Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) lowzor


lowzor
veterán

Nálam megint nem talál meccset...
Itt hagytam matchmaking közben fél órára a gépet, mikor visszajöttem még mindig Searching For a Match volt...

(#15002) jegenye77 válasza lowzor (#15001) üzenetére


jegenye77
addikt

Hova az a kapkodás? :D

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15003) lowzor válasza jegenye77 (#15002) üzenetére


lowzor
veterán

Igazad van, nem sietek sehova. :D

(#15004) prokxy válasza Pro!Petya (#14999) üzenetére


prokxy
veterán

COD mobilos app-ban van egy weekly stats meg a global.
Így alakult a múltkori jó körök miatt:
global: W/L - 469/217
weekly: W/L - 45/77

Szerinted? A KD-m tegnap kezdett el emelkedni, 1.32-ről lementem 1.25-re, akiket kaptam magam mellé, katasztrófa. Oké, én sem vagyok egy pro player, mapokat sem ismertem még ki mindet, de azért ott szoktam lenni elől-középtájt. :)
Vagy bebeszélem magamnak :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15005) Pro!Petya válasza prokxy (#15004) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én beáldozom win miatt a KD-m :DDD
Jobban szeretek nyerni mint veszíteni :D
Most is az egész csapatból egyes egyedül én tepertem, a többiek szó szerint foglalni és védeni sem voltak hajlandóak, csak messziről várták az ellent kitámasztva a pálya csücskében. Utálom az ilyen nyomorékoknak megnyerni a meccset.
Viszont nekik legalább nem esett csorba a csuda KD-jukon. :(( :(((
Tudják jól hogy szégyen amit csinálnak mert egész meccsen rageltem miután le se xarták mit írok, így elkezdtem a saját társaim jutalmazni fejesekkel és beálltam eléjük csak azért se legyen meg az a longshot vagy miatököm amiért retardálkodnak ;]
:C

(azt sem értem miért kell kilépni a másik csapatból a meccs vége előtt egy kicsivel?! Így is úgy is számolja a statot)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15006) fpatrik17 válasza prokxy (#14966) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Én tegnap játszottam kb 12-15 meccset, természetesen mindegyiken megcsináltam a min. 3 killt Recon-nal. 3/5-nél a számláló megakadt és azóta sehova. Valószínűleg majd akkor bugolja ki magát, mikor már nerfelik ezt hitvány akimbot. Namind1, kettéfejelem a monitort ha ma is stuck lesz ez a nyomorúságos számláló. :(

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#15007) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Ezt a bugot ma lőttem szerver hiba előtt 10 mp-el :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15008) KaitouP válasza zoltannagy (#15007) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem bug, PS1 graphics feature.

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15009) FaTHI


FaTHI
őstag

Hogya rakjam össze renetti Akimbot? Ötleteket kérnék. Köszönöm.

(#15010) RMZ250


RMZ250
senior tag

Lehet elkerülte a figyelmem de only shipment van? semmi más mappot nem ad.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#15011) DrTechnoid válasza FaTHI (#15009) üzenetére


DrTechnoid
őstag

5 körön keresztül kell vele minimum 3at ölni úgy, hogy a Mo' Money perk van kiválasztva.Tehát akkor aktiválódik ha a 15.-ik kill-t is eléred az ötödik meccsen.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15012) Laraxior válasza DrTechnoid (#15011) üzenetére


Laraxior
titán

Úgy is jó, ha az ellenfél már a földön van? :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15013) pulffy válasza DrTechnoid (#15011) üzenetére


pulffy
őstag

Ha jól tudom pisztolyonként változó hogy milyen perk kell rá.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#15014) lajosx válasza Pro!Petya (#15005) üzenetére


lajosx
őstag

Azt hittem ott leszek a képen😁Tudom lámaság de 4 fegyvernél is távollővés hiányzott ,és tettem egy kempelős napot. De azért kicsit részt is vettem a gaméban. Ha oda respanoltam😁

[ Szerkesztve ]

(#15015) lajosx válasza DrTechnoid (#15011) üzenetére


lajosx
őstag

ezt én sem tudtam köszönöm😊

(#15016) blaca83


blaca83
őstag

Srácok!

