Hirdetés

2021. március 5., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-12-11 16:47:30

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2601) Dave567 válasza Highground (#2583) üzenetére

Dave567
addikt

Igen, sajnos nekem is ez az érzésem volt az MW3-ban, hiába lőttem nem halt meg, nekem viszont két lövést mutatott aztán feküdtem, ezért se tetszett annyira az a játék.

Olyan mint régen sose lesz, mert a 2fő alapító lelépett, nagy hátrányba került a COD széria.

Amit EasyAC feltett videót abban szerintem a netcode eléggé rendbe van, vagy csak az MP5 TÁP?? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2602) venom8888

venom8888
senior tag

Execute mozdulatokhoz van valami kulon gomb, vagy csak hadonasszak a kessel,es majd beadja magatol?

(#2603) Maxxy10 válasza 3L1T3 (#2597) üzenetére

Maxxy10
őstag

Engem mar eleve az idegesít ha lelonek...

(#2604) GhostPetya

Ismét frissült a játékoslista. :) Várom a további jelentkezőket, esélyesen kedden fogom tudni beírni őket, mert hétfő számomra hosszú munkanap, szóval türelem. :) Egy "hivatalos" (PH-s) Discord is intézés alatt van az illetékesekkel, amint megoldódik a kérdés, a Discord szerver linkje is ezen a listán lesz megtalálható. :)

Addig egy kis olvasmány:

Véleményírás: Az Infinity Ward eltévesztették az irányt a játék multiplayer térképeinek a tervezésével: [link]

Október 26.-i playlist update tartalma: [link]

[ Szerkesztve ]

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2605) nova001

nova001
senior tag

sziasztok

nektek belehet állitani hogy a shiftel futtok és a caps lockal becsusztok ?
nekem az istenért nem engedi. beállitja nem csinálja a mozdulatot.
ctrl-ra állitva tökéletesen megy.... :W :W

(#2606) Chosen válasza bulikavagyok (#2600) üzenetére

Chosen
addikt

Is-is igazából. Váltogatok néha a kettő között.

(#2607) Maxxy10 válasza GhostPetya (#2604) üzenetére

Maxxy10
őstag

Azt lehet tudni hány új map fog jönni majd?
---------

"Campaign: We’ve seen a TON of people playing through the campaign since the game launched and we’ve been overwhelmed with the amount of positive feedback we’ve read online. From everyone at the studio, thank you for playing and we truly hope you enjoy the experience we’ve created."

Nem csodálom, tényleg jó lett a kampány :C
A co-op is a kampány része vagy az külön álló történet ív?

[ Szerkesztve ]

(#2608) Wans válasza venom8888 (#2602) üzenetére

Wans
aktív tag

beallsz az ember moge es hosszan nyomod a meelet.

Origin: Provoxion

(#2609) venom8888 válasza Wans (#2608) üzenetére

venom8888
senior tag

Ohh tehat hosszan, es nem szurkalva ? Ha az eger bal gombjat nyomom, a loves gombot,az ugyan az nem?

(#2610) Istyu74

Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
Single részt lehet valahogy ketten külön tolni ?
Úgyértem, családban más is játszana, de csak az én mentésemet tudja folytatni, van erre valami megoldás, hogy ketten külön tudjuk játszani?

(#2611) juve600

juve600
nagyúr

üdv

PC Id: juve600#2950

(#2612) bulikavagyok válasza Chosen (#2606) üzenetére

bulikavagyok
veterán

És a hifin sem jön be? Én már elég rég óta nem használok házimozi rendszert, de emlékezetem szerint azon kevésbé jöttek ki az esetleges "hiányosságok". Nekem olyan nagy problémám nincs a hanggal egyébként, de azért úgy érzem, h lehetne jobb is. Ezért is próbálgattam a különböző beállításokat. Van itthon egy DTS-es gamer fejesem is (TB 500X), holnap délelőtt le fogom tesztelni azzal is - hátha. Most Dolby Atmos-t használok.

[ Szerkesztve ]

Audi S5 Coupé eladó! -> https://tinyurl.hu/EmoP/

(#2613) GhostPetya válasza Maxxy10 (#2607) üzenetére

Fene se tudja. Eddig a 16 MP map volt a gyakorlat, ez tavaly csökkent 12 - re, és hogy az idei ingyenes DLC modellel ez mennyi lesz, azt nem tudni. Eddig "elvárhattad" hogy kapj 12-16 pályát, mert fizettél érte, de mivel most nem fizetsz, ezért azt sem várhatod el, hogy ennyi ingyen pályát kapj.

