr

büfiztesd

(#9049) SipiBcs válasza Dave567 (#9047) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sosem voltam, nem stílusom :DDD Nincs is jó statom. Öreg fejjel már elszórakozom szt a pár órát hetente.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9050) Deck válasza Dave567 (#9047) üzenetére


Deck
titán

Nem kell kempelni, lehet játszani rendesen is. Tehát kilépsz ha nem tetszik valami de ha könnyű a lobby maradsz? :DDD

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.