Nekem most egy olyan hiba lépett fel a játékban, hogy bármilyen játékmódot választok, a kör végén megáll a játék és vége.
Kilép és a battle.net felületén PLAY-t kell nyomnom és újra belépni...stb

Találkozott valaki ilyennel?
Mi lehet a probléma?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15017) KaitouP válasza malystryx (#15000) üzenetére


KaitouP
veterán

Elvileg elég csak linkelni a profilt, játszani nem is szükséges. 72 órát azért várj, addig ha nem muszáj, a biztonság kedvéért ne töröld az applikációt, és figyeld hogy mikor bukkan fel az óra. Ha a negyedik napon sincs semmi, akkor érdemes újraellenőrizni a lépéseket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15018) Dave567


Dave567
addikt

Mit is javítottak a játékon???

[ Szerkesztve ]

(#15019) aerosmith válasza FaTHI (#15009) üzenetére


aerosmith
őstag

laser
burst
gyorslövés trigger
27es mag
akimbo

(#15020) FaTHI válasza DrTechnoid (#15011) üzenetére


FaTHI
őstag

Megvan már az Akimbo, csak hogy milyen kiegészitőkkel dobjam össze?

(#15021) JSaN


JSaN
addikt

Udv
Olyan kerdesem lenne hogy dupla XP alatt, ugye meccs vegen 2X ugrik a szint csik. Level szint es battle pass tier alatt is, na most itt tortent valtozas hetvege ota vagy bugos lehet hogy a BP tier csak 1X ugrik? A level 155 meg van mar 1 hete ott 2X ugrott de a BP tier az nem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15022) nanorambo válasza JSaN (#15021) üzenetére


nanorambo
őstag

Nekem is feltűnt, hogy mintha a BP-nél nem járna a dupla xp, holott az is aktív még...

(#15023) Lomha 8V válasza FaTHI (#15009) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Desperado muzzle
Burst barrel
Match grade trigger
27-es tár
Akimbo

(#15024) FaTHI válasza Lomha 8V (#15023) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszi, a lézerre gondoltam még a 27 es tár nélkül az úgy milyen?

(#15025) Xaels


Xaels
félisten

CP-je másnak is eltűnt? Nálunk kettőnkneknis köddé vált.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15026) KaitouP


KaitouP
veterán

Május 7.-i update - nerfet kaptak a pisztolyok: [link]

- Változás a Bruen MK9 LMG-t érintő füstgránátos kihívást illetően, ez a challenge ugyanis mostantól megengedőbb lesz
- Javítás annak megelőzése érdekében, hogy a játékosok kihasználjanak járműveket érintő hibákat
- Különböző javítások szintén hibák kihasználása ellen, Ground War Infected módban is
- GameBattles: javítás néhány hibához, melynek következtében a játékos nem tudott új meccsbe kapcsolódni
- Csökkentett tűz késleltetés Lightweight és Match Grade elsütőbillentyűknél
- .357 Snake Shot sebzés újrabalanszolás
- Javítás ahhoz a hibához, amikor a .357 Snake Shot sebzése túl magas volt nagyobb távolságokon

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15027) aerosmith válasza KaitouP (#15026) üzenetére


aerosmith
őstag

tök jó pont tegnap lett meg a Bruen...

(#15028) lajosx


lajosx
őstag

guagba van valami tipp? Szinte mindig meghalok és találom az ellenfelet de nem elegszer..vagy nem ertem mi a baj...

(#15030) Acheron válasza Pro!Petya (#14981) üzenetére


Acheron
őstag

Köszi a linket!
A Battletag azonosítóval nem talált meg, de az Activision accounttal igen. Háát, lenne min csiszolni :D Ha jól vettem le, a meccsekből csak az utolsó napot mutatja, grafikont is csak erre az időszakra épít. Milyen jól látszik a hullámzáson az SBMM áldásos hatása :U
(Na meg hogy éjjel egy - kettő körül drasztikusan kezd esni a koncentrálóképesség ;] )

(#15029) CME: HC -t próbáld ki, ott nincs killcam :D

[ Szerkesztve ]

(#15031) malystryx válasza KaitouP (#15017) üzenetére


malystryx
senior tag

Rendben, köszönöm szépen. :R

(#15032) KaitouP válasza #98320896 (#15029) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem. El lehet nyomni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15033) Tomko78 válasza #98320896 (#15029) üzenetére


Tomko78
őstag

ki lehet , HC az :) ott nincs killcam ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#15035) Pedro78


Pedro78
senior tag

Van most olyan map amin ezt a badge-t meg lehet csinalni?