Olvasd el legújabb játékbemutatóm! https://logout.hu/cikk/egy_csodaszep_szerelmes_utazas_haven_bemutato/az_alkotokrol.html

(#2614) Wans válasza venom8888 (#2609) üzenetére

Wans
aktív tag

ugyanaz, ha ugy nezzuk. akkor is megolod, csak akkor nem az a f@sza cinematik jon, hanem csak szimplan odaporgeted a hataba a fel tarat es ugy hal meg. :DDD

Origin: Provoxion

(#2615) Laby válasza mcwolf79 (#2584) üzenetére

Laby
senior tag

Valóban elég okádék egy küldetés ez a pisztollyal öljél egy csomót, majd utána megint pisztollyal öljél miközben sight-ot használsz...
Az első feléhez ajánlom a Gun Fight-ot, ott sokszor amúgy is pisztoly csata van, de ha nem akkor is van esélyed ha jól tudsz helyezkedni. A Iron Sight-os bugyutaság meg szenvedés.

Valójában nekem ez a negatívum csak a játékkal kapcsolatban, hogy a küldetések nagyon rosszak. WW2-ben sokkal élvezetesebb és több küldetés volt, ezek inkább szenvedések csak.

(#2616) KRoy19

KRoy19
senior tag

Nekem nagyon adja a multi.
Én nem tapasztalom, hogy nagy lenne a latency, vagy lassú lenne a játék. (144hz/144 fps-esl tolom.)
Nagyon jók az animációk, meg a hangok, igaz, hogy rohadtul nem lehet eldönteni, hogy honnan jönnek a lépéshangok, csak azt, hogy mennyire van közel az ellen.
Engem egy síma FFA boldoggá tesz, nagy ritkán egy kis TDM.
A többi játékmód valahogy hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

(#2617) regener

regener
veterán

Folyamatosan világít a zöld pötty, hogy van valami új a Loadoutban, de nem találom, már mindegyik fegyvert/blueprintet/keigészítőt satöbbit végiglapoztam egyesével.
Valami tipp? :D
Még azokhoz is legörgettem ami nincs kioldva, de van rá tervrajzom, pl MP7.

[ Szerkesztve ]

(#2618) mettek válasza regener (#2617) üzenetére

mettek
addikt

Bugos. Lehet akkor jelenik meg ha újraindítod.

(#2619) huby80

huby80
senior tag

Srácok mit hallani lessz ebben is BR mod a késöbbiekben?

(#2620) GhostPetya

2XP és 2x Weapon XP live!

[ Szerkesztve ]

(#2621) jozefgucci1

jozefgucci1
addikt

Srácok ezt a ruszki oldalt valaki privátban átküldené nekem , ahol olyan olcsó volt a játék ? :R Csak megvenném :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#2622) huby80 válasza jozefgucci1 (#2621) üzenetére

huby80
senior tag

Mennyivel volt olcsobb?

(#2623) jozefgucci1 válasza huby80 (#2622) üzenetére

jozefgucci1
addikt

A fele volt itt többen is vettek a minap .

(#2624) huby80 válasza jozefgucci1 (#2623) üzenetére

huby80
senior tag

Annyiért beválalnám én is ... :K

(#2625) boogie84 válasza jozefgucci1 (#2621) üzenetére

boogie84
veterán

Erre sem kellett sokat varni! :DDD
Meggyengult reflexekkel nehez lesz! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2626) Chosen válasza bulikavagyok (#2612) üzenetére

Chosen
addikt

Kipróbálom. :R

(#2627) GAbre válasza jozefgucci1 (#2621) üzenetére

GAbre
addikt

Csak,nehogy a végén ezeket a kulcsokat bannolják. :/

Marvel-Avengers,Monster Hunter,Resident evil 3,Far Cry 6 is van!Postázásra felelősséget nem vállalok!!!

(#2628) Tomko78 válasza GhostPetya (#2620) üzenetére

Tomko78
őstag

De vajon meddig ? :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, a ki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2629) jarnyz

jarnyz
aktív tag

Volt szó róla, hogy milyen gyorsan szinteznek az emberek.

Nálam a hétvége eredménye:
3 (on boots) óra (25 meccs 15 win 10 def) kellett a lvl 20 eléréséhez (xp boost nélkül).
Csak tdm. 269 kill 209 halál 7-es max killstreak.