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#15036) Lomha 8V válasza FaTHI (#15024) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én nem szeretem a lézert, arról nem tudok nyilatkozni. Én azért használok nagy tárat, mert eléggé szórnak így a pisztolyok, viszont darálnak, de ahhoz kell a lőszer. A sima tárat egy pillanat alatt kilöki és utána megraknak úgy, ahogy én nem szeretem. :D

Szerk: ja és 10 méternél messzebbre lőni ezzel a konfiggal esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#15037) JSaN válasza nanorambo (#15022) üzenetére


JSaN
addikt

Akkor jol gondoltam egesz szombat ota hogy valami nincs rendben, korabbi seasonokba duplanal latvanyossan 2X ugrott a csik.
Másnal jo? Duplan ugrik vagy ossze vontak ott?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15038) nanorambo


nanorambo
őstag

A matchmaking még idiótább lett. Egy jatékot 6-0 ra nyer a csapatom. Következőre olyan csapatba dob, ahol egymást ölik a csapattársak RPG vel és direkt szakadékba ugralnak...
Következő jatékban bedob egy klán mellé megint 6-0 ra nyerünk. Utána megint olyanba dob, hogy az első 20 másodperc utan már csak én vagyok életben, az ellenség csapatából meg mindenki.

(#15039) Xaels válasza lajosx (#15028) üzenetére


Xaels
félisten

Én egyből rácsúszok sokszor a középső falra amíg szól a duda, ott guggolva hallgatózom és amikor aktiválódik a taktikai gránát akkor odapattintom a falról a túloldalra ha nem lépi el magát az ellenfél.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15040) lajosx válasza Xaels (#15039) üzenetére


lajosx
őstag

Ez egy jó taktika kipróbálom😁Köszönöm szépen.😊

(#15041) tupacamaru válasza FaTHI (#15024) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én a lézert hanyagolnám, simán lehet látni merre jársz vele és kilőnek.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15042) dombi81


dombi81
senior tag

Szerintem az igen blőd hiba, hogy amikor van kedve a játéknak számolja az elért pontokat, máskor meg nem. Ezért én nem adnék fizetést egy fejlesztőcsapatnak. Semelyiknek sem. Mekkora egy sz@r.

(#15043) lajosx válasza dombi81 (#15042) üzenetére


lajosx
őstag

Én azt vettem észre,ha a játék végen nem is számol semmit vagyis nem mutatja ha a tier -re megyek ott viszont felugrik a szint.Vagyis szerintem számolja csak nem minden esetben mutatja,eléggé bevan lassulva a menű, egy egy meccs vegeztevel.Legalábbis nekem ps-en így van.

(#15044) dombi81 válasza lajosx (#15043) üzenetére


dombi81
senior tag

PC-n a menü nincs belassulva, de többször meccs végén nem számol fel semmilyen pontot, a tier ugyan növekszik, valamennyit, de a növekmény nem egyenesen arányos az elért eredménnyel, szerintem a double tier is mellébeszélés volt. Ezeket a pályákat pedig már, nem tudom ki miként van vele, de már a végtelenségig unom.

[ Szerkesztve ]

(#15045) nincsnév007 válasza lajosx (#15043) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is ilyen amikor vége a meccsnek nem mutassa de amint ki érek a főmenübe ott lehet látni hogy halad a szintnél a csík.

(#15046) Trebron09 válasza oriic (#14988) üzenetére


Trebron09
őstag

Már jó lett az activision id-vel, elég ha én látom örülök hogy az 1,03K/D megvan. :) Régebbi codok jobban bejöttek bár még csak 51-es szintű vagyok.

(#15007) zoltannagy: Pont ugyanígy nézek ki munka után.. :D

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#15047) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Másnál is bebugolt a Renetti? Azt mutatja hogy valamelyik összetevőt nem néztem meg, de nyilván má százszor végigkattogattam egyesével de nem találom melyik a hunyó.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15048) lowzor


lowzor
veterán

Így már nekem jobban adja a Desert Eagle Akimbo, hogy nerfelték a Magnumot.

(#15049) prokxy válasza DrTechnoid (#15047) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is bebugzott.
Loadout képernyőn van vmi ilyesmi, hogy mark all as read. Katt rá és jó lesz. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15050) Trebron09


Trebron09
őstag

Így mivel lehet lebutítani a grafot AMD-n ? :)

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.