[ Szerkesztve ]

XSX | Samsung 55Q80T | AOC 32" 1440p@144Hz | Xiaomi mi 9t | PS5 preordered

(#2630) Highground válasza GAbre (#2627) üzenetére

Highground
aktív tag

Nem hiszem... Ha legit RU kulcsok akkor nem nagyon tudják. Hogy szűrik ki, hogy ki az aki "csaló"? 2019-ben már nem is olyan szürreális, hogy éppen Moszkvában "nyaralsz" (inkább telelsz) és meglátod milyen olcsó ott az új cod (vagy az ott élő ismerősöd ajándékba veszi neked ott). Megveszed, felmész battle.net-re, beregeled, teló elrak. Másnap du. repcsire föl, go home, play cod. Megszabják minimum mennyi időnek kell eltelnie a kulcs regelése, és a battle.net app elindítása között? :) Minimum x óra? :D Nem tudják ezeket a kulcsokat külön kezelni, szerintem. Sok ottani Orosz is megszívhatná akkor. Na de persze akkor eleve nem legit kulcsokat osztogatnak... akkor lehet! Sőt, akkor valószínű :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2631) jarnyz válasza Highground (#2630) üzenetére

jarnyz
aktív tag

Nem kell ide nagy csoda:
Lopott kártyával vesznek kulcsokat (lemezeket). Eladják olcsón. Eljut az activisonhöz/blizzardhoz, hogy a bankkártya lopott volt (megkapják a boltoktól az eladott lemezek sorozatszámát). Letiltja azokat a kulcsokat, amiket azzal a kártyával vásároltak. (Ez megtörtént eset, de lusta vagyok visszakeresni. G2A-ról vásároltak az emberek és steamen vagy originen voltak kulcs visszavonások.)

[ Szerkesztve ]

XSX | Samsung 55Q80T | AOC 32" 1440p@144Hz | Xiaomi mi 9t | PS5 preordered

(#2632) SH4D0W2011 válasza GhostPetya (#2620) üzenetére

SH4D0W2011
őstag

Hmm, fura, nekem csak a 2X Weapon XP tűnt fel, vagyis amúgy nem mintha többet kaptam volna. Lehet ez is bugos (mint sok egyéb más). :DDD

Console gamer

(#2633) Highground válasza jarnyz (#2631) üzenetére

Highground
aktív tag

Igen, valami rémlett a dologból. Azért is írtam, hogy ha nem legit kulcsok akkor fucked.

(#2634) jozefgucci1 válasza jarnyz (#2631) üzenetére

jozefgucci1
addikt

Bezony anno FarCey kulcsokkal húztak le sokakat aztán rá pár napra bannolták az összeset :) Ki kel várni ,de pár nap alatt ezek kiderülnek .Persze én is beírnám , hogy jaj mi lesz ha kulcsokat árulnék a HA-n :DDD Nem rád gondoltam . Viszont ha megy akkor majd fél áron nem kérdés .

(#2635) GAbre válasza Highground (#2630) üzenetére

GAbre
addikt

Itt nem csak arról van szó.De ez is benne,amit kolléga mondott,hogy lopott kulcsok.
Hanem,hogy adott régióhoz adott árak vannak.
Nem azért árulják fix árakon,max 5-10% akcióban,hogy máshol 50%ban megvedd.

Pl üzleteknek,meg benzinkutaknak se tetszett,hogy a szomszéd országba mentek át magyarok tankolni vagy vásárolni,mert ott olcsóbb volt jóval. Ha más nem üzletromboló,és jelzik ezt az üzletek,akiknek a zsebébe nem megy a pénz.
És ha lebuknak, ellenőrzés lesz ki tudja kiderül-e,hogy a te kulcsod is bannolódik.
Bár talán nem sokkal kisebb a rizikó,ha veszel szürke oldalon bármilyen kulcsot.
Aztán javítsatok ki, ha tévedek,de ha pénzt vissza is kapod,a játék többet nem lesz a fiókodon játszható,kell akkor 1 új profil.

[ Szerkesztve ]

Marvel-Avengers,Monster Hunter,Resident evil 3,Far Cry 6 is van!Postázásra felelősséget nem vállalok!!!

(#2636) Highground válasza GAbre (#2635) üzenetére

Highground
aktív tag

Nyugi, ezzel mind én is tisztában vagyok. Bár hozzáteszem marhára nem hat meg. Pont nem sajnálom "szegény" Activision-t aki a 137. bőrt húzza le a franchise-ról. Vagy az IW-t aki a 234. bőrt húzza le az engine-ről, mondván akkor "nem lesz cod feeling" ha új motort csinálnak hozzá. Activision-ről még annyit, hogy nézd meg milyen áron árulja az ezer éves játékait eredetiben... A BO2-3 még mindig 60 eur, a 10 éves MW2 20 eur... Még a nagyobb steam sale-eknél se viszik túlzásba az akciózást. Szóval a legutolsó kiadó akit megsajnálnék ha pénzügyileg "megkárosul". Ha már ilyen empatikus oldalról közelíted meg a dolgot.
Arról nem is beszélve, hogy nyilván a legbiztosabb ha ilyen kulcsokat egy 0-os profilra teszel föl. Mi is ezt csináltuk anno azt hiszem BO-al. És ha gebasz van akkor max az a játék ugrik.

[ Szerkesztve ]

(#2637) GhostPetya válasza Tomko78 (#2628) üzenetére

5 AM PT.

(#2638) lacus83

lacus83
senior tag

Üdv Urak!

Szóval ennek a latecy kérdésnek tényleg nem lehet csinálni semmit?
Eléggé a béna zónában vagyok ez miatt,egyet kattintok és game over.
A másik kedvenc mikor ground of warból ből team death matchet csinálnak a drága userek.
Pedig mindegyik CODban az volt a kedvencem
Nálam sokszor akad a hang.

Lacus83#2533

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 3000Mhz RGB,LC Power 600W Gold,GT 720 2GB, mert megtehetem :-) LG 27GL850

(#2639) wwenigma válasza jarnyz (#2631) üzenetére

wwenigma
Jómunkásember

Nyugodtan aggódjátok túl. :)

Ezekkel a budos kemperekkel tenyleg kene valamit kezdeni, egyre undoritobb ahogy megtanuljak hova kell elbujni....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2640) N@idia válasza GhostPetya (#2604) üzenetére

N@idia
őstag

A PH discord szerver már szervezés alatt van, most láttam a pm-et, amire készséggel válaszoltam is és remélem mielőbb elkészülünk vele közösen! :R :C

PC Master Race|Battlefield Fanatic|PSN ID: Lord_ReaPeR6S_ Origin ID: EdemsHUN Steam ID: N@idia Xbox ID NoobMester87

(#2641) GhostPetya válasza N@idia (#2640) üzenetére

:K :R

(#2642) SQX_Barto

SQX_Barto
őstag

En is megvettem ma a CoD-ot, szoval en is szivesen csatlakoznek akarmi is a terv :)
Elerhetoseg Alairasban, vagy pm-et kell irni valakinek?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2643) mettek válasza N@idia (#2640) üzenetére

mettek
addikt

Magyar játékszerver kellene de ennyit a dedikált szerverekről...egy nyamvadt szerver kereső nincs benne.

(#2644) N@idia

N@idia
őstag

Itt a link a PH! discord szerverhez lehet csatlakozni! :R :K
[link]

PC Master Race|Battlefield Fanatic|PSN ID: Lord_ReaPeR6S_ Origin ID: EdemsHUN Steam ID: N@idia Xbox ID NoobMester87

(#2645) nagylaci6417 válasza wwenigma (#2639) üzenetére

nagylaci6417
aktív tag

Hála istennek a legtöbb annyira balfasz hogy el sem mozdul onnan.és ha lelövik ugyan oda megy vissza.hanyas szintig kell ezt vinni?

(#2646) mettek

mettek
addikt

Ha valaki jönne egy kommunikációs játékre ma 15-ig bezárólag az szoljon. Korabban beírtam a battle net nevem. JohnyBlazee...

(#2647) kuruzslo0307

kuruzslo0307
kezdő

Sziasztok!

Xbox id: KuruzsloHUN

(#2648) minimumgame

minimumgame
tag

Valaki tudna infót adni erről az orosz kulcsról, és a beszerzéséről? Lehet érdekelne! Köszönöm

(#2649) kidboy_46

kidboy_46
őstag

Sziasztok. Ebből mi igaz? [link] gamechannelen jelent meg a cikk.

(#2650) ProEvoFan válasza kidboy_46 (#2649) üzenetére

ProEvoFan
veterán

Elvileg tényleg baj van, szóval nem kamu.

Xbox: ProEvoFan79 ; Playstation: ProEvoFan_hun

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.